Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mcanmeco

Unigen pharma __ deca

Önerilen İletiler

mcanmeco    314

Merhabalar unigen marka deca kullanan varmı, ampul formunda olan 250 mg,,, satıcı C. Ü. Sosyal medyada video paylaşan, şapkalı kel eleman,,  forumdaki eski konulara baktım deca harici ürünlerin yorumları var hepsi çöp yazılmış,, aynı yorumları can ile paylaştım, ürünü kullan 1 ayın sonunda test ver, ve hacim ve kilo olarak zaten anlarsın diyor, eğer ürün çalışmassa paranı iade ederim diyor, eleman baya samimi konuşuyor, ama forumdaki deca harici ürünlerin çöp olması beni endişelendiriyor,, yakın zamanda unigen deca kullanan varmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kupabeyi    84

Herkes kendi malına en iyisi en güzeli der bence ürün seçerken satıcılar ile değil kullanıcılarla görüş neyden hangi satıcıdan verim almışlar 

Ben öyle yaptım şans eseri güzel bir ilaç buldum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6

Ben o isimden unigen marka testosteron enanteth,boldenon aldım kullanıyorum 45-50 gün oldu bi faydasını görmedim ancak kan testi verdim 10 gün önce lh , fsh döngüsü kapanmış , total testosteron maksimumun üstüne çıkmış , bu tetkikler çıksa bile sizce sahte olma olasılığı var mıdır ?

tarihinde ozerkm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Kupabeyi, 2 dakika önce yazdı:

Herkes kendi malına en iyisi en güzeli der bence ürün seçerken satıcılar ile değil kullanıcılarla görüş neyden hangi satıcıdan verim almışlar 

Ben öyle yaptım şans eseri güzel bir ilaç buldum

Siz kimden buldunuz şans eseri hocam... Ben de buldum çoğu kişi öneriyor fakat 10ml deca 1200 tl,, aynı marka ürünler başka satıcılarda 500_600_700 tl değişiyor, aynı marka aynı ürün aradaki fiyat farkları gerçekten çok abartı,, burda ki sorulması gereken soru 1200 lük deca ,satıcısı kendi ismini mi pazarlıyor yoksa gerçekten ürün orjinal mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
ozerkm, 1 dakika önce yazdı:

Ben o isimden unigen marka testosteron enanteth,boldenon aldım kullanıyorum 45-50 gün oldu bi faydasını görmedim ancak kan testi verdim 10 gün önce lh , fsh döngüsü kapanmış , total testosteron maksimumun üstüne çıkmış , bu tetkikler çıksa bile sizce sahte olma olasılığı var mıdır ?

Ürün çalışıyordur ama doluluk oranı dandik, yani 200mg boldenon yerine 100 mg vermiş olabilir aynı şey testo içinde geçerli,, ben sadece deca alıcam adam garanti veriyor, 1. Ayda hem gözle görülür değişim hemde kan tahlili değişimi olucak diyor çok ilginç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6
mcanmeco, 1 dakika önce yazdı:

Ürün çalışıyordur ama doluluk oranı dandik, yani 200mg boldenon yerine 100 mg vermiş olabilir aynı şey testo içinde geçerli,, ben sadece deca alıcam adam garanti veriyor, 1. Ayda hem gözle görülür değişim hemde kan tahlili değişimi olucak diyor çok ilginç 

Ürünlerin ham maddesi zayıf demek ki bende birkaç gün önce böyle düşünüp mg'ları artırdım , görecez fark olacak mı bakalım , 
O halde decada da aynı hammadde zayıflığını yaşayabilirsin belki de bro...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
ozerkm, 9 dakika önce yazdı:

Her markanın her ürünü çalışmıyor diye bişey demişti birisi ve hani testo en kolay çalışan ürün belki o sayede sizin döngünüz vs kapandı ama faydasını görmediğiniz çok şaşırdım güç artışı libido vs artmadı mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6
Kupabeyi, Şimdi yazdı:

