Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Liveinloud

Geçmeyen kramplar

Önerilen İletiler

Liveinloud    16

Merhabalar kürde 3.haftaya girdim Enanthate + Propionate + Deca + Danabol + Boldenon kullanıyorum ve sürekli kramp giriyor vücuduma, şöyleki squat yaparken bile tam eğilmeme izin vermiyor hemen arka bacağa kramp giriyor. Bacak bacak üstüne atarsam üstteki bacağın önüne kramp giriyor varmı krampları geçirebileceğim bir tavsiyeniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.442
Liveinloud, 4 dakika önce yazdı:

Merhabalar kürde 3.haftaya girdim Enanthate + Propionate + Deca + Danabol + Boldenon kullanıyorum ve sürekli kramp giriyor vücuduma, şöyleki squat yaparken bile tam eğilmeme izin vermiyor hemen arka bacağa kramp giriyor. Bacak bacak üstüne atarsam üstteki bacağın önüne kramp giriyor varmı krampları geçirebileceğim bir tavsiyeniz.

Arimidex mi kullanıyorsun?

Bir de Ahmet hocam kendiniz hakkında bilgi verin lütfen. Boy, yaş, kilo, spor geçmişi, kür dozları vs?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
rastlantisal, 17 dakika önce yazdı:

Arimidex mi kullanıyorsun?

Bir de Ahmet hocam kendiniz hakkında bilgi verin lütfen. Boy, yaş, kilo, spor geçmişi, kür dozları vs?

Tamoxifen kullanıyorum 1 haftadır günde 1 adet 10mg

Boy:2,02 Yaş:34 Kilo:102

Fitness için 6 aydan fazlası var ama 6 aydır düzenli olarak yapıyorum

Kür 10 Hafta (Haftalık enjeksiyon) : Enanthate 500mg-Propionate 200mg-Deca 400mg-Boldenon 200mg-Danabol 4x10mg

Kingsize Preworkout - Kingsize BCAA+Gulutamin - Kingsize ZMA - Natures Zinc - Natures D3 vitamin - Natures Multivitamin Oceanplus Omega3 düzenli olarak kullanıyorum

tarihinde Liveinloud tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Liveinloud, 1 dakika önce yazdı:

Tamoxifen kullanıyorum 1 haftadır günde 1 adet 10mg

Boy:2,02 Yaş:34 Kilo:102

Fitness için 6 aydan fazlası var ama 6 aydır düzenli olarak yapıyorum

Kür 10 Hafta (Haftalık enjeksiyon) : Enanthate 500mg-Propionate 200mg-Deca 400mg-Boldenon 200mg-Danabol 4x10mg

Hocam bilmediğim için soruyorum enantath ve propionate neden birlikle kullanıyorsunuz haftalık 700 mg yapar mg olarak belki kilonuza göre fazla gelmeyebilir ama iki farklı ester neden aynı kürde 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
mcanmeco, 5 dakika önce yazdı:

Hocam bilmediğim için soruyorum enantath ve propionate neden birlikle kullanıyorsunuz haftalık 700 mg yapar mg olarak belki kilonuza göre fazla gelmeyebilir ama iki farklı ester neden aynı kürde 

Birçok satıcı yalanladı öyle birşey yok dedi ama programımı yazan arkadaş Kısa ester zirveyi Uzun esterde daha üst seviyeye taşımak için 2 tip ilaç kullanmış Tip1 Diyabet hastasyım zaten düzenli insülin kullandığım için yedipim herşey direkt kasa gidiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Liveinloud, 6 dakika önce yazdı:

Birçok satıcı yalanladı öyle birşey yok dedi ama programımı yazan arkadaş Kısa ester zirveyi Uzun esterde daha üst seviyeye taşımak için 2 tip ilaç kullanmış Tip1 Diyabet hastasyım zaten düzenli insülin kullandığım için yedipim herşey direkt kasa gidiyor

Geçmiş olsun hocam yukarıda otopsici arkadaş link paylaşmış onu okuduğunu var sayıyorum,  kramp ları tetikliycek sağlık sorunun yoksa,, ordaki makroları ve ilaç takviyelerini alırsan sorun çözülür... 

