Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

atelophobia

Ilk kürüm önerileriniz

Önerilen İletiler

atelophobia    2

Herkese selamlar,

İlk kürüm şu şekilde olacak, yazmadan önce statlarımı vereyim aklınızda fikir oluşması açısından.
182 cm 70 kg ( yağ oranımı bilmiyorum kesin olarak fakat damarlıyım ve karın kaslarım sürekli olarak görünür.)

2 senedir yapıyorum 52 kg olarak başladım ve 75 e kadar çıkmıştım okul falan derken bir tık kötü geçti spor hayatı benim için sonbaharda 70 kg ya düştüm, creatine bırakmıştım onun etkisi olabilir, 2-3 kg su atmış olabilirim.

Önümüzdeki pazartesi 250 mg/ml olucak şekilde 1 ml test e. enjeksiyonumu yapıcam perşembe 1 ml tekrardan 15 hafta devam edicem.

Elimdeki her halükarda bulundurduğum ürünler arimidex, tamoxifen, klomen. Pct için tutuyorum tamoxifen ve klomeni kür içinde ihtiyacım olacağını düşünmüyorum.

Sorum olarakta sürekli arkadaşlarım ilk kür çok gereksiz only testo falan dedikleri için, buraya yazarak öneri almak istedim. Bu kürden ne beklemeyeliyim ve sizce 500 mg haftalık only testo ilk kür olarak saçma mı (Güncel çıplak fotom yok fakat dün çekindiğim bir fotoğraf var eke ekliyorum.) . Teşekkür ederim herkese şimdiden. 

WhatsApp Image 2023-02-05 at 10.22.02.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.362
atelophobia, 4 saat önce yazdı:

Herkese selamlar,

İlk kürüm şu şekilde olacak, yazmadan önce statlarımı vereyim aklınızda fikir oluşması açısından.
182 cm 70 kg ( yağ oranımı bilmiyorum kesin olarak fakat damarlıyım ve karın kaslarım sürekli olarak görünür.)

2 senedir yapıyorum 52 kg olarak başladım ve 75 e kadar çıkmıştım okul falan derken bir tık kötü geçti spor hayatı benim için sonbaharda 70 kg ya düştüm, creatine bırakmıştım onun etkisi olabilir, 2-3 kg su atmış olabilirim.

Önümüzdeki pazartesi 250 mg/ml olucak şekilde 1 ml test e. enjeksiyonumu yapıcam perşembe 1 ml tekrardan 15 hafta devam edicem.

Elimdeki her halükarda bulundurduğum ürünler arimidex, tamoxifen, klomen. Pct için tutuyorum tamoxifen ve klomeni kür içinde ihtiyacım olacağını düşünmüyorum.

Sorum olarakta sürekli arkadaşlarım ilk kür çok gereksiz only testo falan dedikleri için, buraya yazarak öneri almak istedim. Bu kürden ne beklemeyeliyim ve sizce 500 mg haftalık only testo ilk kür olarak saçma mı (Güncel çıplak fotom yok fakat dün çekindiğim bir fotoğraf var eke ekliyorum.) . Teşekkür ederim herkese şimdiden. 

Klomen kür içerisinde herhangi bir kullanımı yok dostum. Bunun yerine testislerin için kür içinde HCG bulundurmalısın. Kütlen güzel duruyor fakat aldığın fazla ilaç pozitif etki kadar yan etki yapacaktır. Haftalık iki enjeksiyon şeklinde (175+175)toplam 350 mg ile başlayıp ilaç hariç tüm etkenlerin kusursuz olduktan sonra ve gelişim durduğunu hissettigin zaman 50 mg arttırırsın ilacı bu şekilde yavaş yavaş gidersin. Yan etki mı yaşadın dozu bir önceki doza düşürürsün. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72

Herkese selamlar,

selam, gerçekten güzel bi vücudun ve genetiğin var gibi full naturel isen, ben genel tavsiyelerin aksine ilk kürümde deca kullanmış biri olarak ilk kürün çok etkili olduğunu düşünüyorum bu yüzden ben olsam testo yanına farklı bir ilac eklerdim tabi sana deca ekle demiyorum deca yı ben çok seviyorum ama iyi ve kötü yanlarıyla seviyorum hoş olmayan süprizler yaşatabilir :) ,yani kısacası vücuduna zaten testo sokarak hormonları oynatıyorsun dediğim gibi ben olsam bir anabolizan eklerdim.. ilk kür en çok verim aldığım kür oldu..vücudun da iyi patlmaya hazır duruyor B|, amaaaa kesinlikle doğru yerden kaliteli ilaçlar kullanmanı tavsiye ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

Herkese selamlar,

Normalde only testo öneririm fakat temelin zaten sağlamken yaza bomba gibi çıkmak için anabolizan eklemende fayda var.

