Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cemkuray

Kürde psikolojik çöküntü

Önerilen İletiler

cemkuray    22

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1.5-2 aydır kürdeyim, geçen haftaya kadar only testo kullanıyordum ve geçen hafta tren ekledim. Küre girince bilmiyorum bir disiplin kazanacağımı, hayatımın bir nebze de olsa düzeleceğini düşündüm ama hiç de öyle olmadı, ne yeme disiplini ne hayat enerjisi ne zevk hiçbirşey. Her gün intihar düşünceleriyle uyanıyorum ve buna asla engel olamıyorum evi bile toplamak istemiyorum ve 4-5 gündür idmana dahi gitmiyorum çünkü içimde zerre bir istek kalmadı. Tek yaşıyorum kendimle konuşmaya başladım bir işte çalışmıyorum ama maddi durumum yerinde sadece evde dolanıp duruyorum bilgisayar geçiyorum ben bu durumdan nasıl çıkabilirim yalvarırım bana bir akıl verin. Hayatım boyunca depresif, içine kapanık bir insandım ama ciddiyim bu düşüncelere hiç bu kadar yakın hissettiğimi hatırlamıyorum sanki komşum gibiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

holyland    321

sosyalleş evde pc ye bakacağına git bi kafedr bak konuşmasan bile

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
holyland, 1 dakika önce yazdı:

sosyalleş evde pc ye bakacağına git bi kafedr bak konuşmasan bile

Karantinadan beri yağlandım özgüvenimi aşırı yitirdi bu usta, hani ne zaman spor yapcam idman atcam her hafta 5 gün desem beslenmeden şutu yiyorum olmuyor psikolojim el vermiyor nasıl bu işin ciddiyetinin farkına varabilirim artık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

only testo ya geç iştah kesici birşeyler kullan kilo ver sonra anabolik ekle ki tren yapar yani böyle

hem şişkosun diye neden utanıyorsunki konuşmazken de şişkosun bari sosyal bir şişko ol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.379
cemkuray, 29 dakika önce yazdı:

Karantinadan beri yağlandım özgüvenimi aşırı yitirdi bu usta, hani ne zaman spor yapcam idman atcam her hafta 5 gün desem beslenmeden şutu yiyorum olmuyor psikolojim el vermiyor nasıl bu işin ciddiyetinin farkına varabilirim artık

https://youtu.be/IHdcBoSBk2s

Öncelikle bu işin şakası tabiki dostum. Aslında sen bu hareketsiz hayatına bir hareket katmak için ilaç kullanmışsın. Anladığım kadarıyla zaten içine kapanık bir insan olduğun için birde bu ilaçların psikolojisi etkisi altına girmişsin. Belkide yüksek testonun sana iyi gelicegini özgüven vericegini düşündün ama yanında tren var. Birde bana kalırsa senin bu isteksizlik halin hayattaki amaçlarının belirsizliği. Tabiki calışmamak bir tercih fakat durumun iyi diye bu seni bence tembellestirmiş. Kendini tekrardan sakin kafayla gözden geçir dostum. Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
otopsicikedi, 40 dakika önce yazdı:

https://youtu.be/IHdcBoSBk2s

Öncelikle bu işin şakası tabiki dostum. Aslında sen bu hareketsiz hayatına bir hareket katmak için ilaç kullanmışsın. Anladığım kadarıyla zaten içine kapanık bir insan olduğun için birde bu ilaçların psikolojisi etkisi altına girmişsin. Belkide yüksek testonun sana iyi gelicegini özgüven vericegini düşündün ama yanında tren var. Birde bana kalırsa senin bu isteksizlik halin hayattaki amaçlarının belirsizliği. Tabiki calışmamak bir tercih fakat durumun iyi diye bu seni bence tembellestirmiş. Kendini tekrardan sakin kafayla gözden geçir dostum. Geçmiş olsun.

