Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cetinkayaemree

'BİLİNÇLİ' insanlardan yorum bekliyorum

Önerilen İletiler

Herkese merhaba, uzatmadan direk konuya giriyorum. 12 hafta boyunca test propionat, winstrol, masteron ve oxan kürüne girmeyi düşünüyorum.

400 mg PROPIONAT 12 hafta sabit

40 mg OXANDROLONE 8 hafta

150 mg WINSTROL (ENJEKSIYON) 8 hafta

300 mg MASTERON 6. haftadan itibaren başlangıç

Masteron konusunda çok kararsızım ekleyip eklememe konusunda. Kimisi yağ oranı düşük değilse hiçbir işe yaramaz diyor. Kimisi de ne olursa olsun kaslara sert bir görüntü verip dirilik katar diyor. Kullanmış olanların yorumlarını bekliyorum.

Aynı zamanda OXANDROLONE konusunda da kararsızım. Daha önce bu tarz kür yapmış olanlar aldıkları sonuçları paylaşırlarsa çok sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonnogoku    7

%10un altında değilsen ( cidden kendine dürüst ol, kimse sandığı yağ oranında değil) , cidden kullanmanin bir anlamı yok masteronu. Özellikle yarışmacilara o son rotus u vermek için kullanılan bir ilaç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

bu kadar abartmana gerek yok definasyon döneminde istersen tren acetat kullan sen o ağzına midene hakim olmadıktan sonra hiçbirşey olmayacak emin ol yarışmaya mı giriyorsun winstrol kürden çıktıktan sonra direk etkisini kaybedecek onu belirteyim masterondan verim almak da her baba yiğidin harcı değildir öncelikle 2 3 definasyon kürü gör mantığı çöz ondan sonra biz ne adamlar gördük propionat+winstrol tabletle propionat tren acetat masteron winstrol kullanan adamdan daha iyi kuruyan :)

ayrıca ne kür geçmişi yağ oranı belirtmişsin ne spor geçmişi ne kilo ne boy onları da girersen dozajlar konusunda yardımcı oluruz ama testo propionat+oxan seni 10 haftada istediğin yere getirir 10 haftadan fazla definasyona zaten gerek yok saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bu kadar abartmana gerek yok definasyon döneminde istersen tren acetat kullan sen o ağzına midene hakim olmadıktan sonra hiçbirşey olmayacak emin ol yarışmaya mı giriyorsun winstrol kürden çıktıktan sonra direk etkisini kaybedecek onu belirteyim masterondan verim almak da her baba yiğidin harcı değildir öncelikle 2 3 definasyon kürü gör mantığı çöz ondan sonra biz ne adamlar gördük propionat+winstrol tabletle propionat tren acetat masteron winstrol kullanan adamdan daha iyi kuruyan :)

ayrıca ne kür geçmişi yağ oranı belirtmişsin ne spor geçmişi ne kilo ne boy onları da girersen dozajlar konusunda yardımcı oluruz ama testo propionat+oxan seni 10 haftada istediğin yere getirir 10 haftadan fazla definasyona zaten gerek yok saygılar

Merhaba, daha önce bir kür yaptım 16 haftalık testo enantat + boldenon. 500 enantat 400 boldenon almıştım ilk 6 hafta da dianabol kullanmıştım. Boy 173 kilo 76 şu an yağ oranımı ölçtürmedim ama tahminimce %20 ye yakındır dürüst olmak gerekirse. Biraz bulk yapayım dedim çok afedersiniz b*kunu çıkarttım baya yağlandım. 15-16 sene kadar futbol oynadım, 6 sene kadar atletizmle uğraştım. Son 2.5 senedir de vücut geliştirme ile ilgileniyorum.

