Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Fnkyp1

Research pharma

Önerilen İletiler

forbit    851
Fnkyp1, 24 dakika önce yazdı:

Research pharma ürünler var elimde hiç duydunuz mu 

Hiç duymadım fiyatlar nasıl oradan belki fikir sahibi olabiliriz. Fotoğrafları var mı ilaçların?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fnkyp1    1
forbit, 03.09.2022 - 15:10 yazdı:

Hiç duymadım fiyatlar nasıl oradan belki fikir sahibi olabiliriz. Fotoğrafları var mı ilaçların?

Tren 23 dolar testo bolde 20 dolar

IMG_20220905_065150.jpg

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Fnkyp1, 4 saat önce yazdı:

Tren 23 dolar testo bolde 20 dolar

İmkansız hocam o rakamlara 300,400 tl tren mi olur? :D Zaten etiketi şişesi belli ediyor kendini.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Şişeler yerliyim diye bağırıyor hocam ek olarak o fiyatlara dolu olacağını sanmıyorum riske girmeye değmez bence, iyi mal iyi para 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Valhallaxd, 4 saat önce yazdı:

Tren 700-800 vardir suan piyasasi

O da zor .  Enantat 1500 acetat 1000 civarı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
PowerWave, 10 dakika önce yazdı:

hocam ben yine insaflı söylemişim :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
PowerWave, 1 saat önce yazdı:

Ağa bu fiyatlar ne herkes bi rakam mı salıyor. Zhpc gibi Bir markanın bile Şuan 1100 Civarı fiyatı var. 1500 e hangi treni alıyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Askabar, 23 saat önce yazdı:

Ağa bu fiyatlar ne herkes bi rakam mı salıyor. Zhpc gibi Bir markanın bile Şuan 1100 Civarı fiyatı var. 1500 e hangi treni alıyorsun 

DOSTUM ŞAKA MI BU :D ZHPC kaç yıldır hayatımız da mazisi ne? Çalıştığı söylenen bir lab ürünü ülkede son bir kaç aydır anılır oldu. Sen gidip balkan pharma parabolan almaya kalksana 1 kutu bakalım kaç para? Adamların kendi ülkesindeki rakamları 80,90 $ o ilaç çıkacak girecek komisyonlar alınacak satıcı kar koyacak sonra herkes bir rakam mı sallıyor olacak? :D Balkan yeni seri parabolanı getirip 1500 liraya satan avanak varsa bana da yol gösterin 4,5 kutu çekeyim. :) Hadi balkanı geç sp de bile anca belki o rakamlara alırsın yazılanlara 1000 ile 1500 aralığında. İşte sırf bu yüzden hiç bir akıllı dışarıdan ilaçlarla vakit kaybetmiyor yerli üretime yöneliyor adam o kadar kahır çekecek ilacı getirene kadar karın ne? 1 dolar :D @Loving ile telefon sohbetlerinden hatırlıyorum ox ve treni sırf kürler yarım kalmasın diye destek sağlıyorum demişti k... sıfır olduğu bu iki ilaçta söylediğini çok net hatırlıyorum. 

far.thumb.png.59e2f939a8b023697c7c6114e5e18dba.png gar.png.b6e857d93e1f7fe9675b4a31b0e3d118.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Acetat en ucuz formu peşinden enantat geliyor . En pahallısı parabolan ..

1100 e dediğin hangi formu söyler misin ? Getirende kazanacak satanda kazanacak ..  öyle türk ilaçları gibi yüzde 100 200 300 kâr maalesef yok . Kendim acetat formunu aylar evvel 800 gibi bir rakamdan almıştım . Zphc yi bilen alır parasına bakmaz . Madem bu illeti vücudunuza enjekte edecekseniz zararı en aza indirmeniz gerekir . 2 hafta oldu tam günlük 0.5 ml gibi bir doz alıyorum . Bu gece zphc tren acetat enjekte ederken ilk defa aşırı güçlü bir öksürük tuttu . Ben en çok hissedilen yan etkisi terleme idi şimdi sanırım öksürükte eklendi . Boğuluyorum ölüyorum sandım hatta ambulans çağıracaktım ..

orjinal ürünler kullanın daima .. Balkan sp labs spectrum ve zphc ..

vesselam

tarihinde PowerWave tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
forbit, 23 saat önce yazdı:

DOSTUM ŞAKA MI BU :D ZHPC kaç yıldır hayatımız da mazisi ne? Çalıştığı söylenen bir lab ürünü ülkede son bir kaç aydır anılır oldu. Sen gidip balkan pharma parabolan almaya kalksana 1 kutu bakalım kaç para? Adamların kendi ülkesindeki rakamları 80,90 $ o ilaç çıkacak girecek komisyonlar alınacak satıcı kar koyacak sonra herkes bir rakam mı sallıyor olacak? :D Balkan yeni seri parabolanı getirip 1500 liraya satan avanak varsa bana da yol gösterin 4,5 kutu çekeyim. :) Hadi balkanı geç sp de bile anca belki o rakamlara alırsın yazılanlara 1000 ile 1500 aralığında. İşte sırf bu yüzden hiç bir akıllı dışarıdan ilaçlarla vakit kaybetmiyor yerli üretime yöneliyor adam o kadar kahır çekecek ilacı getirene kadar karın ne? 1 dolar :D @Loving ile telefon sohbetlerinden hatırlıyorum ox ve treni sırf kürler yarım kalmasın diye destek sağlıyorum demişti k... sıfır olduğu bu iki ilaçta söylediğini çok net hatırlıyorum. 

far.thumb.png.59e2f939a8b023697c7c6114e5e18dba.png gar.png.b6e857d93e1f7fe9675b4a31b0e3d118.png

abi ben balkanı adanada bir abimden alıyorum s.p kendisi dükkanının instasını kullanıyor. zhpc anro balkan ve specturum var adamda. orjinallikte daha hiç yanıltmadı ve dediğiniz fiyatlardan düşük alıyorum ama dediğiniz gibi tren ve anavarda kar yok diye getirmior bayadırbelki şuan getirse o fiyatlar olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    26
Askabar, 44 dakika önce yazdı:

abi ben balkanı adanada bir abimden alıyorum s.p kendisi dükkanının instasını kullanıyor. zhpc anro balkan ve specturum var adamda. orjinallikte daha hiç yanıltmadı ve dediğiniz fiyatlardan düşük alıyorum ama dediğiniz gibi tren ve anavarda kar yok diye getirmior bayadırbelki şuan getirse o fiyatlar olur.

S.p biliyorum gecen fiyat listesi aldim olması gerektiği gibi fiyatlar çevremden birisi gecen 2x deca aldı balkan sitesinde check yapınca orijinal çıktı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
sietre, 17 dakika önce yazdı:

S.p biliyorum gecen fiyat listesi aldim olması gerektiği gibi fiyatlar çevremden birisi gecen 2x deca aldı balkan sitesinde check yapınca orijinal çıktı 

adamlar sadece steroid satmıyor ben daha hiç kötü mal sattıklarına şahit olmadım. fiyatlarda öyle söylendiği kadar da pahalı değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
forbit, 20 saat önce yazdı:

DOSTUM ŞAKA MI BU :D ZHPC kaç yıldır hayatımız da mazisi ne? Çalıştığı söylenen bir lab ürünü ülkede son bir kaç aydır anılır oldu. Sen gidip balkan pharma parabolan almaya kalksana 1 kutu bakalım kaç para? Adamların kendi ülkesindeki rakamları 80,90 $ o ilaç çıkacak girecek komisyonlar alınacak satıcı kar koyacak sonra herkes bir rakam mı sallıyor olacak? :D Balkan yeni seri parabolanı getirip 1500 liraya satan avanak varsa bana da yol gösterin 4,5 kutu çekeyim. :) Hadi balkanı geç sp de bile anca belki o rakamlara alırsın yazılanlara 1000 ile 1500 aralığında. İşte sırf bu yüzden hiç bir akıllı dışarıdan ilaçlarla vakit kaybetmiyor yerli üretime yöneliyor adam o kadar kahır çekecek ilacı getirene kadar karın ne? 1 dolar :D @Loving ile telefon sohbetlerinden hatırlıyorum ox ve treni sırf kürler yarım kalmasın diye destek sağlıyorum demişti karın sıfır olduğu bu iki ilaçta söylediğini çok net hatırlıyorum. 

Peki yerli ve dolu marka nedir , testo lar zaten hepsinin iyi kötü dolu anabolikleri dolu olan yerli marka varmı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Askabar, 22 saat önce yazdı:

ZPHC gerçekten hakkını veren bir ilaç  kullanan dostumdan biliyorum.  Pahalı gelebilir ama  güzel bir şey istiyorsan mecbur paraya kıyılması gerekiliyor. 

ZPHC güncel fiyatları ;

Testo p : 40 $

Testo e : 42 $

Tren a : 62 $

Tren e : 70 $ 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl, 2 saat önce yazdı:

Peki yerli ve dolu marka nedir , testo lar zaten hepsinin iyi kötü dolu anabolikleri dolu olan yerli marka varmı.

