Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

OnurDjem

Novalife steroid günlüğü

Önerilen İletiler

OnurDjem    0

Herkese iyi günler diliyorum. Novalife marka bir küre girdim. Winstrol, Testp, Clenbuterol. 4. haftadayım. Ürünleri Youtube kanalı olan F.B dan aldım. 4. haftanın birinci gününde ester değişikliğine gidip Enantat aldım. Clenbuterol güzel etki hissettiriyor. Winstrolde sanki boş şekermiş gibi plasebo vermişler gibi hissediyorum. Testp şimdilik pek bir etki yapmadı. Ürünlerin gerçekliğinden şüphe ediyorum bu konuda bilgisi olan paylaşabilir? MCT olarak proviron kullanıyorum ancak 1 haftadır bulamıyorum o yüzden biraz ağırlıklarda ufak bir düşüş ve libidoda azalma oldu veya psikolojik. Bu normal midir? PCT olarak Klomen ve Nolvadex kullanacağım. 19 yaşındayım boy 170 kilo 75 civarı. Önerilerinizi dinlemek isterim. İlk kürüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

swezy    191
OnurDjem, 17 dakika önce yazdı:

Herkese iyi günler diliyorum. Novalife marka bir küre girdim. Winstrol, Testp, Clenbuterol. 4. haftadayım. Ürünleri Youtube kanalı olan F.B dan aldım. 4. haftanın birinci gününde ester değişikliğine gidip Enantat aldım. Clenbuterol güzel etki hissettiriyor. Winstrolde sanki boş şekermiş gibi plasebo vermişler gibi hissediyorum. Testp şimdilik pek bir etki yapmadı. Ürünlerin gerçekliğinden şüphe ediyorum bu konuda bilgisi olan paylaşabilir? MCT olarak proviron kullanıyorum ancak 1 haftadır bulamıyorum o yüzden biraz ağırlıklarda ufak bir düşüş ve libidoda azalma oldu veya psikolojik. Bu normal midir? PCT olarak Klomen ve Nolvadex kullanacağım. 19 yaşındayım boy 170 kilo 75 civarı. Önerilerinizi dinlemek isterim. İlk kürüm

çöp ürünler hocam gelmiş olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurDjem    0
swezy, 3 dakika önce yazdı:

çöp ürünler hocam gelmiş olsun

Evet az önce konunuzu okudum hastalanmışsınız geçmiş olsun size de. bende siz sanırım testo cypionat bastınız anladığım kadarıyla novalife orijinal bir ürün değil. yani içinde çok düşük dozlarda ürünler var. benim elimde şuanda cypionat enantat ve propionat var. propionatı bastım şimdi cypionat ve enantata geçicem. cypionatın kutusu çok farklı hem flakon hemde kutusu. kutusunda mesela enantat ve propionatta made in romania yazarken cypionatta moldova yazıyor. sözde savaş yüzünden sitelerini ve konumlarını değiştirmişler. bir başka markayı taklid ediyorlar. Propionat ve enantatı okutunca orijinal sitelerinde kabul ederken winstrolü mesela etmiyor. sanırım sadece testE ve TestP gerçek gibi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
OnurDjem, 4 saat önce yazdı:

Evet az önce konunuzu okudum hastalanmışsınız geçmiş olsun size de. bende siz sanırım testo cypionat bastınız anladığım kadarıyla novalife orijinal bir ürün değil. yani içinde çok düşük dozlarda ürünler var. benim elimde şuanda cypionat enantat ve propionat var. propionatı bastım şimdi cypionat ve enantata geçicem. cypionatın kutusu çok farklı hem flakon hemde kutusu. kutusunda mesela enantat ve propionatta made in romania yazarken cypionatta moldova yazıyor. sözde savaş yüzünden sitelerini ve konumlarını değiştirmişler. bir başka markayı taklid ediyorlar. Propionat ve enantatı okutunca orijinal sitelerinde kabul ederken winstrolü mesela etmiyor. sanırım sadece testE ve TestP gerçek gibi. 

