Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ersin

Testesteron alerjisi

Önerilen İletiler

Ozgur511    38
ersin, 1 dakika önce yazdı:

hocam peki vurum yaptigim gunlerin geceleri bu durumun olmasi cok garip degilmi sizcede 😂😂

Vücutta kırgınlık olabilir iğne yerinde ödem olmasıda normal iğne dışı bi yerde ciddi bi kızarıklık şişme varmı döküntü falan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ersin    0
Ozgur511, Şimdi yazdı:

Vücutta kırgınlık olabilir iğne yerinde ödem olmasıda normal iğne dışı bi yerde ciddi bi kızarıklık şişme varmı döküntü falan 

sadece vurum yaptigim bolgede kizariklik sislik odem ve grip semptomlari iste

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
ersin, Şimdi yazdı:

sadece vurum yaptigim bolgede kizariklik sislik odem ve grip semptomlari iste

Kardeşim çok normal bi durum sen gereksiz anksiyete yaptın bende vücudunda kızarıklıklar falan var sandım hiç bi sıkıntı yok alerji olsa direk vücut tepki gösterir kızadıklık döküntü sonrasında şişme olur bu aspirinde ağrı kesicide bile olarabilir vücudunda kızarıklık döküntü yoksa hiç korkma iğne yaptığın yerde ödem tabiki olucak herkeste oluyor o steroidlerin çoğu ödem yapar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ersin    0
Ozgur511, Şimdi yazdı:

Kardeşim çok normal bi durum sen gereksiz anksiyete yaptın bende vücudunda kızarıklıklar falan var sandım hiç bi sıkıntı yok alerji olsa direk vücut tepki gösterir kızadıklık döküntü sonrasında şişme olur bu aspirinde ağrı kesicide bile olarabilir vücudunda kızarıklık döküntü yoksa hiç korkma iğne yaptığın yerde ödem tabiki olucak herkeste oluyor o steroidlerin çoğu ödem yapar 

hocam peki bu grip belirtileri muhabbetleri dogal mi ayrica vuruma devam ettigim prop kullandigim donemde 4 vuruma kadar devam ettim omuzdan tuberkloz ile vuruyordum ve antremanlarimda ilk hareketten aonra asiri bas agrisi cekiyordum ve dayanilamaz bir usume vardi spor salonunda dus alirken zangir zangir titriyordum hicbirsey yiyememe de cabasi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38

hocam peki bu grip belirtileri muhabbetleri dogal mi ayrica vuruma devam ettigim prop kullandigim donemde 4 vuruma kadar devam ettim omuzdan tuberkloz ile vuruyordum ve antremanlarimda ilk hareketten aonra asiri bas agrisi cekiyordum ve dayanilamaz bir usume vardi spor salonunda dus alirken zangir zangir titriyordum hicbirsey yiyememe de cabasi

Kardeşim gripte yüksek ateş farenjit olur vücuda ilaç sokuyorsun kullandığın ilaçlar vücutta kırgınlık halsizlik baş ağırsı yapar ama ilaç alerjisi çok ciddi bi durum kızarıklık döküntü yoksa korkulacak bişeyde yok hatta steroid kullananların bazılarında düşük ateş halsizlik görülüyor bünye alışır ben ciddi bişe olduğunu hiç sanmıyorum ama bu konuda anksiyete yaşıyorsan bırak çünkü anksiyete daha kötü bişe 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ersin    0
Ozgur511, Şimdi yazdı:

Kardeşim gripte yüksek ateş farenjit olur vücuda ilaç sokuyorsun kullandığın ilaçlar vücutta kırgınlık halsizlik baş ağırsı yapar ama ilaç alerjisi çok ciddi bi durum kızarıklık döküntü yoksa korkulacak bişeyde yok hatta steroid kullananların bazılarında düşük ateş halsizlik görülüyor bünye alışır ben ciddi bişe olduğunu hiç sanmıyorum ama bu konuda anksiyete yaşıyorsan bırak çünkü anksiyete daha kötü bişe 

anksiyete yasamiyorum hocam ama ilactan aldigim geri donusleri kime anlatsam farklisin diyor ve kullanan cok arkadasim var hocbiri aynisini yasamiyor yasadigim sey tolere edilecek bir seviye olsa inan baslik dahi acmam ama geceleri inleyerek uyumak berbat birsey 😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Ozgur511, 22 dakika önce yazdı:

Kardeşim yanlış anlamada sen belkide nezlesin veya üşütmüşsün alerjik reaksiyon deride kızarıklık şişme daha ileri durumlarda anjiyoödem anaflaksiye sebep olur mesela rimobolanın içinde bulunan hint yağı bazı insanlarda alerji yapabilir ama testosteron alerjisi ben hiç bi insandan görmedim duymadım çok çok nadir bi durum olsa gerek senin saydığın belirtiler soğuk algınlığı influenza falan olabilir çünkü alerji deride olur 

Alerji sadece deride reaksiyon göstermez. Gerekli araştırmaları yapmanızı tavsiye ederim. 

