Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

CompanionAgent

Ilk kür testo prop, drastanolone, tren

Önerilen İletiler

Hafifzargana    216
galicik, Şimdi yazdı:

Bolde su tutmaz deca ile karıştırma boldeyi temiz bir ilaçtır temiz kas kütlesi koyarsın, boldenin aromatize olma oranı testodan bile düşüktür, Türkiyede bildiğin tanıdığın adamlar 15iu insülin 15iu gh yanına evet aromatizeyi dengelemek için primo ekliyor.. Primo shit bir ilaçtır gözümde kadın steroiditir akarı kadar kokarı olmayan bir ilaçtır dht grubu ilaçları kalkıp nor19 ile kıyaslamak xD bu arada boldeden nefret ediyorum beğendiğim bir ilaç değil getiri götürü rasyosunda. 

dediğim gibi bu kıyası ben yapmıyorum hocam yabancı bir koçun iddası zaten konumuz bu değil 

ben boldenon düşmanı değilim :D yineliyorum yüksek mg larda aromatize olabilir diyorum testesterondan daha az aromatize olduğunun farkındayım hatta düşük mg lara definasyonda bile kullanılabilir fakat benim tercihim her türlü primobolan fikirlerinize saygım var bu işler kişiye göre bünyeye göre amaca göre değişebilir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
Hafifzargana, Şimdi yazdı:

dediğim gibi bu kıyası ben yapmıyorum hocam yabancı bir koçun iddası zaten konumuz bu değil 

ben boldenon düşmanı değilim :D yineliyorum yüksek mg larda aromatize olabilir diyorum testesterondan daha az aromatize olduğunun farkındayım hatta düşük mg lara definasyonda bile kullanılabilir fakat benim tercihim her türlü primobolan fikirlerinize saygım var bu işler kişiye göre bünyeye göre amaca göre değişebilir 

Benimde tercihim eğer fiyatı ve etki orantısı iyi olsa kesinlikle gözüm kapalı primo olur sana %100 katılıyorum bu konuda, ben bolde düşmanıyım çok lanet bir ilaç bana kalırsa kalbe verdiği zarar cidden çok yüksek hdl ldl yi yok ediyor, tren kullanırım bolde kullanmam.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
galicik, 16 dakika önce yazdı:

Arkadaşın kullandığı aynı ürünü bende kullandım ben dayanamadım 14. hafta kestim sp marka bolde kullanıyordu arkadaş.

aynen dogrudur sp boldenon kullaniyordum. Hocam sizi biraktiran sey neydi 14. haftada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gymibo, Şimdi yazdı:

aynen dogrudur sp boldenon kullaniyordum. Hocam sizi biraktiran sey neydi 14. haftada

Kafamdaki basınç hdl ldl de ki bozulmalar, boy gösteren tansiyon sıkıntıları ciddi ciddi kafamda basınç hissetmeye başlamıştım ve aniden oldu ilaç açıldı 3-4 haftada kümülatif olarak her gün arttı şikayetlerim direkt kan verip kestirip attım ilacı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
galicik, 2 dakika önce yazdı:

Kafamdaki basınç hdl ldl de ki bozulmalar, boy gösteren tansiyon sıkıntıları ciddi ciddi kafamda basınç hissetmeye başlamıştım ve aniden oldu ilaç açıldı 3-4 haftada kümülatif olarak her gün arttı şikayetlerim direkt kan verip kestirip attım ilacı. 

hdl ldl benimde biraz problemde😅 benim hic bir sikayetim olmadi gariptir. trendede sadece gece terlemeleri oldu baska bir sey hissetmedim. Genetik olarak sansliyim galiba😄😄 only testo devam ediyorum biraz da yemekten kistim yag yakimini biraz one cekecegim hemde ldl hdl duzelmesini bekleyecegim boldeyi gercekten sevdim belki tekrar girerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gymibo, Şimdi yazdı:

hdl ldl benimde biraz problemde😅 benim hic bir sikayetim olmadi gariptir. trendede sadece gece terlemeleri oldu baska bir sey hissetmedim. Genetik olarak sansliyim galiba😄😄 only testo devam ediyorum biraz da yemekten kistim yag yakimini biraz one cekecegim hemde ldl hdl duzelmesini bekleyecegim boldeyi gercekten sevdim belki tekrar girerim

