Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emreturlu

20 haftalık testo kürü için önerileriniz

Önerilen İletiler

Emreturlu    13

Merhaba kilo alımı için 20 haftalık 250 mg testo kürüne karar verdim 

yaş 28 boy 179 kilo 55 

Günlük olarak ne kullanmam gerekir önerinizi alabilir miyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hafifzargana    216

yemelisin günde en az 6 öğün her öğünde pirinç patates veya makarna olacak kullanman gereken vitaminleri forumdan araştırabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emreturlu, 17 dakika önce yazdı:

yaş 28 boy 179 kilo 55 

Günlük olarak ne kullanmam gerekir derken?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Hafifzargana, 51 dakika önce yazdı:

yemelisin günde en az 6 öğün her öğünde pirinç patates veya makarna olacak kullanman gereken vitaminleri forumdan araştırabilirsin

Yemek konusunu prensip edindim yanımda pilav tavukla geziyorum 2-3 saatte bir yiyiyorum günlük 100 gr ton balığı 100 gr çiğ badem ve çeşitli kuruyemiş tüketiyorum fıstık ezmesi yulaf vs beslenmemi oturttum şuan sadece kilo almaya odakladım kendimi.

only testoda kullanmam gereken vitaminler nelerdir koruyucu vs almaya gerek var mıdır 

Haftalık 250 mg yeterli gelecek midir 

Rota, 39 dakika önce yazdı:

Günlük olarak ne kullanmam gerekir derken?

Vitamin koruyucu vs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
Emreturlu, 3 dakika önce yazdı:

Yemek konusunu prensip edindim yanımda pilav tavukla geziyorum 2-3 saatte bir yiyiyorum günlük 100 gr ton balığı 100 gr çiğ badem ve çeşitli kuruyemiş tüketiyorum fıstık ezmesi yulaf vs beslenmemi oturttum şuan sadece kilo almaya odakladım kendimi.

only testoda kullanmam gereken vitaminler nelerdir koruyucu vs almaya gerek var mıdır 

Haftalık 250 mg yeterli gelecek midir 

Yeterli olur. Milk Thistle, Nac600 tarzı koruyucular temin edebilirsin. Kürde olmazsa olmaz Çinko + Magnezyum. Eczaneden al çinkoyu Zinxx marka. Günde 50 mg kullan. Sağlığına dikkat et salgın var hasta olma. Kürde sıkıntı yapar. C vitamini de kullanabilirsin yanına. Hasta olursan İbocold C var. Seni hemen ayağı kaldırır bunu da yanında bulundur. Kürün ağır değil bu sebeple onlarca karışık vitamin vs kullanmana gerek yok.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Rota, 3 dakika önce yazdı:

Yeterli olur. Milk Thistle, Nac600 tarzı koruyucular temin edebilirsin. Kürde olmazsa olmaz Çinko + Magnezyum. Eczaneden al çinkoyu Zinxx marka. Günde 50 mg kullan. Sağlığına dikkat et salgın var hasta olma. Kürde sıkıntı yapar. C vitamini de kullanabilirsin yanına. Hasta olursan İbocold C var. Seni hemen ayağı kaldırır bunu da yanında bulundur. Kürün ağır değil bu sebeple onlarca karışık vitamin vs kullanmana gerek yok.

Tamam hocam bende bemix c kompeks vitamin var hocam işime yarar mı ? ibocold c de var elimde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emreturlu, 8 dakika önce yazdı:

Tamam hocam bende bemix c kompeks vitamin var hocam işime yarar mı ? ibocold c de var elimde

Kürde vitamin ihtiyacı zirve yapar. Yaptığın spor ve kullandığın ilaçlar sebebiyle. Bemiks C içeriği düşük ancak hiç yoktan iyidir. Onu kullanabilirsin. Durumun varsa, Kingsize MonterPak gibi ürünleri kullanabilirsin. Tamamen sana kalmış. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
Emreturlu, 52 dakika önce yazdı:

yaş 28 boy 179 kilo 55 

Sanirim 4 sene falan oldu ilk kürümü yaparken senin gibi zayiftim hatta 54 kg idim gerçekten aşiri zor kilo alan biriyim  sonunda tak etmişti gözü karartip burak hocadan testo ve deca alip yaptigim kur sonrası 54 den 71 kiloya gelmistim oyle delide beslenmemistim valla ama ne etkiydi be vücuda ilkkez anabolik girmisti hemde iyi marka orjinal olunca başka tabi... , sanada girersen eğer küründe başarılar inşallah istediğin seviyelere gelirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Bumin, 14 dakika önce yazdı:

Sanirim 4 sene falan oldu ilk kürümü yaparken senin gibi zayiftim hatta 54 kg idim gerçekten aşiri zor kilo alan biriyim  sonunda tak etmişti gözü karartip burak hocadan testo ve deca alip yaptigim kur sonrası 54 den 71 kiloya gelmistim oyle delide beslenmemistim valla ama ne etkiydi be vücuda ilkkez anabolik girmisti hemde iyi marka orjinal olunca başka tabi... , sanada girersen eğer küründe başarılar inşallah istediğin seviyelere gelirsin.

