Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

GetShredded

2. kür-ultrabol150

Önerilen İletiler

GetShredded    5

yağ yaktığımdan dolayı belimin inceldiğini kastetmiştim, omuzlarım da biraz genişledi ama çok değil fakat çok iyi yağ yakıyorum. diyeti hiç bozmadım onu da belirteyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    41

Tren denilen ilacı hep merak etmişimdir kürden %100 verim aldığına inanıyormusun an itibarı ile ? yani ilaçlar bariz çalışıyor mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

Aynen çok sağlam diyetle beraber ( no cheat day :D ) kürden tam verim aldığımı düşünüyorum. Haftada 450 mg tren vuruyorm ama yan etkilerle basım belada. Her gece 3 4 kere wc kalkıyorum, uyuyamıyorum, gün içerisinde sürekli bitkinim ve bunun gibi birçok yan etki mevcut. Libidoda düşüş var. Ama gel gelelim çok güçlü bi ilaç. Vurulmaya başladığım günden itibaren bünyede etkisini hissettirdi kendisini. Bir de enjeksiyonlardan sonra ağızda tat bırakması da ürünün orjinal olduğunu gösteriyor. Tren kullanacak arkadaşlara tavsiye ederim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247

Son durum ne bakalım üstat anlat anlar :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

Durum aynı fakat winstrol ve masteronu 3. Küre bıraksam mı diyorum yağ oranım 3. Kürde iyice düştükten sonra mı onları devreye soksam karar veremedim şu anda tam istediğim forma ulaşamadım az daha var kararsız kaldım winstrol ve masteron konusunda siz ne diyosunuz bu işe?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.270

Winstrol kullanabilirsin 3. kür derken bu kür bittikten ne kadar süre sonra 3. küre girmeyi planlıyorsun ? Ve ölçümlerini yaptırdın mı kür başı ? şuanki yağ oranı nedi vucudunda ki ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

Değerlendirme yapayım, güç artışı oldu fakat beklediğim gibi bi güç Artışı yok, kalori çok düşük ondan diye tahmin ediyorum. Yan etkileri çok ağır ilk 3 hafta çok çektirdi fakat çok iyi yağ yaktım. Kür sonu daha iyi yorum yapabilirim diye düşünüyorum fakat şimdilik iyi gidiyo. Bu hafta winstrol ve masteron başlayacağım ve karboyu günlük 60 70 gr çekeceğim. Şu anki form iyi fakat hala tatmin etmiyo bir de foto eklemek istedim ama beceremedim :D telden olmuyo galiba

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5
Winstrol kullanabilirsin 3. kür derken bu kür bittikten ne kadar süre sonra 3. küre girmeyi planlıyorsun ? Ve ölçümlerini yaptırdın mı kür başı ? şuanki yağ oranı nedi vucudunda ki ?

3. Küre ocak ortası- şubat başı gibi girmeyi planlıyorum fakat ilaç konusunda hayli kararsızım tren ent. Mı yoksa tekrar act mı parabolan mı cok kararsızım. Gh çok istiyorum küre dahil etmeyi ama 10 12 haftalık kullanımdan pek bişey çıkmaz gibi yorumlar beni durduruyo açıkçası ama anabolizan olarak trenbolone tercih edeceğim kesin ve biraz bulk tarzı bi kür yapacağım bu sefer kalori 4000+ olan bi kür. Follistatin 344 için ne dersin bu 30 günlük kullanım beni tatmin eder mi acaba 3. Kürde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

Hangi ülkeden getirtebiliriz peki bunu? Ve şöyle bi kıyaslama yapsak clen vs yohimbine aradaki fark nasıl olur yani clenin kaç katı etkili bu şekilde karşılaştırabilir misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hangi ülkeden getirtebiliriz peki bunu? Ve şöyle bi kıyaslama yapsak clen vs yohimbine aradaki fark nasıl olur yani clenin kaç katı etkili bu şekilde karşılaştırabilir misin?

Clen ilaç , yohimbin bitki.Yani kahveyle efedrini karşılaştırmak neyse bu da o.Ama şu kalan son bölgesel yağları yakma olayı çok farklı yohimbinin onun haricindede ben clenden 0 etki gördüm bende yohimbin daha etkili oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

Son 2 hafta kürde, fotolar bu hafta başından soğuk, sizlerden 3. Kür önerisi bekliyorum :) amacım olabildiğince sürekli define kalmak. Deca düşündüm ama deca ile define kalabilmek zor. Testo e tren e nasıl olur? Bu arada daha önce parabolan kullanan var mı aramızda?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.