Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sayrox

Pct sonu tahlil % - yardım

Önerilen İletiler

metinav    4.565
Sayrox, 21 saat önce yazdı:

üstadlar görüş öneri yorumlarınızı alabilirmiyim. Şu aşamada 5 gün klomen yarılanma ömrünü bekleyip kandan çıktıktan sonra mı tekrar kullanmalıyım. Yoksa 100 mg kullanımını 15 güne tamamlayıp 15 gün 50 mg 15 gün 25 mg piramit olarak mi inmeliyim.

Östrojen inhibitörleri dışında supplement veya besin olarak takviye edebileceğim ürünler varmıdır.

Trible üç kur üst üste yaptığım için sistemin acilmakta cimri olduğunu düşünüyorum. FSH lh seviyesini zirveye taşımak istiyorum maksimum a açılsın musluklar tekrar geri oturur.

Ustadlarin yorum ve görüşlerini benim için şu aşamada çok değerli şimdiden teşekkür ederim.

Kardeşim kusura bakma ama ben senden ve ne yaptığından hiç bir şey analamıyorum.Yıllardır yazılarını görüyorum fakat açıkçası yaptığın şeyler ve kafana göre uygulamaların kürlerin çorba gibi karma karışık görünüyor bu taraftan bakınca...Bu şekilde ne söylenebilir ki ? Kür yapıyorsan bir süre sonra bırakır ve dinlenmeye geçersin ara dönem veririsin uzun bir süre...Vucudun düzelmeden hoop yeni küre geçiyorsun.Arkadaş bu beden ve metabolizma oyuncak değil ki yap boz gibi tekrar eski haline gelsin...Her hatanda her gereksiz uzattığın kürde her içeriği belirsiz kullandığın kimyasal yükünden sonra kayıplardan başka bir şey eline geçmez...

Sistemin cimri değil, senin sistem pamuk ipliğine tutunuyormuş ve sen bunu hala analayamamış durumdasın bok atıyorsun bedenine...Bırak kürü şunu bunu, doğal haline dönmeye bak.

Klomen ve tamoksifenden korkmanı gerektirecek bir durum yok.150-200 mg da klomen kullanabilirsin bir haftayı geçirmeden.Steroidler çok daha fazla yan etkilere sahip bunların yanında...Ama tamoksifenin başında kanser ibaresini görünce millet zannediyor ki bu çok büyük bir zehir.Halbuki kanserle alakası yok, reseptörleri tıkayan bir basit ilaç.Cinsellik hormonları yüzünden azan ilerleyen meme kanseri ve diğer türlere, reseptörleri doldurarak engel oluyor.

Forumda bir çok yerde bildiğim öğrendiğim kullandığım maddeleri suplementleri ilaçları uygulamaları hep yazdım.Birine bir şey önerebilmek için önce onun ne yaptığını ne uyguladığını ve psikolojik durumunu bilmek lazım.Uzaktan olacak şey var, yakından görerek kontrol ederek yapılacak tavsiye var.Bizim yaptığımız bilgi aktarmak ve sadece ihtimallere göre yönlendirme.Gerisi kişinin kendi insiyatifinde olan bir durum...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sayrox    60

@metinav Merhaba metin hocam.

Şuan toplam 5 gün hiç birsey kullanmadan bekleyip klomenler vb. Yarılanma ömrü reçetesinde 25 gün on 5 gün off yazıyor.

Sonrasında ilk 3 gün 150 mg klomen sonrasında 12 gün 100 mg. Sonrasında 15 gün 50 mg sonrasında 15 gün 25 mg ile toplam +45 gün daha kullanmayı düşünüyorum. Uygunmudur sistemim ztn şuan açık Bu uygulamayı testosteronu arttırmak için düşünüyorum.

2,3 gündür klomen ve tamoksifen almıyorum cinsel isteğim çok fazla arttı. Neden kaynaklanıyor bilmiyorum. Klomen dozunu çok yükseltince istek azalıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Sayrox, 58 dakika önce yazdı:

@metinav Merhaba metin hocam.

Şuan toplam 5 gün hiç birsey kullanmadan bekleyip klomenler vb. Yarılanma ömrü reçetesinde 25 gün on 5 gün off yazıyor.

Sonrasında ilk 3 gün 150 mg klomen sonrasında 12 gün 100 mg. Sonrasında 15 gün 50 mg sonrasında 15 gün 25 mg ile toplam +45 gün daha kullanmayı düşünüyorum. Uygunmudur sistemim ztn şuan açık Bu uygulamayı testosteronu arttırmak için düşünüyorum.

2,3 gündür klomen ve tamoksifen almıyorum cinsel isteğim çok fazla arttı. Neden kaynaklanıyor bilmiyorum. Klomen dozunu çok yükseltince istek azalıyor.

Tamoksifen içiyorsun yıllardır burdasın ve sonucunda artan libodunun sebebini bilmiyorsun. E kardeş sen testo artırmak için içiyorum diyorsun. Burada nasıl bir kısır döngü ve çelişki var. Ayrıca ilaç reçetesinde yazan seni ilgilendirmez o ilaç açık sisteminde ki testoyu boostlamak için üretilmedi.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
Rota, 12 saat önce yazdı:

Tamoksifen içiyorsun yıllardır burdasın ve sonucunda artan libodunun sebebini bilmiyorsun. E kardeş sen testo artırmak için içiyorum diyorsun. Burada nasıl bir kısır döngü ve çelişki var. Ayrıca ilaç reçetesinde yazan seni ilgilendirmez o ilaç açık sisteminde ki testoyu boostlamak için üretilmedi.