Her markanın her ürünü çalışmıyor diye bişey demişti birisi ve hani testo en kolay çalışan ürün belki o sayede sizin döngünüz vs kapandı ama faydasını görmediğiniz çok şaşırdım güç artışı libido vs artmadı mı 

Hem testoyu hem boldeyi 500'er mg kullandım ve açıkçası güç artışı ya da libido artışı olmadı ancak kan testinde lh,fsh kapanıp total testosteron artınca hatta estradiol ve ldl kolestrolde artmıştı.
Sahte olsa kan testlerinde değişme olmazdı diye düşünüp 2-3 gün önce mg artışına gittik ,  bakalım şimdi bi fark hissedecek miyim görecez , 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
ozerkm, 6 dakika önce yazdı:

Hem testoyu hem boldeyi 500'er mg kullandım ve açıkçası güç artışı ya da libido artışı olmadı ancak kan testinde lh,fsh kapanıp total testosteron artınca hatta estradiol ve ldl kolestrolde artmıştı.
Sahte olsa kan testlerinde değişme olmazdı diye düşünüp 2-3 gün önce mg artışına gittik ,  bakalım şimdi bi fark hissedecek miyim görecez , 

Hocam değişimlerini bu postta bizimle paylaşırmısın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6
mcanmeco, 10 dakika önce yazdı:

Hocam değişimlerini bu postta bizimle paylaşırmısın 

Bir fark olur ise muhakkak before after fotosu paylaşacağım tamamdır

PowerWave, 8 dakika önce yazdı:

Unigen almayın aldırmayın… Kumar oynuyorsunuz resmen 

Kürün yarısında başka marka ilaca geçmek nasıl olur ? Neden böyle dediniz ya da hangi markayı önerirsiniz peki siz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
ozerkm, 16 dakika önce yazdı:

Bir fark olur ise muhakkak before after fotosu paylaşacağım tamamdır

Kürün yarısında başka marka ilaca geçmek nasıl olur ? Neden böyle dediniz ya da hangi markayı önerirsiniz peki siz ?

Hiç kullanmayacaksanız daha pct yapmalısınız. Başka ilaca geçince de yeniden başlamış gibi olacaksınız .. unigen ben kullanmıştım testo yüksek 15+ fsh lh döngü kapanmıştı ama anlamadığım daha da geriye gitmiştim . Unigen swiss çöp bedavadan döngü kapatıyor ..

sp labs orjinal bulabilirsen al . 
benim tavsiyem zphc ya da spectrum al . Dua edersin  

Bu markalar testten başarılı geçmiş ve dozaj miktarı olarak en yüksek ürünlerdir ..

şöyle ki misal 1ml/250 mg testo da 248mg küsür ürün var . Başarılı bir ürün 

tarihinde PowerWave tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
PowerWave, 8 dakika önce yazdı:

Hiç kullanmayacaksanız daha pct yapmalısınız. Başka ilaca geçince de yeniden başlamış gibi olacaksınız .. unigen ben kullanmıştım testo yüksek 15+ fsh lh döngü kapanmıştı ama anlamadığım daha da geriye gitmiştim . Unigen swiss çöp bedavadan döngü kapatıyor ..

Bu markalar testten başarılı geçmiş ve dozaj miktarı olarak en yüksek ürünlerdir ..

Hocam balkan pharma ve Sp labs buldum ama fiyat abartı geldi,, sence Sp labs ve Balkan pharma deca yarı fiyatı ortalama ne kadar dır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
mcanmeco, 3 dakika önce yazdı:

Hocam balkan pharma ve Sp labs buldum ama fiyat abartı geldi,, sence Sp labs ve Balkan pharma deca yarı fiyatı ortalama ne kadar dır 

Ben bu hatayı yaptım. 