1-9.hafta only testo e.375mg

10-16.hafta testo 375mg tren150mg

17-22.hafta only testo 375mg

İlk only testo sürecinde sürekli test verip vücudunun tepkilerini ölçmelisin bu süreçte prolaktin kesinlikle gözlenlenmeli.

Kür içinde yan etki gördüğünde kullanacağın dostinex arimidex tamoksifen ilaçlarını- pctde kullanacağın hcg klomen ilaçlarını detaylı şekilde araştır.Geri dönüşünü sağlamayı bildikten sonra ilk kürde makul dozda tren kullanmanın senin gibi temeli olan birisi için yanlış olduğunu düşünmüyorum.

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atelophobia    2

Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için 

Bu ilk adımdan sonra bütçem senelik 2 kür yapabilcek seviyede ve 19-nor grubunu kullandığım anda uzun süre baskısından dolayı belli bir müddet TRT dozda kalıp ondan sonra PCT yapacağımı biliyorum fakat bunun için bütçem şu anlık uygun değil.

Genel olarak anladığım kadarıyla kademeli olarak yüksetlmemi istiyorsunuz daha düzgün olması açısından.

Başka ilaç ekleme önerinize karşılık 19-nor grubu hariç ne kullanabilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
atelophobia, 7 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için 

Bu ilk adımdan sonra bütçem senelik 2 kür yapabilcek seviyede ve 19-nor grubunu kullandığım anda uzun süre baskısından dolayı belli bir müddet TRT dozda kalıp ondan sonra PCT yapacağımı biliyorum fakat bunun için bütçem şu anlık uygun değil.

Genel olarak anladığım kadarıyla kademeli olarak yüksetlmemi istiyorsunuz daha düzgün olması açısından.

Başka ilaç ekleme önerinize karşılık 19-nor grubu hariç ne kullanabilirim.

Bolde veya rimo olabilir.

Rimo fiyat performans açısından çoğu kişiyi tatmin etmiyor dostum. nor 19 istemiyorum diyorsan 250 375 500 olarak dereceli şekilde uzun bir only testo kürü yapman seni daha çok tatmin edecektir

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
atelophobia, 6 saat önce yazdı:

Herkese selamlar,

Güzel formun var direkt 500 ü kaldırır bu fizik gittiği yere kadar zaman aralığı vermiyorum 500 başlar 500 giderim, gittiği yere kadar derken e2 yi kontrol altına alamadığın, tansiyonunun hayat konforunu ve sağlığını kötü yönde etkilemeye başladığı zamana kadar 500mg non stop giderim yerinde olsam. Bu söylediklerim belki 10. haftada sıkıntı gösterir belki 30. haftada.. Kick start olarak sadece 50mg iran anapolon sadece ve sadece 15 ila 21 gün arası ilaç pick yapana kadar kullanırım bu ilacı övüyorum da gömüyorum da çok ağır ve toxic bir ilaç fakat 50mg 15 gün kullanımda karaciğere ciddi toxiclik yaratmıyor.. Bolde tavsiye etmem boldeye vereceğin 20-24 haftalık parayla 8 hafta ıgf1 lr3 girerim daha iyi bolde lanet bir ilaç benim iyi bir tecrübem yok keza yine primo da tavsiye etmem ona vereceğin parayı ghrp2 veya ıgf1 e veririm hem daha çok verim alırım hem de daha kalıcı bir kütle kazanırım saygılar sağlıklı sporlar.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Oncelikle herşeyden once hormon hemogram ve kan sayimi testi vermeni oneririm dogal olarak kan degerlerini bilmelisin kur sonu pct icin lazim olur hormonda verecegin testler total testo e2 prolaktin Lh fsh kortizol bunlari mutlaka vermeni oneririm bide herkezin dedigi haftalik 500mg testo 400mg boldenn ne alaka kime gore neye göre ornek adam 90kilo hacimli 500mg testo 400gm bolddnn kullaniyor adam 70kilo buda ayni dozaj kullaniyor sacma geliyor bana bu mg ayarlamasi sahisa ozel olmali o yuzden lutfen bilen insanlarla ilerleyin gecmis olsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atelophobia    2
galicik, 1 saat önce yazdı:

Güzel formun var direkt 500 ü kaldırır bu fizik gittiği yere kadar zaman aralığı vermiyorum 500 başlar 500 giderim, gittiği yere kadar derken e2 yi kontrol altına alamadığın, tansiyonunun hayat konforunu ve sağlığını kötü yönde etkilemeye başladığı zamana kadar 500mg non stop giderim yerinde olsam. Bu söylediklerim belki 10. haftada sıkıntı gösterir belki 30. haftada.. Kick start olarak sadece 50mg iran anapolon sadece ve sadece 15 ila 21 gün arası ilaç pick yapana kadar kullanırım bu ilacı övüyorum da gömüyorum da çok ağır ve toxic bir ilaç fakat 50mg 15 gün kullanımda karaciğere ciddi toxiclik yaratmıyor.. Bolde tavsiye etmem boldeye vereceğin 20-24 haftalık parayla 8 hafta ıgf1 lr3 girerim daha iyi bolde lanet bir ilaç benim iyi bir tecrübem yok keza yine primo da tavsiye etmem ona vereceğin parayı ghrp2 veya ıgf1 e veririm hem daha çok verim alırım hem de daha kalıcı bir kütle kazanırım saygılar sağlıklı sporlar.. 

Çok teşekkür ederim çok güzel tavsiye vermişsiniz.

Anapolon kafamda sürekli olan bir ilaç ve çok güçlü olduğunu biliyorum güvenilir nasıl bulabilirim, Burak hocamız yardımcı oluyor mu, şimdiden sağolun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
atelophobia, 1 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim çok güzel tavsiye vermişsiniz.

Anapolon kafamda sürekli olan bir ilaç ve çok güçlü olduğunu biliyorum güvenilir nasıl bulabilirim, Burak hocamız yardımcı oluyor mu, şimdiden sağolun.

Dostum burak hocamızdan temin etmiştim aylar önce evet kendisi bu konuda yardımcı oluyor gönül rahatlığıyla kullanabilirsin artan anapolonlarımı bir  yarışmacı arkadaşıma vermiştim 30 adet kadar kendisi de bir hayli memnun kalmıştı hatta yıllardır bu kadar dolu anapolonu türkiye de denk getiremiyorum demişti.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Küre başlamadan kesinlikle kan tahlili yaptır pct için yada Kür ortasında gerekirse kıyaslaman iyi olucak tır zaten üst yorumlarda belirtmişler

Klomen Kür içi kullansan Bi fayda etmez 

Tamoksifen ve arimidex Kür içi kullanım yapabilirsin 

E2 değerin çok yükselirse cinsel sorunlar ortaya çıkıcaktır ve jinekomasti riski var tabiki,, arimidex ile yükselen E2 yi düşürebilrisin

Vücudun E2 ye karşı drençliyse ve normal değerinin 3-4 katına bile çıksa cinsel olarak sorun yaratmıyorsa arimidex kesinlikle kullanma,, çünkü E2 yüksekliği senin Kür içinde büyümene yardımcı olucaktır 

Jinekomasti belirtileri Meme uçlarında hassasiyet ve acı batma gibi görülür,, bunun için tamoksifen kullanabilirsin E2 yi direkt olarak etkilemiyor 

Formun çok iyi bana kalırsa ilk haftalar hafta 200 mg civarı ile başla ileri haftlarda kendini gözlemle, kendini iyi hissediyorsan dozajı yükselt 300-400-500 e kafar yolu var 

