Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

GetShredded

2. kür-ultrabol150

Önerilen İletiler

GetShredded    5

arkadaşlar herkese kolay gelsin, küre başlamış bulunmaktayım fakat çok farklı bi küre girdim. kür planı şu şekilde :

1-8 hafta ultrabol 150 her gün 1ml

5-8 hafta winstrol 200+ mg haftalık ( enjekte )

ultrabolü bilmeyenler için açıklayayım, optimum pharmanın ürünü. 1ml de 50mg test p, 50mg tren act, 50mg masteron prop. bulunmakta. enjeksiyonları kendim bacaktan yapıyorum, gerçi daha 1 enjeksiyon yaptım :) enjeksiyon sonrası 5-10 dakika kadar bi sıcak basması oldu, onun haricinde çok sık idrar atımı oluyo. tren öksürüğüne yakalanmadım, enjeksiyon yeri de çok fazla acımıyo. ilaç iyi çalışıyo gibi şimdilik. önümüzdeki hafta iyice belli eder muhtemelen kendini. yalnız winstrol için deneyimli arkadaşlardan yardım isteyeceğim. bacağa enjekte edilebilir mi winstrol yoksa sadece omuzdan mı oluyo ?eğer bacaktan oluyosa bi bacağa ultrabol öbür bacağa winstrol yapacağım. yoksa omuzdan kendime yapmayı deneyeceğim. beslenmeye gelecek olursak öğün saatleri arasında 4 saat bırakmaya karar verdim sonuçta definasyon kürü. günlük kaloriyi 2500 civarı tutmayı planlıyorum. şimdilik durum bu gelişmeleri burdan paylaşacağım. herkese iyi forumlar... :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.238

Hayırlı olsun dostum. Ortalıkta gözükmüyordun bir kaç haftadır aramıza tekrar katılman güzel oldu. Ben en çok tren etkilerini gelişiminde merak etmekteyim kürünü görünce yağsız büyüme olarak bir tahminde bulunacağım ama bu kür sonrası muazzam bir kütle bekleme tahminimce çok temiz ve kalemle çizilmiş gibi bir vücuda sahip keskin hatların olacak bu kürün amacı bu gibi geldi bana çünkü. Ultra bol mega bol hepsini kullandım en büyük yan etkisi yüksek ateş yapabiliyor bazen bende yaşamıştım onu. Tren için şunu merak ediyorum libidoyu düşürüyor deniyor bunu yaşayacak mısın onu çok merak ediyorum. Muazzam bir ilaç bu arada tren onuda söylemeden geçemeyeceğim. kür öncesi fotonu çek kür sonu karşılaştıralım bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

dostum şu anda 2. gündeyim, 2 enjeksiyon yaptım. 1ml pazar aksamı ve 2 ml pazartesi akşamı. enjeksiyonları p.tesi, çarşamba ve cuma olacak şekilde 2 şer ml yapmaya karar verdim cünkü müsait olamıyorum her zaman. zaten amacım dediğin gibi hard definasyon yapmak. 85 kg de kuruyabilirsem cok iyi olur ya da 83 82 farketmez. yan etki olarak yaşadıklarım psikolojik de olabilir belki bilemiyorum ama ilk enjeksiyondan sonra sürekli idrar atımı, ilk enjeksiyonun hemen ardından sıcak basması 10 dakika kadar. aşırı halsizlik var bugün ve nefes nefese kalma olayını da biraz yaşadım gibi bugünkü antremanda. treni herkes çok övüyor fakat diyetim de çok katı 2000-2500 kalori arası 2500 almıyorumdur bile. trende güç artışı nasıl olur mesela şu anda 110 kg ile 4 set 6-8 tekrar bench yapıyorum, ilaç tesirini gösterdiğinde bu kilo 130 civarı olur mu acaba ? kullanmış birisi olarak deneyimlerini paylaşırsan sevinirim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5
Hayırlı olsun dostum. Ortalıkta gözükmüyordun bir kaç haftadır aramıza tekrar katılman güzel oldu. Ben en çok tren etkilerini gelişiminde merak etmekteyim kürünü görünce yağsız büyüme olarak bir tahminde bulunacağım ama bu kür sonrası muazzam bir kütle bekleme tahminimce çok temiz ve kalemle çizilmiş gibi bir vücuda sahip keskin hatların olacak bu kürün amacı bu gibi geldi bana çünkü. Ultra bol mega bol hepsini kullandım en büyük yan etkisi yüksek ateş yapabiliyor bazen bende yaşamıştım onu. Tren için şunu merak ediyorum libidoyu düşürüyor deniyor bunu yaşayacak mısın onu çok merak ediyorum. Muazzam bir ilaç bu arada tren onuda söylemeden geçemeyeceğim. kür öncesi fotonu çek kür sonu karşılaştıralım bence.

bir de ben enjeksiyonları bacaktan yapıyorum fakat felaket ağrıyo. sen kalçadan mı yapmıştın nasıl ağrı ve apse durumu olmuşmuydu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252

Tavsiyem kalçadan al ağrı apse durumu olur o ağrı apseye bağlı o şekilde değerlendir ateş yükselmesini ultrabol yapıyor. Tren çok güçlü bir ürün kesinlikle libidoda düşme yaşayacaksın istediğin kg rakamlarına ulaşırsın evet dianabol sonrası tren ile devam edebilirdin aslında. PCT ne planladın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

pct 5000 iu pregnyl, pregnyl enjeksiyonundan 1 hafta önce nolvadexe başlayıp 6 hafta kullanacağım nolvadexi. kalça konusuna gelecek olursak ben de kalçadan yaptırmayı tercih ediyorum fakat yapacak adam yok :) mecbur iş başa düşüyo. dianabol derken turinabolü mü kastettin anlayamadım ? bir de burak sen hiç winstrol kullandın mı daha önce ? enjeksiyonu nasıl olacak bacaktan yapabilir miyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    21

5000 iu nasıl vurakcasın kür başı ortası sonu mu ?