Sadece sana şunu diyeyim, ne idüğü belirsiz markadan 300mg deca enjekte edeceğine balkandan 150 et daha iyi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
PowerWave, 11 dakika önce yazdı:

Orijinal Zphc olup daha ucuz kar payı koyup satan varmı F.K bana pahalı geliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
mcanmeco, 1 dakika önce yazdı:

O gördüğünüz iri adamlar hep orjinal ve de kaliteli ürün kullanıyor .. hepsinin en az 10 20 kür tecrübeleri var .. Kas gelişimi zor gerçekten.. Hiç bir kürde 10 kilo kas kütlesi alamazsın . Alanları görüyoruz sonraki ay puff

tahminimce sp balkan 1000+ ama mesele orjinal bulmak .. 

Zphc al kafan rahat olsun .. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Attila    2
Markus Rühl, 2 saat önce yazdı:

Orijinal Zphc olup daha ucuz kar payı koyup satan varmı F.K bana pahalı geliyor.

Var.

Ü***  G***** 

Bulman zor böyle kodkayarak 🙂

mcanmeco, 2 saat önce yazdı:

Sp labs orijinal satanı biliyorum, aldım da geçen yıl. Trenbolon 100$ deca 65$ civarı. Çok pahalı ürün 

PowerWave, 2 saat önce yazdı:

Spectrum stoğu olan biliyor musun hiç? Sorduklarım hep kalmadı çoğu ürünü diyor. Biliyorsan yazabilir misin? 

Bu arada dozaj konusunda La pharma üzerine daha ilaç kullanmadım. Trenbolon enanthate kukkanmıştım La pharma, 200 yazıyor ama 200+ olduğu kesin, her vuruşta öksürükten yerlere atıyor insanı. Acayip büyümüştüm 8. haftada bırakmak zorunda kaldım aşırı derecede zorluyor vücudu. Zphc de mükemmel ürün, pek şaşmamak lazım 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Attila, 11 dakika önce yazdı:

Var.

Ü***  G***** 

Bulman zor böyle kodkayarak 🙂

Ü. G yi nerden bulcaz hocam insta yada face de varmı 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
ozerkm, 9 dakika önce yazdı:

Sahte olan bir ilaç nasıl kan testini değerlerini değiştiriyor ben onu anlayamadım ya ?

Testo beraberinde içinde farklı maddelerin olduğunu düşünüyorum . Bu tarz ürünlerin genelde testosu az dozajda olsa çalışır . Sen kür yapıyorsun ihtyacın olan testo miktarı … kadar, ama senin ihtiyacın olan ya da kombinlediğin diğer ilaçlarla birlikte alman gereken miktardan az alırsan verim alamazSın .Artı olarak tek başına testo kullanman sana pek bir fayda vermeyecek kaldı ki tam dozaj değiller .. vücutta yükselmiş testo faydadan cok zarar verir

tarihinde PowerWave tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
PowerWave, 4 dakika önce yazdı:

Testo beraberinde içinde farklı maddelerin olduğunu düşünüyorum . Bu tarz ürünlerin genelde testosu az dozajda olsa çalışır . Sen kür yapıyorsun ihtyacın olan testo miktarı … kadar, ama senin ihtiyacın olan ya da kombinlediğin diğer ilaçlarla birlikte alman gereken miktardan az alırsan verim alamazSın .Artı olarak tek başına testo kullanman sana pek bir fayda vermeyecek kaldı ki tam dozaj değiller .. vücutta yükselmiş testo faydadan cok zarar verir

only testo kürü zararlı mı yani o zaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Kupabeyi, 5 dakika önce yazdı:

only testo kürü zararlı mı yani o zaman

Elbette değil kararında kullanılırsa tabi .. Yanına anabolik şart

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Attila    2
mcanmeco, Bir saat önce yazdı:

Ü. G yi nerden bulcaz hocam insta yada face de varmı 

Facebook'ta var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
PowerWave, 55 dakika önce yazdı:

B…b..  sitesi vardı.

Bu siteyi biliyorum. Kıbrıs merkezli diyorlar,, aynı siteden bahsediyoruz sanırım, deca 900 tl civarı zphc, iyi para 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.