Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Vural2

Yeni bir bulk kürü

Önerilen İletiler

Vural2    993
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Senin derece alacağından hiç şüphem yok. Çektiğin çilelere şahidim. Kendi başına çok yol aldın. Eylül yarışması için definasyon erken. Biraz daha salıp (bir sporcuya yakışır ölçüde) ilk baharın ortalarına doğru vites artırarak definasyona gitmen mental açıdan çok daha rahat olur diye düşünüyorum.

Cansın abicim, bakalım koçtan ayrılmıştım zaten süreci kendim yöneteceğim senle filan da etkileşim içindeyiz zaten biliyorsun çok yardımın dokunuyor hakkın ödenmez 🙌

Askabar, 2 saat önce yazdı:

Zaten atletikte ben varım. Aynı siklete düşüpte beni tokatlaman ayıp olurdu. Bu süreçte bence quadların dış kısmı, kalça arka bacak ve kanatlara hacim eklersen çok mükemmel bir klasikçiyi aramıza kazandırmış olursun. Bence bu bulk ppl tarzı ilerle ama bacağı mutlaka haftada 2 gün çalış. Daha önce yapmadığın ve farklı noktaları uyaran hareketler yapmanı öneririm. Sırt için tek kol göğüsü devreden çıkarttığın çekişler filan. 

Abi zaten benim hard body için en eksik kısımlarım komple altım diye düşünüyorum.Dedigin gibi biraz daha detay çalışacağım.Degisik bir genetigim var milletin hamslari dolmaz benim quadlar dolmuyor.200 squatla setler mi atmadim,10 set extension mi yapmadım 😂 Latlar yine idare eder fakat neden daha iyisi olmasın 😂 Sırtta da derinliği, kalınlığı çözersem çok iddialı olacağımı düşünüyorum.

Bunlarda dün göğüs,biceps antrenmanından.

image.png.1cf60527b5861b1e78903cf3a708acd4.pngimage.png.a8939e51d8ebb798edf6df7377b18fba.png 

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Darknessott    5
Vural2, 13 saat önce yazdı:

Mart yarışı %95 iptal oldu ve Eylülde yapılacakmış.Bir çok yarışmacı arkadaşımla konuştuğum zaman hocalarının ilacı kestirdiğini duydum.Ben zaten ufak bir mental-fiziksel ara verip yarış hazırlığına devam ediyordum.Fakat hal böyle olunca ben de komple yarışı saldım ve bir miktar sulandım :D Her istediğimi yiyor,içiyorum rebound için de bulku öne çekip bugün başlama kararı aldım.Formum iyiydi fakat sikletim meçhuldü zaten pek içime sinmiyordu.Atletik için büyük klasik içik simetrik ve estetik değildim.O yüzden bu bulk biraz sert geçecek ve eksiklerimi kapatıp kendimi bu işin en sert klasmanına geçiş yapmak için uğraşacağım.Sana sözüm var abi yarışacağım ve 2. ile aramda fark olacak :D 

@rastlantisal

@Askabar

Merhaba hocam ilacı tamamen mi kesiyorlar genelde yoksa cruise şekilinde mi yani düşük doz testeron mu devam ediyolar siz nasıl yapmayı düşünüyorsunuz açıklarsanız sevinirim Wp den zamanında sizle sohbet etmiştik hatırlarsanız belki max gym eğitim almıştım ben

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Darknessott, 34 dakika önce yazdı:

Merhaba hocam ilacı tamamen mi kesiyorlar genelde yoksa cruise şekilinde mi yani düşük doz testeron mu devam ediyolar siz nasıl yapmayı düşünüyorsunuz açıklarsanız sevinirim Wp den zamanında sizle sohbet etmiştik hatırlarsanız belki max gym eğitim almıştım ben

Merhaba dostum hatırladım,mantık olarak rebound ya da pct yapmayacaklarsa düşük doz testo gidiyorlardır büyük ihtimalle.Ben direkt rebound olarak bulka geçtim.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessott    5
Vural2, 13 dakika önce yazdı:

Merhaba dostum hatırladım,mantık olarak rebound ya da pct yapmayacaklarsa düşük doz testo gidiyorlardır büyük ihtimalle.Ben direkt rebound olarak bulka geçtim.

