Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mcanmeco

Susta, deca, rimo kürüme start verdim

Önerilen İletiler

mcanmeco    314

Merhabalar şuan kürümün 16. Haftasında yım, şuana kadar 3. Kan tahlini yaptırdım ve sonuçlar gayet temiz güzel

Decanın 7. Haftasında rimo başlamıştım şuan hala devam ediyorum, rimoları boş flakano doldurdum ve haftalık 300 - 350 mg arası göz kararı alıyorum,, testo olarak haftalık 350_ 400 mg arası susta alıyorum

bu şekilde yaklaşık 8 hfatafır gidiyorum ve arimidex gerek duymadan sanki E2 yi 60 lara sabitlenmiş gibi, libido sorunu falan hiçbirşey yok 3 günde bir enjeksiyon yapıyorum 

Sizlere danışmak istediğim olay rimo başladığımdan beri inanılmaz şekilde öksürük yapıyor daha enjeksiyon sırasında başlıyor öksürük,, bu durum çok rahatsız edici ve korkutucu 

Rimobolan da bu yan etki ile karşılaşan varmı merak ediyorum, elimde 5 haftalık daha ilaç var planladığım gibi devam edip 6 hafta TRT yapıp sonrasında tren  düşünüyorum 

@rastlantisal

@agfitness

Hocalarım rımobolan hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.396
mcanmeco, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar şuan kürümün 16. Haftasında yım, şuana kadar 3. Kan tahlini yaptırdım ve sonuçlar gayet temiz güzel

Decanın 7. Haftasında rimo başlamıştım şuan hala devam ediyorum, rimoları boş flakano doldurdum ve haftalık 300 - 350 mg arası göz kararı alıyorum,, testo olarak haftalık 350_ 400 mg arası susta alıyorum

bu şekilde yaklaşık 8 hfatafır gidiyorum ve arimidex gerek duymadan sanki E2 yi 60 lara sabitlenmiş gibi, libido sorunu falan hiçbirşey yok 3 günde bir enjeksiyon yapıyorum 

Sizlere danışmak istediğim olay rimo başladığımdan beri inanılmaz şekilde öksürük yapıyor daha enjeksiyon sırasında başlıyor öksürük,, bu durum çok rahatsız edici ve korkutucu 

Rimobolan da bu yan etki ile karşılaşan varmı merak ediyorum, elimde 5 haftalık daha ilaç var planladığım gibi devam edip 6 hafta TRT yapıp sonrasında tren  düşünüyorum 

@rastlantisal

@agfitness

Bir kere kullandım haftalık 200mg şeklinde. Öksürük bende yapmadı.

Rimabolonu neden başka bir şişeye boşaltıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Bir kere kullandım haftalık 200mg şeklinde. Öksürük bende yapmadı.

Rimabolonu neden başka bir şişeye boşaltıyorsun?

Abi 300_350 mg arası kullandığım için fire vermek istemiyorum fazlalık rımoları enjektörde bekletmek istemedim,, deca lardan kalma boş flakonları değerlendirdim 

Ümit hocam Bi süredir bu öksürüğü araştırıyorum farklı farklı teoriler var Birtanesi aklıma takıldı seninle paylaşmak istiyorum 

Enjeksiyon bölgesinde siyatik harici farklı farklı sinirler olabilirmiş yada damarlar olabilirmiş ilacın sinirler ve damarlar ile teması halinde bu tarz öksürük durumu oluyormuş 

Sen bunun hakkında ne düşünüyorsun 

16 haftadır ventroglutel bölgeden enjeksiyon yapıyorum sadece rımobolon larda öksürük oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
mcanmeco, 3 saat önce yazdı:

@rastlantisal

@agfitness

Dostum ben de aynı sorunu yaşadım rimoda tek seferde 1.5 ml ve üzeri vurduğum zamanlarda oldu. Nefesim kesiliyordu sanki. 2 3 dakika da geçmiyordu. Aynı sorunu geçen gün boldenon enjekte ederken de yaşadım...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.383
desperado, 11.01.2023 - 09:53 yazdı:

Dostum ben de aynı sorunu yaşadım rimoda tek seferde 1.5 ml ve üzeri vurduğum zamanlarda oldu. Nefesim kesiliyordu sanki. 2 3 dakika da geçmiyordu. Aynı sorunu geçen gün boldenon enjekte ederken de yaşadım...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43

Bı kere enjeksiyon yaparken beni de öksürük tutmuştu herhalde aralıksız 5 dakika sürdü ve terlemistim baya zordu. Ben testo enjeksiyonu yapıyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
otopsicikedi, 4 dakika önce yazdı:

Ben mg yi yükseltmeyi düşünüyordum tek enjeksiyonda 3 cc alıcaktım ama öksürük olayı iyi değil

haftada 3 enjeksiyona geçicem artık yapcak bişey yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Emrahtkty, 5.10.2022 - 14:40 yazdı:

Suan 200mg deca SP kullanıyorum diyeyim sen anla gerisini dostum 😂🙏

Kardeşim Burak hocadan aldığın sp sağlam mı nasıl verim aldın kür sonunda aldığın verimin ne kadarını korudun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
mcanmeco, 4 saat önce yazdı:

Abi 300_350 mg arası kullandığım için fire vermek istemiyorum fazlalık rımoları enjektörde bekletmek istemedim,, deca lardan kalma boş flakonları değerlendirdim 

Ümit hocam Bi süredir bu öksürüğü araştırıyorum farklı farklı teoriler var Birtanesi aklıma takıldı seninle paylaşmak istiyorum 

Enjeksiyon bölgesinde siyatik harici farklı farklı sinirler olabilirmiş yada damarlar olabilirmiş ilacın sinirler ve damarlar ile teması halinde bu tarz öksürük durumu oluyormuş 

Sen bunun hakkında ne düşünüyorsun 

16 haftadır ventroglutel bölgeden enjeksiyon yapıyorum sadece rımobolon larda öksürük oluyor 

Anabolikte öksürüğün genel nedeni, anaboliğin ciğerlere hızlı nüfusudur. Kılcal damarlar ile ne kadar hızlı kana karışırsa o kadar çabuk tesir eder. Etki ise ilacına göre değişiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Ozgur511, Bir saat önce yazdı:

Kardeşim Burak hocadan aldığın sp sağlam mı nasıl verim aldın kür sonunda aldığın verimin ne kadarını korudun 

Güncel form atmıyorum bayadır ama profildeki halimden çok daha öndeyim Burak abiye sonuna kadar kefilim bu piyasada paranın karşılığını gözün kapalı alabileceğin tek adam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
otopsicikedi, 11.01.2023 - 10:40 yazdı:

Görmemiştim bunu süpersin. Ağzıma ilaç tadı da geliyor ara ara. 

Ek olarak bilgin var mı bilmiyorum da bi kaç kez başıma bi olay geldi anlam veremedim. Kanama kontrolü yaptıktan sonra enjeksiyona başlayıp enjeksiyon ortalarında ara verip tekrar  kanama kontrolü yapıp devam ediyordum ara ara ne olur ne olmaz diye. Bir keresinde 2. Kontrol sırasında kan geldi ben de çıkardım enjektörü sonra bende takıntı haline geldi her enjeksiyon sırasında 3 4 kez daha kanama kontrolü yapıyorum ve bi kaç kez daha enjeksiyon ortasında kan geldi. İğneyi de çıkarmıyorum sabit tutuyorum bunun sebebini bilen var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.383
desperado, 8 saat önce yazdı:

Görmemiştim bunu süpersin. Ağzıma ilaç tadı da geliyor ara ara. 

Ek olarak bilgin var mı bilmiyorum da bi kaç kez başıma bi olay geldi anlam veremedim. Kanama kontrolü yaptıktan sonra enjeksiyona başlayıp enjeksiyon ortalarında ara verip tekrar  kanama kontrolü yapıp devam ediyordum ara ara ne olur ne olmaz diye. Bir keresinde 2. Kontrol sırasında kan geldi ben de çıkardım enjektörü sonra bende takıntı haline geldi her enjeksiyon sırasında 3 4 kez daha kanama kontrolü yapıyorum ve bi kaç kez daha enjeksiyon ortasında kan geldi. İğneyi de çıkarmıyorum sabit tutuyorum bunun sebebini bilen var mı?

İğneyi belki oynattığın için olabilir enjeksiyon esnasında. Elini güzelce sabit tutup tek seferde halletmeye çalış 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 11.01.2023 - 12:18 yazdı:

Anabolikte öksürüğün genel nedeni, anaboliğin ciğerlere hızlı nüfusudur. Kılcal damarlar ile ne kadar hızlı kana karışırsa o kadar çabuk tesir eder. Etki ise ilacına göre değişiyor.