Yaklaşık 10 hafta Novalife tren enant kullandım 200-250 mg civarı bu dozu kesinlikle geçmedim ve tam 10 haftadır da öksürük benden eksik olmadı. Brett Wilkin adında bir ifbb pro var birkaç videosunu izlerseniz adamın 30 saniyede bir öksürdüğüne şahit olursunuz aynı durum bende de oldu. Korkunç bir terleme, vücudum adeta yanıyor ve derin bir nefes almaya çalışırken sürekli bir öksürük, adeta öksürmekten gülemiyordum bile. İş yerinde bu öksürüklerimi ilk başlarda alerji olarak açıklamaya çalışsam da covid testi olmaya yönlendirildim ve elbette covid değilim çünkü öksürük dışında bir belirti yok. İlk enjeksiyonumda bir 30 saniye öksürdüğümü hatırlıyorum ve sevinmiştim en azından bir belirti gördüğüm için ama hayatımı cehenneme çevirdi bu ilaç.  20 hafta 2. viteste araba kullanır gibi 400 mg deca aldım ve bir 20 hafta daha gidebilirdim ama tren beni bezdirdi. Bir konu oluşturacaktım fakat ilacı bıraktım arkadaşlar elimde hala 2 flakon tren var kışın kullanır mıyım yoksa birine mi veririm bilmem ama ilaç boş değil. Bir diğer garip olay ise ayak parmaklarıma sürekli kramp girmesiydi, o bölge yağsız olduğu için mi bu oluyordu bilmem genel olarak yağsız bölgeleri daha da belirgin hale getiriyor ilaç. Ön kolum güzel damarlandı, omuzlarım antrenman sonu çizgi çizgiydi, yüzüm zayıfladı, belim inceldi.

Kür öncesinde 90 kg idim şu an 85'im ve treni kullandığım süre boyunca kilo alamadım. Hayatımda ilk kez gainer kullanıyorum, her boş fırsatta mısır gevreği atıştırıyorum vs ama yok.. usta bir şefin soğan doğraması gibi tren adeta aldığım kaloriyi kısa bir süre sonra bana boncuk boncuk ter olarak geri getiriyor. 

Solda 500 test ve 400 deca kürünün son günleri bugüne kadar ulaştığım ve kendimi epey kötü hissettiğim 93 kg. Sağda ise 84-85'im ve 14 aylık kür süresince anladım ki "koca oğlancılık" oynamak bana göre değil, bende öyle bir genetik yok.  80-85 arasında %12 15 yağ oranın ilerlemek istiyorum. Sağdaki fotoğraftan sonra treni bıraktım şu an 300 test 200 deca 50 mg iran anapolon alıyorum formumda bir değişim yok 2 hafta oldu bırakalı treni.

1616601936837.jpg WIN_20220822_12_54_56_Pro_Moment.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126

novalife biraz kumar reis ama fiyat performans olarak adlandıralabilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB, 1 dakika önce yazdı:

novalife biraz kumar reis ama fiyat performans olarak adlandıralabilir

Aynen zaten test ve deca sonrası test sonuçlarını da paylaşmıştım decayı hiç övmedim ama yarışmacı olmadığım için zaten 400 yerine 250-275 decaya da eyvallah diyecektim yeter ki hayat kalitem etkilenmesin fiyatı epey ucuz daha geçen yine eski fiyattan 5-6 kutu testesteron aldım yeni seri göndermiş 2025 skk tarihi son kez eski fiyattan verdi. Ödem yapmıyor vs diye hiç riske girmeden novalife devam ediyorum brom. Altyapısı olan adam gelişecektir ama onu tatmin eder mi bilmem.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
NamasteGodDamnİt, 28 dakika önce yazdı:

Aynen zaten test ve deca sonrası test sonuçlarını da paylaşmıştım decayı hiç övmedim ama yarışmacı olmadığım için zaten 400 yerine 250-275 decaya da eyvallah diyecektim yeter ki hayat kalitem etkilenmesin fiyatı epey ucuz daha geçen yine eski fiyattan 5-6 kutu testesteron aldım yeni seri göndermiş 2025 skk tarihi son kez eski fiyattan verdi. Ödem yapmıyor vs diye hiç riske girmeden novalife devam ediyorum brom. Altyapısı olan adam gelişecektir ama onu tatmin eder mi bilmem.  

bende 200 deca kullanıyorum 4 haftadır yerli malı  kaslarda değişik bi doluluk geldi beslenmem kötü işden  dolayı o yüzden su tutmadım

f... hocadan fiyat listesi istedim novalife tren enant 340 tl :D alsam mı len 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB, 7 dakika önce yazdı:

f... hocadan fiyat listesi istedim novalife tren enant 340 tl :D alsam mı len 

Alıp almamak sana kalmış ama F... isminden dolayı başın belaya girer mi bilmem :)  Ben 240'a almıştım 340 yapmış ama sıcağı sevmeyen biriysen kesinlikle şu mevsimde kullanma. Al kenara koy kışın kullan ve kesinlikle 200 mg başla vücudunu gözlemle. Bu sabah karaciğer enzim, kolestrol ve tam kan sayımı verdim onlar e-nabıza düşsün onları da buradan paylaşırım bakalım neler olmuş vücutta anapolonda alıyorum çünkü oradan da fikrin olur ilaç ne kadar dolu..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
MajesteBVB, 21 dakika önce yazdı:

ZPHC gerçekten hakkını veren bir ilaç  kullanan dostumdan biliyorum.  Pahalı gelebilir ama  güzel bir şey istiyorsan mecbur paraya kıyılması gerekiliyor. 