İstediğim şey çok klasik çok klişe olacak ama, 42 cm yağlı kollarım olmasındansa 40 cm define olsun damarlarım belli olsun kafasındayım. (Kollar şu an sol 39 sağ 38.5 cm) Ona göre diyetime de sadık kalıcam zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

anladım bence

1-10 testo prop 150 mg günaşırı

1-6 oxandrolone 40 mg

veya piramit şeklinde bir clenbuterol uygulamanız sizi yeteri kadar tatmin edecektir açıkçası winstrol kullanırsınız ilac üzerinizdeyken fıstık 2 3 hafta sonra etkileri gidince insan bir şoke oluyor :) kolunuzu büyütmez açıkçası bu arada onuda söyleyeyim yüzde 20 ciddi bir rakammış 15 16 olsaydı 12 lik temiz bulk arkasına 8 hafta definasyon çakardık güzel olurdu onu da yazayim bence siz kendi diyetinizle yüzde 16 ya inip bunu uygularsanız daha iyi olur

1-12 750 mg testo enant(yada cyp)

1-15 400mg boldenon(bütçe varsa 600 yapıştır :)

12-20 günaşırı 150 mg testo propionat

ve clenbuterol piramit

danabol yada turanabol e gerek yok zaten yağ var azdırmanın manası yok zaten danabol ile boldenonu çoğu kişi önermez çakışıyorlar biraz

2 günde 1 arimidex ile güzel sağlıklı beslenerek fıstık gibi gelişir hemde definasyonunu da yapmış olursun ama dediğim gibi 15-16 yağ oranına kendin sıkı bir diyetle inmelisin 20 de girersen hoş olmayabir sonu :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anladım bence

1-10 testo prop 150 mg günaşırı

1-6 oxandrolone 40 mg

veya piramit şeklinde bir clenbuterol uygulamanız sizi yeteri kadar tatmin edecektir açıkçası winstrol kullanırsınız ilac üzerinizdeyken fıstık 2 3 hafta sonra etkileri gidince insan bir şoke oluyor :) kolunuzu büyütmez açıkçası bu arada onuda söyleyeyim yüzde 20 ciddi bir rakammış 15 16 olsaydı 12 lik temiz bulk arkasına 8 hafta definasyon çakardık güzel olurdu onu da yazayim bence siz kendi diyetinizle yüzde 16 ya inip bunu uygularsanız daha iyi olur

1-12 750 mg testo enant(yada cyp)

1-15 400mg boldenon(bütçe varsa 600 yapıştır :)

12-20 günaşırı 150 mg testo propionat

ve clenbuterol piramit

danabol yada turanabol e gerek yok zaten yağ var azdırmanın manası yok zaten danabol ile boldenonu çoğu kişi önermez çakışıyorlar biraz

2 günde 1 arimidex ile güzel sağlıklı beslenerek fıstık gibi gelişir hemde definasyonunu da yapmış olursun ama dediğim gibi 15-16 yağ oranına kendin sıkı bir diyetle inmelisin 20 de girersen hoş olmayabir sonu :D

Testo prop haftada 150 mg mı onu anlayamadım rica etsem açıklayabilir misin nedeniyle? En azından winstrolle bir tık aşağı inip onu diyetle koruyabilirim diye düşünüyorum ben de ama daha önce kullanmadığım için vücudumda ne gibi etki yapacak onu kestiremiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

150 mg propionat ı 1 gün arayla günaşırı vuruyosun 2 günde 1 yani

winstrol vucuttaki ve eklemlerdeki fazla suyu atıyor bi süre sonra o su tekrar geri geliyor dibine kadar kurumak için kullanılması mantıklı birşey bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
150 mg propionat ı 1 gün arayla günaşırı vuruyosun 2 günde 1 yani

winstrol vucuttaki ve eklemlerdeki fazla suyu atıyor bi süre sonra o su tekrar geri geliyor dibine kadar kurumak için kullanılması mantıklı birşey bence

