Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ArdaK2

Fazla protein tozu

Önerilen İletiler

ArdaK2    53

Merhabalar tavuk pilav yiyemiyorum ailem kızıyor ne kadar uğraşsam da anlamıyorlar artık eve tavuk ve pilav girmicek bende alternatif şey düşündüm karbonhidratı patatesten alicam günlük 4 yumurta + 5 servis protein tozu icicem bu kadar fazla protein tozu içmem sıkıntı yaratır mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gokhangrsys    37

belki cır cır yapabilir tek öğün de 5 servisi birden de içme bence mantıksız olur ama hiç yoktan iyi gibi duruyor tavuk ve protein tozunun yeri çok farklı bence 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992

Ailene bu işi ciddiye aldığını zaman ve emek harcadığını güzelce anlatmayı dene.Tartışmaya,polemiğe girmeden,başarılar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Kreatin ve pre work harici suplament lerin büyüsüne inanmıyorum 

Spora yeni başladığım dönem protein tozunu senin gibi içerdim eğer önerilen ölçeği iki katına çıkarsan sıkıntı yaşarsın,, ben kendimden örnek veriyim heryerimde alerji gibi kızarıklıkalr çıkmıştı sırtımdaki, yüzümdeki sivilceler extra,,, 1 yada 2 hafta içinde bu alerjik reaksiyon başlıyor 

Şuan protein tozunu bazen sabah kahvaltıda yulaf ve pirinç unu hazırlamak için tatlandırıcı olarak kullanıyorum en fazla 1 ölçek 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Vural2, 7 saat önce yazdı:

Ailene bu işi ciddiye aldığını zaman ve emek harcadığını güzelce anlatmayı dene.Tartışmaya,polemiğe girmeden,başarılar.

Hocam çok denedimde olmuyor zaten 6 ay sonra başka eve çıkacağım o yüzden fazla polemiğe girmek istemiyorum ama 6 ay boyunca 8 yumurta 4 servis protein tozu yapsam sikinti yasarmiyim

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

Protein tozunun öğünler ile karşılanacak proteini karşılaması gibi bir durum mümkün değil ya da şahsen inanmıyorum. Hatta protein tozu maddi anlamda fazla-keyfi harcama yapabilecek durumda değilse kişi almasının da anlamsız olacağını düşünüyorum.

Bu işi ciddiye aldığını görmeleri lazım. Pilavını kendin yapacak, tavuğu mümkün olduğunca kokusuz şekilde halledecek ve geride tek bir atık bırakmayacak şekilde hazırlaman gerekiyor öğünlerini. Olmadı kıymaya yöneleceksin, daha pahalı ama ikna edilebilir bir ürün. 

Pilavı aile hazırlıyor, tavuğu aile hazırlıyor, atıkları-bulaşıkları aile temizliyor ise eğer ki kusura bakmasın kimse, onlar sponsor değiller bize. Tepki göstermeleri bence normal. Bu spor biraz keyfi-bencil spor ve bu bencillik mümkün olduğunca az şekilde yansımalı aileye...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
ArdaK2, 8 saat önce yazdı:

Merhabalar tavuk pilav yiyemiyorum ailem kızıyor ne kadar uğraşsam da anlamıyorlar artık eve tavuk ve pilav girmicek bende alternatif şey düşündüm karbonhidratı patatesten alicam günlük 4 yumurta + 5 servis protein tozu icicem bu kadar fazla protein tozu içmem sıkıntı yaratır mı 

Konservelere yönelebilirsin 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Alaz, 46 dakika önce yazdı:

Protein tozunun öğünler ile karşılanacak proteini karşılaması gibi bir durum mümkün değil ya da şahsen inanmıyorum. Hatta protein tozu maddi anlamda fazla-keyfi harcama yapabilecek durumda değilse kişi almasının da anlamsız olacağını düşünüyorum.

Bu işi ciddiye aldığını görmeleri lazım. Pilavını kendin yapacak, tavuğu mümkün olduğunca kokusuz şekilde halledecek ve geride tek bir atık bırakmayacak şekilde hazırlaman gerekiyor öğünlerini. Olmadı kıymaya yöneleceksin, daha pahalı ama ikna edilebilir bir ürün. 

Pilavı aile hazırlıyor, tavuğu aile hazırlıyor, atıkları-bulaşıkları aile temizliyor ise eğer ki kusura bakmasın kimse, onlar sponsor değiller bize. Tepki göstermeleri bence normal. Bu spor biraz keyfi-bencil spor ve bu bencillik mümkün olduğunca az şekilde yansımalı aileye...

Hocam hepsini kendim yapıyorum kendim yıkıyorum onların rahatsız olduğu konu hergün tavuk pilav yediğim için yeterli vitamin mineral vücuduma girmediğini ve aynı şeyleri yediğim için kendime zarar verdiğimi düşünüyorlar ben dışarıdan supplement olarak vitamin mineral alıyorum bol salata yiyorum anlatıyorum ama anlamıyorlar

Teşekkür ederim yorumlarınız için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.362
ArdaK2, Şimdi yazdı:

Hocam hepsini kendim yapıyorum kendim yıkıyorum onların rahatsız olduğu konu hergün tavuk pilav yediğim için yeterli vitamin mineral vücuduma girmediğini ve aynı şeyleri yediğim için kendime zarar verdiğimi düşünüyorlar ben dışarıdan supplement olarak vitamin mineral alıyorum bol salata yiyorum anlatıyorum ama anlamıyorlar

