Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BAŞKAN41

Kür sürecine dair merak ettiğim konular

Önerilen İletiler

BAŞKAN41    0

Merhabalar yaklaşık olarak 1-1.5 yıldır aktif olarak forumda gönderileri takip ediyorum bunun nezlinde aklımda bazı soruların cevaplarını bulamamak ile birlikte siz değerleri abilerimin ve kardeşlerimin yardımlarını bekliyorum 

1-)kür öncesi test sonuçları için hangi bölüm ve hangi kuruluştan daha iyi netice alabilir 

2-)Enjeksiyon yapmak için dışarıdan bu işi ücretli bir şekilde kimlere veya hangi kuruluşlara yaptırabiliriz (ücreti ne ideal olan nedir)

3-)İzlediğim videolar ve okuduğum gönderilerinden yola çıkarak herkes ilk kürü çok önemsiyor bu neticede ilk kürde maksimum verim için tren ve deca gibi ürünleri eklemek mantıklımıdır

4-)Forumda satıcı ismi vermek yasak biliyorum ama bir ürünün almadan önce çalışabilir bir ürün olup olmadığını hangi yoldan anlayabiliriz örneğin x ürünü fiyatları normalde günümüz kuru ile 5 ise satıcı 2 den veriyor ise muhtemelen bu üründe sorun vardır günümüz de bunları almadan önce fiyat veya başka bir yol ile anlıyabilirmiyiz

5-)Kür ve pct işlemleri bittikten sonrada hayatımızda dikkat etmemiz gereken unsurlar nelerdir 

Şimdiden cevaplayan ve bilgi veren herkese teşekkür ederim iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valhallaxd    146

1-özelde yaptırmaya calışırsan öpebilirler o yüzden devletten dahiliye veya üroloji olabilir

2-kendin yapmayı öğren 1-2den sonra elin alışır kimseye muhtaç olmazsın ben bacaktan yapıyorum kahverengi uç güzeldir.

3-ilk kür önemli ve ağır girilmez vücudunun tepkilerini ölçersin. kür sırasında bu forumda ne paranoyaklar oldu ne ilişkiler bitti. only testo gidebilirsin veya testo primo

4-ilaç konusunda kafam rahat olsun diyorsan burak hoca sol alt wp butonu

5-spora devam etmen ve beslenmeyi bozmaman sana kötü bi haber veriyim bi kere kür yapıp çıkayım diye düşünüyorsan öyle bir şey yok :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
BAŞKAN41, 8 dakika önce yazdı:

Merhabalar yaklaşık olarak 1-1.5 yıldır aktif olarak forumda gönderileri takip ediyorum bunun nezlinde aklımda bazı soruların cevaplarını bulamamak ile birlikte siz değerleri abilerimin ve kardeşlerimin yardımlarını bekliyorum 

1-)kür öncesi test sonuçları için hangi bölüm ve hangi kuruluştan daha iyi netice alabilir 

2-)Enjeksiyon yapmak için dışarıdan bu işi ücretli bir şekilde kimlere veya hangi kuruluşlara yaptırabiliriz (ücreti ne ideal olan nedir)

3-)İzlediğim videolar ve okuduğum gönderilerinden yola çıkarak herkes ilk kürü çok önemsiyor bu neticede ilk kürde maksimum verim için tren ve deca gibi ürünleri eklemek mantıklımıdır

4-)Forumda satıcı ismi vermek yasak biliyorum ama bir ürünün almadan önce çalışabilir bir ürün olup olmadığını hangi yoldan anlayabiliriz örneğin x ürünü fiyatları normalde günümüz kuru ile 5 ise satıcı 2 den veriyor ise muhtemelen bu üründe sorun vardır günümüz de bunları almadan önce fiyat veya başka bir yol ile anlıyabilirmiyiz

5-)Kür ve pct işlemleri bittikten sonrada hayatımızda dikkat etmemiz gereken unsurlar nelerdir 

Anlaşılan sadece forumu takip etmişsin okuyup anlamamışsın.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
Valhallaxd, 1 dakika önce yazdı:

1-özelde yaptırmaya calışırsan öpebilirler o yüzden devletten dahiliye veya üroloji olabilir

2-kendin yapmayı öğren 1-2den sonra elin alışır kimseye muhtaç olmazsın ben bacaktan yapıyorum kahverengi uç güzeldir.

