Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

YampiriHortu

Definasyon kür planlaması

Önerilen İletiler

Herkese iyi forumlar. Planladığım 12 haftalık definasyon kürü bu şekilde. Forumda okuduğum trenbolone yazısından sonra Mg'lar ile nasıl oynayabilirim diye düşünmeye başladım. bu konuda görüş ve düşünceleriniz benim için çok kıymetli olacaktır daha öncesinde 16 haftalık testo- susto-bolde ve rimobolan küründeydim. form ve kür planım şu şekilde @rastlantisal 

SS.png WhatsApp Image 2023-01-18 at 17.39.59.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rota    225
YampiriHortu, 53 dakika önce yazdı:

Herkese iyi forumlar. Planladığım 12 haftalık definasyon kürü bu şekilde. Forumda okuduğum trenbolone yazısından sonra Mg'lar ile nasıl oynayabilirim diye düşünmeye başladım. bu konuda görüş ve düşünceleriniz benim için çok kıymetli olacaktır daha öncesinde 16 haftalık testo- susto-bolde ve rimobolan küründeydim. form ve kür planım şu şekilde @rastlantisal 

Maliyetli bir kür. Tren dozunu 300 e çıkarmana gerek yok. Formun tam oturmamış yakman gereken yağ, eklemen gereken ciddi bir kütle var. 300 tren acenin yan etkileri hissedilir olur. Vücudunda ki yağ miktarı yüksek olduğu için, kalori açığı da olacağı için, tren yağ yakım odaklı çalışacaktır. Definasyonda asıl amaç yağ yakıp kütle korumaktır. Bu sebeple tabloda ki değerler cebini ve sağlığını yakar. 

İlla kullanıcam diyorsan 300 testo 150 tren ile git. İlacın orjinal ise bu sayılar tatmin edecektir seni. Anavarı da 50 ye çıkarmana gerek yok. Fazlalık her mg (şahsi görüşüm) maddi manevi atıktır benim için. 40 mg anavarla 50mg anavar arasında ki farkı bu kürde anlayamazsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Rota Bu saatten sonra bulk devam etmek istemiyorum yağ oranımı aşağıya çekip ağustos sonuna güzel bir bulk kürüyle kas eklemeyi planlıyorum. Burak hocamın yazdığı son trenbolone konusunu okuduğumda 200 testo p - 500-900 mg tren kullanımında daha hafif yan etkiler gözlemelediğini yazmış bende o yorumdan yola çıkarak mglar üzerinde oynama yapılabileceğini düşündüm. alternatif bir definasyon kürü varsa benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
YampiriHortu, 2 dakika önce yazdı:

@Rota Bu saatten sonra bulk devam etmek istemiyorum yağ oranımı aşağıya çekip ağustos sonuna güzel bir bulk kürüyle kas eklemeyi planlıyorum. Burak hocamın yazdığı son trenbolone konusunu okuduğumda 200 testo p - 500-900 mg tren kullanımında daha hafif yan etkiler gözlemelediğini yazmış bende o yorumdan yola çıkarak mglar üzerinde oynama yapılabileceğini düşündüm. alternatif bir definasyon kürü varsa benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.

Dostum yeni konu aç. Konu başlığı altında farklı bir konu açmak uyarısız ban sebebi forumda. İkimizde ban yemeyelim :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
YampiriHortu, 1 saat önce yazdı:

Bence yarışma yapmayacaksan tren kullanıp yağ yakıp o sertliği görmeye değicegini düşünmüyorum. Ve bir sonraki hedefinin bulk yapmak olduğunu düşünürsen daha basic ilaçlarla diyet yapıp tekrar bulka başlamak olcaktır.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 4 dakika önce yazdı:

Bence yarışma yapmayacaksan tren kullanıp yağ yakıp o sertliği görmeye değicegini düşünmüyorum. Ve bir sonraki hedefinin bulk yapmak olduğunu düşünürsen daha basic ilaçlarla diyet yapıp tekrar bulka başlamak olcaktır.

yarışma düşünmüyorum tabi hobicilerdenim. tren etkisini merak ettiğim için ekledim normal şartlarda testo p. ve masteron kullanıp geçecektim. şu etkiyi gözlemleyeceğim çok absürt bi tepki verirse vücudum anında keserim zaten. haftalık mglar üzerinden düşüncelerin neler ? nasıl oynama yapabilirim ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
YampiriHortu, 3 dakika önce yazdı:

yarışma düşünmüyorum tabi hobicilerdenim. tren etkisini merak ettiğim için ekledim normal şartlarda testo p. ve masteron kullanıp geçecektim. şu etkiyi gözlemleyeceğim çok absürt bi tepki verirse vücudum anında keserim zaten. haftalık mglar üzerinden düşüncelerin neler ? nasıl oynama yapabilirim ? 

