Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

desperado

24 hafta susta-rimo before after

Önerilen İletiler

desperado    104

Herkese selamlar bilenler bilir düşük testosteron seviyesi problemim nedeniyle battı balık yan gider diyerek only 250mg sustanon kürüne girmiştim.

13. Haftadan itibaren 300mg rimabolan ekledim 10 hafta kullandım. Üzerine 2 hafta daha only sustanon devam ettim. Yani 1-24 250 mg sustanon 13-22 300 mg rimabolan kullandım.

Bu süreçte ciddi bir bilek sakatlığı yaşadım 1-1.5 hafta antrenmandan uzak kaldım. Etkileri hala daha devam ediyor. Sol omuz tendonumda sakatlık yaşadım hemen hemen geçti. Artık olabildiğince makinelerde çalışıyorum serbest ağırlıklarda tenisçi dirseğim azıyor ve bilek sakatlığımı kötüleştiriyor.

Genel olarak üst vücut odaklı antrenman yaptım bacaklara çok önem göstermedim. Verimli mi geçti bilmiyorum ona da siz karar verin 😊

IMG20220310144325.thumb.jpg.739edede205b8c32b72a03b1b4c0c07d.jpg IMG20220912130123.thumb.jpg.127c0f84915c259e926248e45f84dd95.jpg IMG_20220311_111008.thumb.jpg.5ece31d67fa6decc85e4c3da5e399e18.jpg IMG20220912131138.thumb.jpg.daf9068d7b76590cb8662cd609e3aeff.jpg IMG20220307221535.thumb.jpg.93b76ba2e01774474c74cabb4a40f253.jpg IMG20220912212907.thumb.jpg.cc88386b26605c86e879425d6b5a9518.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alaz    135

Gayet güzel verim alınmış, güzel bir form elde edilmiş. Tebrik ediyorum hocam.

Ancak şahsi tavsiyem sırta daha fazla ağırlık vermeliydin, vermelisin. Bu forma yakışan daha iri ve parçalı bir sırt! :) 

Bilek konusuna gelirsem, antrenman esnasında bandaj kullanıyor muydun hocam? 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43

Only testo da 6. Haftam bitti eski konunu takip ediyordum beklediğim before after gelmiş. Mümkünse kürde geçen sürede gördüğün yan etkiler güç değişimi gibi ayrıntılara da değin. 300 rimo eklediğinde ne gibi farklar yaşadın merak ediyorum. Sanırım peptit almıştın ona da deginebilirsin. 

Değişimine zaten söyleyecek sözüm yok düşük doz ve sakatliklarina rağmen güzel kas koymuşsun umarım pct sonrası bu halini koruyabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Alaz, 53 dakika önce yazdı:

Gayet güzel verim alınmış, güzel bir form elde edilmiş. Tebrik ediyorum hocam.

Ancak şahsi tavsiyem sırta daha fazla ağırlık vermeliydin, vermelisin. Bu forma yakışan daha iri ve parçalı bir sırt! :) 

Bilek konusuna gelirsem, antrenman esnasında bandaj kullanıyor muydun hocam? 

Teşekkür ediyorum. Sırtta genişlik problemim var farkındayım sebebi de yaptığım çekişlerde açı kaynaklıydı onu son 2-3 haftadır değiştirdim daha iyi oldu, biraz geç oldu ama olsun zamanla daha da iyi olur. Bandaj değil de vg bilekliği kullanıyorum işe yarıyor.

swager, 45 dakika önce yazdı:

Only testo da 6. Haftam bitti eski konunu takip ediyordum beklediğim before after gelmiş. Mümkünse kürde geçen sürede gördüğün yan etkiler güç değişimi gibi ayrıntılara da değin. 300 rimo eklediğinde ne gibi farklar yaşadın merak ediyorum. Sanırım peptit almıştın ona da deginebilirsin. 

Değişimine zaten söyleyecek sözüm yok düşük doz ve sakatliklarina rağmen güzel kas koymuşsun umarım pct sonrası bu halini koruyabilirsin.

Gördüğüm yan etkiler şöyle:

Ciddi bir kıllanma artışı oldu tüm vücudumda. Sesim derinleşti. Cildim oldukça yağlandı. Çok fazla terliyordum, antrenmanda daha ilk hareketten ter içinde kalıyordum. Karaciğer enzimlerim biraz yükseldi, biraz sivilce problemlerim oldu ve omzumda sırtımda kollarımda göğsümde içi beyaz yağımsı pütürler çıktı hala daha var tam anlamıyla geçmedi bunlar için lacneferex, kükürtlü sabun, nac900 ve üreli krem kullandım ciddi anlamda azalttı. Testislerimde küçülme olmadı ama yumuşama oldu. Ve sanki bağışıklığım azaldı normalde kolay kolay hasta olan biri değilim bu yaz 3 kere nezle/grip oldum şuan hastayım mesela 😃 Rimabolan enjeksiyonu yaparken 1.5 ml yaptığım bazı zamanlarda çok ciddi bir nefes darlığı ve öksürük yaptı 1ml yapmaya başladım bu sorun ortadan kalktı 🙄