öncelikle şöyle diyeyim site oluşturmak çok basit o yüzden fazla güvenme ürün merdiven altı ve merdiven altı olan bi ürünün zaten çakması olmaz eskiden az da olsa çalışıyordu (yüksek dozlarda kullanmak şartıyla) yeni seriye geçtiler ve sterilliği eskisinden berbat etmişler ben test e ve deca kullandım deca tamamen boşa yakın test e de hammadde var fakat o da düşük doz ve dediğim gibi ödem yapmaktan hasta etmekten başka bir işe yaramıyor. şuan sustanon kullanıyorum gençleştim resmen sana da eczane ürünlerini öneririm dostum veya sağlam bi s  bul @Loving gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurDjem    0
swezy, 4 saat önce yazdı:

öncelikle şöyle diyeyim site oluşturmak çok basit o yüzden fazla güvenme ürün merdiven altı ve merdiven altı olan bi ürünün zaten çakması olmaz eskiden az da olsa çalışıyordu (yüksek dozlarda kullanmak şartıyla) yeni seriye geçtiler ve sterilliği eskisinden berbat etmişler ben test e ve deca kullandım deca tamamen boşa yakın test e de hammadde var fakat o da düşük doz ve dediğim gibi ödem yapmaktan hasta etmekten başka bir işe yaramıyor. şuan sustanon kullanıyorum gençleştim resmen sana da eczane ürünlerini öneririm dostum veya sağlam bi s bul @Loving gibi

Sustanonu kaç haftadır kullanıyorsunuz? Ne kadar etkili? PCT ve MCT yapıyor veya yapacak mısınız? Ne gibi değişiklikler açıldı içindeki Testo izokaproat decoanat fenilpiyonat ve Propionat ester açılma süresi farklı olduğu için düşündüm ama kullanmadım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
OnurDjem, 14 dakika önce yazdı:

Sustanonu kaç haftadır kullanıyorsunuz? Ne kadar etkili? PCT ve MCT yapıyor veya yapacak mısınız? Ne gibi değişiklikler açıldı içindeki Testo izokaproat decoanat fenilpiyonat ve Propionat ester açılma süresi farklı olduğu için düşündüm ama kullanmadım. 

4 hafta sustanon kullanıp ( boş deca ile beraber) daha sonrasında 2 hafta testo e kullandım ödem olunca tekrar sustanona geçtim totalde 6 haftadır 450-500 mg sustanon alıyorum. ne kadar etkili konusu bence kişiden kişiye değişir herkesin vücudu mix testoya aynı tepkiyi vermez bende çok iyi bir tepki verdi temiz kütle artışı yaptı muazzam güç veriyor testo e gibi değil vurduğun günden itibaren çalıştığını hissediyorsun. asla kötülemem benim için mükemmel bi ilaçtır anamdır babamdır. mct yapmıyorum bir sıkıntı duyana kadar da yapmıyıcam seninle aynı yaştayız dostum bu arada. belki pct yapmamıza bile gerek kalmaz bu yaşlarda toparlamak daha kolay oluyor. tabiki de pctyi öneriyorum yanlış anlaşılmasın. ester farkı psikolojik dalgalanma yapıyor bazı insanlarda bende yapmıyor. ve yine ester farkı östrojenik yapıdaki insanlara pek yaramıyor ben hiç ama hiç östrojenik değilim 15 yaşında sakallarım çıkmıştı ordan biliyorum😄

tarihinde swezy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurDjem    0
swezy, 1 dakika önce yazdı:

4 hafta sustanon kullanıp ( boş deca ile beraber) daha sonrasında 2 hafta testo e kullandım ödem olunca tekrar sustanona geçtim totalde 6 haftadır 450-500 mg sustanon alıyorum. ne kadar etkili konusu bence kişiden kişiye deği nden itibaren çalıştığını hissediyorsun. asla kötülemem benim için mükemmel bi ilaçtır anamdır babamdır. mct yapmıyorum bir sıkıntı duyana kadar da yapmıyıcam seninle aynı yaştayız dostum bu arada belki pct yapmamıza bile gerek kalmaz bu yaşlarda toparlamak daha kolay oluyor. tabiki de pctyi öneriyorum yanlış anlaşılmasın. ester farkı psikolojik dalgalanma yapıyor bazı insanlarda bende yapmıyor. ve yine ester farkı östrojenik yapıdaki insanlara pek yaramıyor ben hiç ama hiç östrojenik değilim 15 yaşında sakallarım çıkmıştı ordan biliyorum😄

