Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Reklam

 • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

  Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

a4tech

Üye
 • İçerik sayısı

  24
 • Katılım

 • Son ziyaret

PLATFORM TECRÜBE PUANI

2 Nötr

a4tech Hakkında

 • Derece
  Yeni Üye

Profil Bilgileri

 • Konum:
  İstanbul
 • Cinsiyet:
  Erkek
 1. Aslında hemşire arkadaşım da var ona da yaptırabilirim ama işte millet yapma etme bilmem ne
 2. Hocam nasıl yaptınız ya, kafamdaki tek sorun o iğneyi nasıl yapabileceğim.
 3. Follistatin 344 kullananlar, tecrübelerini paylaşabilirler mi?

  Kendi başına kullanıldığında hiçbir yararı olmaz mı diyorsun?
 4. Merhaba Follistatin 344 kullananlar deneyimlerini paylaşabilirler mi? Merak ettiğin konular 1- Güç ve kuvvet olarak fark yaratıyor mu? Ağırlıklarınız arttır mı? 2- Kaslarınızda gelişim olarak gerçekten fark yarattı mı? 3- Herhangi olumsuz bir etkisi oldu mu? 4- Yabancı kaynaklarda Follistatin 315 'in çok daha iyi olduğunu görüyorum sürekli bu konuda bilginiz var mı? 5- Bu peptidi alsam orijinalliğinden nasıl emin olabilirim? Bunlar dışında da tecrübeniz nedir palaşırsanız çok sevinirim.. Şimdiden teşekkürler.
 5. İşim gereği internette sürekli bilgi aramam gerekiyor. Dönüp dolaşıp bilgileri bulduğum, konu açıp fikir aldığım yerler forum sistemleri oluyor. Bizim yaş grubumuz kesinlikle bu platformlarda bilgiyi paylaşıyor. Sonradan türeyen platformlarda kime neye hangi cevabı vermiş, hangisi çözüm, hangisi doğru cevap bulabilmek çok zor. Tamamen eğlence kültürüne yenik düşmüş.
 6. Follistatin - tendon zayıflığı

  Merhaba Follistatin 344 kullanmayı düşünüyorum, büyük ihtimalle de kullanacağım gibi. Yanlız araştırırken tendonu zayıflattığını okudum. Geçen yılda aşil tendonum komuştu ve gerçekten berbat bir iyileşme süreci + ameliyat gerektirdi. Tendondanlarda yarttığı zayıflık gerçekten çok yüksekmidir?
 7. Halotestin kullananlar

  Nedir tecrübeniz
 8. Halotestin Kür Örneği

  Tek başına kullanılması uygun mu?
 9. Follistatin 344 orjinal olduğu etkilerinden nasıl anlaşılır

  Niye zor hocam her türlü steroid ve peptid giriyor ülkeye. Ayrıca yurtdışı fiyatları fahiş olan bir ürün de değil ki.
 10. Follistatin 344 orjinal olduğu etkilerinden nasıl anlaşılır

  Konuyu canlandıracağım. Bende kullanmayı düşünüyorum. Özellikle kür olmadan sadece Follistatin 344 kullananlar süreci, aldıkları verimi anlatabilirler mi? Düzenli antreman ve düzgün beslenme olduğunu varsayarak kas gelişimine yüzde kaç katkı sağlar
 11. Fragmant 176-191 hazırlanışı nasıl olmalı?

  Teşekkürler bana yanlış bilgi verilmis o zaman ben 100mcg icin 10 nun yarısinda kullandım
 12. Follistatin 344-Myostatine Nedir ? -Kullanım Rehberi

  Kullanım tecrübeniz nedi? Değişiklik gözde görülür şekilde oldu mu?
 13. Fragmant 176-191 hazırlanışı nasıl olmalı?

  Merhaba Satıcı besin desteği vb. de sattığı için bilgisi olmayabilir. Sitesinde bir rehber var sadece. Marka bu https://uspeptides.com/fragment-176-191-2mg.html Tozun bulunduğu flakonun içine 1ml(100iu) su koyun ve 10 dk karışmasını bekleyin çalkalamayın. Şimdi bende 1ml yani bunun tamamına su koyup sonra fragment şişesine aktaracağım. Kullanırken örneğin 200 mcg sabah - 200 mcg de akşam kullanmak istesem. Bu 200 mcg için iğnenin hangi ünitesine kadar çekmem gerekecek? @otopsicikedi @Askabar @metinav
 14. Merhaba Elimde 2000 mcg fragment var. 1 'lik insülin şırıngası ve enjeksiyonluk çözelti de var. Çözeltiden şırıngaya ne kadar çözelti alacağım? 10,20,30 ... 100 e kadar gidiyor? Günde 2 defa uygulanması tavsiye edilmiş uygularken de yine şırınganın 10-20 hangi değerine kadar çekeceğim?
 15. HGH Frag (Fragment 176-191) Nedir ? -Kullanım Rehberi

  Merhaba Kullanımı ve uygulanması nasıl olmalı? Ürün 2000mcg . Günde iki defa kullansam kaç defa kullanabiliyorum. Eczaneden Almanız Gerekenler; 1 lik İnsülin Şırıngası. Toz haldeki peptidi ve suyu karıştırmadan önce, hem suyu hemde peptidi dolabın alt kısmında 1 saat boyunca soğutun. Soğutulan su ve peptid artık karışmaya hazır. Tozun bulunduğu flakonun içine 1ml(100iu) su koyun ve 10 dk karışmasını bekleyin çalkalamayın. Tamamen karıştıktan sonra dolapta saklanmalıdır. Her 10iu=200mcg yapmaktadır Bir kullanımda şırıngada kaça kadar gelmem gerekiyor? Böyle adımlar vermişler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.
×