Abi yazdıklarında kendimi gördüm yemin ederim. Kolay başarı,kolay para beni bu raddeye getirdi ki artık kolay bir şekilde para bile kazanmıyorum hayatımı 3 ay devam ettirebilecek nakde sahibim ona rağmen zerre istek yok intihar ederim olur biter kafasındayım bu kafadan çıkmak istiyorum ama olmuyor evi bile toparlayamıyorum, kendi kafamdaki hayal ettiğim kişi asla olamıyorum ne yaparsam yapayım olmuyor.

holyland, 44 dakika önce yazdı:

only testo ya geç iştah kesici birşeyler kullan kilo ver sonra anabolik ekle ki tren yapar yani böyle

hem şişkosun diye neden utanıyorsunki konuşmazken de şişkosun bari sosyal bir şişko ol

şişko değilim 82 kilo falanım yağ oranım %18 falan boy 181 ama ben tombiş gibi hissediyorum bacaklar kalın ve bir türlü boğazımı tutamıyorum kötü birşey olduğunda direkt bozuyorum diyeti istemsiz

tarihinde cemkuray tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.379
cemkuray, 1 dakika önce yazdı:

şişko değilim 82 kilo falanım yağ oranım %18 falan boy 181 ama ben tombiş gibi hissediyorum bacaklar kalın ve bir türlü boğazımı tutamıyorum kötü birşey olduğunda direkt bozuyorum diyeti istemsiz

Dostum bozucaksanda şekersiz şeylerle bozarsan dönüşü daha kolay olur. Büyüklerim daha doğru yönlendirir ama bence şuan treni bir kenara bırakıp testo ile devam etmeden yanayım birde kür içi kan testlerin var mı östrojen prolaktin fırladıgı içinde psikolojik olarak etkileniyor olabilirsin. Dostum intihar etsen belki sen kurtulmuş olucaksın ama aileni çok zor bir durumda bırakıcaksın. Bak ben otopsi teknikeriyim çok fazla intihar otopsisine girdim adlı tıpın önünde ağlayan insanları kendini parçalayan insanlara çok şahitlik ettim. Hiç birşey senden önemli değil diyetide bozuyosan kendin için bozuyosun kendini daha iyi hissetmek için yapıyorsun böyle yapıyorsan yap tabiki senden daha kıymetli mi birazcık sulanman. Bu kadar uzun yazıyorum çünkü ölümü en yakından gören biri olarak insan hayatını çok önemsiyorum. Sevdiğin şeyleri yapmaya çalış dostum kendine bir amaç edin seni hayata tutunduracak birşeylere ada kendini. Benim verebilcegim naçizane tavsiyelerim ancak bunlar olabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
cemkuray, 30 dakika önce yazdı:

valla bende bozuyorum depresif iken ama bokunu çıkarmıyorum 1 öğün döner pizza tantuni fln gömuyorum ama benim bunu yapma şansım var senin yok 

demekki sen kendinden aç kalıcak kadar nefret etmiyorsun,bence senin ozguvensizliğin karakterine vucuduna değil hiç gormedinmi golluma benzeyen ama herkesle konuşabilen tiplerden

@otopsicikedi knk senin yaş kaç birde uni de hangi bölümü okuyup otopsici olunuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.379
holyland, 1 dakika önce yazdı:

@otopsicikedi knk senin yaş kaç birde uni de hangi bölümü okuyup otopsici olunuyor

23 yaşındayım dostum otopsi teknikerliği  diye bir bölüm var 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hsyn    9
cemkuray, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1.5-2 aydır kürdeyim, geçen haftaya kadar only testo kullanıyordum ve geçen hafta tren ekledim. Küre girince bilmiyorum bir disiplin kazanacağımı, hayatımın bir nebze de olsa düzeleceğini düşündüm ama hiç de öyle olmadı, ne yeme disiplini ne hayat enerjisi ne zevk hiçbirşey. Her gün intihar düşünceleriyle uyanıyorum ve buna asla engel olamıyorum evi bile toplamak istemiyorum ve 4-5 gündür idmana dahi gitmiyorum çünkü içimde zerre bir istek kalmadı. Tek yaşıyorum kendimle konuşmaya başladım bir işte çalışmıyorum ama maddi durumum yerinde sadece evde dolanıp duruyorum bilgisayar geçiyorum ben bu durumdan nasıl çıkabilirim yalvarırım bana bir akıl verin. Hayatım boyunca depresif, içine kapanık bir insandım ama ciddiyim bu düşüncelere hiç bu kadar yakın hissettiğimi hatırlamıyorum sanki komşum gibiler.