Hocam geçen haftalarda enjeksiyon başına 2 cc rimo,, 1 cc susta toplamda 3 cc ilaç uyguluyordum,,

aşırı öksürük nedeni ile konu açtım sizlerin yardımları ile enjeksiyon başına toplamda 2 cc ilaç almaya başladım, öksürük hala devam ediyor ve kötülemeye başladı,, 

Hocalarım sizlere sorum şu şekilde 

Toplam 4.5 aydır kürdeyim hep aynı bölgeden enjeksiyon yapıyorum ventroglutel den,, acaba enjeksiyon yeri sinirler kas dokuları falan baya tahriş olduğu için bu şekilde öksürük yapıyor olabilirimi,, yada akciğer ler iflasın eşiğinde artık ilacı kaldırmıyor

@rastlantisal

Pazartesi gününe enjeksiyonları 1.5 cc düşürüp haftada 4 defa yapıcam kendimi bu şekilde gözlemliycem ve çok ciddi bir durum yoksa kürü bu seviyede bırakmak istemiyorum ve bütün ihtimalleri değerlendiricem 

Ümit hocam,, metin hocam tecrübelerinize ve görüşlerinize ihtiyacım var 

göğüs hastalıkları bölümüne randevu aldım durumu anlatıcam gerekli kontrolleri yaparlar sanırım 

@metinav@metinav

@agfitness

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.383
mcanmeco, 12 dakika önce yazdı:

Hocam geçen haftalarda enjeksiyon başına 2 cc rimo,, 1 cc susta toplamda 3 cc ilaç uyguluyordum,,

aşırı öksürük nedeni ile konu açtım sizlerin yardımları ile enjeksiyon başına toplamda 2 cc ilaç almaya başladım, öksürük hala devam ediyor ve kötülemeye başladı,, 

Hocalarım sizlere sorum şu şekilde 

Toplam 4.5 aydır kürdeyim hep aynı bölgeden enjeksiyon yapıyorum ventroglutel den,, acaba enjeksiyon yeri sinirler kas dokuları falan baya tahriş olduğu için bu şekilde öksürük yapıyor olabilirimi,, yada akciğer ler iflasın eşiğinde artık ilacı kaldırmıyor

@rastlantisal

Pazartesi gününe enjeksiyonları 1.5 cc düşürüp haftada 4 defa yapıcam kendimi bu şekilde gözlemliycem ve çok ciddi bir durum yoksa kürü bu seviyede bırakmak istemiyorum ve bütün ihtimalleri değerlendiricem 

Ümit hocam,, metin hocam tecrübelerinize ve görüşlerinize ihtiyacım var 

göğüs hastalıkları bölümüne randevu aldım durumu anlatıcam gerekli kontrolleri yaparlar sanırım 

@metinav@metinav

@agfitness

Abi enjeksiyon yerini değiştirip dene bence sorunun nerden kaynaklı olduğu daha belli olur gibi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Abi enjeksiyon yerini değiştirip dene bence sorunun nerden kaynaklı olduğu daha belli olur gibi. 

Pazartesi 1.5 cc deniycem duruma göre enjeksiyon yerini de değiştirebilirim 

Zaten pazartesi günü randevum da var akciğerler temiz çıkarsa sorun belliiki enjeksiyon yerindedir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Sanırım haftalık 400 rimo 500 susta kullanıyorsun. Sustanonu 2 günde 1 ucu değişebilen insülin enjektörüyle 0.57cc civarında vurup. Rimoyu da enjeksiyon başına 1 ampül olacak şekilde ilaçları karıştırmadan farklı bölgelere enjeksiyon yapmanı tavsiye ederim 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
agfitness, Bir saat önce yazdı:

Merhaba. 
Bu tip koşullarda iki yöntemle deneme yapılabilir:
1 - aynı toplam dozaj haftada ikiye bölünerek farklı bir bölgeden uygulanarak gözlem yapılabilir.
2 - enjeksiyon günlerini pazartesi - çarşamba - cuma veya salı - perşembe - cumartesi gibi 3 güne çıkartılarak veya
pazartesi - çarşamba - cuma - pazar, daha sonra salı - perşembe - cumartesi - pazartesi, daha sonra çarşamba - cuma - pazar - salı gibi her enjeksiyon arasında sadece bir gün bölgeyi dinlendirme olacak şekilde günleri kaydırarak haftada 4 güne çıkartarak ve eş zamanlı olarak da dozları daha küçük ml'e bölerek sık ama az dozda enjeksiyon ile uygulama yaparak gözlem yapılabilir.

