Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

asdfgh

Ilk kür için yardım

Önerilen İletiler

asdfgh    0

10 hafta testo-boldenon-danabol-winstrol tavsiye etti hoca. Haftaya başlayacağım. Yaş 32 boy 183 kilo 80 Yağ oranı yüzde 15 civarıdır, spor geçmişim de 5 yıl ama ara verdiğim zamanlar oldu.

Hiç ilaç kullanmadım, kürü kullandıktan sonra hormonların normal seviyelere gelmeleri ne kadar sürer? 

Bu sürede cinsel isteksizlik yaşar mıyım?

Kür içinde kullanmam gereken bir ilaç var mı?

Küre başlamadan önce sormak daha iyidir. Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314

Boldenon için 10hafta çok az en az 15hafta yapmalısın ki tam verim alasın,, ve winstrol yazılmış sanırım boldenon dan sonra kullanıcaksın,, çünkü danabol yazıyor biri kilo yapar su tutarsın, winstrol ise definasyon için kullanılan ilaç,, kendi hedefine göre tekrar kombine et ilaçları 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
asdfgh    0
mcanmeco, 5 dakika önce yazdı:

Boldenon için 10hafta çok az en az 15hafta yapmalısın ki tam verim alasın,, ve winstrol yazılmış sanırım boldenon dan sonra kullanıcaksın,, çünkü danabol yazıyor biri kilo yapar su tutarsın, winstrol ise definasyon için kullanılan ilaç,, kendi hedefine göre tekrar kombine et ilaçları 

Süreyi fazla uzatmadan maksimum verim alayım dedim kendisi de en fazla 10 haftaya düşürebiliriz dedi. Peki hocam, danabol önce kullanılacak, wins sonra kullanılacak zaten. Peki kür sonrası libido düzelmesi ve kan değerlerinin düzelmesi ne kadar sürer sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
asdfgh, 43 dakika önce yazdı:

10 hafta testo-boldenon-danabol-winstrol tavsiye etti hoca. Haftaya başlayacağım. Yaş 32 boy 183 kilo 80 Yağ oranı yüzde 15 civarıdır, spor geçmişim de 5 yıl ama ara verdiğim zamanlar oldu.

Hiç ilaç kullanmadım, kürü kullandıktan sonra hormonların normal seviyelere gelmeleri ne kadar sürer? 

Bu sürede cinsel isteksizlik yaşar mıyım?

Kür içinde kullanmam gereken bir ilaç var mı?

Küre başlamadan önce sormak daha iyidir. Teşekkür ederim.

1) hiç gelmeyebilir.

2) Yaşayabilirsin ve bu kürden sonra da devam edebilir. Zaten yıllarca hiç ilaç kullanmamış haline dönemezsin. 

3) MCT diye aratırsan çok kaynak var forumda.

Öncelikle hocanı değişmelisin. Klavyenin bütün tuşlarına basmış maşallah. Boldenon 10 haftada varlığını bile belli etmez. Danabol ve wistrol aynı kürde mantıksız olmuş. Biri bulk diğeri cut ilacı.

10 haftalık bu kür ile kalıcı olarak "hiç" kazanacaksın. Hormonlarını bozman yanına kalacak. O "hoca" seni kaderinle başbaşa bırakacak. Muhtemelen elinde ilaç kaldı satmaya çalışıyor. 

Din dünyasının cinci hocaları ne ise bizim steroid dünyasının salon hocaları da odur :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
asdfgh, 12 dakika önce yazdı:

Süreyi fazla uzatmadan maksimum verim alayım dedim kendisi de en fazla 10 haftaya düşürebiliriz dedi. Peki hocam, danabol önce kullanılacak, wins sonra kullanılacak zaten. Peki kür sonrası libido düzelmesi ve kan değerlerinin düzelmesi ne kadar sürer sizce?

Düzelmen senin genetiği ile alakalı, küre başlarken zaten sağlıklıysan ve kür ortasında test yaptırırsan çıkan sonuçlara göre kür içi tedavi yaparsın,, zaten kür sonuda tedavi yapacaksın kısa sürede toparlarsın, kişiden kişiye değişir bu işler,  ama dediğim gibi 10 hafta boldenon seni anca gıdıklar,, forumda açılmış eski konulara bak araştır 10 haftadan yukarı yapman gerektiğini anlarsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
asdfgh    0
rastlantisal, 15 dakika önce yazdı:

1) hiç gelmeyebilir.

2) Yaşayabilirsin ve bu kürden sonra da devam edebilir. Zaten yıllarca hiç ilaç kullanmamış haline dönemezsin. 

3) MCT diye aratırsan çok kaynak var forumda.

Öncelikle hocanı değişmelisin. Klavyenin bütün tuşlarına basmış maşallah. Boldenon 10 haftada varlığını bile belli etmez. Danabol ve wistrol aynı kürde mantıksız olmuş. Biri bulk diğeri cut ilacı.

10 haftalık bu kür ile kalıcı olarak "hiç" kazanacaksın. Hormonlarını bozman yanına kalacak. O "hoca" seni kaderinle başbaşa bırakacak. Muhtemelen elinde ilaç kaldı satmaya çalışıyor. 

