Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

maxadess

Kilo ile alakalı sorunum var

Önerilen İletiler

maxadess    0

Arkadaşlar merhaba bundan 1 yıl önce baya yağlı ve kilolu biriydim tahmini 85-90 arası yağ oranımda fazlaydı şuan 68 kilo ve yağ oranım düşük ama bulka giricegim ama şöyle bir sorun var metabolizmam aşırı derecede hizli ne yersem yiyeyim kilo alamıyorum günlük 500 gram pirinç 500 tavuk yiyorum 3 yumurta yulaf cart curt ama bide bu son 1 aydir aşırı derecede iştahsızlık sorunu çekiyorum ne yapmam lazım bu yüzden bulka filan bile giremiyorum yemek yediğimde hemen kusucak gibi oluyorum ne olursa olsun hiç birşey yiyemiyorum bütün gün hiç birşey yiyemiyorum bu yüzden aşırı kilo kaybediyorum yesem bile vücudum hissetmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
maxadess, 4 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba bundan 1 yıl önce baya yağlı ve kilolu biriydim tahmini 85-90 arası yağ oranımda fazlaydı şuan 68 kilo ve yağ oranım düşük ama bulka giricegim ama şöyle bir sorun var metabolizmam aşırı derecede hizli ne yersem yiyeyim kilo alamıyorum günlük 500 gram pirinç 500 tavuk yiyorum 3 yumurta yulaf cart curt ama bide bu son 1 aydir aşırı derecede iştahsızlık sorunu çekiyorum ne yapmam lazım bu yüzden bulka filan bile giremiyorum yemek yediğimde hemen kusucak gibi oluyorum ne olursa olsun hiç birşey yiyemiyorum bütün gün hiç birşey yiyemiyorum bu yüzden aşırı kilo kaybediyorum yesem bile vücudum hissetmiyor.

Dahiliye polikliniğine git anlat durumu  belki  treoid bezlerinde sorun  olabilir kan testi  ve renkli renkli ultrason sonrası hormon ilacı tedavisi uygulanıyor,, bende de var bu sorun  bazen hızlı  çalışıyor  kilo veriyorum  ve alamıyorum,,, bazen yavaş çalışıyor bu seferde çabuk  yoruluyorum ve halsizlik oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
maxadess    0
mcanmeco, 1 dakika önce yazdı:

Dahiliye polikliniğine git anlat durumu  belki  treoid bezlerinde sorun  olabilir kan testi  ve renkli renkli ultrason sonrası hormon ilacı tedavisi uygulanıyor,, bende de var bu sorun  bazen hızlı  çalışıyor  kilo veriyorum  ve alamıyorum,,, bazen yavaş çalışıyor bu seferde çabuk  yoruluyorum ve halsizlik oluyor 

Dahileyede randevu düşürmek aşırı dert mecbur özele gidicez, sabahları uyandığımda hiç biraey yemek istemiyorum bendede o yüzden hep sabahları aşırı derecede baş ağrısı halsizlik hiç birşey yapmak gelmiyor bide çalıştığım için daha kötü oluyorum hormon tedavisi nasıl oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.392
maxadess, 4 dakika önce yazdı:

Dahileyede randevu düşürmek aşırı dert mecbur özele gidicez, sabahları uyandığımda hiç biraey yemek istemiyorum bendede o yüzden hep sabahları aşırı derecede baş ağrısı halsizlik hiç birşey yapmak gelmiyor bide çalıştığım için daha kötü oluyorum hormon tedavisi nasıl oluyor.

kardiyo yap dostum mutlaka iştahını açıcaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

sabah 30 dk bi marketleri fırınları gez açılır iştahın

yada sevdiğin yemleri ye sabah

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    937
maxadess, 1 saat önce yazdı:

Bulk yapıyorum. İlk başlarda gayet güzel olan iştah son 2-3 haftadır gram yok. Yemekleri zorla ağzıma tıkıp üstüne su içiyordum. Sabahları aç karna 25 dk bisiklet yapıyorum Şuan hafta 2-3 gün sorun ortadan kalktı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.414
Askabar, 6 dakika önce yazdı:

Bulk yapıyorum. İlk başlarda gayet güzel olan iştah son 2-3 haftadır gram yok. Yemekleri zorla ağzıma tıkıp üstüne su içiyordum. Sabahları aç karna 25 dk bisiklet yapıyorum Şuan hafta 2-3 gün sorun ortadan kalktı. 