Dostum konu açabilirsin. Herkes sana daha iyi yardımcı olacaktır. @otopsicikedi geçen olaydan zaten yanığız:D

tarihinde Rota tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota, 6 dakika önce yazdı:

Dostum konu açabilirsin. Herkes sana daha iyi yardımcı olacaktır. @otopsicikedi geçen olaydan zaten yanığız:D

Hocam zaten mg hakkında düşünce istemiştim konunun en başında. konuyu değiştirmemişim. Kür definasyon kürü kategorisinde açılmış. ben gidip tekrardan konu açıp forumu kirletmek istemiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
YampiriHortu, 3 dakika önce yazdı:

Hocam zaten mg hakkında düşünce istemiştim konunun en başında. konuyu değiştirmemişim. Kür definasyon kürü kategorisinde açılmış. ben gidip tekrardan konu açıp forumu kirletmek istemiyorum. 

Mg'ler zaten konu içinde var. 200 testo ise 400 tren şeklinde. Amaç testoyu minimal düzeyde tutup, salt trenin etkilerinden yararlanmak. Az testo almanın amacı ürolojik sistemi korumak. Yan etkileri minimum düzeye indirmek. Tabi önemli olan orjinal ilaç bulabilmek. Burak Hocadan temin edebilirsin. Veya güvendiğin bir satıcın varsa oradan temin et. İlaçlarının tam doz olması çok önemli.

Ancak PCT ilaçlarını hazırda tut. En az ovitrelle, bulabiliyorsan pregnyl türevi ilaçlar temin et. PCT normale göre daha zor olucaktır. 

tarihinde Rota tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
YampiriHortu, 15 dakika önce yazdı:

Bence şahsen senin yerinde olsam testo rimabolon birde yohimbine kullanıp diyetle üzerimdeki fazlalığı atardım. Senin şuan ki planlamanı ben bir amaç için yapardım açıkçası ama illede kullanmak istiyorsan treni 150 den fazla almana gerek oldugunu düşünmüyorum. Masteronda gerçekten yağı kaybettiğinde etkisini gösteren bir ürün o yüzden gerek olduğunu düşünmüyorum. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota, 24 dakika önce yazdı:

Mg'ler zaten konu içinde var. 200 testo ise 400 tren şeklinde. Amaç testoyu minimal düzeyde tutup, salt trenin etkilerinden yararlanmak. Az testo almanın amacı ürolojik sistemi korumak. Yan etkileri minimum düzeye indirmek. Tabi önemli olan orjinal ilaç bulabilmek. Burak Hocadan temin edebilirsin. Veya güvendiğin bir satıcın varsa oradan temin et. İlaçlarının tam doz olması çok önemli.

Ancak PCT ilaçlarını hazırda tut. En az ovitrelle, bulabiliyorsan pregnyl türevi ilaçlar temin et. PCT normale göre daha zor olucaktır. 

otopsicikedi, 13 dakika önce yazdı:

Bence şahsen senin yerinde olsam testo rimabolon birde yohimbine kullanıp diyetle üzerimdeki fazlalığı atardım. Senin şuan ki planlamanı ben bir amaç için yapardım açıkçası ama illede kullanmak istiyorsan treni 150 den fazla almana gerek oldugunu düşünmüyorum. Masteronda gerçekten yağı kaybettiğinde etkisini gösteren bir ürün o yüzden gerek olduğunu düşünmüyorum. 

Çok teşekkür ederim bilgilendirmeleriniz için 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Nazarımda tren final silahıdır. Çok güçlü bir boss çıkmadı ise kullanmamak gerekir. Yani form yakalamak için girilecek ilaç değil. Only testo P ile gidip dip form görüp, eksik gediğine göre bulk planlamak daha iyi olacaktır. Unutmamak gerekir ki trenle gelen trensiz gidecek. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.