Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mcanmeco

Kan tahlilleirm

Önerilen İletiler

mcanmeco    314

Hocalarım merhabalar kan tahlilleirm çıkmış fakat bunların hangisi nedir çözemedim üroloji den gelen tahliller,, yakında küre giricem girmeden tedavi edilmesi gereken birşey varsa halledeyim,, bunlardan hangileri kür öncesi kontrol etmemiz lazım ona göre tıklayıp açayım düzenliyim hepsini,, teşekkürler 

Screenshot_20220910-103912_Chrome.jpg

Screenshot_20220910-103858_Chrome.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314

Kan tahlilleirm bu şekilde, çoğu kırmızı renkte sanırım bunlar kötüye işaret,, küre girmeden hangi hormonları düzeltmem lazım, hangisinin normal değeri kaç olmalı yardımcı olursanız çok sevinirim 

Screenshot_20220910-122529_Samsung Notes.jpg

Screenshot_20220910-122537_Samsung Notes.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Total testo çok düşük geldi gözüme yakın zamanda kür yaptın mı? Onun dışında Kırmızı olanlar referans aralıgında zaten neden Kırmızı işaretlenmiş garip.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Emrahtkty, 6 dakika önce yazdı:

Total testo çok düşük geldi gözüme yakın zamanda kür yaptın mı? Onun dışında Kırmızı olanlar referans aralıgında zaten neden Kırmızı işaretlenmiş garip.

En son 2017de kür yaptım hocam,, prolaktin falanda kırmızı işaret, e nabızdan normal dışı değerler olarak baktığımda da bunlar çıkıyor,, bende hiç anlamam tahlil okuma işinden,, bizim için Bursa önemli olan sonuç yazan kısım sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

Hocam şuan küre girmemeniz, kür öncesi belirli bir süre doğal testoyu arttırmaya yönelik, östrojeni baskılamaya yönelik bir program uygulamanız iyi olur. 

Prolaktin bir miktar yüksek. Total testo nedense fazla düşük. Kreatinin seviyesi sınırda diyebiliriz. 

En son 2017'de küre girdim demişsiniz, kür sonrası pct uygulandı mı sağlam şekilde?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Alaz, 37 dakika önce yazdı:

Hocam şuan küre girmemeniz, kür öncesi belirli bir süre doğal testoyu arttırmaya yönelik, östrojeni baskılamaya yönelik bir program uygulamanız iyi olur. 

Prolaktin bir miktar yüksek. Total testo nedense fazla düşük. Kreatinin seviyesi sınırda diyebiliriz. 

En son 2017'de küre girdim demişsiniz, kür sonrası pct uygulandı mı sağlam şekilde?

10 hafta 400 Deca 500 sustanon kürü yaptım kürün yarısında proviron kullandım 2 haftada bir hafta şeklinde ,, kür bitiminden 1 hafta sonra 5000iu pregnly, kullandım ardından 20 gün Klomen kullandım kürün 8. Haftasından itibaren nolvadex kullanmaya başladım taaki 14. Haftaya kadar bu şekilde pct bitirdim, test falan vermedim,, 1. 5 yıl sonra çocuğum oldu, herşey aslında gayet normaldi fakat 2021 yılından beri Cinsel isteksizlik ve sertleşme bozukluğu geliyor arada sırada,  geçen hafta üroloji ye hem bu durumu anlattım hemde steroid kürüne giricem dedim genel bi test istedi benden, sonuç bu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
mcanmeco, Şimdi yazdı:

10 hafta 400 Deca 500 sustanon kürü yaptım kürün yarısında proviron kullandım 2 haftada bir hafta şeklinde ,, kür bitiminden 1 hafta sonra 5000iu pregnly, kullandım ardından 20 gün Klomen kullandım kürün 8. Haftasından itibaren nolvadex kullanmaya başladım taaki 14. Haftaya kadar bu şekilde pct bitirdim, test falan vermedim,, 1. 5 yıl sonra çocuğum oldu, herşey aslında gayet normaldi fakat 2021 yılından beri Cinsel isteksizlik ve sertleşme bozukluğu geliyor arada sırada,  geçen hafta üroloji ye hem bu durumu anlattım hemde steroid kürüne giricem dedim genel bi test istedi benden, sonuç bu 

Cinsel isteksizlik ve sertleşme sorunu, Total testosteron düşüklüğünden dolayı oluyordur hocam, zira sınırda. Buna yol açan nedir ben bilemem, ancak doktorun bu noktada yönlendirmesi lazım. 

Mevcut değerleri yükseltip küre girmek en doğru yol olur. Doktor yönlendirmesi dışında, doğal testoyu arttırmaya yönelik bir beslenme sürecine girmeniz iyi olur, ek olarak testo artışını tetikleyecek idmanlarda iyi olur.   

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Alaz, Şimdi yazdı:

Cinsel isteksizlik ve sertleşme sorunu, Total testosteron düşüklüğünden dolayı oluyordur hocam, zira sınırda. Buna yol açan nedir ben bilemem, ancak doktorun bu noktada yönlendirmesi lazım. 

Mevcut değerleri yükseltip küre girmek en doğru yol olur. Doktor yönlendirmesi dışında, doğal testoyu arttırmaya yönelik bir beslenme sürecine girmeniz iyi olur, ek olarak testo artışını tetikleyecek idmanlarda iyi olur.   

