Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emreturlu

20 haftalık testo kürü için önerileriniz

Önerilen İletiler

Emreturlu    13
Jacop, 10 dakika önce yazdı:

Omuz bence çok gereksiz olur hocam 500 testo kalçada bende hiç ağrı yapmıyordu.Önerim testonun kalçadan tekte boldenin bacaklardan iki ayrı günde vurulması yönünde.

Küçük kas gruplarına enjeksiyon yapmak şahsen beni korkutuyor

Benide bacak harici korkutuyor daha önce vurmadığım için bacak iyi gibide umarım alışabilirim şuanlık sorun yok gibi 

günlük 75 gr ton balığı tüketiyorum omega 3 kullanmak sorun olur mu 

ve zinco 220 yerine zinxx kullansam olur mu elimde varmış 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rota    225
Emreturlu, 9 dakika önce yazdı:

Benide bacak harici korkutuyor daha önce vurmadığım için bacak iyi gibide umarım alışabilirim şuanlık sorun yok gibi 

günlük 75 gr ton balığı tüketiyorum omega 3 kullanmak sorun olur mu 

ve zinco 220 yerine zinxx kullansam olur mu elimde varmış 

Evet olur. Vitamin ihtiyacı sporda ve kürde tavan yapıyor. Zaten sağlık bakanlığının referans değerleri çok düşük. Yüksek doz Omega 3 zarar vermez aksine fazla tansiyonu düşürür kalbi korur güzeldir. Zinxx hem ucuz hem yüksek doz. @rastlantisal Hocam sayesinde Zinxx aldım. Deli gibi para veriyorduk çinkoya :D

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Rota, 11 dakika önce yazdı:

Evet olur. Vitamin ihtiyacı sporda ve kürde tavan yapıyor. Zaten sağlık bakanlığının referans değerleri çok düşük. Yüksek doz Omega 3 zarar vermez aksine fazla tansiyonu düşürür kalbi korur güzeldir. Zinxx hem ucuz hem yüksek doz. @rastlantisal Hocam sayesinde Zinxx aldım. Deli gibi para veriyorduk çinkoya :D

Haklısınız hocam yarın eczaneden omega 3 alıcam 

hafif sanki çarpıntı oluyor yutkunma zorluğuda var gibi tansiyon mu yaptı acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emreturlu, 2 dakika önce yazdı:

O benelux ilacını kullanma. Onda ne olduğu belli değil. Onu satan adamlar çok değişik şeyler yapıyor. Bu tarz merdivenaltı ilaçlar kullanma diyen herkes haklıdır. Ama özellikle tecrübe edilen bazı markalar var onlardan kaçmak lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Emreturlu, Şimdi yazdı:

Hocam psikolojik olur ilk haftalarda . İlacı vücut tanımıyor onunlada alakalı olur. En kötü 1 ay sonra test ver bakalım ne diyor sana vücut devam mı yoksa tamam mı. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, Şimdi yazdı:

Hocam psikolojik olur ilk haftalarda . İlacı vücut tanımıyor onunlada alakalı olur. En kötü 1 ay sonra test ver bakalım ne diyor sana vücut devam mı yoksa tamam mı. 

Aynen öyle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

İlk enjeksiyon yaptığımda bende yerimde duramıyodum.  1 ay sonra sen başlıyorsun ilaç istemeye çok garip bir his. Ozguvenli mutlu hissettiriyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Rota, Şimdi yazdı:

O benelux ilacını kullanma. Ondan ne olduğu belli değil. Onu satan adamlar çok değişik şeyler yapıyor. 

