Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokalaf

Kürde iştah problemi

Önerilen İletiler

gokalaf    134

Arkadaşlar artık foruma giren herkesin bildiği üzere 14 haftalık only testo küründeyim. Fakat dehşeeeeeet bi iştah yokluğu var vücutta. Özellikle antrenman sonrası 1 lokma atamıyorum ağzıma ya olmuyor. Millet antrenmandan sonra koşa koşa eve gidiyor yemek yemek için. Dün antrenman sonrası protein için kebap söyledim salona. Bir ısırık aldım miğdem almadı diğer arkadaşlara ikram ettim. Acaba kardiyo mu yapmalıyım antrenman sonrası ne yapmalıyım en ufak bir fikrim yok, sustanon bidaha kullananın allah belasını versin demek istiyorum da diyemicem belki ben enantat ile verimi aldığım için sustanon etki etmiyordur. Normalde 2 saat süren Push antrenmanımı enerjisizlikten dolayı tek bölge 3 hareket 16 17 setlik göğüs üstüne 4 set one arm triceps pushdown yapıp bitirmek zorunda kalıyorum. Bu iştahı nasıl açacaz arkadaş? Kardiyo yapsam korkuyorum daha fazla kilo kaybederim diye, ne yapmalıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

STALOB    126

aynı sıkıntı bende de var acıkmadığım sürece yemiyorum şuan midem de sıkıntı var muhtemelen bende 1 lokma atıyorum tıkıyo beni bolde olmasına rağmen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43

Yağ oranlarınız ne durumda bazı pro abiler yağlanınca iştahının azaldığını ve otomatik olarak cuta girdiklerini söylüyor. Hoş benim yağ oranı 18 falandır ama günde +3000 gömüyorum temiz şekilde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

çok garip geliyor bu sorunlar bana xD tek oturuşta 2 2.5kg yediğim oluyor içecek dahil ,zor tutuyorum kendimi yememek için

çözüm olarak ya pilav yada yulafla shake yap iç tavuk bile atabilirsin tadı önemsiz içerken

yada sevdiğin birşey ye mesela ben portakal suyu ,yulaf ve soğanlı yumurtayı çok seviyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
STALOB, 1 saat önce yazdı:

aynı sıkıntı bende de var acıkmadığım sürece yemiyorum şuan midem de sıkıntı var muhtemelen bende 1 lokma atıyorum tıkıyo beni bolde olmasına rağmen

Salgından kaynaklı olabilir . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905

sorun insülin hassasiyetiyle alakalı. genelde yağ oranıyla alakalı ama sadece artması değil uzun süre aynı kilolarda kalma aynı yağ oranında kalma gibi sebeplerdende artıyor. 3-4 haftalık çok katı diyet yapıp kaybolan iştahını fazlasıyla yerine getire bilirsin. Bu arada fast food lar nsülin hassasiyetini tavan yaptırıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
STALOB, 2 saat önce yazdı:

Boldenon bende fevkalade iştah kapamıştı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Çok teşekkür ederim benim kan grubum da A+ Rh Ekto-Mezo karışımı. Dün antrenmandan geldim yine, omuz çalışmıştım. Evde yemek yiyemedim. Belki de eve geliş saatimin çok geç olması da sebep olabilir... Eve antrenman bitince en erken 11 de varıyorum. Sabah 6 da kalktığım için uykum da oluyor, bu da bir sebep belkide. Ama şuna emin oldum. Zayıflamak isteyen arkadaşlar boğazını tutup yemek yemezse ; sustanon testo prop dan bile daha fazla yağ su attırıyor vücüda bence. Bir sonraki bulk kürümde susta girmeye çekiniyorum. Ama dolu testolar da 800 tl olmuş napcaz bilmiyorum bakalım.

Edit : Dün antrenman sonrası 5 dk kardiyo yaptım yüksek tempoda akşam değil ama sabah kahvaltıda ( Şuan ) düne göre iştah artışı var.

En kötü ihtimalle arkadaşlar işimi değiştiricem, hergün otobüs ile gidip geliyorum baygın baygın bu da sebep olabilir. Mühendislerin bu konuma düşmesini kim sağladıysa da Allah belasını versin.

tarihinde gokalaf tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Sıcak havalarda ve mevsim geçişlerinde iştah sorunu yaşanabilir. Ben de sustanon küründeyim, zaman zaman aşırı iştahlı zaman zaman da iştahsız oluyorum, ortası yok ne yazık ki. Bazı anabolikler ciddi iştah artışı sağlıyor ama sustanonun böyle bir iddiası yok, en azından bende.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Son zamanlarda ben de gün içinde iştahsızlık problemi yaşıyorum. Aynı şeyleri yemekten sıkıldığım için yaşıyorum aslında bunu. Hiç yememektense diyeti bozarak yiyorum.

Antrenman sonrası içinse antrenman bitince acıkana kadar orta tempo yürüyüş tavsiye ederim çok ciddi acıktırıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Black    0

D vitamini eksik etme bence bendede iştahsızlık vardı hem havalarla alakali birazda şuan soğuduğu için havalar iştahım açıldı ne yersem doymuyorum günlük yediğimin haddi hesabı yok.  Ayritten cardio yap antreman sonu 10-20 dk civarı oda etkili olur

tarihinde Black tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.