Çok teşekkür ederim rebound sanırım bi ilaçtan diğer ilaca geçiş süreci gibi bişey yanlışım yok ise baktımda forumda pek bişey bulamadım açıklamasını

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Darknessott, 5 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim rebound sanırım bi ilaçtan diğer ilaca geçiş süreci gibi bişey yanlışım yok ise baktımda forumda pek bişey bulamadım açıklamasını

Rebound sert diyetlerden,yarışlardan sonra kademeli olarak kaloriyi arttırdığımız dönem.En çok kas ekleme şansının olduğu dönemlerden biri bunu akıllıca kullanırsan.Reboundda ilaç için konuşacak olursak da konuştuğum bir kaç hoca ilacı bu dönemde baya kullanmayı seviyor,alınan verim artsın diye.Bende bu hafta vücuda biraz boldenon yüklemesi yapıcam sonra normal dozajlarıma dönücem.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    232
Vural2, 08.02.2023 - 00:23 yazdı:

Merhaba abilerim,kardeşlerim.Yeni bulk kürü için fikirlerinizi ve tecrübelerinizi almak istedim.Yeni bulk kürümde DHB kullanmayı planlıyorum.Tecrübeleri olanlar var mı ? Primo ya da bolde tercih etmek istiyordum fakat primo çok pahalıya geliyor ve bulunması güç.

Boldenon ise bana göre biraz hamallık o kadar uzun süre tam olarak eserin kafasının gelmesini beklemek can sıkıyor ve 16 hafta üstü bulk kürlerinde iştah yerlerde oluyor.O yüzden DHB deneme kararı aldım.Kafamdaki planlama şu şekilde.Tam olarak hafta belirtmedim çünkü gidişata ve forma göre hareket edeceğim.

Mgleri olabildigince düşük tutacağım.Bilenler bilir düşük doz uzun kürleri severim. Denemeyi çok istediğim İran anapolon vardı fakat kalmamış :( 

1-10 Deca 

1-12/16 hafta Testo

1-12/16 hafta DHB

Pek miligramları düşük tutan birine benzemiyorsun, yılın 365 günü kürden çıkmayan bir adam gibi fiziğin var dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
Markus Rühl, 08.02.2023 - 18:19 yazdı:

Deca ve tren uyumlu çalışıyor mu , deneyen varmı , eski nesil hocalar ikiside nor 19 olduğundan birbirini bloklar diyor ama bu ne kadar bilimsel Allah bilir.

Bildiğim kadarıyla arka arkaya kullanımda sorun olmaz. Örneğin trenden decaya geçebilirsin ama zaten tren alt takıma yeterince baskısı var bide üstüne deca ile zorlamak ne kadar mantıklı gelir orası tartışılır. Tren kullanınca deri incelmesi olur decada deri kalınlaşır. Birazda ne için kullancağına bağlı. Bence vücudu çok zorlamaya gerek yok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Vural2, 10.05.2023 - 03:12 yazdı:

Cruise a geçiş yapıldı.Güncellemeyeli epey olmuş.Pek zamanım olmuyor :( 

Kendinden emin adımlarla yavaş yavaş işliyorsun detayları 

Bacaklarım eksik diyordun şuan pumplı hali sanırım, ama gayet iyi duruyor üst vücut zaten büyüktü bacaklarında bir eksiklik kesinlikle yok 0 eleştiri 

Bol şans hocam başarılar diliyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Tr3n, 10.05.2023 - 06:15 yazdı:

Pek miligramları düşük tutan birine benzemiyorsun, yılın 365 günü kürden çıkmayan bir adam gibi fiziğin var dostum 

İlacı gözünde bu kadar büyütmeye devam edersen yerinde sayarsın dostum.Beslenmeni idmanını gözden geçir ve sürece sadık kal.Olduğunu görürsün

mcanmeco, 10.05.2023 - 06:59 yazdı:

Kendinden emin adımlarla yavaş yavaş işliyorsun detayları 

Bacaklarım eksik diyordun şuan pumplı hali sanırım, ama gayet iyi duruyor üst vücut zaten büyüktü bacaklarında bir eksiklik kesinlikle yok 0 eleştiri 

Bol şans hocam başarılar diliyorum 

Teşekkür ederim,çalışıyoruzz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: n4s1bxx
      Merhabalar ekte eklediğim fotoğrafta gördüğünüz üzere tah tahlillerim mevcut ve total testo referans dışı bu durumda ne yapmalıyım? Uzun süredir her hangi bir anabolik kullanmadım ve bırakma evresi de çok bilinçsiz olduğundan böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımı düşünüyorum.
      Yardımcı olur musunuz? Düşük dozaj testo ile bu durum düzeltilebilir mi?
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
    • Yazan: roonies328
      Elimde İran deca var ama her ampulde 25mg var sizce minimum haftalık kaç mg kullana bilirim?
      Şuan sadece 500 mg testosteron kullanıyorum yanına decayı eklemek istiyorum. Deca 50 mg eklesem çok mu düşük kalır? Çünkü çok bilgili değilim dozaj konusunda. Mazur görün  Kontrollü ilerlemek istiyorum ve vücudumun vereceği tepkiye göre ilerlemek istiyorum. Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: ugurrgennc
      Selamlar arkadaşlar,
      Deca da hem libido sorunu hem de kontrol zorluğu oluşturduğu için kürümde deca yerine npp kullanacağım.
      Npp de deca gibi libido sorunu yapar mı?
    • Yazan: huseyinatas7
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.