Senin sorunun testo ile ilgili değil psikolojik gibi görünüyor. Ben kendim öğretmenim 33 yaşındayım. 9 yıl önce kpss ile atandım . Üniversite bitince sudan çıkmış balığa dönmüştüm erkek olarak atanamayip baba parasi ile idare etmek hala aile ile yaşamak çok koymuştu. İntiharı bile düşünmüştüm kpss atanamadim diye sonra çok şükür atandım. Aile kurdum bir tane dünya tatlısı kızım var. Hayat bu şekilde iniş ve çıkışlarla dolu maalesef. Senin yapman gereken fiziksel görünüsunu kafaya takmaman rahat olman spora ver kendini yeni insanlarla tanışmayı dene.Emin ol akışına bırak herşey güzel olacak. Hayat yaşamaya değer ve güzel sürprizlerle dolu. Her zaman kendine bir amac ya da amaçlar bul ve onları gerçekleştirmek için çabala . Ben ingilizce öğretmeniyim hobim spor bu yüzden antrenorluk belgesi ixin sınava hazırlanıyorum temel eğitim sınavina ve atletik fizikte yarışmaya katılmak istiyorum bunları gerçekleştirilen mesela. Sen de hedefler koy ve gerçek bir erkek gibi aslan gibi mücadele et her yeni gün bunlar için 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.379
Hsyn, 20 dakika önce yazdı:

Senin sorunun testo ile ilgili değil psikolojik gibi görünüyor. Ben kendim öğretmenim 33 yaşındayım. 9 yıl önce kpss ile atandım . Üniversite bitince sudan çıkmış balığa dönmüştüm erkek olarak atanamayip baba parasi ile idare etmek hala aile ile yaşamak çok koymuştu. İntiharı bile düşünmüştüm kpss atanamadim diye sonra çok şükür atandım. Aile kurdum bir tane dünya tatlısı kızım var. Hayat bu şekilde iniş ve çıkışlarla dolu maalesef. Senin yapman gereken fiziksel görünüsunu kafaya takmaman rahat olman spora ver kendini yeni insanlarla tanışmayı dene.Emin ol akışına bırak herşey güzel olacak. Hayat yaşamaya değer ve güzel sürprizlerle dolu. Her zaman kendine bir amac ya da amaçlar bul ve onları gerçekleştirmek için çabala . Ben ingilizce öğretmeniyim hobim spor bu yüzden antrenorluk belgesi ixin sınava hazırlanıyorum temel eğitim sınavina ve atletik fizikte yarışmaya katılmak istiyorum bunları gerçekleştirilen mesela. Sen de hedefler koy ve gerçek bir erkek gibi aslan gibi mücadele et her yeni gün bunlar için 

Aynen öyle insan oğlu boş durmaya gelmiyo belki sizde sadece ögretmenlik yapsanız başka bir amacınız olmasa sizinde kafayı yeme durumuna gelmeniz çok olası bu bugün vücut geliştirme olur yarın masa tenisi olur bir sonraki gün pul koleksiyonu olur. Sizin üzerinizden örnek verdim mazur görün hocam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
Hsyn, Bir saat önce yazdı:

Babam pek hayırlı bir adam sayılmaz 16 yaşından beri gerek oyunlardan gerek bazı işlerden kendi paramı kazandım, son 1 yıldır bu meblağlar eskiye göre yükseldi asla ailemden tek kuruş almadım üstüne ailem beni dolandırdı yıllardır yalnızım, cocuklukta babam tarafından susturuldum bu yüzden özgüvensizim.

Kusura bakmayın psikolog sayfası gibi oldu ama içimi dökmek iyi geliyor belki yardımcı olabilen biri olur düşüncesi bile harika hissettiriyor veya anlaşılmak iyi geliyodur ne bileyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.379
cemkuray, 2 dakika önce yazdı:

Babam pek hayırlı bir adam sayılmaz 16 yaşından beri gerek oyunlardan gerek bazı işlerden kendi paramı kazandım, son 1 yıldır bu meblağlar eskiye göre yükseldi asla ailemden tek kuruş almadım üstüne ailem beni dolandırdı yıllardır yalnızım, cocuklukta babam tarafından susturuldum bu yüzden özgüvensizim.

Kusura bakmayın psikolog sayfası gibi oldu ama içimi dökmek iyi geliyor belki yardımcı olabilen biri olur düşüncesi bile harika hissettiriyor veya anlaşılmak iyi geliyodur ne bileyim

Burda yardımcı olabilecek tek kişi var dostum oda sensin. Senin kendine yapacağın yardım sana iyi gelicek dostum bizin senin yaşadıklarını bilemeyiz ama azda olsa iyi yönde fikirlerimizi sunabiliriz. Özgüven konusunda ben mülakatlar olsun heycan yapmamak için hep karşımdaki insanın ne düzeyde olduğunu önemsemedim karşımdakide  insan olduğu için önemsedim. Diğer insanlarında yaşadığı zorluklar var kafasında bir sürü şey var zayıf yönleri var senden farkı yok kimsenin bunları aklında tutarak biraz kendini telkin edersen bir zaman sonra alışkanlık edenibelirsin bu şekilde çoğu yerde ilişkilerim iyi oldu açıkçası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