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: toronto21
      Merhaba kısa bir süre içerisinde küre girmeyi planlıyorum.
      Kürden önce kan testleri için randevu tarihini beklemekteyim kür detaylarım şu şekilde:
      TESTO BOLDE DİANABOL Almam gereken  vitamin ve koruyucular neler olmalı şimdiden teşekkür ederim 

• Yazan: damdeok
      Merhaba arkadaşlar,
      Bi süre yurtdışında olacağım ve şuan bana testesteron enantat lazım bu sürede Prag ve Budapeşte'de bulunacağım.
      Bu şehirlerde reçetesiz bi şekilde eczaneden alabilir miyim? Nasıl temin edebilirim? Türkiye'de orijinal ürün bulmak zor olduğu için gitmişken getireyim diyorum daha önce getiren veya bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
    • Yazan: batıkan
      Arkadaşlar merhaba. küre girme kararı aldıktan sonra yaptırmam gereken testleri yaptırdım. 3 senedir doğal olarak bu sporu yapıyorum beslenme antrenman ve uyku düzenim gayet makul seviyede. yaptırdığım test sonuçlarında total teststeronum sınırın baya üzerinde çıkmış, bu herhangi bir sağlık sorununa mı işaret ediyor yoksa normal bir durum mu ? 
      Zannedersem araştırdığım kadarıyla bana bir diğer gerekli olan serbest testesteron seviyemi ve shbg düzeyini bilmek onu doktor söylememe rağmen yapmadı. nedenini de anlamış değilim . bilgili hcoalarım tecrübeli arkadaşlarım yorumlar ve yol gösterirse çok sevinirim. @metinav @Askabar @otopsicikedi

