Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

erc

Uzun kür içi cycle

Önerilen İletiler

erc    49

Merhaba arkadaşlar 6 aylık uzun kürler içerisinde cycle yapmak mantıklı mı, yapan varmı? Bazı sporcularda görüyorum kür içerisinde lsh ,fsh, sperm üretim falan bütün döngüyü açıyorlar buna cycle diyorlar sonra küre devam ediyorlar bunun pct döneminde toparlanmaya da katkısı olduğunu söylüyorlar.

Sizce yapılmalı mı,yoksa gereksiz mi? @Vural2 @metinav

tarihinde erc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugracos    14
erc, Bir saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar 6 aylık uzun kürler içerisinde cycle yapmak mantıklı mı, yapan varmı? Bazı sporcularda görüyorum kür içerisinde lsh ,fsh, sperm üretim falan bütün döngüyü açıyorlar buna cycle diyorlar sonra küre devam ediyorlar bunun pct döneminde toparlanmaya da katkısı olduğunu söylüyorlar.

3 gün döngü açsan ne açmasan ne ilaç vücudunda zaten ne gerek var testisler çok küçülmüştür hcg vurursun biraz rahatlatır o kadar 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
erc, 2 saat önce yazdı:

Kür içinde mct olarak adlandırılan uygulamalar yapılabilir.Hcg türü ilaçlar bu amaçla testisleri uyarmak için kullanılabilir.Bahsettiğin şey de, bu tarz bir uygulama olmalı...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32

Bu cycle denen olayı bir YouTube hesabında gördüm ve o günden beri savunucuları ve uygulayanları arttı. Her 5 haftada bir 5 gün, günlük 100 mg Klomen ile hipofizi uyarma ve döngüyü aktif hale getirmek mantığıyla yapılıyor lâkin ben bunu hiçbir hedef ve beklenti doğrultusunda gerekli görmüyorum, kendime izah edemiyorum... Uzun kürlerde testis durumuna göre HCG kullanılabilir, pct yapılabilir, blast&cruise devam edilebilir vs... Çocuk beklentim varsa neden kürdeyim? Yoksa, peçeteye gidecek canlı sperm hücresi neden bu kadar umrumda? İhtiyaç halinde yaparsın PCT, tamam... Ya da testis durumuna göre minimal doz HCG uygularsın, testisleri uyarırsın... Kısa süreliğine belki açılacak, işime yaramayacak döngüyü neden bu kadar önemsiyim? Hipofizi sürekli baskı altında tutup, bir de kürü baltalayayım...

Nedir bu döngü takıntısı, anlamıyorum...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
Güz, 1 saat önce yazdı:

Bu cycle denen olayı bir YouTube hesabında gördüm ve o günden beri savunucuları ve uygulayanları arttı. Her 5 haftada bir 5 gün, günlük 100 mg Klomen ile hipofizi uyarma ve döngüyü aktif hale getirmek mantığıyla yapılıyor lâkin ben bunu hiçbir hedef ve beklenti doğrultusunda gerekli görmüyorum, kendime izah edemiyorum... Uzun kürlerde testis durumuna göre HCG kullanılabilir, pct yapılabilir, blast&cruise devam edilebilir vs... Çocuk beklentim varsa neden kürdeyim? Yoksa, peçeteye gidecek canlı sperm hücresi neden bu kadar umrumda? İhtiyaç halinde yaparsın PCT, tamam... Ya da testis durumuna göre minimal doz HCG uygularsın, testisleri uyarırsın... Kısa süreliğine belki açılacak, işime yaramayacak döngüyü neden bu kadar önemsiyim? Hipofizi sürekli baskı altında tutup, bir de kürü baltalayayım...

Cycle önemli bir hareket ama professionel bireyler yaparsa ve doktor kontrolün de yapılırsa. Amateör ve ilk kür yapanlar. ne hgc ne de clomen veya diğer tüm hipofiz uyarıcıları kür içinde almamalı. Hipofiz şakadan hoşlanmaz. Benimki öyle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32
turboakif, 6 dakika önce yazdı:

Cycle önemli bir hareket ama professionel bireyler yaparsa ve doktor kontrolün de yapılırsa. Amateör ve ilk kür yapanlar. ne hgc ne de clomen veya diğer tüm hipofiz uyarıcıları kür içinde almamalı. Hipofiz şakadan hoşlanmaz. Benimki öyle.

Hangi bilgi ve deneyimle bu fikre vakıf oldunuz ve insanları yönlendirebilir konuma evrildiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
Güz, 9 dakika önce yazdı:

Hangi bilgi ve deneyimle bu fikre vakıf oldunuz ve insanları yönlendirebilir konuma evrildiniz?

Kendi üzerimde testler yapıyorum. Evrilecek bir konumda değilim. Yeterli olduğumun farkındayım. Dediğin videoyu biliyorum. Kan testinden önce cycle yapılması öneriliyor. Oysa önce kan testi, Sonra pct ilaçları. Şuan benim yaptığım gibi. 

Ayrıca Bu verdiğin cevabı destekleyen, bir yorum da bulundum: Kaynağınız vardır elbette, insanları yönlendirebilir konuma evrilmiş olmalısın! 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49
Güz, 17 saat önce yazdı:

Pct döneminde toparlanmayı kolaylaştırdığı söyleniyor ama kürüde baltalıyor ne kadar mantıklı bilemiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398

Sürekli HCG kullanımında vücudun verdiği pozitif geri dönüş giderek azalıyor. Daha yüksek dozda HCG kullanmanız gerekiyor. Sevgili hocam @metinavı takip edenler bunu bilir. Eskiden 2000ui ile döngüsü açılırken şimdi 2000ui altını vücudu umursamıyor bile. Şahsen arada döngü aç kapa yapacağına güçlü bir PCT yeğliyorum. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Uzun kür ama kime göre uzun ? Zaten boldenon kürü en az 5 ay yapılıyor. Eğer 6 ay kür  yapacaksam  kür sonunda hcg ardından pct protokolünü uygular ilerideki maçları düşünürüm.

Yok bizler gibi küre girip çıkılmayan uzun kürlerden bahsediliyorsa, verim düştüğünde  trt doz ile reseptörleri dinlendirir o esnada testislerin durumuna göre hcg uygularım ki öyle de yapıyoruz genellikle. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.