ZPHC güncel fiyatları ;

Testo p : 40 $

Testo e : 42 $

Tren a : 62 $

Tren e : 70 $ 

TR DE bir sürü zhpc satıcısı var hepsi kafasına göre kar koyuyor ben senden 10 ar dolar daha ucuza alıyorum öyle diyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
NamasteGodDamnİt, 39 dakika önce yazdı:

Yaklaşık 10 hafta Novalife tren enant kullandım 200-250 mg civarı bu dozu kesinlikle geçmedim ve tam 10 haftadır da öksürük benden eksik olmadı. Brett Wilkin adında bir ifbb pro var birkaç videosunu izlerseniz adamın 30 saniyede bir öksürdüğüne şahit olursunuz aynı durum bende de oldu.

Bende tren e test küründeyim 3. haftanın başındayım 250 test e 300 tren e alıyorum (novalife) öksürük bende hiç olmadı , tren e görüntüye yansıması ne zaman başlar bir de sol göğsümde ağrı değil de değişik bi his hissediyorum meme ucuna kontrol ettiğimde içeride sert bi cisim vs yok içi boş şuana kadar cabaser veya arimidex almadım bu değişik hissin prolaktin den mi e2 den mi kaynaklandığını nasıl anlayabilirim ilk 1 tab cabaser alıp 1 gün sonra geçmezse arimidex almayı düşünüyorum e2 yi baskılamak kürün verimini baltalar peki boş yere prolaktini düşürmek kürün verimini azaltırmı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl, 1 dakika önce yazdı:

Bende tren e test küründeyim 3. haftanın başındayım 250 test e 300 tren e alıyorum (novalife) öksürük bende hiç olmadı , tren e görüntüye yansıması ne zaman başlar bir de sol göğsümde ağrı değil de değişik bi his hissediyorum meme ucuna kontrol ettiğimde içeride sert bi cisim vs yok içi boş şuana kadar cabaser veya arimidex almadım bu değişik hissin prolaktin den mi e2 den mi kaynaklandığını nasıl anlayabilirim ilk 1 tab cabaser alıp 1 gün sonra geçmezse arimidex almayı düşünüyorum.

Ben 1,5 ay sonra antrenman sonunda çok daha sert ve dolu bir görüntü yakalamaya başladığımı fark etmiştim. 1,5 aylık sürede terleye terleye, öksüre öksüre tam 5 kg gitti vücuttan ama hacim kaybetmedim zaten 1 yıldır kürde olduğum ve total testom çok yüksek olduğu için. Kimi insanda öksürüğün olmaması ne ilginç.. beni bir uykumda rahat bırakıyordu çünkü öksürük hayatımı zehir etti. Göğsündeki hissin sebebi psikolojik olabilir istersen birkaç hafta sonra test verirsin içeride bir cisim yoksa çok da kafaya takma derim ama sürekli o bölgeyi yoklamaya devam et. Senin aksine ben 500 testo 200/250 tren alıyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
NamasteGodDamnİt, 5 dakika önce yazdı:

Ben 1,5 ay sonra antrenman sonunda çok daha sert ve dolu bir görüntü yakalamaya başladığımı fark etmiştim. 1,5 aylık sürede terleye terleye, öksüre öksüre tam 5 kg gitti vücuttan ama hacim kaybetmedim zaten 1 yıldır kürde olduğum ve total testom çok yüksek olduğu için. Kimi insanda öksürüğün olmaması ne ilginç.. beni bir uykumda rahat bırakıyordu çünkü öksürük hayatımı zehir etti. Göğsündeki hissin sebebi psikolojik olabilir istersen birkaç hafta sonra test verirsin içeride bir cisim yoksa çok da kafaya takma derim ama sürekli o bölgeyi yoklamaya devam et. Senin aksine ben 500 testo 200/250 tren alıyordum.

jinekomasti meme ucunda mı gelişir sadece yoksa dışında da gelişir mi aynaya baktığımda sol göğsümün alt tarafı daha şişkinmiş gibi duruyor alt göğüs daha büyükmüş gibi ama psikolojik te olabilir ,  meme ucunu sürekli kontrol ediyorum içinde cisim yok nasıl bir şey olmalı onuda bilmiyorum forumdan okuduğum kadarıyla içinde nohut tanesi gibi cisim olduğunda jinekomasti olunuyormuş siz cabaser arimidex hangi aralıklarla alıyordunuz nasıl hissettiğinizde alıyordunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.