3-ilk kür önemli ve ağır girilmez vücudunun tepkilerini ölçersin. kür sırasında bu forumda ne paranoyaklar oldu ne ilişkiler bitti. only testo gidebilirsin veya testo primo

4-ilaç konusunda kafam rahat olsun diyorsan burak hoca sol alt wp butonu

5-spora devam etmen ve beslenmeyi bozmaman sana kötü bi haber veriyim bi kere kür yapıp çıkayım diye düşünüyorsan öyle bir şey yok :)

Şu arkadaslara lütfen yardımcı olmayın. 1 buçuk sene bakıp sorduğu sorulara bak şaşkınlık içerisindeyim. İnsan ancak bu kadar terbiyesiz olabilir.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181

1- dahiliye, üroloji

2- Dışarıdan enjeksiyona güvenerek küre girmeni tavsiye etmem, kendin enjeksiyon yapmalısın.

3- Tren deca eklemek mantıklı değil, only testo git ostorojen dengelemeyi keşfediceksin, enjeksiyonu öğreneceksin, apse ağrı olacak onlarla baş etmeyi öğreneceksin gibi gibi... 

4- 

5- kalori, spor, vitamin , mineral ve 2.kür için plan :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BAŞKAN41    0
otopsicikedi, 26 dakika önce yazdı:

Şu arkadaslara lütfen yardımcı olmayın. 1 buçuk sene bakıp sorduğu sorulara bak şaşkınlık içerisindeyim. İnsan ancak bu kadar terbiyesiz olabilir.

Ne yapmamı bekliyorsun ? Hepsini kafamda tutup sadece bu hayata kendimi kanalize etmemi mi ? Efendi gibi soru sordum terbiyesizlik yaptığımı düşünmüyorum düşünüyorsanda cevap vermesin olur biter 

• Beğen 1
  • Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
BAŞKAN41, 1 dakika önce yazdı:

Ne yapmamı bekliyorsun ? Hepsini kafamda tutup sadece bu hayata kendimi kanalize etmemi mi ? Efendi gibi soru sordum terbiyesizlik yaptığımı düşünmüyorum düşünüyorsanda cevap vermesin olur biter 

Biz peki nasıl tutuyoruz? Kanalize mi ettik kendimizi, 1-1.5 yıl bakıp, aktif takip eden birisi zaten hani bu başlangıç aşaması bilgileri zaten kavramıştır. 

Olması gereken şekilde araştırman, hani bu bilgi platformundan yararlanman bekleniyor. 

Gerçekten böyle bir durumda savunma yapmak ayrı bir trajikomik durum...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
BAŞKAN41, 21 dakika önce yazdı:

Madem kanalize etme yeteneğiniz yok neden yazılan şeyleri soruyorsunuz insanları vakti sizinkinden kıymetsiz mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

lütfen forumu okuyun youtubede yabancı içeriklere bakın ingilizceniz yoksa otomatik çevri diye bir şey var net şekilde anlaşılmasa da bir fikir sahibi olmanızı sağlıyor

evet bu işi gerçekten öğrenmek istiyorsanız neredeyse hepsini aklınızda tutup kendinizi bu hayata kanalize etmeniz gerekiyor benim içerisinde 50 tane yazı olan onlarca video olan notlar olan bir klasörüm var bilgisayarımda kayda değer her şeyi kaydediyorum anabolicks kitabının pdf sini buldum içerisinde yazan şeylerin %90 ını bilmeme rağmen okuyorum , gh ile ilgili yerli yabancı içerik araştırıyorm bu günlerde çünkü bu konuda eksiğim var, 

hayır ben çıkıp ilk kürde deca olur desem kullanacak mısınız olmaz desem kullanmayacak mısınız kime göre olur kime göre olmaz hayat şartların ne maddi şartların ne vücudun ne durumda eklem problemin var mı ne biliyim asexüelmisin cinsellik umrunda değil mi öyleyse istersen 6 ay deca kullan bulunmaz nimet kime göre neye göre okuyun dinleyin çaba gösterin lütfen

