Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

deadlowtr1234

Haftada tek adele mi çift adele mi

Önerilen İletiler

Jacop    60
deadlowtr1234, 10 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba natural biri haftada kaç adele çalışmalı çift mi tek mi cevaplarsanız sevinirim. @hectordoyle @agfitness

Tek çalışmada var olan adele korunur fakat gelişim olacağını sanmıyorum.

Program ve antrenman konusunda en doğru bilgiyi güray aydın veriyor videolarını izleyebilirsin.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop, 6 dakika önce yazdı:

Program ve antrenman konusunda en doğru bilgiyi güray aydın veriyor videolarını izleyebilirsin.

Tamamdır bir bakayım saolasın hocam 

galicik, 14 dakika önce yazdı:

çift

Saolun hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Jacop, 5 dakika önce yazdı:

1mm göğüs kalınlığı var program satın almışlar 7 tane press hareketi kahkaha atıyorum.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Jacop, 21 dakika önce yazdı:

Böyle ezbere konuşmak mantıklı değil neredeyse tüm open ve 212 ağır siklet sporcuları tek bölge çalışıyor , bende tek bölge çalışıyorum uzun süre ppl de denedim tek bölge de daha iyi gelişim sağlıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Markus Rühl, 5 dakika önce yazdı:

Böyle ezbere konuşmak mantıklı değil neredeyse tüm open ve 212 ağır siklet sporcuları tek bölge çalışıyor , bende tek bölge çalışıyorum uzun süre ppl de denedim tek bölge de daha iyi gelişim sağlıyorum.

Yav canım kardeşim adam 62cm kol ile podyum yapıyor tek kolundaki kas kütlesi adamların bizim bacak kaslarımız kadar o adam doyuramaz adeleyi ciddi adeleye sahip sporcular kendini kıyasladığın kişilere bak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Markus Rühl, 25 dakika önce yazdı:

Kişiden kişiye değişir fakat natural 70-80 kilo bandında bir sporcunun haftada bir antrenmanla yeterli hasarı oluşturabileceğini düşünmüyorum.Gerek kaldırılan kilolar gerek recovery süresi değerlendirildiğinde arada 3 gece bırakarak haftada 2 çalışmak naturaller için en mantıklısı

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Markus Rühl, 36 dakika önce yazdı:

O adamların vücudundaki kas oranından haberin var mı? Tek bölgeye yoğunlaşıp o kası öldürmedikleri sürece gelişim sağlayamıyorlar o yüzden tek bölge çalışıyorlar, sen onlarla bir değilsin. Adamlar 5. setinde de ilk setindeki gibi ağır giriyor ama sen yapamassın, senin kasını bitirmen için bölge başına 3-4 hareket yeterde artar bile. O seviyeye kadar en mantıklı program stili ppl yada upper lowerdir.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

Benim programım bu şekilde bazı haraketleri kendi anlayacağım şekilde yazıp geçmişim.4 ayda bu programı uygulayarak güzel verim aldım orta seviye bir sporcu için ideal denilebilir.

Antrenman konusunda tecrübeli arkadaşlar geliştirilecek yerler için öneri sunsun hepimiz öğrenelim

Faılure sadece son set için geçerli ilk setler 0 tekrar bırakıyorum

IMG20221210210843.jpg

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Jacop, 38 dakika önce yazdı:

Kişiden kişiye değişir fakat natural 70-80 kilo bandında bir sporcunun haftada bir antrenmanla yeterli hasarı oluşturabileceğini düşünmüyorum.Gerek kaldırılan kilolar gerek recovery süresi değerlendirildiğinde arada 3 gece bırakarak haftada 2 çalışmak naturaller için en mantıklısı

Aynen ilaçlı tek adele çalışsa olur ama naturel verimli olmaz. Protein Sentezleri zaten zayıf. Ama beslenmesi zayıf doğal bir kişi tek adele ile daha fazla gelişebilir.

Jacop, 26 dakika önce yazdı:

Benim programım bu şekilde bazı haraketleri kendi anlayacağım şekilde yazıp geçmişim.4 ayda bu programı uygulayarak güzel verim aldım orta seviye bir sporcu için ideal denilebilir.

Antrenman konusunda tecrübeli arkadaşlar geliştirilecek yerler için öneri sunsun hepimiz öğrenelim

Faılure sadece son set için geçerli ilk setler 0 tekrar bırakıyorum

Arka kolda drop set yapmak gelişimi bilimsel olarak epey artırıyor. Ben arka kolda drop set yapmaya başlayınca gelişim hızlanmıştı. Bende Long head normalden daha zayıftır drop set epey gelişmesine yardımcı olmuştu .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rota, 4 dakika önce yazdı:

Aynen ilaçlı tek adele çalışsa olur ama naturel verimli olmaz. Protein Sentezleri zaten zayıf. Ama beslenmesi zayıf doğal bir kişi tek adele ile daha fazla gelişebilir.

ilaçlı ilaçsız diye bir hipertrofi literatür de yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
galicik, Şimdi yazdı:

ilaçlı ilaçsız diye bir hipertrofi literatür de yok. 

