Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kutukov

Sustanon 250

Önerilen İletiler

Kutukov    0

6 günde 1, Sustanon vuruyorum 1ml/250mg olarak, 4. Haftadayim yeni yeni gelişiyorum. Param olmadığından ötürü sadece Sustanon vuruyorum ve 1 adet proviron içiyorum günde. Sizce 250mg testo ile kas inşa edilir mi? Yoksa gereksiz yere testisleri shut down mı etmiş oldum? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cemkuray    22

Kanka öğrenci yazıyor ya sen kesin 18 yaş altısın, bu steroid muhabbeti keşke sadece sustanon'u vur geç olsaydı bunun testi var östrojeni var prolaktini var pct yapmanı öneriyorum aşırı saçma bu yaptığın

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kutukov    0
cemkuray, 1 dakika önce yazdı:

Kanka öğrenci yazıyor ya sen kesin 18 yaş altısın, bu steroid muhabbeti keşke sadece sustanon'u vur geç olsaydı bunun testi var östrojeni var prolaktini var pct yapmanı öneriyorum aşırı saçma bu yaptığın

23 yaşındayım kankam ya, Methylphenidate kullanıyorum dikkat eksikliği için o prolaktini düşürüyor inanmazsan araştırabilirsin. Onun dışında testi bir yan etki görmedikçe yaptırmıyorum.

Bu 2. Kürüm, sadece sorduğum soru "Only Testo kas inşa eder mi?" ydi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
Kutukov, Şimdi yazdı:

23 yaşındayım kankam ya, Methylphenidate kullanıyorum dikkat eksikliği için o prolaktini düşürüyor inanmazsan araştırabilirsin. Onun dışında testi bir yan etki görmedikçe yaptırmıyorum.

Ya öyleyse kusura bakma 2. kürünse pek yeterli gelmeyebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Kutukov, 1 dakika önce yazdı:

Asıl kas only testo ile inşa edilir. Sustanon 176 mg testo barındırıyor. Haftada 2 ampul tavsiye ederim. 1 işine pek yaramaz. Yan anabolizanlar süreci hızlandırır adeleyi sertleştirir vücuda protein bağlar. Hızlı olur, fazla olur ama kalıcı olmaz. Küre başladığın noktaya geri dönersin. Uzun süre only testo gitmek her zaman en iyisidir. Tabi ben bu sürecin içine NPP, Tren acetat gibi ilaçları 8 10 hafta dahil etmeyi seviyorum.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kutukov    0
cemkuray, Şimdi yazdı:

Ya öyleyse kusura bakma 2. kürünse pek yeterli gelmeyebilir

Anladım. Galiba öyle oldu zaten, cevap için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Proviron hiç kullanmadim ama etkisi olur mu bilemiyorum. Onun yerine haftadan 2 sefer sustanon kullan gayet güzel verim alabilirsin uzun vadede

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
backdoorman, 5 dakika önce yazdı:

Haftalık 176 mg testosteron (unnatural) vs haftalık 60-70 mg testosteron (natural)

tercih senin. 

Vücut 176 mgyi direk kullanamıyor. 176 mg vücutta muhtemelen doğal seviyenin bir tık üstü olarak çalışıyor. Anabolik etki için haftada min 3 ampul şart. Ki içinde ki esterlerden 100 mgsi dekonat. Değmez.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kutukov    0
proliqht1, 5 saat önce yazdı:

Proviron hiç kullanmadim ama etkisi olur mu bilemiyorum. Onun yerine haftadan 2 sefer sustanon kullan gayet güzel verim alabilirsin uzun vadede

Proviron'un Androjen reseptörlerini hassaslaştırdığı ve kullanılan testo veyahut steoidlerin verimini arttırdığını duymuştum.

Ondan onu da kullanıyorum ama aynen benim de hedefim, bir sonraki haftadan itibaren, haftada 2 sefer kullanmak Sustanon'u.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
backdoorman    34
Rota, 5 saat önce yazdı:

Vücut 176 mgyi direk kullanamıyor. 176 mg vücutta muhtemelen doğal seviyenin bir tık üstü olarak çalışıyor. Anabolik etki için haftada min 3 ampul şart. Ki içinde ki esterlerden 100 mgsi dekonat. Değmez.

Gerçi doğru söyledikleriniz ama biyoyararlanım da var zannedersem. Gerçi herkes dozajın gereksiz olduğunu söylemiş. Problem yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
backdoorman, Bir saat önce yazdı:

Gerçi doğru söyledikleriniz ama biyoyararlanım da var zannedersem. Gerçi herkes dozajın gereksiz olduğunu söylemiş. Problem yok. 