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14

Selamlar dostum benzer bir süreçten çok taze geçtiğim için elimden geldiğince yanıtlamaya çalışayım 

Devlette yaptırman en mantıklısı olacaktır. Üroloji ve dahiliye için aynı gün yakın saatlerde randevu al yaptırman gereken testleri en alta bırakacağım bazı yerlerde üroloji ve dahiliye her teste bakamıyor bu yüzden birinin ekleyemediği testi diğeri ekleyecektir. İkisindede alman faydalı olur

Özel hastaneler 2000 bandında fiyat çekiyor laboratuvar testleri ise 1000 civarlarında seyrediyor 

Hiç kimse eczaneler olsun diğer yerler olsun bu tarz ilaçları ücretli dahi olsa yapmak istemiyor. Birini bulsan dahi sekteye uğrayacaktır. Benim deneyimlediğim en ağrısız ve en basit şekilde omuzdan yapılıyor youtubeda omuz enjeksiyonunu aratırsan kendine rahatlıkla yapabileceğini fark edeceksin. Bu sayede sürekliliği sağlamış olursun

Bu noktada tamamen kendi şahsi fikrimi katacağım bende şu an ilk kürümün içerisindeyim ve ilk kürde tecrube yetersizliği yaşıyoruz. Bu sebeple ağır anabolizanlar eklemem yerine kürü olabildiğince basit tutmak hem daha kontrol edilebilir kılıyor hemde tecrube sağlıyor. Ben ilk kürüm için her hangi bir anabolizan eklemeksizin only testo gitme kararı aldım. 

Az çok tavır ve davranışlardan anlaşılıyor ama satıcı tercih ederken kesinlikle benim ilk baktığım şey tarafsız olması kaydı ile daha önce alışveriş eden kişilerin tecrubeleri. İlk seçtiğim satıcıyı forumdan bir arkadaşın ( @prolight1) yaşadığı tecrube sonucunda vaz geçerek değiştirmiştim. Kesinlikle tercih ettiğin satıcı kim olursa olsun daha önce ondan alışveriş yapmış ve çıkarı olmayan birini bul. 

Pct bittikten sonra bile beslenmeyi bozmamak önemli şu ana kadar edindiğim bilgilere göre. Kür içindeki disiplini ne kadar korursan hem aldığın zarar hem kas kaybın o kadar minimize oluyor. Pct sonrasıda test verilip kontrol sağlanmalı vücutta her şey normal gitse dahi. Vücudunu yorduğun bir dönem olduğu için eksilen mineral ve vitaminlerinini kontrol ettirip tamamlamak faydalı olacaktır

Baktırman gereken hormonlar :

Altreatin kinaz (Ck)
Alt
Ast
DHEA- so4
Progestoron
Prolaktin
E2
Tsh
T3
T4
Glukoz
Albumin
Urik asit
Hemoglam
Feritinin
Demir bağlama kapesitesi
Ldl
Hdl
Trigliserit
Total kolesterol
Vitamin d3
Vitamin b12
Serum na
Serum k
Serum cl

Troponin ( kalp için )
EGFR(böbrek )

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BAŞKAN41    0
xStana, 14 saat önce yazdı:

Selamlar dostum benzer bir süreçten çok taze geçtiğim için elimden geldiğince yanıtlamaya çalışayım 

Devlette yaptırman en mantıklısı olacaktır. Üroloji ve dahiliye için aynı gün yakın saatlerde randevu al yaptırman gereken testleri en alta bırakacağım bazı yerlerde üroloji ve dahiliye her teste bakamıyor bu yüzden birinin ekleyemediği testi diğeri ekleyecektir. İkisindede alman faydalı olur

Gerçekten teşekkürler konu ile alakalı fikir ve yardımların için dikkate alacağım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Forumda yüzlerce kez konusu açılmış ve cevaplanmış başlangıç seviyesi sorular var , bunları okumaya erinip aklınıza gelen en ufak şey için konu açmayın , forumdaki düzen bozuluyor , bu sefer gerçekten araştırmak öğrenmek isteyen birisi gereksiz kalabalığın içinde boğuluyor , örneğin: Google a peptid Türkiye ilk kür yazıp konuları okusaydın bilgi edinirdin , sürekli aynı tip konular açılıyor ve sabırla aynı yazıları tekrar tekrar yazmamızı bekliyorsunuz şaka gibi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
BAŞKAN41, 10 saat önce yazdı:

1) Tam kan tahlilleri aile hekimliği, hormon tahlilleri üroloji veya dahiliye bölümleri bulunan şehir hastaneleri, özeller ve eğitim araştırma hastaneleri.