Şehmus yaz ortası bulk zor be. Bu sıcakta o kadar kalori almak büyük iş. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    937
rastlantisal, 42 dakika önce yazdı:

Abi günlük 150 gr prinç unu 750 gr pirinç yiyorum.  Bunu bilen anlar valla. Birde salaklar bakıp ilaçla bende yaparım diyorlar gülüp geçiyorum. 

tarihinde Askabar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, 47 dakika önce yazdı:

4750 kaloriyi hiç ediyorum abi sıcak mıcak dinlemem 😂

Askabar, 55 dakika önce yazdı:

Bulkda da asla kardiyo kesmem ben ne kadar fazla kardiyo o kadar fazla akciğer kapasitesi besinlerin taşımasında oksijenin fazla kullanılması bi ton yararı var 😁 

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    937
Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

4750 kaloriyi hiç ediyorum abi sıcak mıcak dinlemem 😂

Bulkda da asla kardiyo kesmem ben ne kadar fazla kardiyo o kadar fazla akciğer kapasitesi besinlerin taşımasında oksijenin fazla kullanılması bi ton yararı var 😁 

Ben yeni başladım kardiyolara. Şimdiden faydasını gördüm ama. Bırakmam bende artık hem diyet için alışkanlık kazanmış olurum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Askabar, 4 saat önce yazdı:

Abi günlük 150 gr prinç unu 750 gr pirinç yiyorum.  Bunu bilen anlar valla. Birde salaklar bakıp ilaçla bende yaparım diyorlar gülüp geçiyorum. 

Abi şu dediğine kalıbımı basarım bugün 500 pirinç pişirdim son 100gr lık öğünü yerken dayanamayıp kustum afedersin. Vücut geliştirmenin en zor yanı yemek ya yiyemiyorum iştah sıfır. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
fert, 35 dakika önce yazdı:

Abi şu dediğine kalıbımı basarım bugün 500 pirinç pişirdim son 100gr lık öğünü yerken dayanamayıp kustum afedersin. Vücut geliştirmenin en zor yanı yemek ya yiyemiyorum iştah sıfır. 

Ben de kendimi dnemiştim 600 prinç çiğ ağırlık. 9 da idmana gittim akiam 6 gibi de bitmişti sabah 5 yumurta yemiştim fakat insani cok zorluypr 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

İştahı tıkanan arkadaşlar hele ki uzun süre bulkta iseniz malesef insulin hassasiyetiniz ölmüş durumda.Düzeltmek icin diyet yapmanız şart kısa ve etkili bi diyet kalorileri yarı yarıya kısmanız kâfi.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Emrahtkty, 10 dakika önce yazdı:

İştahı tıkanan arkadaşlar hele ki uzun süre bulkta iseniz malesef insulin hassasiyetiniz ölmüş durumda.Düzeltmek icin diyet yapmanız şart kısa ve etkili bi diyet kalorileri yarı yarıya kısmanız kâfi.

Bi ara senden ayrıntılı bir insülin rehberi bekliyorum hacım. Mesela bu dediğini bilmiyordum. Canavar iştahlı olan ben 500 pirinci bitiremiyorum.

tarihinde fert tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
fert, 9 saat önce yazdı:

Bi ara senden ayrıntılı bir insülin rehberi bekliyorum hacım. Mesela bu dediğini bilmiyordum. Canavar iştahlı olan ben 500 pirinci bitiremiyorum.

İnsılin kullanımı mı yoksa insulinin vücuttaki görevlerinden mi bahsediyorsun?İnsulinin görevleri ise konu Metin abinin uzunca bir yazısı var forumda sabit konu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

İnsılin kullanımı mı yoksa insulinin vücuttaki görevlerinden mi bahsediyorsun?İnsulinin görevleri ise konu Metin abinin uzunca bir yazısı var forumda sabit konu.

insülin kullanımı ve senin tecrübelerin. normalde doyma sorunum vardı son 2 haftadır hiçbir yiyeceği görmek istemiyorum mesela. bunun 2 nedeni olabilir ya trenden dolayı tiroidin düşmesi nedeniyle bünye yavaşladı. yada senin dediğin gibi insülin duyarsızlaşması nedeniyle. bir de sürekli düşük glisemik endeksli beslenince uzun süre iştah açılmıyo. işte nedenini anlamam konusunda senin tecrübelerin önemli bir dayanak olucak bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
fert, 3 dakika önce yazdı:

insülin kullanımı ve senin tecrübelerin. normalde doyma sorunum vardı son 2 haftadır hiçbir yiyeceği görmek istemiyorum mesela. bunun 2 nedeni olabilir ya trenden dolayı tiroidin düşmesi nedeniyle bünye yavaşladı. yada senin dediğin gibi insülin duyarsızlaşması nedeniyle. bir de sürekli düşük glisemik endeksli beslenince uzun süre iştah açılmıyo. işte nedenini anlamam konusunda senin tecrübelerin önemli bir dayanak olucak bence.