Yazılanları okumadan yorum yapıyorum.bir erkeği depresyondan en iyi kurtaracak şey düzenli ilişki kardeşim özgüven problemini falan bir kenarıya koy yeni biriyle tanışmaya bak.1 kişiye bağlanmadan yarı sağlıklı bir ilişki hayatı kur sporunu yap evden çık oyunu bilgisayarı bırak kendine özen göster 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

Burda yardımcı olabilecek tek kişi var dostum oda sensin. Senin kendine yapacağın yardım sana iyi gelicek dostum bizin senin yaşadıklarını bilemeyiz ama azda olsa iyi yönde fikirlerimizi sunabiliriz. Özgüven konusunda ben mülakatlar olsun heycan yapmamak için hep karşımdaki insanın ne düzeyde olduğunu önemsemedim karşımdakide  insan olduğu için önemsedim. Diğer insanlarında yaşadığı zorluklar var kafasında bir sürü şey var zayıf yönleri var senden farkı yok kimsenin bunları aklında tutarak biraz kendini telkin edersen bir zaman sonra alışkanlık edenibelirsin bu şekilde çoğu yerde ilişkilerim iyi oldu açıkçası.

Hsyn, 3 saat önce yazdı:

holyland, 4 saat önce yazdı:

valla bende bozuyorum depresif iken ama bokunu çıkarmıyorum 1 öğün döner pizza tantuni fln gömuyorum ama benim bunu yapma şansım var senin yok 

demekki sen kendinden aç kalıcak kadar nefret etmiyorsun,bence senin ozguvensizliğin karakterine vucuduna değil hiç gormedinmi golluma benzeyen ama herkesle konuşabilen tiplerden

Jacop, 1 saat önce yazdı:

Yazılanları okumadan yorum yapıyorum.bir erkeği depresyondan en iyi kurtaracak şey düzenli ilişki kardeşim özgüven problemini falan bir kenarıya koy yeni biriyle tanışmaya bak.1 kişiye bağlanmadan yarı sağlıklı bir ilişki hayatı kur sporunu yap evden çık oyunu bilgisayarı bırak kendine özen göster 

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, özgüven sorunlarım son 6 ay önce nüksetti vallahi bilmiyorum aşsam aslında tamamen düzelebilir hayatım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Kardeşim bu durumdayken tren kullanman çok yanlıs.Treni herkes kaldıramaz çok Mutluyken 5 dakika tribe sokar seni hayatı sorgulamaya başlarsın ya da tam tersi.Özellikle bu durumdayken tren kullanman çok yanlış kesinlikle onu çıkar küründen.İkinci olarak sorununu kendin çözemeyecek raddeye geldiysen bir uzman ile görüşmeni tavsiye ederim ayıp bişey değil bu bizim toplumumuzda malesef öyle görülse de sen işi bilenine sor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
cemkuray, 12 saat önce yazdı:

Sen şu 19 yaşında testo tren kürüne giricem diyen çocuktun galiba. İlaç kullanımından önce olan sorunlar kür içinde iyice şiddetlenebiliyor sncak ben işin sadece ilaç kullanımıyla olduğunu düşünmüyorum. 20 haftalık trenbolon kürümün ilk 5-6 haftası inanılmaz depresif ve olumsuzken diğer kısımları tamamen mutlu ve olumlu biri olmuştum ve bu durduk yere olmadı. Hayatımdaki belli başlı şeyleri değiştirmem gerekti. Çoğumuzun içinde bulunduğu hayat standartları oldukça stresli, gün içinde yaptıklarımız düşünce şeklimizi ve genel motivasyonumuzu ciddi oranda etkiliyor. 

Önce gün içinde neler yaptığını gözden geçir ve ona göre adımlar at.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
hectordoyle, 3 dakika önce yazdı:

Sen şu 19 yaşında testo tren kürüne giricem diyen çocuktun galiba. İlaç kullanımından önce olan sorunlar kür içinde iyice şiddetlenebiliyor sncak ben işin sadece ilaç kullanımıyla olduğunu düşünmüyorum. 20 haftalık trenbolon kürümün ilk 5-6 haftası inanılmaz depresif ve olumsuzken diğer kısımları tamamen mutlu ve olumlu biri olmuştum ve bu durduk yere olmadı. Hayatımdaki belli başlı şeyleri değiştirmem gerekti. Çoğumuzun içinde bulunduğu hayat standartları oldukça stresli, gün içinde yaptıklarımız düşünce şeklimizi ve genel motivasyonumuzu ciddi oranda etkiliyor. 