Gel gelelim tren ben bunu 20 hafta kullanırım normal natural bir bireykende prolaktinim 4ü geçmez tren kullanıyorum yine sp 150mg 7. hafta bitti prolaktinim 8 olmuş bu açıdan şanslıyım, dostum olay sadece tansiyon ve basınç değil hdl ldl, eğer tek sıkıntı basınç ve tansiyon olsa her ay kan verip ilacı kullanmaya devam ederdim uzun vade bu hdl ldl kalp ve sinir sistemine kalıcı hasarlar bırakabilir ve ben kalpten ciddi çok korkuyorum bu sporda.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
galicik, 15 dakika önce yazdı:

Benimde tercihim eğer fiyatı ve etki orantısı iyi olsa kesinlikle gözüm kapalı primo olur sana %100 katılıyorum bu konuda, ben bolde düşmanıyım çok lanet bir ilaç bana kalırsa kalbe verdiği zarar cidden çok yüksek hdl ldl yi yok ediyor, tren kullanırım bolde kullanmam.. 

hocam o hdl ldl riskini tansiyon ve kan basıncı riskini alacaksam tren kullanırım en azından değer 

tansiyon ve yüksek kan basıncı kalbe zarar veriyor kontrol edilemezse tansiyon böbrekleri de yoruyor katılıyorum

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Hafifzargana, 2 dakika önce yazdı:

hocam o hdl ldl riskini tansiyon ve kan basıncı riskini alacaksam tren kullanırım en azından değer 

tansiyon ve yüksek kan basıncı kalbe zarar veriyor kontrol edilemezse yüksek kan basıncı böbrekleri de yoruyor katılıyorum

ÇOOOK ÇOOOK riskli kürdeyken laylaylom geliyor insana ama uzun vade cidden çok sıkıntılı bir durum.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137

Boldeden soguttunuz iki dakika da vallahi :) Kafam da bundan sonra ki kurlerde only testo gitmek de var 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
gymibo, Şimdi yazdı:

Boldeden soguttunuz iki dakika da vallahi :) Kafam da bundan sonra ki kurlerde only testo gitmek de var 

hocam herkesin bünyesi bir değil bize yaramayabilir sanar yarıyorsa kullanmak senin kararın e verim de almışsın bozma bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Hafifzargana, Şimdi yazdı:

hocam herkesin bünyesi bir değil bize yaramayabilir sanar yarıyorsa kullanmak senin kararın e verim de almışsın bozma bence 

iyi kolestrol 20 kusurlerde aslinda bu beni korkutuyor bir miktar. tabi zamanla yerine oturacak fakat kalp beni de korkutuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
gymibo, 6 dakika önce yazdı:

iyi kolestrol 20 kusurlerde aslinda bu beni korkutuyor bir miktar. tabi zamanla yerine oturacak fakat kalp beni de korkutuyor

hocam kolesterolü göre göre ilerlemek biraz intihar oluyor beslenmeniz ne durumda balıkyağı tüketiyor musunuz temiz besleniyor musunuz bunları yaptığınız halde kolesterol hala referans değerlerine gelmiyorsa ya boldenonu bırakıp only testo ilerlemelisiniz ya da statin gurubuna gireceksiniz tercih sizin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Hafifzargana, 12 dakika önce yazdı:

hocam kolesterolü göre göre ilerlemek biraz intihar oluyor beslenmeniz ne durumda balıkyağı tüketiyor musunuz temiz besleniyor musunuz bunları yaptığınız halde kolesterol hala referans değerlerine gelmiyorsa ya boldenonu bırakıp only testo ilerlemelisiniz ya da statin gurubuna gireceksiniz tercih sizin

