Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gymibo

Boldenon etkileri

Önerilen İletiler

gymibo    137

Merhaba arkadaslar,once ki konumda bulundugum kuru bitirip testosteron + boldenon + anapolon devam ediyorum. Bunun icin guncel konu acacagim olculer fotograflar ve duzenli bilgilendirmeler ile. Kürün planlamasi burak hocama ait tamamen ona uygun ilerliyorum. Asil sormak istedigim soru boldenon. Bu ilac gec acilan bir ilac bunun bilincindeyim fakat mesela ilac acildiginda sizde ne gibi etkiler oldu? ilacin etkisini nasil hissettiniz? damarlanma antreman disindada mevcut mu? yasadiginiz yan etkiler nelerdir? tecrubelerinizi duymak isterim. Misal, 8. haftada aniden gelen güc hissi vs. bunu nasil anladiniz? herkese saglikli sporlar. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gokalaf    134

@rastlantisal hocam bende şuan 14 haftadır only testo küründeyim. Kürü hiç bırakmadan testo bolde anapolon kürüne gireblir miyim 16 haftalık?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.391
gokalaf, 2 dakika önce yazdı:

@rastlantisal hocam bende şuan 14 haftadır only testo küründeyim. Kürü hiç bırakmadan testo bolde anapolon kürüne gireblir miyim 16 haftalık?

Ben olsam TRT yapıp girerdim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Ben olsam TRT yapıp girerdim 

Sanirim benim izleyecegim yol boyle olurdu,fakat ben 24 temmuzdan beri kurdeyim o yuzden devam karari aldim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.391
gymibo, 1 dakika önce yazdı:

Sanirim benim izleyecegim yol boyle olurdu,fakat ben 24 temmuzdan beri kurdeyim o yuzden devam karari aldim

Sen kürün ilk ayındasın o yüzden sorun olmaz ama bence arkadaş kan degerlerine göre hareket etmeli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
otopsicikedi, 13 dakika önce yazdı:

Sen kürün ilk ayındasın o yüzden sorun olmaz ama bence arkadaş kan degerlerine göre hareket etmeli 

Bolde kullandiniz mi hocam,konudan sapmamak adina :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410

Anapolonu direk çıkar.

Only testo sonunda bir test yaptır duruma bakıp karar verelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Anapolonu direk çıkar.

Only testo sonunda bir test yaptır duruma bakıp karar verelim.

Teste son enjeksiyondan ne kadar süre sonra gireyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410

Aynı gün de gidebilirsin.

Tam kan testi, karaciğer enzim testi, böbrek durumunu anlatan test, LH, FSH, E2, Prolaktin, Total testo, Free testo.

Hatta devam edeceksen de buradan gelen sonuca göre devam edersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Testleri yapıp burada veya yeni bir konuda paylaşacağım, teşekkür ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

damarlanma oldu 

son haftalar yokuş çıkarken yorgunluk tıkanma

büyük irinli sivilce 

açlık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
holyland, 13 dakika önce yazdı:

damarlanma oldu 

son haftalar yokuş çıkarken yorgunluk tıkanma

büyük irinli sivilce 

açlık

Degerli tecrubeleriniz icin tesekkur ederim,damarlanma ve aclik konusu acikcasi merak ettigim bir konu. Damarlanma antreman disi pumpsiz halinde artis gosterdi degil mi? bu arada misal normalde ogun sonrasi kac saatte acikiyordunuz ve boldenonda bu kac saate dustu? damarlanma kur sonrasi kaldi mi? tesekkurler.🙏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410
gymibo, 1 saat önce yazdı:

@rastlantisalhocam siz sanirim boldenon kullanmistiniz,baslikta ki sorularima gore degerli tecrubelerinizi aktarmanizi rica edebilir miyim🙏🏻 tesekkurler

Benim için boldenon, enjeksiyon dünyasının danabolüdür. Neden çünkü burada yan etki başlığında neler yaşadığımı anlattım. Onun yerine only sustanon ile piramit yapmayı yeğlerim.

Çoğu boldenondan yan etki görmediğini düşünüyor. Ama şöyle SP / Balkan boldenona girsinler sonra konuşalım. Yani tam dolu ve gerçek boldenona :)

Ha bir daha boldenon girer miyim? Evet ama Deca gibi bir ilacın yanına DHT derli toplu durması için. Yani temel anabolizan değil yan etkiyi kontrol edecek anabolizan olarak.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    931
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Benim için boldenon, enjeksiyon dünyasının danabolüdür. Neden çünkü burada yan etki başlığında neler yaşadığımı anlattım. Onun yerine only sustanon ile piramit yapmayı yeğlerim.