Wistrol bende kullandım hiç bacaktan görmedim ama yapma derim kalça en sağlıklısı biraz yakar ama yapacak bir şey yok dostum.

Tren + winstrol ? sen direk DNP alsaymışın ahha şaka tabiykide kür sonrasını merak ettim cidden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

Pct son enjeksiyondan 9 gün sonra her gün 500 iu olmak üzere 10 gün olacak pregnyl. testo p, masteron prop, tren act ve winstrol kürdeki ilaçlar. Hard definasyon :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.238

Bu hard değil KING HARD olmuş bence hocam :D çok iyi ama bende sonuçları merak ediyorum. Ayrıca piskopatlık varmı sende bacak nedir abi ya ? :D her yerden olurum amabacaktan asla :D fazla ürkütücü sert ve büyük kas grubu bence kalça en mantıklısı tabi bir kanka bulucan kendine biz öyle yapıyorduk ben ona o bana :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5
:D etrafta öyle bi kanka olmadıgı için mecbur bacaktan kendime yapıyorum :) ya bu ilaçlar etkisini tam ne zaman gösterir ? tren act. kendisini ne zaman hissettirir ? şüphelenmeye başladım 5ml vuruldum ama tık yok gibi.. ne öksürtüyo ne gece uyurken terletiyo. bu tarz yan etkiler kaç gün sonra başlar ? bu arada kürde 5. günüm..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252

Herkeste olan yan etkiler sende olacak diye bir şey yok.

Bazıları çok erken ve uzun vadeli yaşar bunu bazıları daha kısa vadeli.

Etkisi max 2 hafta sonunda yada içinde almaya başlarsın muzzam bir etki bekleme tabi ama hissettirir kendisini bünyede.

Bu arada winstrol kullanmadım ama arkadaşlarım çok defa vurdum ve kürlerinde ön izleme fırsatım oldu sağlam diyetle güzel sonuçlar alabilirsin bacaktan hiç vurmadık o yüzden bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

anladım kardeşim, bildiğim kadarıyla omuzdan insülin iğnesiyle yapılıyo zaten daha cok var winstrole 5. haftada başlıcam. muazzam etki derken yağ oranımı düşürsün, adeleye keskinlik versin hatlar belirginleşsin güç artışıyla pek işim yok :) ama güç artışı da az da olsa verir heralde sonucta steroid vuruyoruz :) bu arada winstrolü omuzdan mı yapıyodunuz kalçadan da yapıyolarmış galiba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    21

Kalçadan dostum aynen wins ve tren zaten ip gibi yapacak seni buna emin ol kür sonrası bu keskinliği nasıl koruyacaksın onu merak ediyorum :D Ömür boyu diyet galiba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5
:D ömür boyu aynen iyimiş :D yalnız bu tren beni hiç öksürtmedi ve geceleri uykusuzluk yapmıyo, beni braz şüphelendiriyo ama aynaya baktığım zaman trapezlerde fark görüyorum ve belde fark görüyorum. ilaç çalışıyo mu çalışmıyo mu hala anlayamadım diyetten dolayı mı define oluyorum yoksa ilaçlar mı etki ediyo anlayamadım.. nefes nefese kalma ve halsizlik var fakat psikolojik de olabilir diye düşünüyorum. önümüzdeki hafta artık iyice belli olur heralde ama fena kafaya taktım şu anda bu durumu :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

kullanıyorum, 200 mcg levotiron ile başladım piramit şeklinde gideceğim, cabaser de 3 günde 1 yarım mg. umarım sıkıntısız cıkar :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

Yok clen var elimde ama kullanmayı düşünmüyorum çok fazla yan etkisi var. Ya şu trenbolone beni bikere öksürtse başka bişi istemiyorum :) aynada baktıgım zaman fark var gibi ama önümüzdeki hafta iyice anlaşılır artık. İnşallah bu gece kabuslar görürüm :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hahahh inşallah :D Bencede clen,efedrin vs gerek yok ama yohimbine kesinlikle tavsiye ederim.Bence sen göğüs ve alt karında bölgesel yağlanma hariç oldukça kurusun bu kürle lazarov olursun :D Ama o göğüs ve alt karının bir kısmı kalabilir yohimbine bunun için çok iyi olur o son kalan delirten minik yağ birinkitilerini atmak konusunda kanıtlanmış etkisi olan tek ürün yohimbine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok kuvvetli uyarıcı ve termojenik etkileri olan bi bitki.Türkiyede bulman zor ama yurtdışından dönen tanıdık vs varsa hemen al ben 90 tablet natrol marka aldım 8 dolardı sadece :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
Yohimnine nedir bro ilk defa duyuyorum?

Gitmeyen kurtulmak isteyipte kurtulamadığın ki bu herkezde farklı bölgelerdedir .. Yağlardan kurtulmanı sağlayan Türkiyede olmayan fakat avrupada baya revaçtaki yağ yakıcı diyelim ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.