Bolde henuz yeni bitti hocam,mumkun oldugunca temiz besleniyorum. Saglikli yag ve omega3 balik yagi tuketiyorum aksatmadan. Statin nedir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
gymibo, Şimdi yazdı:

Bolde henuz yeni bitti hocam,mumkun oldugunca temiz besleniyorum. Saglikli yag ve omega3 balik yagi tuketiyorum aksatmadan. Statin nedir? 

hocam sağlıklı beslendiğinizden gerçekten emin olmalıyız kolesterolünüz sınır dışındayken günlük  yediğiniz her şeyi yazabilirsiniz daha doğru olur 

statin grubu kolesterol düzenleyici hdl yi artırıp ldl yi düşüreni ilaçlar fakat önceliğiniz bunlar olmamalı kolesterolü kardio yaparak beslenmeyle dozaj düşürerek boldenonu keserek çözmeniz daha öncelikli olmalı bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Hafifzargana, 19 dakika önce yazdı:

kilo kilo balık yesen omega 3 de içsen o ilaç varken belki 1 puan oynatırsın çözüm kullanmamak sürdürülebilir bir yaşam ve ilaç cycle ı için, yurtdışı adamlar peptid primo testo masteron dışı dışı kolay kolay cycle yapmıyorlar insülin vururum bolde kullanmam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
galicik, 15 saat önce yazdı:

kilo kilo balık yesen omega 3 de içsen o ilaç varken belki 1 puan oynatırsın çözüm kullanmamak sürdürülebilir bir yaşam ve ilaç cycle ı için, yurtdışı adamlar peptid primo testo masteron dışı dışı kolay kolay cycle yapmıyorlar insülin vururum bolde kullanmam 

katılıyorum hocam

sağlık açısından bolde kullanımındansa peptitlere primoya yönelmek gerekiyor he bunlara param yetmiyor diyen bir kişi içinse bence en verimlisi only testo örneğin 1 gram testo da ki kan değerleriniz 500 test 500 boldeden daha iyi olacaktır

omg 3 konusunda kıytırık 2 tane omg 3 tabletindense epa dha değerleri 2-3 gram olacak şekilde bir kullanım olmalı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Hafifzargana, 1 dakika önce yazdı:

katılıyorum hocam

sağlık açısından bolde kullanımındansa peptitlere primoya yönelmek gerekiyor he bunlara param yetmiyor diyen bir kişi içinse bence en verimlisi only testo örneğin 1 gram testo da ki kan değerleriniz 500 test 500 boldeden daha iyi olacaktır

primoya paran yetmiyor mu boldeye yetmiyor mu peptidlere yetmiyor mu boldeyi yine de kattım sevenlerde var, 20-24 hafta only testo planlarım 150mg da 7-8 hafta tren eklerim yıllarca aynı cycle ı yaparım mis gibi kütle de koyarım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Hafifzargana, 8 saat önce yazdı:

omg 3 konusunda kıytırık 2 tane omg 3 tabletindense epa dha değerleri 2-3 gram olacak şekilde bir kullanım olmalı 

Günde 4 tablet olarak kullanıyorum dediginiz miktarlara geliyor.

galicik, 8 saat önce yazdı:

İnsulin boldeye gore bence hic kullanilmamasi gereken bir ilac eger ki profesyonel degilsek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
gymibo, 26 dakika önce yazdı:

Günde 4 tablet olarak kullanıyorum dediginiz miktarlara geliyor.

İnsulin boldeye gore bence hic kullanilmamasi gereken bir ilac eger ki profesyonel degilsek 

evet insülin riskli fakat kontrol edebilirsen ciddi bir zararı yok 

fakat sen bu kolesterol problemini çözmezsen uzun vadede damar tıkanıklığı kaçınılmaz bunun uzun vadede ne anlama geldiğini zaten biliyorsundur 

insülin kullanmak için belirli bir seviyeye gelimiş olmak gerekiyor zaten bence örneğin 180 boyunda %10 yağ oranında 85-90 kilo dan hafif biri için gerek yok zaten

büyük adamlar sadece insülin kullandığı için büyük değil büyük olduğu için insülin kullanıyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.