Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Reklam

a4tech

Üye
 • İçerik sayısı

  17
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Nötr

a4tech Hakkında

 • Derece
  Çaylak

Profil Bilgileri

 • Konum:
  İstanbul
 • Cinsiyet:
  Erkek
 1. Merhaba Follistatin 344 kullanmayı düşünüyorum, büyük ihtimalle de kullanacağım gibi. Yanlız araştırırken tendonu zayıflattığını okudum. Geçen yılda aşil tendonum komuştu ve gerçekten berbat bir iyileşme süreci + ameliyat gerektirdi. Tendondanlarda yarttığı zayıflık gerçekten çok yüksekmidir?
 2. Halotestin kullananlar

  Nedir tecrübeniz
 3. Halotestin Kür Örneği

  Tek başına kullanılması uygun mu?
 4. Niye zor hocam her türlü steroid ve peptid giriyor ülkeye. Ayrıca yurtdışı fiyatları fahiş olan bir ürün de değil ki.
 5. Konuyu canlandıracağım. Bende kullanmayı düşünüyorum. Özellikle kür olmadan sadece Follistatin 344 kullananlar süreci, aldıkları verimi anlatabilirler mi? Düzenli antreman ve düzgün beslenme olduğunu varsayarak kas gelişimine yüzde kaç katkı sağlar
 6. Fragmant 176-191 hazırlanışı nasıl olmalı?

  Teşekkürler bana yanlış bilgi verilmis o zaman ben 100mcg icin 10 nun yarısinda kullandım
 7. Follistatin 344-Myostatine Nedir ? -Kullanım Rehberi

  Kullanımından sonra PCT gerektiriyor mu?
 8. Follistatin 344-Myostatine Nedir ? -Kullanım Rehberi

  Kullanım tecrübeniz nedi? Değişiklik gözde görülür şekilde oldu mu?
 9. Fragmant 176-191 hazırlanışı nasıl olmalı?

  Merhaba Satıcı besin desteği vb. de sattığı için bilgisi olmayabilir. Sitesinde bir rehber var sadece. Marka bu https://uspeptides.com/fragment-176-191-2mg.html Tozun bulunduğu flakonun içine 1ml(100iu) su koyun ve 10 dk karışmasını bekleyin çalkalamayın. Şimdi bende 1ml yani bunun tamamına su koyup sonra fragment şişesine aktaracağım. Kullanırken örneğin 200 mcg sabah - 200 mcg de akşam kullanmak istesem. Bu 200 mcg için iğnenin hangi ünitesine kadar çekmem gerekecek? @otopsicikedi @Askabar @metinav
 10. Merhaba Elimde 2000 mcg fragment var. 1 'lik insülin şırıngası ve enjeksiyonluk çözelti de var. Çözeltiden şırıngaya ne kadar çözelti alacağım? 10,20,30 ... 100 e kadar gidiyor? Günde 2 defa uygulanması tavsiye edilmiş uygularken de yine şırınganın 10-20 hangi değerine kadar çekeceğim?
 11. HGH Frag (Fragment 176-191) Nedir ? -Kullanım Rehberi

  Merhaba Kullanımı ve uygulanması nasıl olmalı? Ürün 2000mcg . Günde iki defa kullansam kaç defa kullanabiliyorum. Eczaneden Almanız Gerekenler; 1 lik İnsülin Şırıngası. Toz haldeki peptidi ve suyu karıştırmadan önce, hem suyu hemde peptidi dolabın alt kısmında 1 saat boyunca soğutun. Soğutulan su ve peptid artık karışmaya hazır. Tozun bulunduğu flakonun içine 1ml(100iu) su koyun ve 10 dk karışmasını bekleyin çalkalamayın. Tamamen karıştıktan sonra dolapta saklanmalıdır. Her 10iu=200mcg yapmaktadır Bir kullanımda şırıngada kaça kadar gelmem gerekiyor? Böyle adımlar vermişler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×