Benimde sakallarım hızlı çıkar hızlı kıllanıırım ancak kas kütlesi koymak benim için diğer arkadaşlarıma nazaran hep çok daha zor olmuştur. yağ yakmak vs. Kısacası metabolik faaliyetler. PCT ne olur ne olmaz yapmak isterim. nasıl olsa bir zararı yok. Acaba ödem yapmasının sebebi iğneyi yanlış vurman olabilir mi? Veya E Vitamini eksikliği. E vitamini çünkü Vücuttaki hidrojen peroksiti parçalar ve oksijenin vücutta yaymış olduğu Serbest radikalleri durdurarak vücutta bir antiokisdan görevi görür eksikliğinde kas yorgunluğu üreme sorunları vs. görülebilir. Bazı hastalarda iğne vurumu kas içine yani İntermüsküler Enjeksiyon yanlış yapıldığı zamanda yani Deri altına (Subkutan) bir enjeksiyon yaptığında ödem  bazı hastalarda görülebilir. Bu genellikle İlacın hatası olmaz.  Konunda hastalanma ve ateşlendiğini okumuştum. Bu ise genellikle Deca Fenilpiyonat ve Trenbolon (Aynı aile) Bu tarz ilaçlarda Atletlerin ve Hastaların Baş ağrısı, Yüksek ateş, Halsizlik yorgunluki, Karaciğer ALT/AST ve Son olarak yüksek tansiyon seyredilmiştir. Yanlış bir kasa enjekte etmiş olabilirsin. Tabii senin bu konularda bilgini bilmeden konuşuyorum. Yanlış anlama dostum. Sustanonu genellikle eczaneler soru sormadan mı veriyor öylesine isteyince veriyorlar mı? Ben büyük ihtimalle şu enantat bitince üstünde made in romania yazan orijinal kutu. eğer hala daha bir şey hissetmiyorsam kürü tamamen değiştirip Sustanona geçebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
OnurDjem, 3 dakika önce yazdı:

Benimde sakallarım hızlı çıkar hızlı kıllanıırım ancak kas kütlesi koymak benim için diğer arkadaşlarıma nazaran hep çok daha zor olmuştur. yağ yakmak vs. Kısacası metabolik faaliyetler. PCT ne olur ne olmaz yapmak isterim. nasıl olsa bir zararı yok. Acaba ödem yapmasının sebebi iğneyi yanlış vurman olabilir mi? Veya E Vitamini eksikliği. E vitamini çünkü Vücuttaki hidrojen peroksiti parçalar ve oksijenin vücutta yaymış olduğu Serbest radikalleri durdurarak vücutta bir antiokisdan görevi görür eksikliğinde kas yorgunluğu üreme sorunları vs. görülebilir. Bazı hastalarda iğne vurumu kas içine yani İntermüsküler Enjeksiyon yanlış yapıldığı zamanda yani Deri altına (Subkutan) bir enjeksiyon yaptığında ödem  bazı hastalarda görülebilir. Bu genellikle İlacın hatası olmaz.  Konunda hastalanma ve ateşlendiğini okumuştum. Bu ise genellikle Deca Fenilpiyonat ve Trenbolon (Aynı aile) Bu tarz ilaçlarda Atletlerin ve Hastaların Baş ağrısı, Yüksek ateş, Halsizlik yorgunluki, Karaciğer ALT/AST ve Son olarak yüksek tansiyon seyredilmiştir. Yanlış bir kasa enjekte etmiş olabilirsin. Tabii senin bu konularda bilgini bilmeden konuşuyorum. Yanlış anlama dostum. Sustanonu genellikle eczaneler soru sormadan mı veriyor öylesine isteyince veriyorlar mı? Ben büyük ihtimalle şu enantat bitince üstünde made in romania yazan orijinal kutu. eğer hala daha bir şey hissetmiyorsam kürü tamamen değiştirip Sustanona geçebilirim.