Din dünyasının cinci hocaları ne ise bizim steroid dünyasının salon hocaları da odur :D

Hocam şimdi cinsel isteksizlik yaşayacaksam ve hormonlar bir daha yerine gelmeyecekse eğer ilaç kullanan bu kadar insan hormonları bozuk mu geziyor? Yani bu ilaçları kullanıp hiç verim alamayacağım ve üstüne hormonlarım bozuk olarak kalacak öyle mi? Bilmediğim için soruyorum bu soruyu. Ben hafif olarak kullanıp vücudum toparlansın yeterli mantığıyla kullanacağım. 

mcanmeco, 15 dakika önce yazdı:

Düzelmen senin genetiği ile alakalı, küre başlarken zaten sağlıklıysan ve kür ortasında test yaptırırsan çıkan sonuçlara göre kür içi tedavi yaparsın,, zaten kür sonuda tedavi yapacaksın kısa sürede toparlarsın, kişiden kişiye değişir bu işler,  ama dediğim gibi 10 hafta boldenon seni anca gıdıklar,, forumda açılmış eski konulara bak araştır 10 haftadan yukarı yapman gerektiğini anlarsın 

Kısa süreden kastettiğiniz ne kadar süre hocam?

tarihinde asdfgh tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
asdfgh, 17 dakika önce yazdı:

Hocam şimdi cinsel isteksizlik yaşayacaksam ve hormonlar bir daha yerine gelmeyecekse eğer ilaç kullanan bu kadar insan hormonları bozuk mu geziyor? Yani bu ilaçları kullanıp hiç verim alamayacağım ve üstüne hormonlarım bozuk olarak kalacak öyle mi? Bilmediğim için soruyorum bu soruyu. Ben hafif olarak kullanıp vücudum toparlansın yeterli mantığıyla kullanacağım. 

Kısa süreden kastettiğiniz ne kadar süre hocam?

Bence senin muhakkak bu forumda uzun uzun zaman geçirerek, insanların yaşadığı sorunları okuman ve öyle karar vermen gerekli.

1 enjeksiyonla 3 yıl doğru dürüst ereksiyon görmemiş insanlar var.

Veya kür ile jilet gibi vücut yapıp, tüm hormon değerleri normal olmasına rağmen yıllarca tam erekte olamayan insanlar var.

İlahi piyangonun sana çıkmayacağının garantisi var mı? 

Okumaya önce bu başlıktan başlamalısın. Düşündüğün kadar kolay değil bu yol.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
asdfgh    0
rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Bence senin muhakkak bu forumda uzun uzun zaman geçirerek, insanların yaşadığı sorunları okuman ve öyle karar vermen gerekli.

1 enjeksiyonla 3 yıl doğru dürüst ereksiyon görmemiş insanlar var.

Veya kür ile jilet gibi vücut yapıp, tüm hormon değerleri normal olmasına rağmen yıllarca tam erekte olamayan insanlar var.

İlahi piyangonun sana çıkmayacağının garantisi var mı? 

Okumaya önce bu başlıktan başlamalısın. Düşündüğün kadar kolay değil bu yol.

Hocam gönderdiğiniz başlıkta yazanları okudum.. Aslında herkesin başına geliyorsa bu ereksiyon problemleri ve bir daha düzelmeyecekse bu mantıklı değil. Mesela siz ilaç kullanıp bu gibi sorunlar yaşadınız mı? Bu sorunları nasıl aştınız? Hiç bir zaman düzelmeyecek demeniz beni ürküttü. Sadece bir kür kullanıp verim alıp spora devam etmek istiyorum ki 5 senedir spor yapıyorum ara ara bırakmış olsam da...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
asdfgh, 2 saat önce yazdı:

Hocam gönderdiğiniz başlıkta yazanları okudum.. Aslında herkesin başına geliyorsa bu ereksiyon problemleri ve bir daha düzelmeyecekse bu mantıklı değil. Mesela siz ilaç kullanıp bu gibi sorunlar yaşadınız mı? Bu sorunları nasıl aştınız? Hiç bir zaman düzelmeyecek demeniz beni ürküttü. Sadece bir kür kullanıp verim alıp spora devam etmek istiyorum ki 5 senedir spor yapıyorum ara ara bırakmış olsam da...

İllaki geliyor gibi düşünme. Kimisinin genetiği düzelmeye öyle meyilli ki ne yaparsa yapsın toparlıyor. Ama kimisi için bu mümkün olmuyor. Küre girmeden hangi gruptan olduğunu anlayamazsın. Sana zaten spor salonu hocaları güzelliklerini anlatmıştır. Ben ise sana kötü ihtimallerinin de olduğunu hatta insanın hayatını karartacak kadar kötü olabildiğini, bu forumda da çaresizce başlık açan bir sürü insan olduğunu hatırlatıyorum. Gireceksen dahi kendin sonuna kadar araştır da gir. Sorun yaşadığında neyden olabilir bir fikrin olur. Ne denemen gerektiği hakkında bilgin olur. Hangi testleri yaptırman gerektiğini bilirsin. Sakın ola gym hocaları dedi diye bu işlere girişme.

Evet deca dick oldum. PCT ile deca dick de bitti. Peşi sıra temas olmadan ereksiyon zor oluyordu. Onu da DHT türevi kür ile düzelttim. Bu sefer de türlü yan etkilerin yanında sivilce sorunu ile boğuşmak zorunda kaldım. Bu sivilce sorununun çözümü için yüzlerce sayfa yazı ve makale okudum. Tenim üzerinde onlarca farklı denemem oldu. 1,5 sene sonunda doğru ilacı bulabildim. Sürelere dikkat et.

İnan bana 1 kere kür ile kalmaz o. o kürden aldığın her şey sevgili @Lovinghocamın makalesinde en ince detayına kadar anlattığı gibi gidecek. Peki sen şanssız gruptan olmadığının teminatını verebilir misin? Zaten gidecek olan bir iluzyon için bu kumara değer mi? 

Bence kendine bunu sormalısın.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sana bu kürü öneren kişiyle kesinlikle çalışma biraz para verip hocadan destek al maddi , manevi olarak daha az hasar alarak çıkarsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.