Evet tek etken biyoyararlanımda değil. 250 Testo E olur ama 1 ampul Sustanon (şahsi görüşüm) olmaz. Libido tavan yapar elbet ama anabolik etki olarak gerçekten zayıf kalıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Kutukov, 7 saat önce yazdı:

prolaktini düşürür daha sakin bir insan yapar aynı zamanda testoyu da arttırır kaç mg alıyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

vitaminlerin tamsa çinko magnezyum b türevleri d3 e vitamini omg3 günde en azından çiğ 500 gram tavuk yiyebiliyorsan bunlardan sonra hala paran kalıyorsa işte o parayı steroitlere harcayabilirsin fakat bu dediklerimde eksikler varsa yanlış bence uzun bir kullanım düşünüyorsan bence kür içinde ara ara sistemi tekrar açman gerek pct ilaçların elinin altında olmalı her an kürü kesmek zorunda kalabilirsin östrojen yüksekliğinden dolayı sertleşme bozukluğu yaşayabilirsin jinekomasti yaşayabilirsin armidex ve tamoksifen de elinin altında olmalı ve ne fazla ne eksik kullanmalısın ikisi de kürüne çok zarar verir dönem dönem sperm testi vermelisin kan tahlilerine baktırmalısın yan etki yok test yapmayayım diye bir zırva yok he her ay gitmezsin 2 ayda bir 3 ayada bir gidersin kolesterol profiline tansiyonuna dikkat etmelisin bunları yapmayacaksan derhal o sustanonu kenara bırak :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kutukov    0
Hafifzargana, 14 saat önce yazdı:

vitaminlerin tamsa çinko magnezyum b türevleri d3 e vitamini omg3 günde en azından çiğ 500 gram tavuk yiyebiliyorsan bunlardan sonra hala paran kalıyorsa işte o parayı steroitlere harcayabilirsin fakat bu dediklerimde eksikler varsa yanlış bence uzun bir kullanım düşünüyorsan bence kür içinde ara ara sistemi tekrar açman gerek pct ilaçların elinin altında olmalı her an kürü kesmek zorunda kalabilirsin östrojen yüksekliğinden dolayı sertleşme bozukluğu yaşayabilirsin jinekomasti yaşayabilirsin armidex ve tamoksifen de elinin altında olmalı ve ne fazla ne eksik kullanmalısın ikisi de kürüne çok zarar verir dönem dönem sperm testi vermelisin kan tahlilerine baktırmalısın yan etki yok test yapmayayım diye bir zırva yok he her ay gitmezsin 2 ayda bir 3 ayada bir gidersin kolesterol profiline tansiyonuna dikkat etmelisin bunları yapmayacaksan derhal o sustanonu kenara bırak :D 

Aslında besin takviyeleri ve günlük protein alımımda eksik yok.

Bu arada elimde Tamoxit var nolur nolmaz diye zaten. Bir de kalp doktoruna gitmiştim geçen ay, sorun yok dendi.

galicik, 15 saat önce yazdı:

prolaktini düşürür daha sakin bir insan yapar aynı zamanda testoyu da arttırır kaç mg alıyorsun 

36mg uzun salınımlı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Kutukov, 21 saat önce yazdı:

Proviron'un Androjen reseptörlerini hassaslaştırdığı ve kullanılan testo veyahut steoidlerin verimini arttırdığını duymuştum.

Ondan onu da kullanıyorum ama aynen benim de hedefim, bir sonraki haftadan itibaren, haftada 2 sefer kullanmak Sustanon'u.

Bunu ilk defa duyuyorum hocam sadece cinsel anlamda etkili diye biliyordum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Jacop, 5 dakika önce yazdı:

Shgb düşürür buda ilaçları verimli hale getiriyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Jacop, 11 dakika önce yazdı:

Proviron sürekli kullanılacak bir ilaç değil ama. Karaciğere toksit değil deniyor ama kan değerlerine ciddi darbe vuruyor. Az çok su tutumunu engelliyor. Bulkta mantıklı değil. Pct sonrası geçişte mantıklı. Bi de üroloji uzmanı vardı youtubede. Bilgili bir adam o provironun diğer anabolizanların etkisini artırdığını söylüyordu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Rota, 14 dakika önce yazdı:

Proviron sürekli kullanılacak bir ilaç değil ama. Karaciğere toksit değil deniyor ama kan değerlerine ciddi darbe vuruyor. Az çok su tutumunu engelliyor. Bulkta mantıklı değil. Pct sonrası geçişte mantıklı. Bi de üroloji uzmanı vardı youtubede. Bilgili bir adam o provironun diğer anabolizanların etkisini artırdığını söylüyordu.

Kürün son haftaları kullanmak mantıklı olur mu hocam hem cinsel anlamda hem testo kullanımında vereceği etkiyi merak ediyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Jacop, Şimdi yazdı:

Kürün son haftaları kullanmak mantıklı olur mu hocam hem cinsel anlamda hem testo kullanımında vereceği etkiyi merak ediyorum.

Mantıksız olması için bir sebep yok. Kullanılır. Bende aşırı libido artışı yapıyor. Testis küçültmüyor proviron. PCT döneminde güzel gidiyor. Benim işime yarayan bir ilaç. Geçen 70 küsür liraya almıştım. Ufak bi definasyon yapıcam son 5 haftada kullanmayı düşünüyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
flamir    7
backdoorman, 14.01.2023 - 18:25 yazdı:

Haftalık 176 mg testosteron (unnatural) vs haftalık 60-70 mg testosteron (natural)

tercih senin. 

Natural dediğiniz hangisi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.