2) Sağlık kabinleri. 20-50tl arası.

3) ilk kürü zerre kadar önemsemiyorum. İlk kür illüzyonun çok olduğu kürdür. Gerçek kazanım için en azından 1 yıla tekabül edecek miktarda kür gerekir.

4) merdiven altı markalardan uzak duracaksın. Eczaneden, eczane ürünleri satan kişilerden yada bilindik lab. ürünleri satan kişilerden alacaksın.

5) sporuna devam et. Kürden gelenin kürsüz iken yavaş yavaş gideceğini kendine kabullendir. Cinsel yaşantının uzunca süreler doğal haline dönemeyebileceğini kendine anlat. Sağlıklı beslen.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ghostmane    21
BAŞKAN41, 18 saat önce yazdı:

Kanka forumu takip etmemişsin bu kesin. Enjeksiyon kendin yapamıyorsan hiç bulaşma. Acile gidip internetten tren deca aldım 20 lira veriyim bana vur diyemezsin. Reçetesiz enjeksiyon yapılmaz. Özelde de vuracaklarını hiç sanmıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
otopsicikedi, 19 saat önce yazdı:

Madem kanalize etme yeteneğiniz yok neden yazılan şeyleri soruyorsunuz insanları vakti sizinkinden kıymetsiz mi ? 

Vaktiniz çok kıymetli ise yazmazsınız olur biter, forumlar etkileşim alanlarıdır, herkesin soru sorma hakkı vardır, isteyen cevap verir, isteyen sadece okur, isteyen okumadan geçer.  İnsanların yüzüne söyleyemeyeceğiniz şeyleri klavyede ekranın karşısında yazmak hoş değil.

Markus Rühl, 13 saat önce yazdı:

Forumda yüzlerce kez konusu açılmış ve cevaplanmış başlangıç seviyesi sorular var , bunları okumaya erinip aklınıza gelen en ufak şey için konu açmayın , forumdaki düzen bozuluyor , bu sefer gerçekten araştırmak öğrenmek isteyen birisi gereksiz kalabalığın içinde boğuluyor , örneğin: Google a peptid Türkiye ilk kür yazıp konuları okusaydın bilgi edinirdin , sürekli aynı tip konular açılıyor ve sabırla aynı yazıları tekrar tekrar yazmamızı bekliyorsunuz şaka gibi.

Sizin de ilk mesajlarınızı çok merak ettim. Niye böylesiniz ki ? Her yeni gelen soru sormasa 10 günde bir açılan konuya mı cevap vereceksiniz ? Zira forumda her şeyin cevabı var, orumda kimse yeni konu açmasın, soru sormasın eee sonra ?

Dünyada 8 milyar insan var, ve herkesin kendince soruları ve almak istediği cevapları var. Hiç birimiz aynı fabrikada üretilmedik değil mi ?

@Markus Rühl  https://peptidturkiye.com/forum/topic/9612-tren-e-küründe-dikkat-edilmesi-gerekenler/?

Halbuki forumda tren kullanımı ile ilgili onlarca konu bilgi mevcut değil mi ?

Bana kızabilirsin,yanlış da anlayabilirsin haklı olarak. Ben sadece size ayna tutan kişiyim, kimseyi kızdırmak, hakaret etmek, aşağılamak, küçük düşürmek gibi bir amacım yok.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Rdm, 18 dakika önce yazdı:

@Markus Rühl  https://peptidturkiye.com/forum/topic/9612-tren-e-küründe-dikkat-edilmesi-gerekenler/

Bana kızabilirsin,yanlış da anlayabilirsin haklı olarak. Ben sadece size ayna tutan kişiyim, kimseyi kızdırmak, hakaret etmek, aşağılamak, küçük düşürmek gibi bir amacım yok.