İki farklı ester testo olayını biraz araştırıcam merak ettim senden harici birkaç kişi daha aynı şekil kür dizayn etmiş deca küründe farklı ester ler ilgimi çekti 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.442
Liveinloud, 39 dakika önce yazdı:

E2 çok düşmüş olabilir. Ciddi kramp sıkıntıları yapar. Yakın zamanda hormon testi yaptırdın mı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
mcanmeco, 50 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun hocam yukarıda otopsici arkadaş link paylaşmış onu okuduğunu var sayıyorum,  kramp ları tetikliycek sağlık sorunun yoksa,, ordaki makroları ve ilaç takviyelerini alırsan sorun çözülür... 

İki farklı ester testo olayını biraz araştırıcam merak ettim senden harici birkaç kişi daha aynı şekil kür dizayn etmiş deca küründe farklı ester ler ilgimi çekti 

İnşallah sorularınızın cevabını bulursunuz hocam sizde bekliyorum takip edeceğim 

rastlantisal, 21 dakika önce yazdı:

E2 çok düşmüş olabilir. Ciddi kramp sıkıntıları yapar. Yakın zamanda hormon testi yaptırdın mı?

Şuan birşey yaptırmadım ama kontrol ettireceğim kalp damar cerrahisine gittim bugün damar yapısı olarak varisten şüphelendim ultrason ile kontrolde birşey çıkmadı çok şükür

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.442
Liveinloud, 18 dakika önce yazdı:

İnşallah sorularınızın cevabını bulursunuz hocam sizde bekliyorum takip edeceğim 

Şuan birşey yaptırmadım ama kontrol ettireceğim kalp damar cerrahisine gittim bugün damar yapısı olarak varisten şüphelendim ultrason ile kontrolde birşey çıkmadı çok şükür

Ben genetik olarak yüksek testo - düşük e2 üreten biriyim. Yaşadığın her şeyi boldenon küründe yaşadım çünkü dipteydi E2. O yüzden soruyorum testi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Ben genetik olarak yüksek testo - düşük e2 üreten biriyim. Yaşadığın her şeyi boldenon küründe yaşadım çünkü dipteydi E2. O yüzden soruyorum testi.

Son haftalarda hayatım bayağı değişiklik gösterdi bu yüzden birşey diyemiyorum en iyisi test yapıp tam sonuç almak

Macosit aldım eczaneden 365mg magnezyum yeterli olur inşallah

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.442
Liveinloud, Şimdi yazdı:

Macosit aldım eczaneden 365mg magnezyum yeterli olur inşallah

E2 düşüklüğünden ise dişinin kovuğuna gitmez :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16

Denemek lazım :)

rastlantisal, Şimdi yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16

Kan verdim bakalım 1 2 güne çıkar sonuç bende o arada magnezyum kullanmaya devam edeyim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
Liveinloud, 5 saat önce yazdı:

krampların sebebi tecrübeme göre kesinlikle dianabol.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
gokalaf, 3 saat önce yazdı:

krampların sebebi tecrübeme göre kesinlikle dianabol.

Ben yinede baktırayım hocam geçerse ne ala

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Liveinloud, 8 saat önce yazdı:

bende böyle yapıyorum anabolik kullanmadığım zaman bence de öyle bir etkisi var çünkü %90kendimi daha motive ve iyi hissediyorum 

arimidex alsam sadece test e de gidebilirdim ama alamadığım için böyle yapıyorum ve hem test hem e2 yüksek kalıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
holyland, 11 saat önce yazdı:

bende böyle yapıyorum anabolik kullanmadığım zaman bence de öyle bir etkisi var çünkü %90kendimi daha motive ve iyi hissediyorum 

arimidex alsam sadece test e de gidebilirdim ama alamadığım için böyle yapıyorum ve hem test hem e2 yüksek kalıyor

dengede tutamadım e2 düzelsin biraz düzelene kadar 2xmagnezyum 2xbeypazarı devam :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
rastlantisal, 21.10.2022 - 15:42 yazdı:

mcanmeco, 21.10.2022 - 12:57 yazdı:

Sonuç geldi E2 düşüklüğünden değilmiş zaten 1gr günlük magnezyum alıyorum şimdilik 1 adet magnezyum ilacı ve 2 adet sade soda E2 için elimde tamoksifen 10mg var kullanayım mı?

MDS00317.thumb.jpg.06c44af76d177586f79aa059dfa4c943.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Liveinloud, 2 saat önce yazdı:

Sonuç geldi E2 düşüklüğünden değilmiş zaten 1gr günlük magnezyum alıyorum şimdilik 1 adet magnezyum ilacı ve 2 adet sade soda E2 için elimde tamoksifen 10mg var kullanayım mı?

Hocam e2 için armidex öneriliyor fakat e2 nin çok düşmesi senin kürde hacim almanı büyük ölçüde baltalar,, 

Eğer meme uçlarında kaşıntı batma dokununca acı hissi oluyorsa Tamoksifen kullan eğer meme uçlarında sorun yoksa bişey kullanmak dana kalmış,, önceden önlem almak için haftada 3 gün 1 tablet kullanırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.431
mcanmeco, 1 dakika önce yazdı:

Hocam e2 için armidex öneriliyor fakat e2 nin çok düşmesi senin kürde hacim almanı büyük ölçüde baltalar,, 

Eğer meme uçlarında kaşıntı batma dokununca acı hissi oluyorsa Tamoksifen kullan eğer meme uçlarında sorun yoksa bişey kullanmak dana kalmış,, önceden önlem almak için haftada 3 gün 1 tablet kullanırsın 

Bir arkadaşım m.k ile çalışmaya başladı onun cylenda da gün aşırı bir tamoxifen var. e2 den faydalanmak için haftada 3 veya 4 kullanabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

Bir arkadaşım m.k ile çalışmaya başladı onun cylenda da gün aşırı bir tamoxifen var. e2 den faydalanmak için haftada 3 veya 4 kullanabilirsin.

mcanmeco, 3 saat önce yazdı:

Birinin tavsiyesi ile 1 haftadır yatmadan önce 1 ad kullandım gelişim durdu bakalım şimdilik haftada 2 kullanayım diyorum 4 günde bir adet diğer konuda her hafta kayıtlı bir şekilde paylaşım yapıcam, şimdilik göğüs ucu falan bir sıkıntım yok sadece göğüs kafesim genişlediği için biraz ağrı oluyor göğüs antrenmanındayken

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.431
Liveinloud, 3 saat önce yazdı:

Birinin tavsiyesi ile 1 haftadır yatmadan önce 1 ad kullandım gelişim durdu bakalım şimdilik haftada 2 kullanayım diyorum 4 günde bir adet diğer konuda her hafta kayıtlı bir şekilde paylaşım yapıcam, şimdilik göğüs ucu falan bir sıkıntım yok sadece göğüs kafesim genişlediği için biraz ağrı oluyor göğüs antrenmanındayken

Dostum tamoxifen kullenirken su tutumun azaldığı için gelişim olmuyo zannetmen çok normal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
otopsicikedi, 12 saat önce yazdı:

Dostum tamoxifen kullenirken su tutumun azaldığı için gelişim olmuyo zannetmen çok normal.

Bugün 4.haftaya başlıyorum yalan yok eskiden protein içerikli besleniyordum fakat karbonhidrata bu kadar yüklenmiyordum. yani aldığım kiloların tamamen beslenme içerikli büyüttüğünü düşünüyorum 

Tip 1 Diyabet hastasıyım günde 4 kere insülin kullanıyorum bununda baya bir etkisi var tabii

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.