Tabi ki testo alerjisi söz konusu değil arkadaşta ancak alerjiler sadece deride olmaz. Testo flu, ödem, halsizlik vb. gibi durumlar gayet yaşanan durumlar birçok kişi kullandığı ürünlere bağlı olarak bunları yaşayabiliyor, kısacası illa hastalık olması gerekmiyor. Hatta bazı kişilerde ciddi anlamda nüksebiliyor bu durumlar. 

Yapılması gereken basit;

-Ya ürün kullanımı sonlandırılacak. 

-Ya da kaliteli bir marka ve ürünler denenecek, etkiler gözlemlenecek.

tarihinde Alaz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
ersin, 44 dakika önce yazdı:

hocam siparisimi bu gun verdim 500 tl ye yarin elime ulasir sizce suanki kirginlik durumumun gecmesini bekleyimmi yoksa diger kalcadan vurum yapayim mi 

Hocam sana bağlı eğer çok kötü değilsen ve diğer kalçana daha önce enjeksiyon yaptıysan bence vur gitsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ersin    0
Alaz, 3 dakika önce yazdı:

Alerji sadece deride reaksiyon göstermez. Gerekli araştırmaları yapmanızı tavsiye ederim. 

Tabi ki testo alerjisi söz konusu değil arkadaşta ancak alerjiler sadece deride olmaz. Testo flu, ödem, halsizlik vb. gibi durumlar gayet yaşanan durumlar birçok kişi kullandığı ürünlere bağlı olarak bunları yaşayabiliyor, kısacası illa hastalık olması gerekmiyor. Hatta bazı kişilerde ciddi anlamda nüksebiliyor bu durumlar. 

Yapılması gereken basit;

hocam yeni bir baslikta peptit kullaniminida siz hocalara danismak istiyorum bu aksam acacagim ama bu son siparisimle 4 farkli enant denemis olacagim illaki biri tutar umudu ile ilerliyorum lakin ilac vurumlarimda etkisinin bitmesini beklemelimiyim sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
ersin, Şimdi yazdı:

anksiyete yasamiyorum hocam ama ilactan aldigim geri donusleri kime anlatsam farklisin diyor ve kullanan cok arkadasim var hocbiri aynisini yasamiyor yasadigim sey tolere edilecek bir seviye olsa inan baslik dahi acmam ama geceleri inleyerek uyumak berbat birsey 😂😂

Kardeşim kullandığın ilaçlar sıkıntılı olmasın sonuçta içeriğini bilmiyorsun keşke eczane laboratuvar ürünleri kullansan sp balkan gibi ama ben sende bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum alerji deride belirti verir bazı sendromlar var ilacı aldıktan 1 hafta sonra ateş döküntü  gibi bazı sıkıntılar yapıyor ama bu daha çok antibiyotiklerde görülüyor ve onda bile nadir illa korkuyorsan kan testi ver hemogram crp hatta böbrek karaciğer fonksiyonlarına baktır sıkıntı yoksa ki bence sıkıntı yok kullanmaya devam edebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ersin    0
Probis, Şimdi yazdı:

Hocam sana bağlı eğer çok kötü değilsen ve diğer kalçana daha önce enjeksiyon yaptıysan bence vur gitsin.

hayir bakir kas muhabbetini yasayacagim galiba🥲

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Alaz, 5 dakika önce yazdı:

Yapılması gereken basit;

Hocam önce deride verir sonra kişi ilacı kullanmaya devam ederse anjiyoödem anaflaksi gibi şişmeler olur ama ilaç alerjisi kesinlikle önce ciltte belirti verir bununla ilgili sayısız bilimsel veri istatistik mevcut 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
ersin, 2 dakika önce yazdı:

hayir bakir kas muhabbetini yasayacagim galiba🥲

Umarım daha rahat olur bu ilaçla dediğim gibi benzil alkol olmaması avantaj, kullanılan yağda güzel. Ampulu sıcak suyun içine atıp biraz ısıt sonra vur gitsin :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ersin    0
Ozgur511, Bir saat önce yazdı:

Kardeşim kullandığın ilaçlar sıkıntılı olmasın sonuçta içeriğini bilmiyorsun keşke eczane laboratuvar ürünleri kullansan sp balkan gibi ama ben sende bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum alerji deride belirti verir bazı sendromlar var ilacı aldıktan 1 hafta sonra ateş döküntü  gibi bazı sıkıntılar yapıyor ama bu daha çok antibiyotiklerde görülüyor ve onda bile nadir illa korkuyorsan kan testi ver hemogram crp hatta böbrek karaciğer fonksiyonlarına baktır sıkıntı yoksa ki bence sıkıntı yok kullanmaya devam edebilirsin 

bu aciyi cekmelisin diyorsun yani

B3EB8549-56B8-4C60-89E3-EF388C88B405.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ersin    0
Probis, 1 dakika önce yazdı:

Umarım daha rahat olur bu ilaçla dediğim gibi benzil alkol olmaması avantaj, kullanılan yağda güzel. Ampulu sıcak suyun içine atıp biraz ısıt sonra vur gitsin :D

kullanilan yag ne yagi hocam bilgin varmi acaba papatya yagi barindiriyor xeno ve olimp

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181

kullanilan yag ne yagi hocam bilgin varmi acaba papatya yagi barindiriyor xeno ve olimp

Susam yağı olabilir diye düşünüyorum Aburaihan. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Ozgur511, 8 dakika önce yazdı:

Hocam önce deride verir sonra kişi ilacı kullanmaya devam ederse anjiyoödem anaflaksi gibi şişmeler olur ama ilaç alerjisi kesinlikle önce ciltte belirti verir bununla ilgili sayısız bilimsel veri istatistik mevcut 

Tabi ki, genellikle bu tür şekilde gözlemleniyor, nüksediyor. Ancak genelin aksine direkt kanda reaksiyon gösteren ve sonra deriye yansıyan alerjik durumlarda söz konusu. Yaklaşımım çok bilmişlik olarak algılanmasın zira bilhassa araştırma konum ve deneyimimi içerdiği için öne sürüyorum. 

Kardeşim ve babamda gözlemlenen bir durum söz konusuydu. Bu sebeple belirli bir süre hastanede yattılar. Olay Steroid değil ancak olsun, alerjik reaksiyonlar gerçekten geniş bir alan. Farklı bir yakınımda da hiçbir şekilde dış görünüşüme yansımayan bir alerjik reaksiyon söz konusu. 

Belki arkadaşın kanında benim kardeşim ve babamda olduğu gibi, belirli bir madde söz konusu ve bu Steroid türevi ilaçlarda yer alan yağlar onu tetikliyor. Net bilemeyiz ancak ben de ciddi bir durum olduğunu düşünmüyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
ersin, 10 dakika önce yazdı:

hocam yeni bir baslikta peptit kullaniminida siz hocalara danismak istiyorum bu aksam acacagim ama bu son siparisimle 4 farkli enant denemis olacagim illaki biri tutar umudu ile ilerliyorum lakin ilac vurumlarimda etkisinin bitmesini beklemelimiyim sizce

Etkisinin geçmesini beklemene gerek yok. 

Deneyebilirsin. Peptidler konusunda bilgi sahibi değilim açıkçası ancak yardımcı olacak çok sayıda arkadaş söz konusu. 

-Evin kullanımı da tavsiye ederim. 👌

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Alaz, Şimdi yazdı:

Tabi ki, genellikle bu tür şekilde gözlemleniyor, nüksediyor. Ancak genelin aksine direkt kanda reaksiyon gösteren ve sonra deriye yansıyan alerjik durumlarda söz konusu. Yaklaşımım çok bilmişlik olarak algılanmasın zira bilhassa araştırma konum ve deneyimimi içerdiği için öne sürüyorum. 

Kardeşim ve babamda gözlemlenen bir durum söz konusuydu. Bu sebeple belirli bir süre hastanede yattılar. Olay Steroid değil ancak olsun, alerjik reaksiyonlar gerçekten geniş bir alan. Farklı bir yakınımda da hiçbir şekilde dış görünüşüme yansımayan bir alerjik reaksiyon söz konusu. 