tabi ki pct yapmak her zaman kârdır. ödem konusuna gelirsek ben bu zaman kadar yaptığım hiçbir enjekte işleminde e vitamini kullanmadım ve böyle bir ödemle de karşılaşmadım hatta internette aratırsanız çoğu kişi sustanonun ödem yapmasından yana şikayetçidir fakat ben sustanon ödemine bile alıştım o kadar hafif geliyor ki novanın yanında hiçbiri şey diyebilirim. enjekte işleminde bir yanlışım olsaydı sustanonda da yaşardım diye düşünüyorum. novanın ödemi tamamen sterillikten yana sıkıntılı olduğu için bunun garantisini veremem ama yemin edebilirim. forumda biraz gezersen bi çok kişi novadan şikayetçi yarışmacı bir arkadaş vardı eskiden nova ile çalışan o bile nefret etmiş bu ilaçtan ve bu satıcıdan. ateşlenme hasta olma konusuna gelirsek deca ile alakalı bir durum değil çünkü ilaç çok düşük doz etki göremiyorsun ki yan etki göresin. ateşlenmeyi ben nova testo e vurunca yaşadım hadi bende bi sıkıntı vardır dedim iyileştim bir hafta sonra tekrar nova testo e vurdum yine aynı nefret ettim artık ne evime sokarım ne de birisine öneririm. herşeyden ziyade 3-5 değişim görücez diye vücudumuza merdiven altı ilaç sokuyoruz ağır metallerden birgün organlarımız iflas edicek buna üzülüyorum😁. Sustanonu reçetesiz alabiliyorsun eğer şanslıysan stokcu eczaneler var stok yaparlar sporculara satmak için veya almancılara satmak için gidip onlardan toplu alabilirsin. ha denk gelmezse de tek tek eczane gezip topla kutuları 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurDjem    0
swezy, 1 dakika önce yazdı:

tabi ki pct yapmak her zaman kârdır. ödem konusuna gelirsek ben bu zaman kadar yaptığım hiçbir enjekte işleminde e vitamini kullanmadım ve böyle bir ödemle de karşılaşmadım hatta internette aratırsanız çoğu kişi sustanonun ödem yapmasından yana şikayetçidir fakat ben sustanon ödemine bile alıştım o kadar hafif geliyor ki novanın yanında hiçbiri şey diyebilirim. enjekte işleminde bir yanlışım olsaydı sustanonda da yaşardım diye düşünüyorum. novanın ödemi tamamen sterillikten yana sıkıntılı olduğu için bunun garantisini veremem ama yemin edebilirim. forumda biraz gezersen bi çok kişi novadan şikayetçi yarışmacı bir arkadaş vardı eskiden nova ile çalışan o bile nefret etmiş bu ilaçtan ve bu satıcıdan. ateşlenme hasta olma konusuna gelirsek deca ile alakalı bir durum değil çünkü ilaç çok düşük doz etki göremiyorsun ki yan etki göresin. ateşlenmeyi ben nova testo e vurunca yaşadım hadi bende bi sıkıntı vardır dedim iyileştim bir hafta sonra tekrar nova testo e vurdum yine aynı nefret ettim artık ne evime sokarım ne de birisine öneririm. herşeyden ziyade 3-5 değişim görücez diye vücudumuza merdiven altı ilaç sokuyoruz ağır metallerden birgün organlarımız iflas edicek buna üzülüyorum😁. Sustanonu reçetesiz alabiliyorsun eğer şanslıysan stokcu eczaneler var stok yaparlar sporculara satmak için veya almancılara satmak için gidip onlardan toplu alabilirsin. ha denk gelmezse de tek tek eczane gezip topla kutuları 

