Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cengızhan

Abilerim hepinizin yorumunu ve düşüncesini bekliyorum

Önerilen İletiler

cengızhan    2

Öncelikle herkese selamlar . Umarım hepiniz iyisinizdir 

Abilerim sizlere merak ettiğim bazı 1-2 soruyu sormak istiyorum 

Testo e , Boldenon , dianabol Küründeyim bugün 6. enjeksiyonumu yaptım . dianabolün etkisini ufaktan hissetmeye başladım , adele içerisinde sertlik idmanlarda 1-2 tekrar artışı ve çok yoğun terleme yaşıyorum , insanlar nasıl bu kadar terlediğimi filen soruyorlar , Aktif olarak yaptığım kürü 15 hafta olarak planladık fakat kan testi sonuçlarıma göre kür süresini uzatmayı düşünüyoruz Sizlere sormak istediğim sorular ise 

Aktif olarak kullandığım testo e ve boldenon (pharm tec marka) ürünlerinin etkisini hissedemiyorum , hissedemiyorumdan kastım idmanda kiloda veya tekrarda artış yaptırmıyormuş gibi geliyor , sizce ilaçlar ne zaman etki etmeye başlar ne zaman farkı hissedebilirim  

Enjeksiyonumu kalçadan yapıyorum fakat ilaç 1-2 damla dışarı çıkıyor bunun nedeni nedir ? nasıl önleyebilirim 

Siz değerli insanların yorumları benim için çok değerli her birinizin düşüncesini ve yorumunuzu bekliyorum . Teşekkürler

@rastlantisal

İyi Forumlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.399
cengızhan, 11 dakika önce yazdı:

Testo e , Boldenon , dianabol Küründeyim bugün 6. enjeksiyonumu yaptım . dianabolün etkisini ufaktan hissetmeye başladım , adele içerisinde sertlik idmanlarda 1-2 tekrar artışı ve çok yoğun terleme yaşıyorum , insanlar nasıl bu kadar terlediğimi filen soruyorlar , Aktif olarak yaptığım kürü 15 hafta olarak planladık fakat kan testi sonuçlarıma göre kür süresini uzatmayı düşünüyoruz Sizlere sormak istediğim sorular ise 

Aktif olarak kullandığım testo e ve boldenon (pharm tec marka) ürünlerinin etkisini hissedemiyorum , hissedemiyorumdan kastım idmanda kiloda veya tekrarda artış yaptırmıyormuş gibi geliyor , sizce ilaçlar ne zaman etki etmeye başlar ne zaman farkı hissedebilirim  

Enjeksiyonumu kalçadan yapıyorum fakat ilaç 1-2 damla dışarı çıkıyor bunun nedeni nedir ? nasıl önleyebilirim 

Siz değerli insanların yorumları benim için çok değerli her birinizin düşüncesini ve yorumunuzu bekliyorum . Teşekkürler

@rastlantisal

İyi Forumlar 

Kaç yaşındasın Cengiz Han?

Spor geçmişin nedir?

Herhangi bir sağlık sorunun var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Merhaba haftalık kaç mg kullanıyorsun ve hangi marka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
cengızhan, 11 dakika önce yazdı:

@rastlantisal

İyi Forumlar 

6. enjeksiyon dediğine göre 3. haftan bitti anladığım kadarıyla. Enjeksiyon yaparken yaptığın bölgede ki deriyi ger öyle vur iğneyi daha başıma dışarı akmak gibi bir şey gelmedi yaptıktan sonra 5 saniye kadar bekliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
cengızhan, 14 dakika önce yazdı:

İyi Forumlar 

İlaçların doluysa bolde yeni yeni açılmaya başlar(6.haftada).5-6.haftaya kadar teste kesin gitmelisin.

Enjeksiyonlarında ilacın geri gelmemesi için 1-2ml ilacı 60 70 saniyede yavaşça enjekte etmelisin.Bunu denedikten sonrada ilacın geri geldiğini gözlemlersen enjektöründe 0.1-0-2ml kadar bir hava kilidi bırakarak enjeksiyon yapabilirsin bunu yaparken kan kontrolünü kesinlikle ihmal etmemen gerekiyor

images-16.jpeg

tarihinde Jacop tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
cengızhan, 12 dakika önce yazdı:

@rastlantisal

İyi Forumlar 

Kan testlerini yaptırmış olman gerekiyordu şuana kadar. Enjeksiyonuda Z tekniğini kullanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cengızhan    2
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Kaç yaşındasın Cengiz Han?