Yani senin görüşüne göre testoyu yüksek tutmak öncelikli anladığım kadarıyla. Winstrol ve masteron u çok tutmuyosun yani? Sadece testo prop la oxan dan verim alınır mı ki? Oxan ı genelde çok beğenmiyorlar okuduğum kadarıyla ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

tren acetat kullanmayacaksan ki senin kullanmana gerek yok şu seviyede testo en kuvvetlisi aralarında olay ne aldığın değil diyetine ne kadar sağdık olduğun oluyor definasyon kürlerinde winstrol su atar masteronu kullanmak da zordur işin mantığını iyi bilmek gerekli ve yağ oranının düşük olması gerekli bence propionatın yanına direk clenbuterol piramit şeklinde girerek güzel bir form yakalarsın baya düşürür yağ oranını tek oral steroid taraftarıyım ya oxanı seç yada clenbuterolü :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tren acetat kullanmayacaksan ki senin kullanmana gerek yok şu seviyede testo en kuvvetlisi aralarında olay ne aldığın değil diyetine ne kadar sağdık olduğun oluyor definasyon kürlerinde winstrol su atar masteronu kullanmak da zordur işin mantığını iyi bilmek gerekli ve yağ oranının düşük olması gerekli bence propionatın yanına direk clenbuterol piramit şeklinde girerek güzel bir form yakalarsın baya düşürür yağ oranını tek oral steroid taraftarıyım ya oxanı seç yada clenbuterolü :)

Tren hiç kullanmayı düşünmüyorum müsabık değilim sonuçta. Clenden de çekiniyorum açıkcası. Sülalemin yarısından çoğu kalp krizinden vefat etti. Ara ara kontrol yaptırıyorum bir sıkıntı görünmüyor ama yine de Clenbuterol den çekiniyorum. Oxan mantıklı geliyor hatta 50mg mı alsam Oxan ı diye düşünüyorum düşük dozajları hiçbir işime yaramazmış gibi geliyor okuduklarımdan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardesm clen bende hiç kullanmadım ve zor kullanırım gibime geliyor.Panik atak varsa,genetik olarak kalp problemide varsa clen çok onermem yani deli gibi çarpıntı yapicak,ellerin titreyecek, terliyeceksin,uyku durumun bile bozulacak.Clen kullandığında deli gibi çarpıntı yasiyacaksin eğer bunları kaldirabileceksen kullan ama bende bu cleni hiç kullanamayacam gibi hayatımda haberin olsun.En ufak tedirginlik varsa bile kullanma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

50 de alabilirsin fazlasına gerek yok clen bir tercihtir tabiki ama söyleyeyim ilacı alıcam vucuduma yağ oranın hop düşecek bekliyosan paranı çöpe atmış olursun aşırı katı bir diyet ile gitmen gerekli sihirli değnek değil bu ilaçlar sonuçta nerdeyse sıfır karbonhidrat içeren bir diyetten bahsediyorum. kolay elde edilen kolay gider zor elde edilen zor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kardesm clen bende hiç kullanmadım ve zor kullanırım gibime geliyor.Panik atak varsa,genetik olarak kalp problemide varsa clen çok onermem yani deli gibi çarpıntı yapicak,ellerin titreyecek, terliyeceksin,uyku durumun bile bozulacak.Clen kullandığında deli gibi çarpıntı yasiyacaksin eğer bunları kaldirabileceksen kullan ama bende bu cleni hiç kullanamayacam gibi hayatımda haberin olsun.En ufak tedirginlik varsa bile kullanma.

Dediğin gibi bir tedirginlik olduğu için clen kullanmayı düşünmüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
50 de alabilirsin fazlasına gerek yok clen bir tercihtir tabiki ama söyleyeyim ilacı alıcam vucuduma yağ oranın hop düşecek bekliyosan paranı çöpe atmış olursun aşırı katı bir diyet ile gitmen gerekli sihirli değnek değil bu ilaçlar sonuçta nerdeyse sıfır karbonhidrat içeren bir diyetten bahsediyorum. kolay elde edilen kolay gider zor elde edilen zor :)