Çoğu boldenondan yan etki görmediğini düşünüyor. Ama şöyle SP / Balkan boldenona girsinler sonra konuşalım. Yani tam dolu ve gerçek boldenona :)

abi ben dolu bolde kullanıyorum. tek artısı iştah. cisellikte arada negatif etkilediği oluyor. sivilceler arttı ve geçmeyen bir baş ağrısı yapıyor ama insülin kullandığım için o iştaha ihtiyacım var ve bu sorunlara değer diye düşünüyorum. :D cinsellik östrejenden oluyor sırf e2 artsın diye testoyu artırdım.

tarihinde Askabar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410
Askabar, 1 dakika önce yazdı:

abi ben dolu bolde kullanıyorum. tek artısı iştah. cisellikte arada negatif etkilediği oluyor. sivilceler arttı ve geçmeyen bir baş ağrısı yapıyor ama insülin kullandığım için o iştaha ihtiyacım var ve bu sorunlara değer diye düşünüyorum. :D

Bence o iştahı sarmslar ile sağla Şehmus. Boldenon sivilce yapmaya başlayınca bir nokta durmuyor. Birikerek devam ediyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137

rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Ha bir daha boldenon girer miyim? Evet ama Deca gibi bir ilacın yanına DHT derli toplu durması için. Yani temel anabolizan değil yan etkiyi kontrol edecek anabolizan olarak.

Bende SP Boldedeyim hocam. :) hiç mi pozitif katkısı olmadı size?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    48
gymibo, 7 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaslar,once ki konumda bulundugum kuru bitirip testosteron + boldenon + anapolon devam ediyorum. Bunun icin guncel konu acacagim olculer fotograflar ve duzenli bilgilendirmeler ile. Kürün planlamasi burak hocama ait tamamen ona uygun ilerliyorum. Asil sormak istedigim soru boldenon. Bu ilac gec acilan bir ilac bunun bilincindeyim fakat mesela ilac acildiginda sizde ne gibi etkiler oldu? ilacin etkisini nasil hissettiniz? damarlanma antreman disindada mevcut mu? yasadiginiz yan etkiler nelerdir? tecrubelerinizi duymak isterim. Misal, 8. haftada aniden gelen güc hissi vs. bunu nasil anladiniz? herkese saglikli sporlar. :)

Ben önceki gelişimimde boldenone’yi tüm kürde kullanmıştım (ne kadar doluydu bilemiyorum) ancak benim izlenimim iştah ve güç konusunda çok iyi etkilere sahip olduğu idi. Bitmek bilmeyen bir yeme isteği yaratmıştı ve kürün anaboliklerden bence daha önemli olan noktası da beslenme bölümü. Bende aşırı bir sivilcelenme ve RBC’de aşırı artışlar olmadı. Rbc kür sonunda olmasi gerekenin biraz üstünde idi o da kendiliğinden zamanla geriledi herhangi bir rahatsizlik ya da yüksek tansiyon ile karşılaşmadım. Açıkçası deca denemeye korktuğum ilaçlardan biri olduğu için hiç giremedim halen de korkuyorum :) Yeni kürümde bu yüzden yine boldenone kullanıyorum SP marka. Bence sonuçlar kişiden kişiye yani genetiğe göre farklılıklar gösterecektir.

tarihinde frostinheart tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kartal1329    3
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Decayı masumlaştırıp boldenona gömmeniz ironi olmuş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410
Kartal1329, Bir saat önce yazdı:

Decayı masumlaştırıp boldenona gömmeniz ironi olmuş

Decayı nerede masumlaştır mışım?

@gymibobu bende oldu. İlla sende de olacak diye düşünme. Sadece böyle bir ihtimal olduğunu aklından çıkarma.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
frostinheart, 12 saat önce yazdı:

Ben önceki gelişimimde boldenone’yi tüm kürde kullanmıştım (ne kadar doluydu bilemiyorum) ancak benim izlenimim iştah ve güç konusunda çok iyi etkilere sahip olduğu idi. Bitmek bilmeyen bir yeme isteği yaratmıştı ve kürün anaboliklerden bence daha önemli olan noktası da beslenme bölümü. Bende aşırı bir sivilcelenme ve RBC’de aşırı artışlar olmadı. Rbc kür sonunda olmasi gerekenin biraz üstünde idi o da kendiliğinden zamanla geriledi herhangi bir rahatsizlik ya da yüksek tansiyon ile karşılaşmadım. Açıkçası deca denemeye korktuğum ilaçlardan biri olduğu için hiç giremedim halen de korkuyorum :) Yeni kürümde bu yüzden yine boldenone kullanıyorum SP marka. Bence sonuçlar kişiden kişiye yani genetiğe göre farklılıklar gösterecektir.

Güç artışına örnek verir misiniz hocam? Önce ki markanız neydi? teşekkürler. Bu arada bu kisisel bir konu tabi ki farkliliklar mevcut olacaktir fakat pct doneminden sonra ne kadar kazaniminiz oldu?

rastlantisal, 11 saat önce yazdı:

Decayı nerede masumlaştır mışım?

@gymibobu bende oldu. İlla sende de olacak diye düşünme. Sadece böyle bir ihtimal olduğunu aklından çıkarma.

Tesekkurler hocam ilginize. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.