Anladım. Bende Sustanona geçerim herhalde enantattan bir fayda görmezsem veya seninkisi gibi bir durum olursa. Enantat kullanırken herhangi bir libido veya güç düşüklüğü yaşadınız mı acaba? Bende şuanda biraz oluyormuş gibi hissediyorum psikolojikte olabilir tabii ki fikrim yok. Ne kadara aldınız sustanonu? sonda pct yapacak mısınız veya mct kullanmayı düşünüyor musunuz? Yağ yakımında ne gibi etkileri oldu Kutusu hangisi gibiydi soldaki gibimiydi sağdaki gibiymiydi çünkü ben sağdaki gibi olana güveniyorum normal sitesine yönlendiriyor godaddy bazlı siteye yönlendirmiyor ve uyuşuyor kodlar. soldaki ise uyuşmuyor ve tamamen farklı bir baz ve moldova yapımı  

image.png

image.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
OnurDjem, 16 dakika önce yazdı:

Anladım. Bende Sustanona geçerim herhalde enantattan bir fayda görmezsem veya seninkisi gibi bir durum olursa. Enantat kullanırken herhangi bir libido veya güç düşüklüğü yaşadınız mı acaba? Bende şuanda biraz oluyormuş gibi hissediyorum psikolojikte olabilir tabii ki fikrim yok. Ne kadara aldınız sustanonu? sonda pct yapacak mısınız veya mct kullanmayı düşünüyor musunuz? Yağ yakımında ne gibi etkileri oldu Kutusu hangisi gibiydi soldaki gibimiydi sağdaki gibiymiydi çünkü ben sağdaki gibi olana güveniyorum normal sitesine yönlendiriyor godaddy bazlı siteye yönlendirmiyor ve uyuşuyor kodlar. soldaki ise uyuşmuyor ve tamamen farklı bir baz ve moldova yapımı  

image.png

image.png

dostum kutulara ve yazan üretim yerlerine aldanma tekrar söylüyorum hepsi has ve has tr merdiven altı f… b… üretimi😁. 

sustanon 45 tl şuan ve mct yapmayı düşünmüyorum ama sana öneririm. pct yapıcam yüksek ihtimal fakat büyük sıkıntı yaşamazsam yapmadan da toparlarım kendimi tanıyorum.

ürün boş oldugu için bende ne libido düşürdü ne de yükseltti. tekrar tekrar söyleyeyim ürün üretmek kutu üretmek ve birde bu ürüne bir site üretmek basit işler ve hepimiz bunlara bazen aldanıyoruz dikkat etmek lazım. 

tarihinde swezy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurDjem    0
swezy, 4 dakika önce yazdı:

dostum kutulara ve yazan üretim yerlerine aldanma tekrar söylüyorum hepsi has ve has tr merdiven altı f… b… üretimi😁. 

sustanon 45 tl şuan ve mct yapmayı düşünmüyorum ama sana öneririm. pct yapıcam yüksek ihtimal fakat büyük sıkıntı yaşamazsam yapmadan da toparlarım kendimi tanıyorum.

ürün boş oldugu için bende ne libido düşürdü ne de yükseltti. tekrar tekrar söyleyeyim ürün üretmek kutu üretmek ve birde bu ürüne bir site üretmek basit işler ve hepimiz bunlara bazen aldanıyoruz dikkat etmek lazım. 

kaç ml hocam  sustanon 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
OnurDjem, 2 dakika önce yazdı:

kaç ml hocam  sustanon 

ampuller 1 ml ben şuan haftada 2 ml kullanıyorum pazartesi perşembe şeklinde. tabi en mantıkısı 3 ml kullanıp pazartesi çarşamba cuma kullanmak veya 2 ml kullanıp bunu 3-4 güne bölmek kısa esterden daha çok verim almak adına

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurDjem    0
swezy, 13 dakika önce yazdı:

ampuller 1 ml ben şuan haftada 2 ml kullanıyorum pazartesi perşembe şeklinde. tabi en mantıkısı 3 ml kullanıp pazartesi çarşamba cuma kullanmak veya 2 ml kullanıp bunu 3-4 güne bölmek kısa esterden daha çok verim almak adına

hocam bu hesaptan 12 haftada 960 lira gibi bir masraf yapıyor 12 haftada doğruysam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.385
OnurDjem, 2 saat önce yazdı:

Kan testini ver sonra şikayette bulun. 

https://peptidturkiye.com/forum/topic/10570-ilacı-sahte-çıkıp-mağdur-kalanlar-üzülmesin/?tab=comments#comment-101204

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.