Winstrol le süreci hızlandırmak istiyorum sadece. Biraz bir şeyler değiştiğini gördüğümde aşırı motive olup diyete çok sadık kalabileceğimi düşünüyorum açıkcası. Clen düşünmüyorum. Şimdi biraz daha toparlayacak olursak durumu testo prop ve oxan ın yetebileceğini mi düşünüyorsun katı bir diyetle?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

dediğim dozajlarda yeterli olur motivasyona ihtiyac duyuyorsan kullan winstrolü ama vucudundan çıktığında bütün etkisi gittiğinde şaşırıp demoralize olursan kötüye gitme diyorum :) hap olarak 1 adet seç eğer oxan varsa winstrol enjekte olacak ve ayrı şekilde vurman lazım testo ile karıştırmadan süt gibi bir yapısı vardır değişiktir solvent su bazlı çözelti olduğu için yağlı çözelti testo ile karışmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dediğim dozajlarda yeterli olur motivasyona ihtiyac duyuyorsan kullan winstrolü ama vucudundan çıktığında bütün etkisi gittiğinde şaşırıp demoralize olursan kötüye gitme diyorum :) hap olarak 1 adet seç eğer oxan varsa winstrol enjekte olacak ve ayrı şekilde vurman lazım testo ile karıştırmadan süt gibi bir yapısı vardır değişiktir solvent su bazlı çözelti olduğu için yağlı çözelti testo ile karışmaz

Winstrol ün enjektesi çok yakıyor çok sıkıntı çektiriyor diyorlar. O yüzden kararsızım. Oxan'dan vazgeçip winstrol ü tablet mi alsam acaba diye düşünmüyor da değilim açıkcası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

siz bilirsiniz kas sertliği isterseniz 60 mg a kadar çıkabilirsiniz winstrol tablette min 30 olmalı

yağ oranı düştükçe etkisi arttığından 10 haftalık kürde 4-10 haftalar arasında kullanmak daha mantıklı olacaktır winstrolü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
siz bilirsiniz kas sertliği isterseniz 60 mg a kadar çıkabilirsiniz winstrol tablette min 30 olmalı

yağ oranı düştükçe etkisi arttığından 10 haftalık kürde 4-10 haftalar arasında kullanmak daha mantıklı olacaktır winstrolü

Sadece testo prop ve winstrol kombinesi ile istediğim define kollara ulaşıp bunu koruyabilir miyim? Diyet olacak, diyetten yana sıkıntı yok. Supplementler ve kür içi koruyucular da hazır onlarda da problem yok. Yalnızca ilaçlar konusunda çok kararsızım göründüğü gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

yüzde 20 yağ oranında 39 cm kolunuz var ise yüzde 12 lere inerseniz yağınızın nerelerde toplandığını bilmemekle beraber kür esnasında 1 2 cm belki düşüş olur ama sonrasında ilaç çıkıp pct olduktan sonra 37 yı görme ihtimali çok yüksek ama ne desem boş sizin vucut proporsiyonunuza kiloyu nereden alıp verdiğinize yağların nereye toplandığına göre değişir benim kolum hiç yağ tutmuyor nerdeye mesela kalçadan alıp veriyorum 42 cm define kol 1 2 kür ile olacak şeyler değil malesef dediğim temiz bulk+definasyonu yaparsanız 38 39 larda define elde etme şansınız var ama kesin birşey söylenemez dediğim gibi genetik bazı şeyler kıçımı yırtsamda gögüsüm büyümez benim ama daha spora başlamadan omzum 126 cm idi mesela şuanda 137 yüzde 13 yağ oranı 184 86 kilo ile kolum benim bile 41-41.5 arasında gidiyor :D arkadaş tek küre girdi 41 oldu genetik bazı şeyler yani kimse bilemez yapmadan(4 senelik hiç bozmadan giden bir çalışması vardı)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

Winstrol tablet alacaksanız 30 40 mg alacağınıza almayın daha iyi büyük bir kısmı çözünürken çöpe gidecektir...

Yüksek mg alırsanız buda iyice karaciğeri yoracak gereksiz o yüzden en güzeli enjeksiyon olarak yapmaktır ve testo ile aynı enjektöre çekilmez biri su diğeri yağ bazlıdır basit kural su ile yağ asla karışmaz olayı...

ilk defa winstrol alacak biri için büyük ölçüde 150 mg yeterli olacaktır pazartesi çarşamba cumaş eklinde lakin %20 yağ oranında masteron winstrol gibi ilaçlar almak pek mantıklı değil zaten bu yağ oranlarından diyet ile inilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.