Burada bilgi ve tecrübelerimi paylaşıyorum fark ettiysen tamoksifeni bırakınca istekte artış oluştu dedim.

Ben bugüne kadar sayısız makale okudum Ürünler konusunda senden daha bilgiliyim emin olabilirsin.

100 mg üstü klomen kullanımı sperm sayısını geçici olarak düşürür. Aynı şekilde tamoksifende vücuda östrojen inhibitörlerinin fazla dozda verilmesi geçici olarak Sperm sayısını düşürüyor baskılanmış östrojende aynı zamanda cinsel isteksizlik yaratır. 

Bende tamoksifen klomen ara verince vücut üzerindeki doz azaldıkça cinsel isteğin arttığını paylaştım.

Klomen bayan ve erkek kullanımı için.

Klomen hipoganadizm hastalığında Testosteron seviyesini yukarı tasimak için kullanılır. 238 NG/dl testosteron seviyesine sahip hipo erkeklerde 8 ay boyunca günlük 50 mg klomen uygulamasini takiben 8 ayın sonunda serum testosteron düzeyleri 823 ng  ulaşmış.

Bunun gibi sayısız makale okudum ve yıllardır anabilik ortamdayim. 

Sistemim yakinda tamamen açılacak 600 ng dl üstünde bir Total testosteronum olacak. Klomeni vücuttan silip tekrardan yükluycem. Bunu ztn biliyorum sadece metin hoca deneyimli olduğu için görüşlerini almak mantıklı oluyor..

Bu forumda bir çok kişiye pct yazabilecek düzeydeyim emin olabilirsin. Ben toplam 3 kur üst üste yaptım. 178 94 kg %13 yağ oranı 46 kol var bilgin bunuda paylaşım. 3 kür yaptığım için halı ile pctde uzun sürüyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    13
Sayrox, 25.11.2022 - 21:23 yazdı:

Kullanılan ürünler Testosteron Enanthate,Trenbolone Enanthate,Sustanon farklı dönemlerde.

Toplam kullanılan süre: 20 hafta(5 Ay).

Kür içi 650 IU hcg kullanıldı 15 hafta.

1000 IU Hcg kullanıldı 13 Ekim  - 23 Ekim arası toplam 10 gün. Toplam 10000 IU HCG.

28 Ekim Tahlil;

image.thumb.png.03293e574c0a36868d4743a127b61b77.png

11 Kasım Tahlil;

image.thumb.png.cce4135618b5b6a10317bf4e0178de0b.png

Güncel tahlil 25 kasım;

image.thumb.png.1bbe402458a4ddf8c1015c4f1d3e2b40.png

40,45 gündür PCT'deyim 30 gündür her gece yatmadan önce eş zamanlı 1 adet 50 MG klomen ve 1 Adet 20 mg Tamoksifen kullanıyorum bu aralar testisimde biraz ağrı oluşuyor. Acaba kan tahlilleri arasında zaman farkı çok LH,FSH çok yükselip Total Testosteronun sistemi tekrar baskıladığı olmuşmudur?

Nasıl devam etmeliyim neler yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden Peptid Turkey ailesine teşekkürler.

@metinav

@Rdm

@rastlantisal

Hocam senin en dusuk testo değerin benim normal değerim bende ne sikinti var anlamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Sayrox, 5 saat önce yazdı:

Burada bilgi ve tecrübelerimi paylaşıyorum fark ettiysen tamoksifeni bırakınca istekte artış oluştu dedim.

Ben bugüne kadar sayısız makale okudum Ürünler konusunda senden daha bilgiliyim emin olabilirsin.

100 mg üstü klomen kullanımı sperm sayısını geçici olarak düşürür. Aynı şekilde tamoksifende vücuda östrojen inhibitörlerinin fazla dozda verilmesi geçici olarak Sperm sayısını düşürüyor baskılanmış östrojende aynı zamanda cinsel isteksizlik yaratır. 

Bende tamoksifen klomen ara verince vücut üzerindeki doz azaldıkça cinsel isteğin arttığını paylaştım.

Klomen bayan ve erkek kullanımı için.

Klomen hipoganadizm hastalığında Testosteron seviyesini yukarı tasimak için kullanılır. 238 NG/dl testosteron seviyesine sahip hipo erkeklerde 8 ay boyunca günlük 50 mg klomen uygulamasini takiben 8 ayın sonunda serum testosteron düzeyleri 823 ng  ulaşmış.

Bunun gibi sayısız makale okudum ve yıllardır anabilik ortamdayim. 

Sistemim yakinda tamamen açılacak 600 ng dl üstünde bir Total testosteronum olacak. Klomeni vücuttan silip tekrardan yükluycem. Bunu ztn biliyorum sadece metin hoca deneyimli olduğu için görüşlerini almak mantıklı oluyor..

Bu forumda bir çok kişiye pct yazabilecek düzeydeyim emin olabilirsin. Ben toplam 3 kur üst üste yaptım. 178 94 kg %13 yağ oranı 46 kol var bilgin bunuda paylaşım. 3 kür yaptığım için halı ile pctde uzun sürüyor.

Tamoxifeni bırakınca neden istek artış olduğunu bilmiyorsan okumaya devam et bence. Burada sidik yarıştırılmıyor. Sorunlara çözüm üretiliyor. Sorun içinde sorun değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.