• Yazan: batıkan
      Öncelikle herkese selamlar.
      Saygıdeğer hocalarım, kıymetli hobidaşlarım, sevgili kardeşlerim, peptid türkiye ailesi...
      31 yaşındayım 1,78 boy 79kg İle Aranıza İstanbul Avrupa yakasından katılıyorum 3 senedir doğal olarak yapmış olduğum fitness sporunu biraz merak biraz biraz da üst level e yükselmek için steroid kürü kullanma kararı aldım. yaptığım araştırmaların yeterli olduğunu düşünüp instagram hesabımdan takip ettiğim ve evime yakın olan bir balkan şampiyonu , aktif olarak pt eğitimi veren hoca ile yüz yüze görüşme sonucu anlaşma sağladım. Aslında bilgilerimin burada yetersiz olduğunu ve bu yolun çok daha başında olduğum gerçeği ile yüzleştim çok kısa zamanda. En başında sormam gereken soruların hiçbirini sormadan sadece sağlık üzerine bir konuşma gerçekleştirdim ve ne hikmettir ki anlaştığım hoca güzel bir satış politikası ile beni tavladı aslında ben tavlanmaya müsait bir müşteriydim onun gözünde. 
      Ardından bana gerekli bilgileri verip ücretini alıp ilaçlarımı adresime kargılayacağını söyledi. İlaçlarım gelene kadar istediği kan tahlillerini yaptırma sürecine geçtim fakat o 1-2 günlük ilgili sürecini yavaş yavaş kaybetmeye mesajlarıma 5/6 saat içerisinde dönüş yapmaya başladığında anladım ki insan sağlığının önemsiz olduğunu ve amacının biraz daha fazla para kazanmak olduğunu. Yazdığı kür programı ile gelen ilaçların dengesizliği komik geldi , kopyala yapıştır bir antrenman, beslenme ve kür planlaması olduğunu söyledim onu düzelteceğini söyledi.
      Pct için ilaçlarımı kendimin bulmam gerektiğini söyledi çevrem ve tanıdığım kişilerin olmadığını bu konuda yardım etmesini istediğimde brom benimde çevremde yok cevabı aldım ve hangi ilaçları alacağımı sormama rağmen o süreç gelsin onu o zaman konuşuruz cevabını aldım  Neyse işi sıkıntıya sokmamak adına sakin kalarak doğru adım atmak için daha fazla araştırma yaptım ve peptidtürkiye forumuna denk geldim. Burada okuduğum yazılar ve tecrübeli insanların makaleleri beni aydınlattı. ilk şoku bir şekilde atlattım ardından gelen ilaçların kalitesini araştırmaya başladım forum sayfalarında bana ilk konuşmamızda kesinlikle kendi kullandığı ilaçları vereceğini ve laboratuvar üretimi olup yurt dışı Fransa menşeili olduğunu ardından kesinlikle piyasa ürünü olmadığını söyledi. 
      Ama araştırmalarımda okuduğum kadarıyla ürünlerinin testosu hariç çalışmadığını biraz bilgi edindim. ve Tekirdağ üretimi olduğunu okudum ne kadar doğru ve yanlış bilemiyorum bu arada doğal olarak çıkacak kan tahlillerimi bekleyeceğimi  ve bu esnada herhangi bir enjeksiyon uygulaması yapmayacağımı söyledim vücuduma bu 1-2 haftalık süreçte eş dost ve bilgi sahibi insanlara ilaçları sorduğumda hiç duymadıklarını söylediler. Belki çok iyi belki çok kötü bunu kullanmadan bilemeyiz dediler ardından sonuçlarım çıktı onları da paylaşacağım sizlerle.
      12 haftalık yazdığı steroid kürü programı şu şekilde p.tesi ve cuma enjeksiyon günleri;
      ilk 7 hafta testo 600mg 8.haftadan sonra 900mg (kür bitimine kadar) deca ilk 5 hafta 300 mg , bittikten sonra kür sonuna kadar daha kullanım yok dianabol 3. hafta başlayıp 6. hafta sonuna kadar 2 tablet, sonrasında kesiyor kullanım yok bolde 5. haftada başlayıp 12. haftaya kadar 600mg şeklinde. Ve çeşitli vitamin ve supplement destekleri.... Arimideks ve provironu da sürecin ilerleyişine göre ekleyeceğini söyledi ama bu ürünlere eczanelerde ulaşamadım. Yapacağım ve gerekli olacak pct ilaçlarını hiç konuşmadık. Siz değerli üye arkadaşlarımdan bilgi almak adına bu konuyu açıyorum , bana gelen ürünleri daha önce kullanan veya kalitesi hakkında bilgi sahibi olanlardan yardımcı olmalarını talep edeceğim çıkan tahlil sonuçlarımı profesyonel destek aldığım hocama gönderdiğimde fibrinojenin sınırın üzerinde olduğunu söyledi bir kalp ve beyin doktoruna görünmem gerektiğini iletti, ama kan tahlilini verdiğim günün öncesinde gribal enfeksiyona bağlı olarak ateşlendim ve parasetamol içerikli ağrı kesici ateş düşürücü ilaç kullandığım için yüksek çıkabileceğini söylediğimde tamam o zaman sorun yok dedi, doğal testestronun yüksek çıkmasını sorduğumda eğer ki gerçekten enjeksiyon yapmadıysan bu durumun kür hazırlığına girdiğim için psikolojik olduğunu söyledi, ve demir bağlama kapasitesi düşük olduğu için de hacamat ı önerdi.  Kreatin kinazın yapmış olduğum sporun kaslarıma vermiş olduğu hasardan ötürü yüksek çıktığını dile getirdi.
      Yani diyeceğim o ki ücretini ödediğim hizmetten açıkçası bana güven vermeyen bir insanla çalışmama kararı aldım sonuçta sağlığımı benden başka düşünenin olmadığını bir kez daha öğrendim bu işi gerçekten insan sağlığına ve iletişime önem veren kişilerle sürdürmeyi planlıyorum vazgeçmiş değilim sadece bir miktar para kaybetmiş olabilirim fakat sağlığımı ve psikolojimi kaybetmekten çok daha değersiz bir durum olduğunun bilincindeyim canım sağ olsun ve tecrübe kazanmanın vermiş olduğu huzurun içerisindeyim.  Aranıza katılmaktan şeref duyarım .

• Yazan: henrymiller
      Yağ oranım yaklaşık %30 civarlarında yağ yakımın da ciddi düzeyde zorlandığım için tüm değerlerime baktırdım, insülin direnci vs ideal aralıkta diğerlerini de aşağıya ekledim bu değerler doğrultusunda yağ yakımı optimize edebilmek için dikkat etmem gerekenler sizce nelerdir? Bilgilerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.