Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

STEFAN35

İLK KÜR İÇİN TAVSİYE

Önerilen İletiler

STEFAN35    0

Merhabalar,

2 yıldır vg sporuyla uğraşmaktayım ve hedefime biraz hız katmak için kür düşünüyorum, yaş 26 boy 180cm kilo 80 , aralıksız olarak haftanın dört günü salondayım.Spora başladığımda 57 kiloydum şu an ise 80 e ulaştım fazla yağlanmadan ve bulk dönemindeyim karın kaslarım hala ortada , güzel bir hacim kürü yapmak istiyorum daha doğrusu başlangıç kürü benim düşüncem testo+deca+danabol , hocam bin tl civarı masraf çıkardı fakat bu fiyat fazla gibi geldi yaptığım araştırmalara göre. Bilgili arkadaşlardan ilk kür ve masraflar hakkında bilgi rica ediyorum.

İyi forumlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.307
Merhabalar,

2 yıldır vg sporuyla uğraşmaktayım ve hedefime biraz hız katmak için kür düşünüyorum, yaş 26 boy 180cm kilo 80 , aralıksız olarak haftanın dört günü salondayım.Spora başladığımda 57 kiloydum şu an ise 80 e ulaştım fazla yağlanmadan ve bulk dönemindeyim karın kaslarım hala ortada , güzel bir hacim kürü yapmak istiyorum daha doğrusu başlangıç kürü benim düşüncem testo+deca+danabol , hocam bin tl civarı masraf çıkardı fakat bu fiyat fazla gibi geldi yaptığım araştırmalara göre. Bilgili arkadaşlardan ilk kür ve masraflar hakkında bilgi rica ediyorum.

İyi forumlar...

Selamlar bu ürünlere x mg'dan 5 bin fiyatta çıkar önemli olan kaç mg ürünlerden ? ilaç adet ve mg nedir ? marka ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    42
Merhabalar,

İyi forumlar...

Kür tablosu nedir paylaşır mısın dostum. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STEFAN35    0

Balkan Pharma veya Thaiger Pharma markalarını düşünüyorum,8 ile 10 hafta arası bir kür olabilir.

Haftalık

testo enentathe 500 mg

deca 400 mg

danabol 30 mg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STEFAN35    0

Aslında bunlar hocamın verdiği tavsiye , fakat kafamda sadece testo ve danabol vardı başlangıç için yeterli olacağını düşünüyorum. Sizden tavsiyeler bekliyorum ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234
Balkan Pharma veya Thaiger Pharma markalarını düşünüyorum,8 ile 10 hafta arası bir kür olabilir.

Haftalık

testo enentathe 500 mg

deca 400 mg

danabol 30 mg

500- max 600 tlye alırsınız iyi markaları..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STEFAN35    0

Haftalık

testo enentathe 500 mg

deca 400 mg

danabol 30 mg

Teşekkür ederim, demek ki bizim hoca 400 tl de geçirecekti bana :) bu arada thaiger için 1800 tlyi bulur diyor yuh dedim içimden tabi. Hoca ile arkadaş sayılırız fakat işin içinde para olunca iş değişiyor tabi.Bu arada temin edecek sağlam bir yer bulamadım tabi , fırsatçıların elinede düşmeye niyetim yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

Haftalık

testo enentathe 500 mg

deca 400 mg

danabol 30 mg

Teşekkür ederim, demek ki bizim hoca 400 tl de geçirecekti bana :) bu arada thaiger için 1800 tlyi bulur diyor yuh dedim içimden tabi. Hoca ile arkadaş sayılırız fakat işin içinde para olunca iş değişiyor tabi.Bu arada temin edecek sağlam bir yer bulamadım tabi , fırsatçıların elinede düşmeye niyetim yok.

Böyle namussuzlara hoca demeyin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STEFAN35    0

Haftalık

testo enentathe 500 mg

deca 400 mg

danabol 30 mg

Böyle namussuzlara hoca demeyin.

Haklısın hoca değil üç kağıtçı bari bana yapmasın bir de aramızdaki samimiyet her neyse . Sağlam bir satıcı bulmak tamamen sıkıntı zaten, kürün yan etkisinden çok sahte ilaçla küre girmekten çekiniyorum sadece.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STEFAN35    0
İlk kurde deca olmaz.Testo enantat ve boldenon kurune gir derim ben ve 12 haftadan aşağı kur yapma

12 ile 16 hafta arası olsun

Peki testo+boldenon başlangıç hacim kürü için yeterlimidir ? ayırıca kaç mg kullanılmalı haftalık ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Danabol olabilir testo ena ve bolde 1 aydan sonra çalışmaya başlayacak ve danabolda 1 ay kullanılır zaten start pick amaçlı kullanabilirsin ama kullanmayadabilirsin sen bilirsin