Umarım inşallah bende alabilirim testo bu işi çözer gibi geliyor boldenon ve danabolde var elimde fakat benelux marka muhtemelen boş olabilirler o yüzden kullanmaktan vazgeçtim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Emreturlu, Bir saat önce yazdı:

yaş 28 boy 179 kilo 55 

Arimidex dostinex önlem amaçlı bulunmalı.only testoda koruyucu çokta gerekli değil diye düşünüyorum ben kısa süre mılk thıstle alıp bıraktım değerlerim sorunsuz devam etti.magnezyum kalsiyum omega 3 multıvitamin kullanabilirsin sağlam büyümek istiyorsan sağlam yiyeceksin sadece testesteron almak seni durduğun yerde büyütmez

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Yorumum agresif gelebilir fakat ne yapacagını ne yiyecegini bilmeyen 55 kg bir birey ilaç kullanmamalı.Bu kesinlikle aşağılamak amaçlı bir yorum değil,caydırıcı olması bakımından.Önce nasıl verimli idman yapılır,nasıl beslenilmeli gibi aşamaları geçtikten sonra zaten kolayca kilonuz artacaktır.İlaç en en en son nokta olmalı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Hocam ilacı enjekte etmeden tam a dan z ye kan tahlili vermeyi unutma. Kullanmaya kafana koymuşsun zaten sen ama sağlıklı şekilde ilerlemen iyi olur. 

Omega 3 cinko milk thistle b kompleks vs bunları alabilirsen yanında güzel olur. Vitamin değerlerine göre daha çok ekleme yaparsın. 55 kg olduğun için muhtemelen tüm değerlerin düşük çıkacaktır. Kendi görüşüm eğer vitaminler çok düşük çıkarsa küre bir kaç ay sonra başla . Çünkü kür içerisinde acayip şekilde tüketiyor o iğneler  .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
proliqht1, Bir saat önce yazdı:

Hocam ilacı enjekte etmeden tam a dan z ye kan tahlili vermeyi unutma. Kullanmaya kafana koymuşsun zaten sen ama sağlıklı şekilde ilerlemen iyi olur. 

Omega 3 cinko milk thistle b kompleks vs bunları alabilirsen yanında güzel olur. Vitamin değerlerine göre daha çok ekleme yaparsın. 55 kg olduğun için muhtemelen tüm değerlerin düşük çıkacaktır. Kendi görüşüm eğer vitaminler çok düşük çıkarsa küre bir kaç ay sonra başla . Çünkü kür içerisinde acayip şekilde tüketiyor o iğneler  .

Anladım hocam pazartesi günü tahlillerimi yaptırıcam yine forumda paylaşıp tavsiye üzerine küre başlamayı düşünüyorum şuanlık rafa kaldırdım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
Emreturlu, 6 saat önce yazdı:

yaş 28 boy 179 kilo 55 

🧠 bunu kullanman gerekir dostum iyi düşün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13

Tahlillerim çıktı ilk enjekteyi yaptım testo 250mg bolde 400mg 0.5mg da e vitamini olarak cuma günüde 250 mg testo vurucam tekrar 

3 mg a yakın vurmak bacakta ağrı yapar mı ağrı yokta sanki baskı var vurduğum yerde yürüdükçe geçiyor

Tahlillerim.pdf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Emreturlu, 12 dakika önce yazdı:

Tahlillerim çıktı ilk enjekteyi yaptım testo 250mg bolde 400mg 0.5mg da e vitamini olarak cuma günüde 250 mg testo vurucam tekrar 

3 mg a yakın vurmak bacakta ağrı yapar mı ağrı yokta sanki baskı var vurduğum yerde yürüdükçe geçiyor

Tahlillerim.pdf

Testo neden boldenin bu kadar altında dostum.

Enjeksiyonu 50 60 saniyede yavaş yavaş yap.Enjeksiyonu bitirdikten sonra peçeteyi bölgeye koyup titreşim uygula daha rahat dağılacaktır

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emreturlu, 30 dakika önce yazdı:

Tahlillerim.pdf

Ne kadar fazla ilaç o kadar ağrı şansı. Ama ben 4 ml de vururum ağrı yapmaz. Kasın içinde doğru şekilde temiz ilacı enjekte etmen lazım. Bacak 5 ml'ye kadar kaldırır. Ama o kadar fazla enjeksiyon yapmaya gerek yok. 3 iyidir yaparsa da e vitamini dene.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Jacop, Bir saat önce yazdı:

Testo neden boldenin bu kadar altında dostum.