Spor geçmişin nedir?

Herhangi bir sağlık sorunun var mı?

21 Yaşındayım Saygı değer hocam sporu aktif olarak 3-4 senedir yapıyorum başladığım dönemde 127 kiloydum şuan 94-95 kilosu arasındayım yağ oranım 15-16 civarında Hocam Yeteri Kadar kas kütlem olmadığı için böyle bir küre girmeyi düşündüm , Beslenmemi bozmuyorum diyetime ve antrenman programıma sadığım 

Günlük 600 gram tavuk göğsü - 250 gram pirinç - 50 gram yulaf ve 50 gram şekersiz fıstık ezmesi tüketiyorum , her idmanımdan sonra 30-35 dakika kardiyo yapıyorum .

Herhangi bir sağlık sorunum yok 

ozbe", 2 saat önce yazdı:

Merhaba haftalık kaç mg kullanıyorsun ve hangi marka

pazartesi ve perşembe günleri enjeksiyon yapıyorum 1 ml testo 1 ml boldenon , dianabolü ise her gün  3 tablet alıyorum  ürünler pharm tec marka 

küre başlamadan önce kan testi verdim , 2. kan testini dianabol bittikten sonra 5. haftadan sonra vermeyi düşünüyorum bugün yapmış olduğum enjeksiyon ile 3. haftaya giriş yapmış oldum 

küre başlamadan önce verdiğim kan testi sonuçlarıma göre : 

fsh 5,62

lh 11,72

estradiol 54,22

prolaktin 10,99

total teso 9,79

serbest testo 43,31

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Bu haftadan sonra varlığını hissettirir -eğer ilaçlar dolu ise- 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tayfun48    8
rastlantisal, 17 dakika önce yazdı:

Bu haftadan sonra varlığını hissettirir -eğer ilaçlar dolu ise- 

Abi selamlar.Testo E. Rimobolon 26. günümdeyim 375 testo 300 rimo şeklinde gidiyorum.Etkisi tam gelmedi gibi(normalden farklı olarak bir güç artışı hissetmedim).İlaç dolu ise ne zaman gelmesi gerekirdi ?

tarihinde tayfun48 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
tayfun48, 20 dakika önce yazdı:

Abi selamlar.Testo E. Rimobolon 26. günümdeyim 375 testo 300 rimo şeklinde gidiyorum.Etkisi tam gelmedi gibi(normalden farklı olarak bir güç artışı hissetmedim).İlaç dolu ise ne zaman gelmesi gerekirdi ?

4. Haftadan sonra hissetmeye başlarsın. 4. Haftadan sonra da testini yaptır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Oncelikle enjeksiyonda Z taktigi olabilir Z teknigi bazen acili olabiliyo bunun yerine ben yuvarlak yara bandi enjeksiyondan hemen sonra kullaniyorum 3.haftadasin boldnn dediğimiz ilac zaten 7 8haftalarda etki gosteren bir ilac tam manasiyla dianabol ne kadar aliyosun testoyla kafa kfaya gelip baskilayabilir yada e2hizaya cekmek icin mct olarak ne kullaniyosun ne dozlarda bunlarda onemli bir iki tekrr artistan ve terlemeden bahsetmissin buyuk ihtimalle dianabol kaynakli vucut su tutuyor ve tekrrlar artiyor su tutumuba bagli terlemeler gerceklesiyor sana tavsiyem oncelikle kan testi sonrasinda dianabol u yari yariya dusurmen ve boldnn miktari nedir testo miktari nedir haftalik yazarsan daha net sonuçlar yorumlar alabiliriz gecmis olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
tayfun48, 14 saat önce yazdı:

Markası nedir? 

