Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

slymnplt

Bulk kür yorumlama

Önerilen İletiler

slymnplt    18

Merhaba. Ikinci kürüme giriyorum.

Düşüncem şu:

1-16 hafta 500mg test e

1-14 hafta 500 deca 

1-4 hafta dbol 30 mg (kickstart)

Arkadaşım bana 1g test ve 1g bolde önerdi ancak bana çok fazla gözüktü. Bazıları test decadan yüksek veya denk olmalı gerektiğini söyledi. Görüşlerinizi bekliyorum. Eke formumu bırakıyorum guncel. Sırtı yarın yükleyeceğim. 

Son kürümün üstünden 8 9 ay geçti.

20230217_202938.thumb.jpg.9631a14b0b179943b9f796c93b816615.jpg 20230217_185258.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

wesley23    10

Gayet güzel bir fiziğin var. Kürde gayet mantıklı gözüküyor. Umarım gayet güzel kazançlar elde edebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sepultra    4
slymnplt, Bir saat önce yazdı:

Merhaba. Ikinci kürüme giriyorum.

Düşüncem şu:

1-16 hafta 500mg test e

1-14 hafta 500 deca 

1-4 hafta dbol 30 mg (kickstart)

Arkadaşım bana 1g test ve 1g bolde önerdi ancak bana çok fazla gözüktü. Bazıları test decadan yüksek veya denk olmalı gerektiğini söyledi. Görüşlerinizi bekliyorum. Eke formumu bırakıyorum guncel. Sırtı yarın yükleyeceğim. 

Son kürümün üstünden 8 9 ay geçti.

Dostum deca 250 olmalı hatta ilk kğrden olmasa daha iyi ya bende korktum ilk kürde deva girmedim bolde girdim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Deca nın yan etkilerini biliyorsundur diye düşünüyorum forumda deca Dick adı altında birsürü konu var bunları araştırmanın öneririm

14 hafta deca fazla ve 500 mg de fazla 

10 hafta deca makul olur mg oLarak ta İlacın doluysa 300 mg yeterli hadi en fazla 400 mg olsun 

Testo herzaman deca dan daha fazla almalısın 

1_14 500 testo 

2_12 400 deca 

12_14 500 testo 

Bu şekilde yapabilirsin benim görüşüm 

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18

Şuan 3.haftamı bitiriyorum. swiss pharma test deca 500mg, 20mg günlük dianabola karar verdim. Şahsen güvenilir kaynaktan aldığımı düşünüyorum. insanlar swiss pharma'yı gömüyor ama şuan için bir eksik hissetmiyorum. sırtımda ve omzumda hafif akneler başladı milk thistle alıyorum yeşilliği arttırdım dolayısıyla çalıştığını düşünüyorum. güç ve pumpta bariz bir fark oluştu. zaman geçtikçe güncelleyeceğim. Sırt formunu bıraktım

sırt.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 2013te_takılı_kaldım
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kan testim böyle yaklaşık 8 aydır kürdeyim hiç ara vermedim.
      İlk başta :
      TESTOSTERON 500MG BOLDENON 500 MG Bu testi vermeden önce de :
      TESTOSTERON 250MG TRENBOLONE 250MG Yapıyordum sizce aldığım ilaçlar boş mu?

• Yazan: cicekselcukk
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Yusufdemir1995
      Bildiğiniz üzere kürdeyim ve test yaptırdım sonuçları aaşağıda paylaşıyorum.
      Dikkat etmem gereken değerler var mıdır? (8 hafta oldu)
      Kür içeriğim:
      Testo enantat Deca Anapolon   @metinav @rastlantisal @Askabar @Diver @godofdark @Bay-T @GHOST @SPECTRE @AREN

• Yazan: Eyzel2
      Selamlar abilerim kardeşlerim, 
      Neredeyse hiç bulk tecrübem yok güncel 1.76 105 kg😅
      Fikirlerinize açığım ilk defa deka kullanacağım dozajlarım şöyle olacak :
      500 mg sustanon yada enant  500 deka yada 300 npp 750 boldenon  200 mg masteron enant  2 ünite gh  Tavsiye yada önerilerinize açığım eksikleri doldurmak istiyorum 10 kg daha kütle koymam gerekiyor insülin eklemeli miyim bilmiyorum 400-500 gram pirinç için kullanılır mu ondan da emin olamadım sormak istedim teşekkürler şimdiden.

• Yazan: bikiniathlete
      Merhaba peptidtürkiye.com ailesi,
      5 yıldır fitness yapıyorum 2 kez bikini kategorisinde yarıştım hiçbir androjen kullanmadım (diüretikler dahil) İlk kez en az zararla kütle koymak istiyorum Gh alamıyorum malum fiyatlar, 49 kiloyum.
      Primobolan kullanmak erken mi olur? Ağır mı gelir? Olumlu etkisini görür müyüm? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal @Diver @SantoR @SPECTRE

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.