Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ozerkm

Ilk kür planım hakkında

Önerilen İletiler

ozerkm    6
otopsicikedi, 2 dakika önce yazdı:

Dostum abimiz yüksek karbonhidrat ile yaglandığını söylüyor büyük ihtimalle insülin direnci oluşmuş aldığını yeterince iyi kullanamıyor açlık kan şekeri ve insülini görmek gerekir.

Geçen gün aynı şeyi düşündüğüm için  sabah aç karnına kan şekerimi ölçtüm , hani bu parmağını delip kan ile ölçülen cihazlar var ya onda 72 çıktı ,

Açlık kan şekerine ve insulin değerime de baktıracağım , hormon testi verirken aklımda vardı isabet oldu konudan bahsetmen :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jacop    60
otopsicikedi, 11 dakika önce yazdı:

Dostum abimiz yüksek karbonhidrat ile yaglandığını söylüyor büyük ihtimalle insülin direnci oluşmuş aldığını yeterince iyi kullanamıyor açlık kan şekeri ve insülini görmek gerekir.

Konunun ilk sayfalarına bakarsan sorunu göreceksin kan sonuçlarında insülin normal gözüküyor arkadaşın sıkıntısının yetersiz idman ve beslenme olduğu aşikar.

ilk paylaştığı fotoğraflara bakarsak insülinin normal olduğu düzeydede şuan ki halinden bir farkı yok insülinde farklılık olsa görüntüde bunu görürdük

tarihinde Jacop tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6
Jacop, 2 dakika önce yazdı:

Konunun ilk sayfalarına bakarsan sorunu göreceksin kan sonuçlarında insülin normal gözüküyor arkadaşın sıkıntısının yetersiz idman ve beslenme olduğu aşikar.

ilk paylaştığı fotoğraflara bakarsak insülinin normal olduğu düzeydede şuan ki halinden bir farkı yok insülinde farklılık olsa görüntüde bunu görürdük

Bravo hocam ben kendi testimde bunların yazdığını bile hatırlamıyordum , bir sıkıntı yok gözüküyor doğru söylüyorsun , 
Rice cream içtah da açar lezzetinden dolayı iyi bir seçenek olabilir , kas oranım düşük olduğu için karb'ı kullanamayabilir o yüzden birden yüklenmeden ufak ufak takip ederek artırabilirim ,
İlginizden dolayı teşekkür ediyorum her ikinize de 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

Bence artık 4x12 gibi çarpım tablosu gibi antrenmanları bırakıp 1 çalışma 1 back off seti uyguladığın haftadan haftaya ağırlıkları takip ettiğin bir log book tutarak ilerlemelisin. Jordan Peters training PDF ini indir güzelce oku anlamaya çalış ordaki örnek antrenmanı kendine uyarla dostum. 

Bulamadım ben 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
ozerkm, 2 saat önce yazdı:

@rastlantisal

Abi pct sonrası 15-20 gün sonra ki durumum ektedir , sizce durumum nedir değerlendirebilir misiniz rica etsem 

B0C78FDD-8FAD-4324-B8F9-088147BC9713.jpeg

Kürden önceki kan testlerinide paylaşman gerek bu tahlillere göre döngün açılmış. Ama ne kadar başarılı pct olduğunu bir öncekiyle karşılaştırarak anlayabiliriz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.361

Geçmiş olsun, döngü çalışıyor. Kür öncesi değerleri bilmiyoruz. Garanti olması açısından 2 hafta daha günde 1 klomen 1 tamoksifen kullanalım. Total testo biraz daha yüksek olsa fena olmaz.

https://www.supplementler.com/urun/kingsize-nutrition-off-cycle-180-tablet-15222

ve çinko ile de desteklersen güzel olur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm, 6 saat önce yazdı:

@rastlantisal

Abi pct sonrası 15-20 gün sonra ki durumum ektedir , sizce durumum nedir değerlendirebilir misiniz rica etsem 

Hocam çok geçmiş olsun çok sevindim sizin adiniza

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.