Genel itibari ile Avrupa'da çoğu sporcunun yaptığı şeydir sık ve az az doz uygulamak böylece hem sirkülasyonu sağlıyorlar hem de bölgede yoğun bir ilaç birikip de vücut onu emmeye çalışmıyor günlerce. Azar azar olunca daha çabuk emiyor. İğne acısı ise sadece batarken saniyelik sinek ısırığı gibi kalıyor. Batıyor hoop ilaç verilip bitiyor. 1ml - 2ml gibi uzun uzun pistona bastır bastır bekle ki ilaç gitsin derdi yok. 
Bunu ben de yapıyorum ilacın dozu arttıkça 3'e çıkartıyorum hafta da hatta daha da ağrı vs olursa 4'e çıkartmayı seçiyorum. Günlük 50,100mg şeklinde uygulama yapan yabancı çok arkadaş var çevremde. Azar azar basıyo herifler çok da rahat ettiğini söylüyorlar ve kan plazma serum levelini de aralıklı uygulama gibi bir yükselt bir indir yapmıyor gayet mantıklı.

Fakat bu bir tavsiye değildir her zaman söylüyorum. Sadece uygulanması mümkün seçenekler. Bu yöntemler ile gözlem yapılabilir. Özellikle 2.seçenek büyük oranda işe yarayan bir yöntem. Primo ağrılı ve öksürük yapmaya başladığını geçenlerde söylemiştim. Nedense böyle bir durum oluşturmaya başladı 1 ampul bile zor yapar hale geldim diye bıraktım primoyu artık eskisi gibi gözbebeğim falan değil varsın olmasın. Bir de verim almam için haftada en az 4 ampul yapmam lazım ki 4cc ilaç ediyor. At mıyım ben arkadaş ebesinin bilmem nesi, 600-700 cm genişliğinde Vastus mu var da rahat rahat çak iğneyi bas 2-3ml ilacı diyeyim. İnsanız yahu xD

Çok fazla yormuş olabilirsin bölgeyi enjeksiyon sıklığından ziyade ilacın volümünden. Çünkü iğne batmasını vücut hemen tamire alır yaşlı değilsin sonuçta şunu unutma ilaç veriyorsun bölgeye yüklü miktar, sonra ilaç günlerce onu emmeyle uğraşırken üstüne bir daha sonra bir daha böyle kaç ay kaç hafta uyguluyorsun. Normal tabi ki bu tarz şeyler. Öksürük konusu ise çok daha tıbbi bir konu. Farklı uygulamaları dene ve eğer durum devam ediyor ise herhangi bir şok ve alerjen durumu gelişmeden bir kaç hekime danış konuyu (Acil doktorları, Acil Tıbbi Teknikerlere danış) hiç çekinme. Bir yanlışa saplanmaktan evladır.

Sağlıklı sporlar...

Teşekkürler hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Ben 4 ay rimobolan sustanon kullandım . Yaptığım şuydu 1 ampul sustanon 1 ampul rimobolan enjektöre çekip Bi sağ omuz Bi sol omuz şeklinde ilerledim hep hiç bir sıkıntı yaşamadım.  Umarim kısa sürede çözersiniz durumu 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
proliqht1, 34 dakika önce yazdı:

Ben 4 ay rimobolan sustanon kullandım . Yaptığım şuydu 1 ampul sustanon 1 ampul rimobolan enjektöre çekip Bi sağ omuz Bi sol omuz şeklinde ilerledim hep hiç bir sıkıntı yaşamadım.  Umarim kısa sürede çözersiniz durumu 

en mantıklısı bu yöntem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
swezy, 5 dakika önce yazdı:

en mantıklısı bu yöntem 

Kendime kalçadanda  iğne yaptım ama hiç hos olmuyor . Omuz en iyisi . Yada bana göre en iyisi o oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
agfitness, 22 saat önce yazdı:

Merhaba. 
Bu tip koşullarda iki yöntemle deneme yapılabilir:
1 - aynı toplam dozaj haftada ikiye bölünerek farklı bir bölgeden uygulanarak gözlem yapılabilir.
2 - enjeksiyon günlerini pazartesi - çarşamba - cuma veya salı - perşembe - cumartesi gibi 3 güne çıkartılarak veya
pazartesi - çarşamba - cuma - pazar, daha sonra salı - perşembe - cumartesi - pazartesi, daha sonra çarşamba - cuma - pazar - salı gibi her enjeksiyon arasında sadece bir gün bölgeyi dinlendirme olacak şekilde günleri kaydırarak haftada 4 güne çıkartarak ve eş zamanlı olarak da dozları daha küçük ml'e bölerek sık ama az dozda enjeksiyon ile uygulama yaparak gözlem yapılabilir.

