Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kerem kurt

Günlük d vitamini kullanımı

Önerilen İletiler

STALOB    126

ben ağzıma günde 10-15 damla damlatıyorum düzenli olarak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

eczaneden aldıysan damla şeklinde normalde üzerinde tek damla  diyorlar ama ben 2-3 damla atıyorum biz normal insan gibi yaşamadığımız için :D

STALOB, 3 saat önce yazdı:

ben fazla atıyorum sanıyordum 10-15 ne :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Kupabeyi, Şimdi yazdı:

valla geçen sene  gittiğimde d vitamini vücutda yoktu bildiğin doktor haftada 2 tane bitir demişti o yüzden bende overdose takılıyorum :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
STALOB, 8 dakika önce yazdı:

15 damla 2000 iu ediyor yaklaşık kullandığım vitamin olarak

Kupabeyi, 8 dakika önce yazdı:

Aslında vitaminlere göre değişiyor benim kullandığımda 5 damla 667 iu abi 15 damla 2000 ediyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

D vitamini iu değerlerine dikkat edilerek kullanılır, çünkü kimi ilaç ml'de 20.000 iu iken kimi ilaç 100.000 iu olur. Dolayısıyla damla hesabı değil iu hesabı yapmalısınız.

Ağır idman yapanlar için günlük 5.000 iu'ya kadar kullanımı uygundur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Ben haftalık 50 damla olanı kullanıyorum,, sağlık ocağına gittim hocam beni daha iyi daha zinde tutacak dalak böbrek ciğer falan filan ne varsa vitamin yaz 1 ay kullanayım dedim,,  D vitamini_ b12_ magnezyum malat _ omega 3 yazdı tam 2 aydır kullanıyorum belli aralıklar ile, haftaya kan testi vericem sonuçlara göre vitamin takviyesi stokluycam, Ekim de kür e girmeden hazır etmem lazım herşeyi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Hala damla yazıyorsunuz :) Arkadaşlar yapmayın etmeyin, suya limon sıkmıyorsunuz.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

Düzenli 5000 iu alıyorum ben. bi faydası varmı derseniz farkettiğim bişey yok

tarihinde hikmetb tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Genel kullanım için devit 3 _50.000  iu olan versiyon günde 4 damla olarak öneriliyor,, bunun yanında k2 vitamini almanız öneriliyor, eğer k2 vitamini eksik olursa D vitamini fazlalığı böbrek ve kalp damar yollarına birikirmiş, yani mokoko diyor doktorlar,  bende şimdi araştırdım iyice çözdüm olayı, ilk önce test yaptırın eğer D vitamini 40 ile 90 değerleri arasında ise almanıza gerek yok eğer 40tan düşükse kullanılmalı,, D ve k2 kombine olursa damara da kan daha hızlı yol alırmış buda bizlere fayda sağlamış olur kür içinde kesinlikle kullanıcam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
Kerem kurt, 2 saat önce yazdı:

D vitaminin günlük dozajlaması ne kadar olmadılır ?

karbonhidrat ve yağlı öğünden hemen sonra 2k-3k iu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

D vitamini yağda çözünen vitamin olduğu için vücutta uzun süre kalabilir cahil cahil iş yapmayın kafa içi basınç artışı bile yapabilir düzgün kullanın şu vitaminleri. En azından d vitaminini düzgün kullanın çocuk oyuncağı değil günde 3 5 damla yeterli 

tarihinde Larues tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Fazlasının bi yararı yök günde 5 damla kadar deviti içeceğinize damlatın yeterli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Fazlasının bi yararı yök günde 5 damla kadar deviti içeceğinize damlatın yeterli.

D vitamini dediği şey aslında sterol bir hormon diye biliyorum. Fakat arkadaşlar bunu o suda çözünen 48 saatte vücuttan atılan vitaminlerle karıştırıyor kafasına göre 10 15 damla alıyor😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126

bir kısım hormon diyor bir kısım değil diyor hala tartışılıyor 2 ye bölünmüş gruplar fakat burda benim 15 damla almam seni alakadar etmez sporcu dostum 

tarihinde STALOB tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    25

Screenshot_20220827-105555_Instagram.thumb.jpg.cee66b1f09caa035a5f0cd0987b80542.jpg

tarihinde sietre tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.