Belki arkadaşın kanında benim kardeşim ve babamda olduğu gibi, belirli bir madde söz konusu ve bu Steroid türevi ilaçlarda yer alan yağlar onu tetikliyor. Net bilemeyiz ancak ben de ciddi bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Hemşireyim deneyimiö var onlarca hastadan kan aldım steve jhonson sendromu hastası insanlar bile gördüm sen doktora gittiğinde ilaç alerjisinden süpheleniliyorsa doktor hastanın vücudunu derisini muayene eder her şeyden önce çok bilmiş değilim deneyimliyim adam vücudumda döküntüm kızarıklığım yok diyor eee ozaman nasıl alerji diycez adamın kan tahlilide normal crp hafif yüksek bence küçük bi hastalık geçiriyor o kadar kız arkadaşı doktormuş göstersin ona madem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ersin    0
Ozgur511, 1 dakika önce yazdı:

Hemşireyim deneyimiö var onlarca hastadan kan aldım steve jhonson sendromu hastası insanlar bile gördüm sen doktora gittiğinde ilaç alerjisinden süpheleniliyorsa doktor hastanın vücudunu derisini muayene eder her şeyden önce çok bilmiş değilim deneyimliyim adam vücudumda döküntüm kızarıklığım yok diyor eee ozaman nasıl alerji diycez adamın kan tahlilide normal crp hafif yüksek bence küçük bi hastalık geçiriyor o kadar kız arkadaşı doktormuş göstersin ona madem 

kadin dogumcu ya o ise yaramiyor🥹

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    389

Yeterli araştırma yapmadan Merdiven altı testo kullandım aynı belirtileri yaşadım titreme iştahsızlık vs ödem ağrısından ne oturabiliyordum ne yürüyebiliyordum. Bütün enjeksiyonlarımı E vitamini ile yaptığım halde. Sp ye geçince sorun ortadan kalktı tavsiyem Burak hoca eşliğinde devam etmen yada eczane ürünü kullanman. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ersin    0
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Yeterli araştırma yapmadan Merdiven altı testo kullandım aynı belirtileri yaşadım titreme iştahsızlık vs ödem ağrısından ne oturabiliyordum ne yürüyebiliyordum. Bütün enjeksiyonlarımı E vitamini ile yaptığım halde. Sp ye geçince sorun ortadan kalktı tavsiyem Burak hoca eşliğinde devam etmen yada eczane ürünü kullanman. 

bu sorunlari hangi marka ile yasamistin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    389

Benelux marka malum internet sitesinden,  araştırmadım dediğim gibi... bu sitede arama yapmanı öneririm çoğu marka daha önce konuşulmuş ve sıkıntı yaşayanları çözümleri bulabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ersin    0
ersin, 20.02.2023 - 19:57 yazdı:

twsekkur ederim 🌹🌹

hocam urun geldi ilk vurumu koktugum icin 0,5 enant yaptim kalcadan yine ayni etkileri gostermesinden korkuyordum hicbirseyim yok su an sadece enjeksiyon bolgesinde ufak bir agri yapti ama hic onemli birsey degil dayanilabilir yani 4 gun sonra diger taraftan 1 ml vurucam insallah ondada sorun cikmaz,,, 

amacim size tesekkur etmekti saolun hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: n4s1bxx
      Merhabalar ekte eklediğim fotoğrafta gördüğünüz üzere tah tahlillerim mevcut ve total testo referans dışı bu durumda ne yapmalıyım? Uzun süredir her hangi bir anabolik kullanmadım ve bırakma evresi de çok bilinçsiz olduğundan böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımı düşünüyorum.
      Yardımcı olur musunuz? Düşük dozaj testo ile bu durum düzeltilebilir mi?
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: havabukucu
      Abilerim hepinize merhabalar
      Yakın zamanda:
      Adlı konuyu açtım 250 mg’den 750 mg’ye çıkmayı istiyorum sizce bu karar mantıklı mı? Biraz sabırsız bir insanım hızlı verim almak istiyorum bu yüzden böyle düşündüm sizlerin fikirlerini çok merak ediyorum? Jinekomastiye yatkınlığım olduğunu düşünüyorum bu yüzden anti-östrojen kullanmam gerekir mi? Kür içerisinde. Şimdiden cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum (11 haftadır 250 mg kullanıyorum)
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.