Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Saskypls

Sizce bir sorun var mı

Önerilen İletiler

PowerWave    219
Saskypls, 1 saat önce yazdı:

2. haftamdayım test yaptırdım sizce bir sorun var mı 1 ml testo-bolde pazartesi perşembe 30 mg dianabol günlük @rastlantisal

Boy kilo spor geçmişi vs kullandığın ilaçların markasında belirtirsen iyi olur ..

kür öncesi her zaman kan değerlerinize baktırın ki bazı değerler sürpriz olmasın. belki kürden önce de kötü olabilir değerler … 

D vitaminin düşük takviye almalısın ya da güneşe bol bol çıkmalısın.. 

kolestrolün yükselmiş ilaçlardan da olabilir beslenme vs yağ oranından kaynaklı olabilir.. Bunun için Kaliteli Balık yağı almalısın.. 

Demirin az düşük sayılır .. Çay çok içiyorsan azalt ve kesinlikle kahvaltıda çay içmeyin .. Çay besin değerlerini çekip aldığını duydum .. Mümkünse kahvaltıdan 1 saat sonra iç o da fazla olmamak şartıyla . Kahve içebilirsin sorun yok .. 

İlaç markalarınıda belirt..

sağlıklı sporlar 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Saskypls    2
PowerWave, Bir saat önce yazdı:

Boy kilo spor geçmişi vs kullandığın ilaçların markasında belirtirsen iyi olur ..

kür öncesi her zaman kan değerlerinize baktırın ki bazı değerler sürpriz olmasın. belki kürden önce de kötü olabilir değerler … 

kolestrolün yükselmiş ilaçlardan da olabilir beslenme vs yağ oranından kaynaklı olabilir.. Bunun için Kaliteli Balık yağı almalısın.. 

Demirin az düşük sayılır .. Çay çok içiyorsan azalt ve kesinlikle kahvaltıda çay içmeyin .. Çay besin değerlerini çekip aldığını duydum .. Mümkünse kahvaltıdan 1 saat sonra iç o da fazla olmamak şartıyla . Kahve içebilirsin sorun yok .. 

sağlıklı sporlar 

prot+on labs marka Boy 186 kilo 103 yaş 29 yağ oranı 27 genel anlamda sizce iyi mi kürüm  15.gün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388
Saskypls, 9 saat önce yazdı:

2. haftamdayım test yaptırdım sizce bir sorun var mı 1 ml testo-bolde pazartesi perşembe 30 mg dianabol günlük @rastlantisal

1.thumb.png.6c95cf700723449a71b82aa38d2f3fb5.png 1.1.thumb.jpg.c4a825ac7c1e79ecf8688557c1b45d10.jpg 1.thumb.png.6c95cf700723449a71b82aa38d2f3fb5.png 

1.1.thumb.jpg.c4a825ac7c1e79ecf8688557c1b45d10.jpg 2.jpg

Merhabalar. Kan değerleri bozulmaya başlamış. Danabol olunca böyle oluyor. Yerinde olsam kullanmam. @PowerWavenin dediği gibi demir konusunun üstüne eğilmelisin. Demirde içeren güçlü supplementler var. Monster pak gibi ürünlerden kullanabilirsin.

Çay konusu çok araştırdığım bir husustur. Akvaryum ortamında test yapıp teyit de ettim. Demiri bağladığı doğrudur lakin 20 dakika sonra tamamen serbest bırakıyor. Son araştırmalarda bunu gösteriyor. 

PH 8,0 500L akvaryum suyuna eklediğim yarım çay bardağı çay ile demir oranı yaklaşık %15 kadar düşse de 15-20 dakikaya eski haline geldi. Balıklarda tanenin rahatlatıcı ve tedavi edici etkisi için kullanırdım. Çok da işe yarardı.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Saskypls    2
rastlantisal, 11 saat önce yazdı:

Merhabalar. Kan değerleri bozulmaya başlamış. Danabol olunca böyle oluyor. Yerinde olsam kullanmam. @PowerWavenin dediği gibi demir konusunun üstüne eğilmelisin. Demirde içeren güçlü supplementler var. Monster pak gibi ürünlerden kullanabilirsin.

Çay konusu çok araştırdığım bir husustur. Akvaryum ortamında test yapıp teyit de ettim. Demiri bağladığı doğrudur lakin 20 dakika sonra tamamen serbest bırakıyor. Son araştırmalarda bunu gösteriyor. 

PH 8,0 500L akvaryum suyuna eklediğim yarım çay bardağı çay ile demir oranı yaklaşık %15 kadar düşse de 15-20 dakikaya eski haline geldi. Balıklarda tanenin rahatlatıcı ve tedavi edici etkisi için kullanırdım. Çok da işe yarardı.

Teşekkür ederim 

PowerWave, 20 saat önce yazdı:

sağlıklı sporlar 

Çok teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Saskypls, 9 saat önce yazdı:

Bugün yaptırdığım test sonuçları.kürde 40.gün olması lazım sizce bir sorun var mı @rastlantisal @metinav

47AB05F8-3A44-4529-B3E3-2CF0913CB1DD.jpeg

C6D02615-D83D-4ECD-A1EA-A52B0278AF5C.png

0144B2C6-254E-4FEA-8131-F1CC8C1F60FF.jpeg

Endokrinola yada dahiliyeye giderek bu testleri göstermelisin.Kırmızı sorunlu test sonuçlarına bakarsak hepatit b virüsüyle enfekte olmuşsun...Kolesterol değerlerin ve vucuttaki savunma durumunu gösteren değerler kötü...Doktora git.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Saskypls, 16 saat önce yazdı:

Bugün yaptırdığım test sonuçları.kürde 40.gün olması lazım sizce bir sorun var mı @rastlantisal @metinav

47AB05F8-3A44-4529-B3E3-2CF0913CB1DD.jpeg

C6D02615-D83D-4ECD-A1EA-A52B0278AF5C.png

0144B2C6-254E-4FEA-8131-F1CC8C1F60FF.jpeg

Bu kadar kısa sürede alt ve ast nin yükselmesi normal değil.. @metinav hocamın dediği gibi Hepatit-B ye yakalanmışsın . Kür öncesi bir sıkıntın mı vardı bilemiyoruz. Kür öncesi testin olması değerlendirme açısından daha iyi olurdu . Çünkü  önceki tahlillerine bakarak yine çok kısa sürede değerlerin bozulması ilacın sterilliği alakalı diye düşünüyorum . Proton marka yerli bir ürün salonda kullanıpta verim almayanı gördüm. Sana tavsiyem ilaçları kesip Hemen doktora gidip bu sonuçları göstermelisin . İlaç kaynaklı olmasa bile ilacın daha da kötü edeceğini düşünüyorum çünkü ilaçlar bağışıklığı zayıflatıyor . Muhtemelen virüsü ilaçtan kaptın . Burak hoca eczane ürünü kullanın derken boşuna demiyor.. 

Geçmiş olsun …

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Saskypls    2
metinav, 7 saat önce yazdı:

Endokrinola yada dahiliyeye giderek bu testleri göstermelisin.Kırmızı sorunlu test sonuçlarına bakarsak hepatit b virüsüyle enfekte olmuşsun...Kolesterol değerlerin ve vucuttaki savunma durumunu gösteren değerler kötü...Doktora git.

Güz, 6 saat önce yazdı:

Hepatit B aşısı oldunuz mu?

PowerWave, 36 dakika önce yazdı:

Bu kadar kısa sürede alt ve ast nin yükselmesi normal değil.. @metinav hocamın dediği gibi Hepatit-B ye yakalanmışsın . Kür öncesi bir sıkıntın mı vardı bilemiyoruz. Kür öncesi testin olması değerlendirme açısından daha iyi olurdu . Çünkü  önceki tahlillerine bakarak yine çok kısa sürede değerlerin bozulması ilacın sterilliği alakalı diye düşünüyorum . Proton marka yerli bir ürün salonda kullanıpta verim almayanı gördüm. Sana tavsiyem ilaçları kesip Hemen doktora gidip bu sonuçları göstermelisin . İlaç kaynaklı olmasa bile ilacın daha da kötü edeceğini düşünüyorum çünkü ilaçlar bağışıklığı zayıflatıyor . Muhtemelen virüsü ilaçtan kaptın . Burak hoca eczane ürünü kullanın derken boşuna demiyor.. 

Geçmiş olsun …

Daha öncede böyle çıkmıştı hepatit b ye karşı koruma bu dediler bide bu aralar grip gibi bişi  oldum baya üşümeli titremeli onunda etkisi olabilir mi?

7D2CC56D-9257-4DBB-8DB4-547D3D79944B.jpeg

tarihinde Saskypls tarafından düzenlendi
Eksik yazma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32

Bu sonuç, vücudunuzun Hepatit B virüsüne karşı antikor ürettiğini gösterir. Bu da enfekte olduğunuz ya da virüse karşı bağışıklık geliştirdiğiniz -aşı olduğunuz- anlamına gelebilir. Yalnız, karaciğer enzimleri ve kolesterol değerlerinizin kötü olması, CRP'nin de bu denli yüksek olması enfeksiyon geçirdiğinizi söylüyor. Doktora gidin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

bu halde devam etmemelisin 4 ay kür yapıp bu değerlerden daha iyi değerlere sahip olanlar var pct yapmalısın. Klomen tamoksifen kullanacaksın nasıl ve ne kadar olacağı forumda bir çok pct konusunda var araştır

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Hafifzargana, Bir saat önce yazdı:

bu halde devam etmemelisin 4 ay kür yapıp bu değerlerden daha iyi değerlere sahip olanlar var pct yapmalısın. Klomen tamoksifen kullanacaksın nasıl ve ne kadar olacağı forumda bir çok pct konusunda var araştır

6 ay kürde kaldım değerlerim böyle olmadı . Referans aralığın bir tık üstüne çıkmıştı oda grip salgın dönemine denk gelmişti . Kendisini uyardık . Artık kendi bilir 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Saskypls, 10.11.2022 - 21:49 yazdı:

1.thumb.png.6c95cf700723449a71b82aa38d2f3fb5.png 1.1.thumb.jpg.c4a825ac7c1e79ecf8688557c1b45d10.jpg 1.thumb.png.6c95cf700723449a71b82aa38d2f3fb5.png 

1.1.thumb.jpg.c4a825ac7c1e79ecf8688557c1b45d10.jpg 2.jpg

Kardeş Danabol falan hikaye. Bence senin değerlerin daha önceden yine yüksekti. Ancak kötü olduğu için danabolden kaynaklı bir anda fırladı. Senin bu kürü aylarca devam ettirebilmen imkansız. Hepatit konusunda ise vücudun antikor üretiyor. Enfekte olma durumu söz konusu. Ancak bunun kürle bağdaştırmamız gereken kısmı hepatitin karaciğer düşmanı olduğu. Ve kullandığın ilaçlarınsa doğrudan karaciğerine saldırması... Kıssadan hisse ilaçlarını şu saniyeden itibaren bırakman gerekiyor. Yoksa sonu pek iyi değil. Hayati sonuçlar doğurabilir.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.