Önce gün içinde neler yaptığını gözden geçir ve ona göre adımlar at.

20 hafta tren kaç mg kullanmıştın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AdemE    0

Bütün mesajları okumadan cevaplıyorum şunu söyleyeyim ki normalde zaten böyle sorunların varsa tren kullanman en büyük hatanmış tahminimce , bir an önce bırakmalısın hiç bişey sağlığından önemli değil , hayatını planla , mutlu olmaya bak en kötü bir psikolog ile görüş , eskiden mutlu olduğun şeyleri tekrarla diyeceğim şeyler bunlar kısaca ve ayrıca bu senin ilk kürün değildir umarım ilk kürden trenide çok doğru bir tercih bulmuyorum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385

Değerli kardeşim,

Daha önce bir çok kere, bir çok kişiye ve bir çok yerde yazdım.

KÜR SORUNLARI ÇÖZMEZ. SORUNLARI KATMERLİ OLARAK ARTIRIR. ÇÜNKÜ HORMONLARIN YÜKSELDİĞİ İÇİN HERŞEYİ DAHA ŞİDDETLİ HİSSEDERSİN.

Geçmişte kötü şeyler yaşamış olabilirsin.

9 yaşında annemi 11 yaşında babamı kaybettim. Belli bir yaşa kadar geri kalan hayatımın en kolay anı anne ve babamı kaybetmekmiş diyeyim ötesini sen kafanda oturt. Her daim yalnızdım ama bunu asla sorun yapmadım. Defaen düştüm defaen de geri kalktım. Ruhen defaen yaralandım, her seferinde sarıp mücadeleme devam ettim. Erkek adamsın. Ayağa kalkacak ve geçmişe hayıflanmak yerine cephede mücadeleni vereceksin. Madem hayat bir savaş. Ardına baka baka önündeki güneşi görmez olursun bunu yapma. Güzel bir plan yap ve o planda yürü. Hiç bir şey seni vazgeçirmesin yada yıldırmasın. 

Sıkılma!

Gevşeme!

Vazgeçme!

Çok severim belgesel izlemeyi. Doğada en başarılı avcılar en hızlılar yada en güçlüler değil mesela. En sabırlılar ve / veya en dayanıklılardır. Çayır köpekleri gibi diğer yırtıcılara nazaran daha küçük yırtıcılar kmlerce avlarını kovalayıp bir noktada hata yapmasını yada yorgun düşmesini bekler. Başarım çok yüksektir. Veya bir başka avcı örümcek avını günlerce bekler. Sende böyle ol. Hedefinden vazgeçme.

Saygın insanlardan saygı bekle. İnsanların genelinden saygı bekleme. 

Daha çok yazarım. Şu yazdıklarımı bir içselleştir hele. Bir silkelen ve kendine gel. Almak istedine uzan. Varmak istediğine yürü.

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
rastlantisal, 12 saat önce yazdı:

Değerli kardeşim,

KÜR SORUNLARI ÇÖZMEZ. SORUNLARI KATMERLİ OLARAK ARTIRIR. ÇÜNKÜ HORMONLARIN YÜKSELDİĞİ İÇİN HERŞEYİ DAHA ŞİDDETLİ HİSSEDERSİN.

9 yaşında annemi 11 yaşında babamı kaybettim. Belli bir yaşa kadar geri kalan hayatımın en kolay anı anne ve babamı kaybetmekmiş diyeyim ötesini sen kafanda oturt. Her daim yalnızdım ama bunu asla sorun yapmadım. Defaen düştüm defaen de geri kalktım. Ruhen defaen yaralandım, her seferinde sarıp mücadeleme devam ettim. Erkek adamsın. Ayağa kalkacak ve geçmişe hayıflanmak yerine cephede mücadeleni vereceksin. Madem hayat bir savaş. Ardına baka baka önündeki güneşi görmez olursun bunu yapma. Güzel bir plan yap ve o planda yürü. Hiç bir şey seni vazgeçirmesin yada yıldırmasın. 

Sıkılma!

Gevşeme!

Vazgeçme!