Teşekkür ederim yorumlarınız için

Her gün tavuk pilav yeme. Niye her gün tavuk pilav yiyorsun. Araya sakatat ekle, balık ekle, bitkisel protein ekle. Senin de işin görülsün onların da gönlü olsun.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
otopsicikedi, 40 dakika önce yazdı:

Konservelere yönelebilirsin 

Hocam baklagil konserveler var onlardan mı bahsediyorsunuz yani 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.362
ArdaK2, 1 dakika önce yazdı:

Vücut proteinin kaynağı ile ilgilenmez. Sindirildikten sonra aminoasit havuzunda ne var ona bakar. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Vücut proteinin kaynağı ile ilgilenmez. Sindirildikten sonra aminoasit havuzunda ne var ona bakar. 

Hocam yani hayvansal protein yerine bitkisel protein yesem de olurmu diyorsunuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
ArdaK2, 3 dakika önce yazdı:

Hocam yani hayvansal protein yerine bitkisel protein yesem de olurmu diyorsunuz 

Çeşitlendir, kısacası bunu diyor hocalarım. Proteini çeşitlendir, kırmızı et ye, sakatat ye, balık ye, bitkisel protein al. 

Bitkisel protein alabilirsin ancak sürekli onu almakta yanlış.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.362
Alaz, 2 dakika önce yazdı:

Çeşitlendir, kısacası bunu diyor hocalarım. Proteini çeşitlendir, kırmızı et ye, sakatat ye, balık ye, bitkisel protein al. 

Bitkisel protein alabilirsin ancak sürekli onu almakta yanlış.

Haklı. Bitkisel proteini hayvansal protein ile beraber tüket. Misalen mercimek çorbası, etli kuru fasülye, pilav, cacık dörtlüsüne eminim ailen de çok sevinir. Besin olarak da ideal. amino asit olarak da ideal. Burada önemli olan öğünlerin proteinsiz olmaması. Yani sadece ıspanak yedim oldu yok. Ailenle bunu konuş. Misalen ıspanak mı var o gün? Sen başka bir protein kaynağı da ekle. Karbonhitrat da ekle. Ispanağı da salatadan say. Herkes mutlu mesut yaşasın :))

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
ArdaK2, 14 dakika önce yazdı:

Ton balığı olur 101de haşlama hindi konservesi vs var ama bunlarda biraz maaliyetli olacaktır 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69

Fırıncı yada ızgaracılara git tavuğunu yanında götür. Fırınlayıp veriyolar 5 tl ye abi bu da kenarda pissin de ye orda git evine :) Genellikle iç hazırla getir pişirelim diyen fırıncılar yardımcı oluyor bi dene.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
ArdaK2, 11 saat önce yazdı:

Alternatif Carb=patates makarna mısır patlağı mısır gevreği hazır p.ocean rıce cream ve malto dextrın.protein icin en mantıklısı tavuk bir yolunu bulursun diye düşünüyorum carbı bu kadar fazla çeşitten alınca ailenin fikri değişebilir daha çok çeşit görmüş olacaklar

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rapraprap    8

protein tozu 1 ölçek  25 gram protein diyor ama kanıt ?  olmaz zaten tadlandrıcı çok 
konserve hindi bile var çözüm üret dışarda yemek gibi vs. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 servis protein tozu böbreklerini fazlasıyla yorar bunu da zaten hissedersin ve asla tavuğun yerini tutmaz o toz. Tavuk,pilava sinirlenen ailen protein tozunu camdan aşağı atmayacak mı ? En güzeli bir bilenle aileni konuşturman ne bileyim fitness eğitmeni olur sağlık ocağı aile hekimi olur vs. Bende bir dönem fitness eğitmenliği yaptım birkaç veli oğlum hap kullanıyor diye bana geliyordu. Çocuk aminoasit kullanıyor; balık yağı da hap şeklinde oluyor bunlar takviyedir felan diyorum kimisi ikna oluyor kimisi bildiğini okuyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
ArdaK2, 13 saat önce yazdı:

Her şeyi geçtim bütçen buna yetecek mi peki? 1 ölçek protein tozu olmuş 30-40tl günlük harcaman 150-200 tl olucak, bence bu kadar para harcamak yerine aileni ikna etmeye çalış.

tarihinde aç goril tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
NamasteGodDamnİt, 1 saat önce yazdı:

5 servis protein tozu böbreklerini fazlasıyla yorar bunu da zaten hissedersin ve asla tavuğun yerini tutmaz o toz. Tavuk,pilava sinirlenen ailen protein tozunu camdan aşağı atmayacak mı ? En güzeli bir bilenle aileni konuşturman ne bileyim fitness eğitmeni olur sağlık ocağı aile hekimi olur vs. Bende bir dönem fitness eğitmenliği yaptım birkaç veli oğlum hap kullanıyor diye bana geliyordu. Çocuk aminoasit kullanıyor; balık yağı da hap şeklinde oluyor bunlar takviyedir felan diyorum kimisi ikna oluyor kimisi bildiğini okuyor.

Maalesef bilgisi yok ama fikri olunca böyle cahillik diz boyu oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GuruhuXGod    15

bro bağzı restoranlar pişiriyor kyk da kalan arkadaşım öyle yaptırıyo, aylık olarak anlaşırsın belli bir ücret karşılığında pişirirler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.