İlk 2 3 haftada ciddi bir güç artışı oldu tam olarak hatırlamıyorum ama incline dumbbell presste 16-18 kilo dumbella çalışırken 36 kilo 6-8 tekrara kadar çıktım omzumu ve bileğimi sakatlayınca bıraktım dumbell pressi. Smith machine back squatta 80 kilo falan çalışırken 150 kiloya kadar çıktım. Ağırlıklarım 2ye katladı nerdeyse. Güç var diye de çok zorlamamak lazım sonra sakatlanabiliyorsun 😃

Rimabolan bence bu dozda bile işe yarıyor. İştah artışı pek yapmadı. Kaslara doluluk sağladı daha sert görünmesini sağladı. 6. Haftadan sonra çalıştığını hissetmeye başladım. 8-10 hafta arası gerçekten gözle görülür etki yaptı.

Mgf peptid kullandım ama saçma sapan bir kullanım olduğu için yazmadım. Şöyle ki ürünü kullanmaya başlayınca maks 20-30 gün kullanım ömrü var zaten ben bu sürenin 10 günü falan antrenman yapamadım ilacı da kullanamadım. Göğüslerime vurmak için almıştım ama ilacın ömrü bitmesin diye kol omuz bacak her yere vurdum 😂 Yoksa kullandığım zaman doluluk hissi sağlıyordu düzenli kullanımda etki gösterir.

Teşekkür ederim yorumun için. Pct düşünmüyorum cruise yapıcam 8 hafta 125 mg İran Testo ile o yüzden dramatik kayıplar yaşamam diye umuyorum.

tarihinde desperado tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
desperado, 12.09.2022 - 23:24 yazdı:

Herkese selamlar bilenler bilir düşük testosteron seviyesi problemim nedeniyle battı balık yan gider diyerek only 250mg sustanon kürüne girmiştim.

13. Haftadan itibaren 300mg rimabolan ekledim 10 hafta kullandım. Üzerine 2 hafta daha only sustanon devam ettim. Yani 1-24 250 mg sustanon 13-22 300 mg rimabolan kullandım.

Bu süreçte ciddi bir bilek sakatlığı yaşadım 1-1.5 hafta antrenmandan uzak kaldım. Etkileri hala daha devam ediyor. Sol omuz tendonumda sakatlık yaşadım hemen hemen geçti. Artık olabildiğince makinelerde çalışıyorum serbest ağırlıklarda tenisçi dirseğim azıyor ve bilek sakatlığımı kötüleştiriyor.

Genel olarak üst vücut odaklı antrenman yaptım bacaklara çok önem göstermedim. Verimli mi geçti bilmiyorum ona da siz karar verin 😊kür sonunda ne kadarı gitti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
agfitness, 18 saat önce yazdı:

Dozajlara bakınca gayet temiz beklenen verimi almışsın. Ektomorf yapıdan ilaçlara girmenin de etkisiyle yağlanmadan temiz şekilde ekleme olmuş tabi diyetinin de etkisi olmuştur. Sevindirici, görüldüğü gibi abartmadan bir iki temiz ilaç ile gayet temiz güzel sonuçlar da alınabiliyormuş küpe olsun bir çoğuna. Ekleme yapmak istediğim nokta daha yüklü kalori ile gitsen daha da iyi volüm alırdın, az olmasının nedeni hem primo dozajı hem anatomik yapın hem de yüklenerek ilerlemeyiş göstergesi. Pozlar arasında ilk pozlar özgüvensiz salarak verilmiş, sonraki pozlar biraz daha kollar bacaklar kasılarak özgüvenli verilmiş ondan kaynaklı daha ilüzyon görünüyor. Damarlanmış olan ve temiz 2-3kg kas eklemişsindir toplamda görünüşe göre. Daha iyi beslenme, daha iyi antrenman ve tabi ki de kürden bir süre uzaklaşıp dinlendirmen yararına olacaktır. Tebrikler ve başarılar.

Sağlıklı sporlar...

Teşekkürler yorumun için. Biraz sivilce biraz içi yağ dolu pütürler çok ufak alt ast bozulması ve biraz hdl düşmesi dışında yan etki de yaşamadım.

Ne kadar kas ekledim bilmiyorum ama kilom değişmeden yağ oranım epey değişti. Yüz hatlarım keskinleşti.

Kalori konusunda haklısın 87-88 kiloya kadar çıkmıştım bir dönem ama epey yağlıydım sonra yağ oranımı düşürmek için kaloriyi düşürünce pek bi hacim almadım. Cruise döneminde beslenmeyi arttırıp 125 mg testoyla son halimin üzerine kütle koymuştum 😅 Çok daha verimli geçebilirdi bunun farkındayım. Acemilik diyelim ☺️

Bunun dışında maalesef sakatlıklar hala peşimi bırakmıyor 3 ay önce antrenmanda latissimus dorsinin sağ alt kısmını yırttım 6 kilo verdim 79 kiloya düştüm. Sırtım tam iyileşmedi ama yeni testo bolde kürüyle tekrar sahalardayım. Madem konuya yorum gelmiş kol idmanından bi form güncellemesi atayım 😊IMG20230117221419.thumb.jpg.1837c5edeb691b48a495632232485a43.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.