Bugün yazdım satıcıya ağzını aramak için ilaç boş değil dimi diye boşsa boşuna vurmayayım başka marka alayım sizden dedim bizdeki ilaçlar labra gönderilip inceleniyor ilaçta sorun yok dedi başka alayım mı dedim gerek yok kullan dedi çözemedim 😂 farklı marka satmak ona yarardı öyle olsa anlayamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emreturlu, Şimdi yazdı:

Bugün yazdım satıcıya ağzını aramak için ilaç boş değil dimi diye boşsa boşuna vurmayayım başka marka alayım sizden dedim bizdeki ilaçlar labra gönderilip inceleniyor ilaçta sorun yok dedi başka alayım mı dedim gerek yok kullan dedi çözemedim 😂 farklı marka satmak ona yarardı öyle olsa anlayamadım

Testi verdikleri firma linkine tıkla. İnternette firma hakkında yorumlara bak (yabancı) nasıl küfrediyorlar para karşılığı sahte lab belgeleri falan hazırlıyor. Yok 400 liraya full dolu tren. E biz 2k tlye alıyoruz enayiyiz. Üstüne diyor ki vallahi yurtdışından geldi. 1 ay önce ki yazışmalarda afrika malı olmadığına dua et diyor bana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
proliqht1, 1 dakika önce yazdı:

İlk enjeksiyon yaptığımda bende yerimde duramıyodum.  1 ay sonra sen başlıyorsun ilaç istemeye çok garip bir his. Ozguvenli mutlu hissettiriyor. 

Gerçi uykumda var sabah 6 dan beri ayaktayım dün gecede 4-5 saat uyudum belki onun etkiside vardır kötü hissetmemde iğneyi yapmadan önce çok halsizdim şimdi uykuda bastırdı karmaşık oldu kafamın içi belkide ben paranoya yapıyorumdur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emreturlu, 2 dakika önce yazdı:

Merdivenaltı ilaç satan adamlar en son güveneceğin adamlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Emreturlu, 17 dakika önce yazdı:

İlk kürde only sustanon deneyebilirdin.  Ben buddha boldenon aldım sadece 4 enjeksiyon yaptım değerleri alt üst etti 1 ay ara vermek zorunda kaldım belkide tamamen pct yapıp bitireceğim. O kadar basit değil insanlara inanma. 

Sen ne kadarlık ilaç temin ettin baya stok yaptın mi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Rota, Şimdi yazdı:

Merdivenaltı ilaç satan adamlar en son güveneceğin adamlar. 

Haklınız belki azda olsa doludur diye düşündüm sadece belkide vardır bilemiyorum belkide testo vuruyorumdur bolde yerine 😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, Şimdi yazdı:

İlk kürde only sustanon deneyebilirdin.  Ben buddha boldenon aldım sadece 4 enjeksiyon yaptım değerleri alt üst etti 1 ay ara vermek zorunda kaldım belkide tamamen pct yapıp bitireceğim. O kadar basit değil insanlara inanma. 

İfşayı gördün sen sanırım. O paraya lab ilaçları var zaten. Çalıştı mı bare merak ettim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13

Sen ne kadarlık ilaç temin ettin baya stok yaptın mi.

Stok yapmadım 2 kutu iran testo 1 kutu 400mg benelux bolde birde benelux danabol aldım ama danabolu kullanmadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Rota, 14 dakika önce yazdı:

İfşayı gördün sen sanırım. O paraya lab ilaçları var zaten. Çalıştı mı bare merak ettim?

Bisey anlamadım Hocam çalıştı mı çalışmadı mi . Allah bilir ne koymuşlardı içine.  Rbc artti . Kolesterol yükseldi. İyi.kotu kolesterol değişti baya. Alt ast normal düzeyin 1 tık üstündeydi o baya fark açtı. 1 ayda bunları yaptı sagolsun 😀

Emreturlu, 12 dakika önce yazdı:

Stok yapmadım 2 kutu iran testo 1 kutu 400mg benelux bolde birde benelux danabol aldım ama danabolu kullanmadım

Bolde ve danabol kullanma . Sadece testo git.  Kimseye güvenme ilaç dolu olsa bile vücudu yoruyor saçma salak şeylerle. 4 ay sustanon rimabolan kullandım  tüm değerler mükemmeldi 1 ay başka marka geçtik hersey değişti. 

@Rota acaba bana boldenon ters gelmis olabilir mi. Eger oyle olaylarda yasanabiliyorsa burak hocadan boldenon vs degilde baska bisey alirim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225

@Rota acaba bana boldenon ters gelmis olabilir mi. Eger oyle olaylarda yasanabiliyorsa burak hocadan boldenon vs degilde baska bisey alirim.