Genel itibari ile Avrupa'da çoğu sporcunun yaptığı şeydir sık ve az az doz uygulamak böylece hem sirkülasyonu sağlıyorlar hem de bölgede yoğun bir ilaç birikip de vücut onu emmeye çalışmıyor günlerce. Azar azar olunca daha çabuk emiyor. İğne acısı ise sadece batarken saniyelik sinek ısırığı gibi kalıyor. Batıyor hoop ilaç verilip bitiyor. 1ml - 2ml gibi uzun uzun pistona bastır bastır bekle ki ilaç gitsin derdi yok. 
Bunu ben de yapıyorum ilacın dozu arttıkça 3'e çıkartıyorum hafta da hatta daha da ağrı vs olursa 4'e çıkartmayı seçiyorum. Günlük 50,100mg şeklinde uygulama yapan yabancı çok arkadaş var çevremde. Azar azar basıyo herifler çok da rahat ettiğini söylüyorlar ve kan plazma serum levelini de aralıklı uygulama gibi bir yükselt bir indir yapmıyor gayet mantıklı.

Fakat bu bir tavsiye değildir her zaman söylüyorum. Sadece uygulanması mümkün seçenekler. Bu yöntemler ile gözlem yapılabilir. Özellikle 2.seçenek büyük oranda işe yarayan bir yöntem. Primo ağrılı ve öksürük yapmaya başladığını geçenlerde söylemiştim. Nedense böyle bir durum oluşturmaya başladı 1 ampul bile zor yapar hale geldim diye bıraktım primoyu artık eskisi gibi gözbebeğim falan değil varsın olmasın. Bir de verim almam için haftada en az 4 ampul yapmam lazım ki 4cc ilaç ediyor. At mıyım ben arkadaş ebesinin bilmem nesi, 600-700 cm genişliğinde Vastus mu var da rahat rahat çak iğneyi bas 2-3ml ilacı diyeyim. İnsanız yahu xD

Çok fazla yormuş olabilirsin bölgeyi enjeksiyon sıklığından ziyade ilacın volümünden. Çünkü iğne batmasını vücut hemen tamire alır yaşlı değilsin sonuçta şunu unutma ilaç veriyorsun bölgeye yüklü miktar, sonra ilaç günlerce onu emmeyle uğraşırken üstüne bir daha sonra bir daha böyle kaç ay kaç hafta uyguluyorsun. Normal tabi ki bu tarz şeyler. Öksürük konusu ise çok daha tıbbi bir konu. Farklı uygulamaları dene ve eğer durum devam ediyor ise herhangi bir şok ve alerjen durumu gelişmeden bir kaç hekime danış konuyu (Acil doktorları, Acil Tıbbi Teknikerlere danış) hiç çekinme. Bir yanlışa saplanmaktan evladır.

Sağlıklı sporlar...

Hocam enjeksiyonlarımı sizinki gibi günlük olarak bölmeye karar verdim, her bölgeye 0.50 cc belkide daha az şekilde uygulama yapıcam omuz, triceps,, karın kasları, ve ventroglutel bölgelere çalışıcam,,

ventroglutel için yeşil uç kullanıyorum,,, diğer bölgeler için 26 g kahve renkli olan iğne ucunu kullansam işimi görürümü sanırım en küçük iğne ucu kahve renkli olan 

Enjeksiyon yapıcağım bölgelerim çok fazla yağlı değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
proliqht1, 20.01.2023 - 20:56 yazdı:

enjeksyonluk e vitamini kullandın mı hocam 

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Hafifzargana, 47 dakika önce yazdı:

enjeksyonluk e vitamini kullandın mı hocam 

Sadece sustanon yapacaksan e vit şart bence.  Sustanonun içine rimobolan veya başka bir steroid eklersen gerek olmuyor. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
spider7    0

Bendede öksürük oluyordu hocam ilacı biraz sıcak suda ısıtıyorum bi daha öksürük olmadı bi dene istersen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
spider7, Bir saat önce yazdı:

Bendede öksürük oluyordu hocam ilacı biraz sıcak suda ısıtıyorum bi daha öksürük olmadı bi dene istersen

Sıcak suda bekletme gibi şeyler ilacı bozabilir 30 derecenin altında oda sıcaklığında saklayın diye boşuna yazmamışlardır,, 

Sen sorunu sıcak su ile hallettiğini sanıyorken ilacı bozmuş olabilirmisin

Bence hiç gerek yok böle şeylere agfitnes hocanın önerisi mantıklı geldi haftalık toplamda 6 cc ilaç alıyorum 5 güne bölerek farklı bölgelere uygulamak en sağlıklısı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.