Testo ena 500 mg

Boldenonda 400 mg veya 500 mg

İlk hafta testoda boldenonda 250 vur sonradan normal 400-500 mg devam et

16 hafta yapmani tavsiye ederim kardeşim boldenon zaten 10.haftadan sonra tam çalışmaya başlıyor ve 12.haftadan sonra muazzam etkiler veriyor 16 hafta iyidir idealdir bu ikili ilaç için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STEFAN35    0
Danabol olabilir testo ena ve bolde 1 aydan sonra çalışmaya başlayacak ve danabolda 1 ay kullanılır zaten start pick amaçlı kullanabilirsin ama kullanmayadabilirsin sen bilirsin

Testo ena 500 mg

Boldenonda 400 mg veya 500 mg

İlk hafta testoda boldenonda 250 vur sonradan normal 400-500 mg devam et

16 hafta yapmani tavsiye ederim kardeşim boldenon zaten 10.haftadan sonra tam çalışmaya başlıyor ve 12.haftadan sonra muazzam etkiler veriyor 16 hafta iyidir idealdir bu ikili ilaç için

Bilgi için teşekkür ederim, bugün bir arkadaşın önerisi oldu iron pharma danabol kullanarak 6 7 kilo alabileceğimi söyledi başlangıç için ideal dedi ama böyle bir kür olabilir mi ? sadece oral steroid ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Olamaz !!! Kullanirsin danabolu su tutar vucud 1 ay birakirsin sonra bütün suyu atar vucud

Elde var 0.Danabolda gücünü ostrajenden aldığı için hem ostrajen seviyen artmış olur hem biraktiktan sonra tuttuğun su vucuddan atilir.Sacmaliktan başka birşey degil.Ben start pick amaclida olsa pek kullanımına pek sıcak bakmiyorum danabolun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Olamaz !!! Kullanirsin danabolu su tutar vucud 1 ay birakirsin sonra bütün suyu atar vucud

Elde var 0.Danabolda gücünü ostrajenden aldığı için hem ostrajen seviyen artmış olur hem biraktiktan sonra tuttuğun su vucuddan atilir.Sacmaliktan başka birşey degil.Ben start pick amaclida olsa pek kullanımına pek sıcak bakmiyorum danabolun.

Direkt estradiol bile vursan vücut bütün suyu atmaz.Danabol mutlaka ekle küre.Danabolun dolaylı yoldan e2 bazlı etkiler hariç hiç mi anabolic etkisi yok.Kaldıki su tutumu demek daha fazla güç daha iyi eklemler sonuç olarak daha fazla kütle demek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.775

Vücut tipin ektoysa korkma kullan danabol sorun çıkarmaz.Ama endoysa dikkatli ve düşük doz kullanırsan iyi olur.Çünkü çok fazla şişirir.Aynı balon gibi olursun. :) Suyla şişip büyümek görüntü yönünden keyf verir ama sonunda gidince de üzer insanı.Yalancı bir durumdur.İhtiyacın varsa kullanabilirsin yoksa hiç gerekli değil...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STEFAN35    0

Verdiğiniz cevap ve bilgiler için teşekkürler, şu an arayıştayım başlangıç için testo enentathe only kür 500 mg haftalık yeterli olacağını da söyleyen üstatlar var,

Peki sadece testo 500 mg ile 8 12 haftalık bir kür yapsam pct gerekli mi ? Herhangi koruyu takviye gerekli mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim ben şu an 500 mg testo kurumdeyim.Only testo kurde yeterli olacaktır ama istersen boldenon ekleyebilirsin.İlk kurde only testo ideal olan kurdur.

Pct tabiki yapman gerekli olucak klomen ve nolvadex ile kur sonrası .Ama asıl tahlil sonuçlarından sonraki işler onlar.Vitaminlerde alman gerekiyor kur boyunca

C,B,Cinko,omega 3,milk thistle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STEFAN35    0
Kardeşim ben şu an 500 mg testo kurumdeyim.Only testo kurde yeterli olacaktır ama istersen boldenon ekleyebilirsin.İlk kurde only testo ideal olan kurdur.

Pct tabiki yapman gerekli olucak klomen ve nolvadex ile kur sonrası .Ama asıl tahlil sonuçlarından sonraki işler onlar.Vitaminlerde alman gerekiyor kur boyunca

C,B,Cinko,omega 3,milk thistle

Anladım sağolasın, testo only kür yeterli olacaktır benim için dediklerinizi alacağım . Bu arada pregnyl kullanmaya gerek var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Preglyn kullanımına gerek yok normalde ama tabi kur sonu tahlillerden sonra yapılacak dusunulecek işler.Ama only testo kurunde hatta yanında boldenon danabol olsa bile preglyn e gerek duyulmaz . Nolvadex ve klomen fazlasıyla iş gorur dediğim kurlerde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

İlk kürde deca yapma testo boldenon koy ilk 6 danabol koy geç zaten büyüyeceksin 16 hafta böyle git sonra 2 ay falan off verir öyle başka ilaca girersin ama gidip testo bolde ile büyümek varken deca ile büyürsen 2. kürde ne koyacaksın ? bunlarıda hesaba kat kademe kademe arttır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.