Bir de bu "etki" konusu çok göreceli canlar. Nitel gözlemler ile ilerleyelim. Bu süre zarfında hiç kilo artışı olmadı mı mesela? Kaldırdığın ağırlıklarda artış vs vs?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
gokalaf, 2 dakika önce yazdı:

Hava boşluğu falan bırakmayın arkadaşlar şırıngada bence

+1 sonra niye öldüm diyebilir insan 😬

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can35    30
gokalaf, 24 dakika önce yazdı:

Hava boşluğu falan bırakmayın arkadaşlar şırıngada bence

Tecrübesiz bir kişinin hava boşluğu bırakması tehlikeli olabilir es kaza damara vursa sonuçları çok tehlikeli kan kontrolü yapmak çok elzem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Can35, 6 dakika önce yazdı:

Tecrübesiz bir kişinin hava boşluğu bırakması tehlikeli olabilir es kaza damara vursa sonuçları çok tehlikeli kan kontrolü yapmak çok elzem.

Dediğim gibi arkadaşlar zorunda kalınmadığı sürece uygulanmasına gerek yok.60-70 saniyede enjeksiyon yapmak ilacın geri gelmemesi için çözüm olmazsa araştırıp en doğru şekilde kontrlü yaparak uygulanabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tayfun48    8
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Markası nedir? 

Bir de bu "etki" konusu çok göreceli canlar. Nitel gözlemler ile ilerleyelim. Bu süre zarfında hiç kilo artışı olmadı mı mesela? Kaldırdığın ağırlıklarda artış vs vs?

Marka Androchemlabs abi.40 dk sabah aç karına 20 dk idman sonu haftada 7 gün kardiyo+3600 kalori temiz alıyorum.Kilo 67-68 di ilk hafta 66 lara falan düştü şuan 69-69.5 civarında. 27. gündeyim.Kilolarda öyle anormal bir artış yok 2.5-5kg falan arttı 27 gündür.O da 2400 kaloriden 3600 e çıkmamla alakalı bile olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
tayfun48, 19 saat önce yazdı:

Bende 73-74 kg arası 250 mg testo e 100 mg rimobolan kürüne başlamıştım. Bu haftasonu tam 1 ayı dolduruyorum ve haftaya 300-350 mg testo 200 mg rimo devam edeceğim.

Dün tartıldığımda 81,8 kg gördüm.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
tayfun48, 3 dakika önce yazdı:

Güç artışı vs. var mı ?Hangi marka testo kullanıyorsun ?

Yok diyemem fakat aman aman bir etkide yok. Ben  kendimi o psikolojiye soktuğumdan dolayı kilolar ister istemez arttı ve antremanlar sert geçiyor.

Zphc kullanıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet boldenon geç açılır ama testo ve dianabol ağırlıklarını şimdiye artırması gerekiyordu, enjeksiyon sorununu hiç yaşamadım bu konuda yorum yapamam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
MajesteBVB, Bir saat önce yazdı:

Bende 73-74 kg arası 250 mg testo e 100 mg rimobolan kürüne başlamıştım. Bu haftasonu tam 1 ayı dolduruyorum ve haftaya 300-350 mg testo 200 mg rimo devam edeceğim.

Dün tartıldığımda 81,8 kg gördüm.  

Dozajın çok iyi bir sonraki planlamanda da bu şekilde başlayıp gerekirse gene minimal bir artış yaparsınız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Dozajın çok iyi bir sonraki planlamanda da bu şekilde başlayıp gerekirse gene minimal bir artış yaparsınız.

Konu altında seninle konuşmuştuk brom , söylediğin dozajlar kafama yattığı için bu şekilde gideceğim.

En azından safe şekilde ilerlemiş olurum.

Tekrardan teşekkür ettim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
rastlantisal, 8 saat önce yazdı:

Markası nedir? 

Hocam birde bende ilk kürümdeyim 5. Hafta yeni girdim ama antrenmanlarda dehşet terleme yapıyor damla damla akıyor yuzumden ağırlık altına girince normal mı? Asırı terleme yaparmı testo bolde  vs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Danabolün şuan kendini ziyadesi ile hissettirmesi lazımdı. Hadi diğerlerine bir şey demiyorum.

LH, FSH, Total testo, Free testo, E2, Prolaktin içeren bir test yaptır duruma bakalım. Tahminlerle olmaz bu iş. Nitel veri olsun elimizde. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.