Çok severim belgesel izlemeyi. Doğada en başarılı avcılar en hızlılar yada en güçlüler değil mesela. En sabırlılar ve / veya en dayanıklılardır. Çayır köpekleri gibi diğer yırtıcılara nazaran daha küçük yırtıcılar kmlerce avlarını kovalayıp bir noktada hata yapmasını yada yorgun düşmesini bekler. Başarım çok yüksektir. Veya bir başka avcı örümcek avını günlerce bekler. Sende böyle ol. Hedefinden vazgeçme.

Daha çok yazarım. Şu yazdıklarımı bir içselleştir hele. Bir silkelen ve kendine gel. Almak istedine uzan. Varmak istediğine yürü.

En güzeli de her seyi kaybettiğin, geleceğin belirsizliklerle hayatin olumsuzluklarda dolu dönemde bile üzerine üzerine gülmek 🙂 her şeye bakış açın değişiyor ve çok fazla olgunlaşıyorsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

Bende kür öncesi hep psikolojik sorun muhabbetini burda okuyordum ama benim başıma gelmedi bunun en büyük sebebi günümün dolu geçmesi yani kafam sürekli bişeyler ile meşgul olduğu için modumu düşürmeye zamanım olmuyor

Sende ilgini çeken bir konu bul onunla vakit geçirmekten ziyada araştır sorgula örneğin anabolikler ile ilgili kafanda soru işaretleri varsa onları araştırıp vakit geçirebilirsin büyük ihtimal psikolojik sıkıntılar çekeceğini bir yerde okudun ve bu olay kafanı meşgul ettiği için bunu yaşadın

Ben iyi hatırlıyorum ruh halim değişmeye başladığında asabi hale geldiğimde çok mutlu olmuştum çünkü bu problemle karşılaşmayı bekliyordum ve bunun farkında olarak bunu yaşadım, süreci eğlenceli hale getirmek senin elinde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
Kupabeyi, 8 saat önce yazdı:

Bende kür öncesi hep psikolojik sorun muhabbetini burda okuyordum ama benim başıma gelmedi bunun en büyük sebebi günümün dolu geçmesi yani kafam sürekli bişeyler ile meşgul olduğu için modumu düşürmeye zamanım olmuyor

Sende ilgini çeken bir konu bul onunla vakit geçirmekten ziyada araştır sorgula örneğin anabolikler ile ilgili kafanda soru işaretleri varsa onları araştırıp vakit geçirebilirsin büyük ihtimal psikolojik sıkıntılar çekeceğini bir yerde okudun ve bu olay kafanı meşgul ettiği için bunu yaşadın

Ben iyi hatırlıyorum ruh halim değişmeye başladığında asabi hale geldiğimde çok mutlu olmuştum çünkü bu problemle karşılaşmayı bekliyordum ve bunun farkında olarak bunu yaşadım, süreci eğlenceli hale getirmek senin elinde.

Bu forumda her şey en açık hali ile hatta bazen patavatsızlığa varan gerçekçiliği ile konuşuluyor ki ben buna bayılıyorum. Umut satmaya gerek yok. İnsanlar bu limanın ganimetinin bol olduğunu ama akıntının fazla, denizinin ise çok çalkantılı olduğunu bilmesi lazım. Sonra hüsran oluyor.

Kür öncesi psikolojik sorunun var ise kürün çare olmayacağı ve hatta katlanarak artacağı tezini ben öne sürdüm. Bunu da yaptığım gözlemlere dayanarak söyledim. Keza görüyorsunuz ki aksi yönde hiç bir olay yok daha. Bunun da bir kaç istisnası var tabi. Misalen kişinin prolaktin değerleri yüksek, testosteron üretimi çok az, free testosteron seviyesi düşük ise psikolojik sorunlarının temeli zaten bu oluyor. Sen dışarıdan eksik olanı verdiğinde hayatı normal seyrine dönüyor. Yani burda kür = tedavi olmuş oluyor. Tabi only testo için konuşuyorum. Anabolikler işin içine girince gene renk değişir :) Böyle kişilerde ise prolaktin ve e2'nin kontrol altında tutulması gerekiyor. Çünkü aynı tipte hastalarda testosteron, aromatize olmaya çok yatkın olabiliyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
rastlantisal, 10/12/2022 - 11:21 yazdı:

Değerli kardeşim,

Sıkılma!

Gevşeme!

Vazgeçme!

Teşekkürler hocam verdiğiniz cevap için ama hiçbir şey yapmak istemiyorum nedense böyle plan yaptım bugün fakat zerre istek yok hiçbirşeyi yapmakta sorun ne bilmiyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.