Literatürde ilaç diye bir şey yok. İstisnalar kaideyi bozmaz. Hipertrofi atrofi insanın özünde var. Haftada 500 testo almak yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rota, 4 dakika önce yazdı:

Literatürde ilaç diye bir şey yok. İstisnalar kaideyi bozmaz. Hipertrofi atrofi insanın özünde var. Haftada 500 testo almak yok.

Kanka tam olarak ne anlatıyorsun onu anlamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
galicik, Bir saat önce yazdı:

1mm göğüs kalınlığı var program satın almışlar 7 tane press hareketi kahkaha atıyorum.. 

Anlamadım hocam kim yazmıs bu 7 pressi

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
galicik, 10 dakika önce yazdı:

Kanka tam olarak ne anlatıyorsun onu anlamadım 

Hipertrofi de ilaçlı ilaçsız yok diyorsun. Hipertrofi var diyorsun. Ama doğrudan etkiliyor. Hipertrofi oluşması içinde kasa hasar verip antreman yapmak demek. Basit haliyle, ilaçlı bir şekilde antreman yapan birisinin hipertrofisi, antreman programı ve gelişimi, naturel birisine göre daha farklı olacaktır.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rota, Şimdi yazdı:

Hipertrofi de ilaçlı ilaçsız yok diyorsun. Hipertrofi var diyorsun. Ama doğrudan etkiliyor. Hipertrofi oluşması içinde kasa hasar verip antreman yapmak demek. Basit haliyle, ilaçlı bir şekilde antreman yapan birisinin hipertrofisi, antreman programı ve gelişimi, naturel birisine göre daha farklı olacaktır.

Benim sana anlatmaya çalıştığım olay şu ilaçlı programı ilaçsız programı diye bir şey yok maks value maks hipertrofi sağlayabileceğin program, çalışma stilleri var bunlar ilaçlı veya ilaçsız diye kategorize edilmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Simdi arastirmalar ve bilimsel makaleler diyicem bi cok kisi belki hadilen ordan diyecek ama hepimizin bildiği gibi pazartesi gunu spor salonlarinda dünya göğüs gunu olarak bilinir diyelimki X kisi 3 yil kadad spor gecmisi olan biri duzenli uykusu yemegi vsvsvs bilincli yani pazartesi gunu geldi 5 hareketten 4er set saglam olcak sekilde gous antrenmanini tamamladi diyelim ama nasil desem oyle serçe s... Derler oyle degil harbi hakkini verdi antrenmanin kas yikimi olcak antrmndan sonra arkadaşlar emin olun yikimin toparlanmasi asagi yukari kisiye gore degisir 8 ile 12gun arasında değişiyor haftada 2diyenlere agzim acik bakiyorum haftada bir calistiginizda bile iyilesme surecini tamamlamamis bir kas grubu haftada 2yi nasil kaldırsin? Mantikli olan haftada 5gun antrenman yapmak ve iki gun off vermek olmali ve off gunlerde ozellikle of gunlerde daha iyi beslenmek ve daha iyi dinlenebilmek gecmis olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Lynx, 2 saat önce yazdı:

Simdi arastirmalar ve bilimsel makaleler diyicem bi cok kisi belki hadilen ordan diyecek ama hepimizin bildiği gibi pazartesi gunu spor salonlarinda dünya göğüs gunu olarak bilinir diyelimki X kisi 3 yil kadad spor gecmisi olan biri duzenli uykusu yemegi vsvsvs bilincli yani pazartesi gunu geldi 5 hareketten 4er set saglam olcak sekilde gous antrenmanini tamamladi diyelim ama nasil desem oyle serçe s... Derler oyle degil harbi hakkini verdi antrenmanin kas yikimi olcak antrmndan sonra arkadaşlar emin olun yikimin toparlanmasi asagi yukari kisiye gore degisir 8 ile 12gun arasında değişiyor haftada 2diyenlere agzim acik bakiyorum haftada bir calistiginizda bile iyilesme surecini tamamlamamis bir kas grubu haftada 2yi nasil kaldırsin? Mantikli olan haftada 5gun antrenman yapmak ve iki gun off vermek olmali ve off gunlerde ozellikle of gunlerde daha iyi beslenmek ve daha iyi dinlenebilmek gecmis olsun

Bana göre mantıklı olan kas grubu başına haftada 2 kez çalıştırmak ve haftalık 10-20 set antrenman hacmi(bütün setler failure)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Lynx, 2 saat önce yazdı:

Recovery süresi 72 saattir hocam 8 gün yazan kaynağı bizimle paylaşır mısınız

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Jacop, 14 dakika önce yazdı:

Recovery süresi 72 saattir hocam 8 gün yazan kaynağı bizimle paylaşır mısınız

Metabolik stresin içinden geçtiği için recovery olamıyordur büyük ihtimalle 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Can4212, 50 dakika önce yazdı:

Metabolik stresin içinden geçtiği için recovery olamıyordur büyük ihtimalle 😁

Her hafta pr deneyip her set faılurea gidilirse iyileşmesi zaten imkansız.Spora yıllarını vermiş belli bir seviyeye gelmiş kişilerden bu yorumları görmek beni şaşırttı herkes çift atıyor sanıyordum😀

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.