Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ArdaK2

Ventolin

Önerilen İletiler

ArdaK2    53

Clenbuterol un kardeşi ventolin varmış eczanelerde kullanımı ne kadar sağlıklı etkili bir yağ yakıcı mı tavsiye ediyormusunuz hocalarım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kerem kurt    67
ArdaK2, 30 dakika önce yazdı:

Clenbuterol un kardeşi ventolin varmış eczanelerde kullanımı ne kadar sağlıklı etkili bir yağ yakıcı mı tavsiye ediyormusunuz hocalarım 

Ventolin ben kullanıyorum çok da fark yaratmıyor clenbuterole girme sakın zaten efedrin iyidir. Yohimbin de olabilir eczaneden broksin de alabilirisb

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Dün akşam çöpe attığım ilaçtır 4mg tablet piramit şeklinde kullanıyorsun , 100-200 kalori fazla yakmak için kalp ritmiyle oynamak saçmalıktan başka birşey değil , toplum içinde kalbin ağzında gezince yüksek kaygı ve taşikardi ile ben napıyorum a*k dedim.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nerelerde yaşıyosunuz bilmiyorum ama ventolin tablet hala var, tiromel gibi zorda olsa bulunuyor. Ventolin ve clen ikiside salbutamol içersede asla birbirinin alternatifi olamaz. Clen'i yeni kullanmaya başlamış ventolin'i de önceden kullanmış biri olarak söylüyorum. Ventolin'i bu saatten sonra kullanırsam anca halı saha öncesi nefesim kesilmesin diye kullanırım. Kilo verme için boşuna tercih etmeyin.

tarihinde magicalpower03 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
magicalpower03, 11.12.2022 - 06:48 yazdı:

nerelerde yaşıyosunuz bilmiyorum ama ventolin tablet hala var, tiromel gibi zorda olsa bulunuyor. Ventolin ve clen ikiside salbutamol içersede asla birbirinin alternatifi olamaz. Clen'i yeni kullanmaya başlamış ventolin'i de önceden kullanmış biri olarak söylüyorum. Ventolin'i bu saatten sonra kullanırsam anca halı saha öncesi nefesim kesilmesin diye kullanırım. Kilo verme için boşuna tercih etmeyin.

2-3 aydır yalovada sormadığım eczane kalmadı 1 yıldır üretiminin olmadığını söylediler (tablet için)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Kerem kurt, 26.11.2022 - 19:05 yazdı:

Ventolin ben kullanıyorum çok da fark yaratmıyor clenbuterole girme sakın zaten efedrin iyidir. Yohimbin de olabilir eczaneden broksin de alabilirisb

Hocam broksin içerisinde efedrin oranı düşük eczanaden alabileceğim içerisinde efedrin bulunan neler var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Markus Rühl, 26.11.2022 - 19:28 yazdı:

Dün akşam çöpe attığım ilaçtır 4mg tablet piramit şeklinde kullanıyorsun , 100-200 kalori fazla yakmak için kalp ritmiyle oynamak saçmalıktan başka birşey değil , toplum içinde kalbin ağzında gezince yüksek kaygı ve taşikardi ile ben napıyorum a*k dedim.

+99999 kullananları görüyorum yaşlar küçük ya diyorum kardeşim pro card aldın mr olympia ya mı oynuyorsun ne bu tripler yağsız kütlen 60kg neyi yakıyorsun sağlınla oynuyorsun abi yaptığınız bu sporun bir hobi olduğunu bilerek hareket edin hayatta daha önemli pek çok şey var en basiti sağlık tamam hepimiz ilaç kullanıyoruz risklerimizi bilerek te ne gerek var bu yakıcılar kalp sinir sistemini ciddi yoruyor depoları silip süpürüyor bu kadar riske ne için giriyorsun kendine bir sormalı insan ayna da güzel görüneyim al göründün.. Sitemim sana değil dostum genel konuştum. Çok mu yağ yakmak istiyorsun al hgh frag geç.. Vallaha bu anabolizanları kullanmadan önce karşı değildim kullandım karşı tarafa geçtim direkt, cidden olumsuz şeyler yaşayınca insan kendine şunu soruyor NEDEN? bu işte kariyer mi yapacaksın HAYIR paramı kazanıyorsun HAYIR ee diye soruyorum kendime he bir daha küre girecek miyim evet minimal doz peptidler ve sadece testo ve kür sürelerimi de 12 haftanın üstüne asla çıkarmam. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ghostmane    21
galicik, 30 dakika önce yazdı:

+99999 kullananları görüyorum yaşlar küçük ya diyorum kardeşim pro card aldın mr olympia ya mı oynuyorsun ne bu tripler yağsız kütlen 60kg neyi yakıyorsun sağlınla oynuyorsun abi yaptığınız bu sporun bir hobi olduğunu bilerek hareket edin hayatta daha önemli pek çok şey var en basiti sağlık tamam hepimiz ilaç kullanıyoruz risklerimizi bilerek te ne gerek var bu yakıcılar kalp sinir sistemini ciddi yoruyor depoları silip süpürüyor bu kadar riske ne için giriyorsun kendine bir sormalı insan ayna da güzel görüneyim al göründün.. Sitemim sana değil dostum genel konuştum. Çok mu yağ yakmak istiyorsun al hgh frag geç.. Vallaha bu anabolizanları kullanmadan önce karşı değildim kullandım karşı tarafa geçtim direkt, cidden olumsuz şeyler yaşayınca insan kendine şunu soruyor NEDEN? bu işte kariyer mi yapacaksın HAYIR paramı kazanıyorsun HAYIR ee diye soruyorum kendime he bir daha küre girecek miyim evet minimal doz peptidler ve sadece testo ve kür sürelerimi de 12 haftanın üstüne asla çıkarmam. 

Hocam 12 haftada bir şey olmuyor.

tarihinde Ghostmane tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.