Boldenon zaten kullanma. Ters geldiği içinde değerlerini alt üst edebilir. Boldenon yerine başka anabolizan ekleyebilirsin. Veya only testo gidersin. Ester farkı bile insanlarda çok ağır yan etkilere sebep oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Rota, Şimdi yazdı:

Boldenon zaten kullanma. Ters geldiği içinde değerlerini alt üst edebilir. Boldenon yerine başka anabolizan ekleyebilirsin. Veya only testo gidersin. 

Aynen rimabolan bulursam eczanelerden onu alırım 40 50 adet yoksa onl testo. İran kullanıyorum şuan sustanona bile geçebilirim. Baya hoşuma gitmişti gayet güzel verim aldım sustanondan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, Şimdi yazdı:

Aynen rimabolan bulursam eczanelerden onu alırım 40 50 adet yoksa onl testo. İran kullanıyorum şuan sustanona bile geçebilirim. Baya hoşuma gitmişti gayet güzel verim aldım sustanondan.

Sustanon bende severim bulursam basacam. Rimo yüksek dozu bas gider.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Tekirdagda yaşıyorum sürüsüne bereket sustanon var ama rimabolan yok . Eczaci depolarda çalışanlar var . Firma Türkiyeye pek göndermek istemiyormus karaborsa düşüp sorun çıkıyor diye.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13

Olny testo olarak devam edicem boldenon ve danabolü atıyorum çöpe 

o değilde inşallah iran testo da merdiven altı değildir gerçi kutusu içeriği vs sağlam gibi

image.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Emreturlu, 20 dakika önce yazdı:

Olny testo olarak devam edicem boldenon ve danabolü atıyorum çöpe 

o değilde inşallah iran testo da merdiven altı değildir gerçi kutusu içeriği vs sağlam gibi

image.jpg

En iyisini yaparsın kardeşim. Benim enanthatede aynı sknti yok bunda. Sağlığından önemli değil hicbisey. Bulursan rimabolan toplarsın eczanelerden. Enanthate bitince eczaneden sustanonda alabilirsin. 

Güzel beslen . Omega 3 yanına b vit cinko ekle . Günde 1 tablet cinko 1 tablet b 2 tablette omega 3 kullan yeterli olur. İmkan varsa her ay kan testi ver yoksa 2 ay falan . Kafana takılan bisey olduğu zaman yaz yardımcı oluruz. Kafanda soru işareti varsa o işe girme . İçine sinmeyen bir ilacida  kullanma . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
proliqht1, 2 dakika önce yazdı:

En iyisini yaparsın kardeşim. Benim enanthatede aynı sknti yok bunda. Sağlığından önemli değil hicbisey. Bulursan rimabolan toplarsın eczanelerden. Enanthate bitince eczaneden sustanonda alabilirsin. 

Öyle yapıcam hocam dolu olsa bile pek riske girmek istemem sağlık bir daha gelmez bununla devam edicem hatta 2 kutu daha alır devam ederim 20 haftaya yakın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Dolu olsa ne olacak Allah bilir nerede yapıyor bunlar. Tuvalette tavada isitiyolardir sana öyle söyleyeyim. Bunların dediği hicbiseye inanma . Para gelsinde senin canının değeri yok onlar için. Orijinal ilacın imkanı yok zaten bu kadar insana yetmesine. Canı sıkılan ...pharma diye site kurup başlıyor doluma

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
proliqht1, Şimdi yazdı:

Güzel beslen . Omega 3 yanına b vit cinko ekle . Günde 1 tablet cinko 1 tablet b 2 tablette omega 3 kullan yeterli olur. İmkan varsa her ay kan testi ver yoksa 2 ay falan . Kafana takılan bisey olduğu zaman yaz yardımcı oluruz. Kafanda soru işareti varsa o işe girme . İçine sinmeyen bir ilacida  kullanma . 

Tamam hocam teşekkürler b kompleks var elimde yarında omega 3 alıcam zinxx de var elimde dediğiniz gibi kullanıcam ayda bit randevu alır tahlili halleder sizinle paylaşırım hayırlı akşamlar tekrardan çok teşekkür ederim değerli bilgileriniz için @Rota

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.