Enjeksiyonu 50 60 saniyede yavaş yavaş yap.Enjeksiyonu bitirdikten sonra peçeteyi bölgeye koyup titreşim uygula daha rahat dağılacaktır

Yaklaşık 1 dakikada enjekte ettim enjeksiyon bandı koyup biraz çıkıp yürüdüm şuan ağrı yok ama ilerleyen saatlerde umarım ödem olmaz

@Jacop

Rota, 51 dakika önce yazdı:

Ne kadar fazla ilaç o kadar ağrı şansı. Ama ben 4 ml de vururum ağrı yapmaz. Kasın içinde doğru şekilde temiz ilacı enjekte etmen lazım. Bacak 5 ml'ye kadar kaldırır. Ama o kadar fazla enjeksiyon yapmaya gerek yok. 3 iyidir yaparsa da e vitamini dene.

e vitamini ekledim yarım ml şuan pek uyuşma baskı hissi kalmadı problem yok ama umarım steril şekilde olmuştur 500 testo 400 boldeyi aynı enjektörde vursam haftada bir olacak şekilde ağır olur mu yine testoyu böleyim mi haftalık @Rota

tarihinde Emreturlu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rota, Bir saat önce yazdı:

Vallaha sıkıldımm bende tek enjeksiyon 2cc testo 500mg 0.75 tren 150mg 2cc de evin basıyorum haftada 1 yapıyorum ağrı sızı yok. Bu noktada yapan kişi ilaç sterilliği önemli. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Kardeşim 500 testoyu pazartesi tek enjektor cekıp vur. perşembede boldeyı çek vur haftada 2 sefer iğne yap yani. Bacaktan vurma bence ağrı sızı vs çok oluyor en güzeli omuz.  İlaca alışana kadar kızarıklık şişme sertlik olacak iğneyi yaptığın bölgede  ve bununla birlikte ateş sıcak basması terleme vs de olabilir hasta gibi hissedebilirsin kendini hazırlıklı ol.  Şimdiden sağlıklı sporlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Emreturlu, 35 dakika önce yazdı:

Yaklaşık 1 dakikada enjekte ettim enjeksiyon bandı koyup biraz çıkıp yürüdüm şuan ağrı yok ama ilerleyen saatlerde umarım ödem olmaz

@Jacop

e vitamini ekledim yarım ml şuan pek uyuşma baskı hissi kalmadı problem yok ama umarım steril şekilde olmuştur 500 testo 400 boldeyi aynı enjektörde vursam haftada bir olacak şekilde ağır olur mu yine testoyu böleyim mi haftalık @Rota

Şuan haftalık 3.5ml ilaç vuruyorum haftalardır ne ödem ne ağrı sıkıntım var dostum bacakta sıkıntı cekersen direkt kalçaya geç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Jacop, 15 dakika önce yazdı:

Şuan haftalık 3.5ml ilaç vuruyorum haftalardır ne ödem ne ağrı sıkıntım var dostum bacakta sıkıntı cekersen direkt kalçaya geç

Tamamdır hocam teşekkür ederim

proliqht1, 40 dakika önce yazdı:

Kardeşim 500 testoyu pazartesi tek enjektor cekıp vur. perşembede boldeyı çek vur haftada 2 sefer iğne yap yani. Bacaktan vurma bence ağrı sızı vs çok oluyor en güzeli omuz.  İlaca alışana kadar kızarıklık şişme sertlik olacak iğneyi yaptığın bölgede  ve bununla birlikte ateş sıcak basması terleme vs de olabilir hasta gibi hissedebilirsin kendini hazırlıklı ol.  Şimdiden sağlıklı sporlar

yaklaşık 14 gün önce 1 er ml vurdum saglı sollu bacaktan sonra ağrı oldu 5 iki bacaktada o yüzden soğumuştum şuan bacakta ağrı yok haftada tek iğne yapsam sorun olur mu kilomdan dolayı ağır gelme durumu olur mu testonun işim gereği tek bacağım ağrısa daha iyi olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, 55 dakika önce yazdı:

500 testoyu omuza vuramaz kardeşim. Adamın başına iş gelecek :D

Emreturlu, Bir saat önce yazdı:

@Jacop

Testoyu 2 ye böl ağrı yapacak. Omuzuna 1 ml'den fazla ilaç vurma. Ayrıca sol omzunu kullanma sağ kullan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Rota, 7 dakika önce yazdı:

500 testoyu omuza vuramaz kardeşim. Adamın başına iş gelecek :D

Ben öyle yapıyorum ama tabi bilemem arkadaşın durumunu. Hazır seni bulmuşken soru sorayım fikrini alayım. Karaciğer enzimler yüksek çıktı bu ay 1 ay ara verdim . Şuan günde 4 lt üzeri şu bol yeşillik.  Günde 3 çanak enginar . Bugün nac 900 aldım.  Günde 1 tablet nac900 yanına 4 5 tablet milk thistle nasıl sence ?. Toksin atmak gerekiyor gibi şuan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Rota, 5 dakika önce yazdı:

Testoyu 2 ye böl ağrı yapacak. Omuzuna 1 ml'den fazla ilaç vurma. Ayrıca sol omzunu kullanma sağ kullan.

Omuz bence çok gereksiz olur hocam 500 testo kalçada bende hiç ağrı yapmıyordu.Önerim testonun kalçadan tekte boldenin bacaklardan iki ayrı günde vurulması yönünde.

Küçük kas gruplarına enjeksiyon yapmak şahsen beni korkutuyor

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.