Doğal testo arttırmak için zinco tavsiye edermisin,, dün açtığım bir konuda pct sürecinde zinco testo arttırmak için kullanılıyor dendi,,  be antrenmandan kastınız nasıl olmalı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.413
mcanmeco, 1 dakika önce yazdı:

Doğal testo arttırmak için zinco tavsiye edermisin,, dün açtığım bir konuda pct sürecinde zinco testo arttırmak için kullanılıyor dendi,,  be antrenmandan kastınız nasıl olmalı 

Bu ve bunun gibi yapılmış videolar var. Arkadaşlar gerekli her şeyi yazmışlar bana üstüne laf eklemek düşmedi. 

Şu noktada kür için acele etme. Önce doğal sınırların içine almak için uğraşalım. Keşke free testo testi de olsaydı. Total düşük ama free yüksek olunca totalin manası kalmıyor pek. Ama cinsel isteksizlik iyiye işaret değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
mcanmeco, 10 dakika önce yazdı:

hocam hiç pct yapmasanız bile 15 ay sonra değerleriniz yerine gelirdi hatta bununla ilgili çok güzel bir yazı var forumda ama ilginç bi durum söz konusu

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
mcanmeco, Şimdi yazdı:

Zinco iyi olur hocam, magnezyum da olur. Ek olarak her gün 2-3 diş sarımsak da iyi oluyor. Şahsen etkisini görüyorum sarımsağında. 

Antrenmandan kastım ise squat, deadlift, Bench press üçlüsü hocam. Bu hareketler daha fazla tetikliyor. Powerlift felsefesi ile çalıştığım dönemde, doğal testo arttırmaya yönelik beslenme ve bu hareketler ile Total testo da artışı bariz gözlemliyordum. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Alaz, 1 dakika önce yazdı:

Zinco iyi olur hocam, magnezyum da olur. Ek olarak her gün 2-3 diş sarımsak da iyi oluyor. Şahsen etkisini görüyorum sarımsağında. 

Antrenmandan kastım ise squat, deadlift, Bench press üçlüsü hocam. Bu hareketler daha fazla tetikliyor. Powerlift felsefesi ile çalıştığım dönemde, doğal testo arttırmaya yönelik beslenme ve bu hareketler ile Total testo da artışı bariz gözlemliyordum. 

Anladım hocam teşekkürler ilgin için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.413
Alaz, 2 dakika önce yazdı:

Videoya ve Furkana ilaveten her gün 1 tane kuru soğan tüket. Baya faydası oluyor. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Valhallaxd, 3 dakika önce yazdı:

hocam hiç pct yapmasanız bile 15 ay sonra değerleriniz yerine gelirdi hatta bununla ilgili çok güzel bir yazı var forumda ama ilginç bi durum söz konusu

Hocam doktor kolesterol ile alakalı olabilir dedi, bu tahlilleirin içinde kolesterol de var kırmızı çizili sanırım onlarsa yüksek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Videoya ve Furkana ilaveten her gün 1 tane kuru soğan tüket. Baya faydası oluyor. 

Kesinlikle Hocam doğru söylüyor...

Kuru soğan da çok etkili. Belirli bir süre uyguladım onu da. 

mcanmeco, Bir saat önce yazdı:

Anladım hocam teşekkürler ilgin için 

Ne demek hocam, en kısa sürede değerleri doğal sınırlara çekersiniz umarım 👌

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Bu ve bunun gibi yapılmış videolar var. Arkadaşlar gerekli her şeyi yazmışlar bana üstüne laf eklemek düşmedi. 

Şu noktada kür için acele etme. Önce doğal sınırların içine almak için uğraşalım. Keşke free testo testi de olsaydı. Total düşük ama free yüksek olunca totalin manası kalmıyor pek. Ama cinsel isteksizlik iyiye işaret değil.

Hocam ben doktora cinsel sorunlarımı anlattım ve kasım ayında steroid kürüne giricem dedim genel bi test yapmayı önerdi bende sadece prolaktin eklemisiniz demiştim,, doktor kolesterol ile alakalı olabilir demişti sanırım baya yüksek çıktı tahliller de kırmızı işaretli,, haftaya randevum var o zaman iyice netleşir,, bende o zamana kadar hergğn 2 tablet zinco alırım,, video u yu izleyip ordan da birkaç taktik uygularım teşekkürler hocam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Abi zaten günlük tavuk pilav yiyorum yanında sebze olarak, genelde sade brokoli yada marul soğan maydanoz salatası, yani günlük yarım soğan yiyorumdur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
mcanmeco, 2 saat önce yazdı:

En son 2017de kür yaptım hocam,, prolaktin falanda kırmızı işaret, e nabızdan normal dışı değerler olarak baktığımda da bunlar çıkıyor,, bende hiç anlamam tahlil okuma işinden,, bizim için Bursa önemli olan sonuç yazan kısım sanırım

Değerlerinde bir sorun yok sadece testesteron değerin düşük bidaha ki teste 4 gün cinsel perhiz uygulamadan ve aç karnına girebilirsin ama kafaya takacak bir durum yok değerlerinde bilgin olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.