Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kartalgok82

Yardım white tiger

Önerilen İletiler

kartalgok82    1

Arkadaşlar 3 yıldır white Tiger kullanıyorum,çokta güzel çalışıyordu test sonucuda güzeldi,son zamanda toptancısına ulaşamdım.Şimdi Testogen kullanmaya başladım izmirde bir hocadan aldık ama fena ödem yapıyor  her enjesiyonda yarım kavun cıkıyor.

Testo boldo masteron kullanıyorum.Ne yapsam evigen kullan demiş arkdaşlar ama neşkilde kullanıyorsunuz siz,önceden hiç bir sorun yoktu.

İzmirde White tiger nasıl ulaşabiliriz ilk olan başka bir kişi varsa ?Geri o ürüne  dönücem  çünkü.Çalışması iyi,ödem yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alaz    135
kartalgok82, Şimdi yazdı:

Arkadaşlar 3 yıldır white Tiger kullanıyorum,çokta güzel çalışıyordu test sonucuda güzeldi,son zamanda toptancısına ulaşamdım.Şimdi Testogen kullanmaya başladım izmirde bir hocadan aldık ama fena ödem yapıyor  her enjesiyonda yarım kavun cıkıyor.Testo boldo masteron kullanıyorum.Ne yapsam evigen kullan demiş arkdaşlar ama neşkilde kullanıyorsunuz siz,önceden hiç bir sorun yoktu.Ve izmirde White tiger nasıl ulaşabiliriz ilk olan başka bir kişi varsa ?Geri o ürüne  dönücem  çünkü.Çalışması iyi,ödem yok.

-Ödem sorunu ilacın sterilliğine bağlı olarak da gelişebilir, kişinin enjeksiyon öncesi yaptığı sterilizasyon, ilacı enjekte aşaması gibi kriterlere bağlı olarak da gelişebilir. 

-Satıcı önerisi, kişi ismi vb. hepsi yasak. 

-Evigen etki ediyor evet, seyreltiyor ve ilacın daha rahat emilimi gerçekleşiyor. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kartalgok82    1
Alaz, 11 dakika önce yazdı:

-Ödem sorunu ilacın sterilliğine bağlı olarak da gelişebilir, kişinin enjeksiyon öncesi yaptığı sterilizasyon, ilacı enjekte aşaması gibi kriterlere bağlı olarak da gelişebilir. 

-Satıcı önerisi, kişi ismi vb. hepsi yasak. 

-Evigen etki ediyor evet, seyreltiyor ve ilacın daha rahat emilimi gerçekleşiyor. 

Aynen isim  paylaşmıyorum olan ismide özelden atarlar sanırım,bursa başka kullanan barmı onlarda bu sorun varmı demiştim.Yok hocam 3 yıldır düzenli kesmiyorum kürü diğer üründe sorun yoktu herzaman yaptığım işlemler.Kafama takılan ürünlemi ilgili acaba.İsim önerisi olan özelden ulaşabilirmi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
kartalgok82, 4 dakika önce yazdı:

Aynen isim  paylaşmıyorum olan ismide özelden atarlar sanırım,bursa başka kullanan barmı onlarda bu sorun varmı demiştim.Yok hocam 3 yıldır düzenli kesmiyorum kürü diğer üründe sorun yoktu herzaman yaptığım işlemler.Kafama takılan ürünlemi ilgili acaba.İsim önerisi olan özelden ulaşabilirmi ?

İsim önerisi tamamen yasak, mesaj gönderimi zaten yok. Kuralları okumanızı tavsiye ederim.

-3 yıldır düzenli kür yapıyor ve kesmiyorsanız, sadece bu üründe ödem sorunu yaşıyorsanız, ürünleri iade etmenizi tavsiye ederim. Sterilizasyonu sorunlu ve farklı sorunlara yol açabilir ilaçlar o halde. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    294
kartalgok82, 39 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar 3 yıldır white Tiger kullanıyorum,çokta güzel çalışıyordu test sonucuda güzeldi,son zamanda toptancısına ulaşamdım.Şimdi Testogen kullanmaya başladım izmirde bir hocadan aldık ama fena ödem yapıyor  her enjesiyonda yarım kavun cıkıyor.

Testo boldo masteron kullanıyorum.Ne yapsam evigen kullan demiş arkdaşlar ama neşkilde kullanıyorsunuz siz,önceden hiç bir sorun yoktu.

İzmirde White tiger nasıl ulaşabiliriz ilk olan başka bir kişi varsa ?Geri o ürüne  dönücem  çünkü.Çalışması iyi,ödem yok.

White thaiger kalktı piyasadan, üreten durdurdu. Bende kullandım ama memnun kalmamıştım 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.308

4,5 yıl önceki ilaçtır thailand menseili sonra hindistana taşındı deyip milleti aynı marka üzerinden fake grup yaratarak söğüşlediler piyasadan tamamen silineli 1,2 yıl oluyor galiba.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fethican    1
kartalgok82, 16.02.2023 - 18:32 yazdı:

Brom bende white tiger kullanıyorum ve çok memnunum testo a + bolde +deca kullanıyorum ve tanıdığım milli sporcu hocam da stok var istersen bana ulaşabilirsin

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.357
fethican, Bir saat önce yazdı:

Brom bende white tiger kullanıyorum ve çok memnunum testo a + bolde +deca kullanıyorum ve tanıdığım milli sporcu hocam da stok var istersen bana ulaşabilirsin

Forum kurallarına muhalefet etmenizden sebep sınırsız süreyle platformdan uzaklaştırıldınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kartalgok82, 16.02.2023 - 18:32 yazdı:

Knk ben istanbuldayım yeni keşfettim çalışıyor 2 kişi biliyom birinde çalışıyor biraz pahalı diğeride toplu alıma uygun ama ondan ilk defa alacağım pazartesi güvenilir olduğu söyleniyor eskilerden adam bayada yakın oturuyoruz adamla bakalım hayırlısı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.