Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Can4212

Bohoja labs

Önerilen İletiler

Testoyagiz    1

Evet dostum kullandım mallar kaliteli fiyatını ve kimden aldığını şifreli bir şekilde belirtebilir misin ben de ticaretini yapıyorum bakalım kazık yemiş misin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xyRebel    0
Testoyagiz, 12/8/2022 - 20:05 yazdı:

Evet dostum kullandım mallar kaliteli fiyatını ve kimden aldığını şifreli bir şekilde belirtebilir misin ben de ticaretini yapıyorum bakalım kazık yemiş misin

Ben satın aldım bohoja. Sen kullandın mı mallar pazartesi elime gelecek kullandıysan ne kadara aldın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testoyagiz    1
xyRebel, 2 saat önce yazdı:

Ben satın aldım bohoja. Sen kullandın mı mallar pazartesi elime gelecek kullandıysan ne kadara aldın

Dostum kullanıyorum şuan fena değil gibi senin konunu okumuştun satıcını bana şifreli şekilde belirtir misin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xyRebel    0
Testoyagiz, Şimdi yazdı:

Dostum kullanıyorum şuan fena değil gibi senin konunu okumuştun satıcını bana şifreli şekilde belirtir misin

H.A. Hangi fiyata aldın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Arkadas bu nedir ya hergun yeni bir marka cikmaya basladi yok o pharma yok bu pharma millette kafa zehir herkez kimyager olmus kullanmadim ama duymadimda ilk defa goruyorum ama belli yerli bu malzeme fabrikasyon veya labratuar diyenlere lutfen labratuar videosu isteyin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Valhallaxd, 11.12.2022 - 19:22 yazdı:

breaking bad gibi ülke olduk steroid konusunda :D

Hammadde satın alabileceğim güvenilir bir yer olsa kendi mutfağımda yaparım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

@Can4212 hocam bu hammede olayı nasıl oluyor google ne yazarsam çıkmıyor nasıl ulaşabilirim bu hammadde olayına

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
ozbe", 2 dakika önce yazdı:

@Can4212 hocam bu hammede olayı nasıl oluyor google ne yazarsam çıkmıyor nasıl ulaşabilirim bu hammadde olayına

Bende bilmiyorum nerede satılıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
ozbe", 9 dakika önce yazdı:

toz halinde satılıyor yağ ile karıştır filtrele = ilaç. ama internetten almak ne kadar mümkün veya ne kadar mantıklı bilemem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
Valhallaxd, 11.12.2022 - 19:22 yazdı:

breaking bad gibi ülke olduk steroid konusunda :D

Yakında biri boquyerzi pharma falan çıkarırsa şaşırmam. :D

İş, gerçekten çığrından çıktı. Yapman etmen canlar. Balkan, İran alamıyorsanız gibin sustanon alın. 

• Beğen 3
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Can4212, 26.11.2022 - 19:36 yazdı:

Daha önceden duyan ya da kullanan var mı fiyatlar 400-800 bandında

f255edbaa2580f118c9c3b772300d99f_2.jpeg fd2bdbb0ae15d2243f881fbd9816b948_1.jpeg 81735c65208fcf22431e0d9308aeb3d5_0.jpeg

Kullandin mi hocam memnunmusun nasıl bir marka

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tritren89    16
Tr3n, 48 dakika önce yazdı:

Kullandin mi hocam memnunmusun nasıl bir marka

Thailandda böyle bı marka varmı yada thailandin haberi varmı :) bende merak ettim etkisini 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Tritren89, 6 dakika önce yazdı:

Thailandda böyle bı marka varmı yada thailandin haberi varmı :) bende merak ettim etkisini 

Asyalardan Tayland'dan buraya giremeyeceği için yerli malidir heralde kullanlara sormak lazım isimini vermiycem camiada bilinen bir hoca kendine özel üretiyormuş bizzat konuştum adam zhpc decayi 450 satıyor  :D

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n, 2 dakika önce yazdı:

Asyalardan Tayland'dan buraya giremeyeceği için yerli malidir heralde kullanlara sormak lazım isimini vermiycem camiada bilinen bir hocayla kendine özel üretiyormuş bizzat konuştum :D

Almayın aldırmayın bunu alacağınıza iran testo devam edin 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tritren89    16
Tr3n, Şimdi yazdı:

Asyalardan Tayland'dan buraya giremeyeceği için yerli malidir heralde kullanlara sormak lazım:D

Çok şey yazarım da şimdi o cevap verecek bu cevap verecek o yüzden konu uzayacak o yüzden tartışmalara girmek istemiyorum biraz araştırmak lazım internette Google'da satan kişiden madem tayland'dan geldiyse herhangi bir kolisi herhangi bir resim herhangi bi yabancı sitede link i sonuçta bu bizim hakkımız bir ilaç alıyorsak bunu nereden geldiğini kanıt göstermesi lazım bugün Ruslara yada başka bı ülkede ilaç sattığın zaman calismayinca  sattığın zaman adam gelip boğazına yapışıyor bu ilaç çalışmadı paramı ver bir de üstüne kavga ediyorlar lar,İnşallah ürün çalışıyordur sterildir  ne diyeyim alan kişi hakkında hayrını görsün 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Tr3n, 48 dakika önce yazdı:

Asyalardan Tayland'dan buraya giremeyeceği için yerli malidir heralde kullanlara sormak lazım isimini vermiycem camiada bilinen bir hoca kendine özel üretiyormuş bizzat konuştum adam zhpc decayi 450 satıyor  :D

Black mamba satan kisiler satiyor bu markayi da. Buyuk ihtimal kendi uretimleri.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Darkdefender, 16 dakika önce yazdı:

240 tl testo 280 deca 420 tren 😀😀😀 testo deca yı deniycem

Testoda 250ile basla. Referans ustune bile cikmayacaktir buyuk ihtimalle 🤠

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52

Formunda varmı black mamba yada bohojo tecrübesi olan 

Testoyagiz, 08.12.2022 - 20:05 yazdı:

Sizde ne kadardı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender, 6 saat önce yazdı:

240 tl testo 280 deca 420 tren 😀😀😀 testo deca yı deniycem

Uzak dur kesinlikle ben denedim deca boştu attım çöpe only testo yap daha iyi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
Muharremkarademir, 24 dakika önce yazdı:

Uzak dur kesinlikle ben denedim deca boştu attım çöpe only testo yap daha iyi...

Test ver iade garantili felan feşman diye konuşuyor satan kişi toptancısı şu ilaç işi tam bi muamma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Darkdefender, 55 dakika önce yazdı:

Test ver iade garantili felan feşman diye konuşuyor satan kişi toptancısı şu ilaç işi tam bi muamma 

Sana önerdiği dozajlar nasıl? Ordan bile anlarız ne kadar dolu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: rosenlow
      Halis mulis tayland (izmir) hammaddeli, lab (mutfak) üretimi markamız camiamıza hayırlı olsun. Keşke domaini ucuza kaçmak yerine yabancı bir siteden alsalarmış böyle kaliteli bir markaya yakıştıramadım doğrusu...
      Site yarı türkçe yarı ingilizce  

• Yazan: Ego
      Merhabalar,

Bohoja labs kullanan varmı? var ise deneyimlerini yazabilirlerse sevinirim. Ayriyetten yeni özel üretim çıkacakmış reklamlarında gördüğüm kadarıyla.. Övüldüğü kadar varmı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.