Konu silebilsek gereksiz tüm konularımı silerim , zamanında biz de burayı çok kirlettik farkındayım , bu forumu kütüphane olarak kullanmalıyız aynı konuları tekrar tekrar açtığımız sürece bilgi kalabalığı devam edecek , belli başlı konuları tek çatı altında toplayıp herkes orada bilgi alışverişi yapabilse tecrübelerini yazsa daha güzel olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Vaktiniz çok kıymetli ise yazmazsınız olur biter, forumlar etkileşim alanlarıdır, herkesin soru sorma hakkı vardır, isteyen cevap verir, isteyen sadece okur, isteyen okumadan geçer.  İnsanların yüzüne söyleyemeyeceğiniz şeyleri klavyede ekranın karşısında yazmak hoş değil.

Sizin de ilk mesajlarınızı çok merak ettim. Niye böylesiniz ki ? Her yeni gelen soru sormasa 10 günde bir açılan konuya mı cevap vereceksiniz ? Zira forumda her şeyin cevabı var, orumda kimse yeni konu açmasın, soru sormasın eee sonra ?

Dünyada 8 milyar insan var, ve herkesin kendince soruları ve almak istediği cevapları var. Hiç birimiz aynı fabrikada üretilmedik değil mi ?

@Markus Rühl  https://peptidturkiye.com/forum/topic/9612-tren-e-küründe-dikkat-edilmesi-gerekenler/?

Bizim eleştirsigimiz şey arkadaşın pişkince 1-1 buçuk senedir forumu takip ettiğini söylemesi ve sorduğu soruların abesliği. Yoksa gerçekten bilgisi olmayan kimseye bu şekilde davranışta bulunmadığıma emin olabilirsiniz. Klavye delikanlılığı yaptığımı asla düşünmüyorum çünkü kışkırtacak bir cümle söylemedim. Sen buna göz yumabilirsin belki ama ben her gün forumda ilk küre başlıcam nerde kan testi vereyim diye soru sorup forumun bu şekilde meşgul olmasını istemiyorum. Bu şekilde hiç bir emek harcamadan bilgi edenecegini düşünen kişileri sadece tembelleştiriyorsunuz onlara iyilik değil kötülük yapıyorsunuz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Bizim eleştirsigimiz şey arkadaşın pişkince 1-1 buçuk senedir forumu takip ettiğini söylemesi ve sorduğu soruların abesliği. Yoksa gerçekten bilgisi olmayan kimseye bu şekilde davranışta bulunmadığıma emin olabilirsiniz. Klavye delikanlılığı yaptığımı asla düşünmüyorum çünkü kışkırtacak bir cümle söylemedim. Sen buna göz yumabilirsin belki ama ben her gün forumda ilk küre başlıcam nerde kan testi vereyim diye soru sorup forumun bu şekilde meşgul olmasını istemiyorum. Bu şekilde hiç bir emek harcamadan bilgi edenecegini düşünen kişileri sadece tembelleştiriyorsunuz onlara iyilik değil kötülük yapıyorsunuz. 

Markus Rühl, 1 saat önce yazdı:

Konu silebilsek gereksiz tüm konularımı silerim , zamanında biz de burayı çok kirlettik farkındayım , bu forumu kütüphane olarak kullanmalıyız aynı konuları tekrar tekrar açtığımız sürece bilgi kalabalığı devam edecek , belli başlı konuları tek çatı altında toplayıp herkes orada bilgi alışverişi yapabilse tecrübelerini yazsa daha güzel olur.

Siz bilirsiniz arkadaşlar, bana pek mantıklı gelmiyor bu.

Dediğim gibi zamanında hepimiz  merak ettik sorduk, şimdi sorana niye soruyorsun demek acımasızca geliyor bana.

"Bizim eleştirsigimiz şey arkadaşın pişkince 1-1 buçuk senedir forumu takip ettiğini söylemesi ve sorduğu soruların abesliği."  demişsin mesela, forumu yıllarca takip edebilir, ve soru da sorabilir bundan bir abeslik pişkinlik yok ki ? Niye pişkinlik olsun bu durum ?

Neyse çok konu dışına çıktım, kusuruma bakmayın lütfen. Ama zamanında hakkınız olan şeyi başkasının hakkı yokmuşçasına itiraz etmeniz doğru değil kanımca.

İyi forumlar :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.