Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Fnkyp1

Research pharma

Önerilen İletiler

Markus Rühl, 2 dakika önce yazdı:

jinekomasti meme ucunda mı gelişir sadece yoksa dışında da gelişir mi aynaya baktığımda sol göğsümün alt tarafı daha şişkinmiş gibi duruyor alt göğüs daha büyükmüş gibi ama psikolojik te olabilir ,  meme ucunu sürekli kontrol ediyorum içinde cisim yok nasıl bir şey olmalı onuda bilmiyorum forumdan okuduğum kadarıyla içinde nohut tanesi gibi cisim olduğunda jinekomasti olunuyormuş siz cabaser arimidex hangi aralıklarla alıyordunuz nasıl hissettiğinizde alıyordunuz.

Bende de içeride nohut tanesi büyüklüğünde plastik gibi bir şey var ama dışarıdan bakıldığında göğüs bölgemde bir acayiplik yok. Ben sadece yarım tablet dostinex almıştım test ve deca kürünün sonunda sonrasında only test gittim 1 ay sonra tekrar 500 test 200/250 tren 400 deca 50 mg anapolon kürüne girdim 10. haftada treni kesip attım dozları 300 test 200 deca sadece antrenman günleri 50 mg anapolona düşürdüm ve o nohut büyüklüğündeki şey aynı şekilde durmaya devam ediyor sanırım prolaktinim normal değerlerin üstüne çıkmadığı için büyümedi. Bende acı,batma,kaşıntı felan bir şey yok sadece içeride nohut büyüklüğünde plastik gibi bir şey var öyle de kalır umarım görüntüyü bozmaz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Markus Rühl    142
NamasteGodDamnİt, 30 dakika önce yazdı:

Bende de içeride nohut tanesi büyüklüğünde plastik gibi bir şey var ama dışarıdan bakıldığında göğüs bölgemde bir acayiplik yok. Ben sadece yarım tablet dostinex almıştım test ve deca kürünün sonunda sonrasında only test gittim 1 ay sonra tekrar 500 test 200/250 tren 400 deca 50 mg anapolon kürüne girdim 10. haftada treni kesip attım dozları 300 test 200 deca sadece antrenman günleri 50 mg anapolona düşürdüm ve o nohut büyüklüğündeki şey aynı şekilde durmaya devam ediyor sanırım prolaktinim normal değerlerin üstüne çıkmadığı için büyümedi. Bende acı,batma,kaşıntı felan bir şey yok sadece içeride nohut büyüklüğünde plastik gibi bir şey var öyle de kalır umarım görüntüyü bozmaz.

Kür içi test vermeye gidiceksek hangi hormonlara bakılması lazım

Prolaktin

E2

Total test , bunlar haricî bakılması gereken varmı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    912
Markus Rühl, 6 dakika önce yazdı:

Kür içi test vermeye gidiceksek hangi hormonlara bakılması lazım

Prolaktin

E2

Total test , bunlar haricî bakılması gereken varmı.

Tabi ki. Bence Kür içi testodan daha önemli olan değerler var. KARACİĞER, BÖBREK , KALP FOKSİTON TESTLERİ, LİPİTLER, PROSTAT VE TİROİT DEĞELERİ

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
NamasteGodDamnİt, 2 saat önce yazdı:

10 hafta 200/250 mg tren enant ve 500 testo 400 deca ve 50 mg iran anapolon sonrası tam kan sayımı, kolestrol ve karaciğer testimi paylaşıyorum.

Enabiz-Tahlilleri (3).pdf

Tren ve deca ayni kurde olmasi nasil bir etki birakti hocam sizde ? Daha once hic gormemistim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd, 13 saat önce yazdı:

Tren ve deca ayni kurde olmasi nasil bir etki birakti hocam sizde ? Daha once hic gormemistim

Yukarıda detaylıca neler yaşadığımı anlattım ama ilginç olan alt ve üstün hiç yükselmemesi neredeyse 2 aydır İran anapolon alıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
NamasteGodDamnİt, Bir saat önce yazdı:

Yukarıda detaylıca neler yaşadığımı anlattım ama ilginç olan alt ve üstün hiç yükselmemesi neredeyse 2 aydır İran anapolon alıyorum. 

İlginç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Askabar, 06.09.2022 - 17:20 yazdı:

TR DE bir sürü zhpc satıcısı var hepsi kafasına göre kar koyuyor ben senden 10 ar dolar daha ucuza alıyorum öyle diyim

Çalışıyorsa sıkıntı yok :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    912
MajesteBVB, Bir saat önce yazdı:

Çalışıyorsa sıkıntı yok :D

O zaman zhpc almaya gerek yok. Çalışıp da ucuz olan bir sürü marka var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.