Uzun ester önermem.Bence cok gereksiz Kısa ester candır insulinde.Ben 2 kere kullanıyorum günlük bir antreman sırası bir de antreman sonrası öğünden önce.Bu şekil kullanacaksan maltodekstrin ya da gainer kullanman gerek antrenman sırasında.İştah icin eczaneden prakten şurup al sabahları aç karna 1 ölcek kullan 3-4 hafta boyunca o biraz Yardımcı olur sana.Oda olmazsa insulin kullanmadan önce kesinlikle Kısa ve sert bir diyet planlamalısın.Ondan sonra tekrar kademeli yüklemeye geçtiğin zaman insulin kullanımı ile birlikte çok dehşet bi kütle kazanırsın. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Uzun ester önermem.Bence cok gereksiz Kısa ester candır insulinde.Ben 2 kere kullanıyorum günlük bir antreman sırası bir de antreman sonrası öğünden önce.Bu şekil kullanacaksan maltodekstrin ya da gainer kullanman gerek antrenman sırasında.İştah icin eczaneden prakten şurup al sabahları aç karna 1 ölcek kullan 3-4 hafta boyunca o biraz Yardımcı olur sana.Oda olmazsa insulin kullanmadan önce kesinlikle Kısa ve sert bir diyet planlamalısın.Ondan sonra tekrar kademeli yüklemeye geçtiğin zaman insulin kullanımı ile birlikte çok dehşet bi kütle kazanırsın. 

gerçekten sağolasın. hakkaten bu iş tecrübe işi bunların hiçbirini bilmiyordum. hatta geçen bi arkadaş durup dururken yutkunma zorluğu çekmeye başladı yutkunamıyordu. sıkı diyetteydi. tüm değerleri normal çıktı doktorlar nörolojiye filan yönlendirdi. sonra yarışmacı hazırlayan bi hocaya sordular adam her öğünden sonra balık yağı ve omega 3 aldırdı 2. gün adamın sıkıntısı geçti. mesela tecrübe olmadan bunu bilmek çok zor.

tekrardan sağolasın kardeşim önce şu şurup ve diyet işini deneyeyim şimdilik insülin beni korkutuyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
fert, Şimdi yazdı:

gerçekten sağolasın. hakkaten bu iş tecrübe işi bunların hiçbirini bilmiyordum. hatta geçen bi arkadaş durup dururken yutkunma zorluğu çekmeye başladı yutkunamıyordu. sıkı diyetteydi. tüm değerleri normal çıktı doktorlar nörolojiye filan yönlendirdi. sonra yarışmacı hazırlayan bi hocaya sordular adam her öğünden sonra balık yağı ve omega 3 aldırdı 2. gün adamın sıkıntısı geçti. mesela tecrübe olmadan bunu bilmek çok zor.

tekrardan sağolasın kardeşim önce şu şurup ve diyet işini deneyeyim şimdilik insülin beni korkutuyor :)

Rica ederim ne demek bende deneye deneye buluyorum doğru yolu bilgilerimi özellikle bu forumda paylaşmaktan zevk alıyorum bol şanslar kafana takılan bisey olursa etiket at yardımcı olurum seve seve :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.537
maxadess, 21 saat önce yazdı:

Dahiliye doktoruna gitme, hatta herhangi bir doktora da gitme.

Bu sıcaklarda bulk yapan adamın heykelini dikmek bile yetmez.  Biz de profesyonel değiliz deneye yanıla öğreniyoruz, örneğin bende sustanon ile bulk yapmaya başladım ama  aksine 3 kilo verdim. Kilo almak illaki kas kazanmak demek değil, kilo veriyorum ama eskisine nazaran yavaş da olsa hacimleniyorum.

1 ay sonra tüm sıkıntıların geçecektir.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Rdm, 43 dakika önce yazdı:

Dahiliye doktoruna gitme, hatta herhangi bir doktora da gitme.

Bu sıcaklarda bulk yapan adamın heykelini dikmek bile yetmez.  Biz de profesyonel değiliz deneye yanıla öğreniyoruz, örneğin bende sustanon ile bulk yapmaya başladım ama  aksine 3 kilo verdim. Kilo almak illaki kas kazanmak demek değil, kilo veriyorum ama eskisine nazaran yavaş da olsa hacimleniyorum.

1 ay sonra tüm sıkıntıların geçecektir.

İştah falan kalmadı zorla yemek yiyorum abi ben de. Cidden bu sıcaklarda temiz beslenip bulk yapabilen varsa helal olsun

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
desperado, 4 dakika önce yazdı:

İştah falan kalmadı zorla yemek yiyorum abi ben de. Cidden bu sıcaklarda temiz beslenip bulk yapabilen varsa helal olsun

Ben mi sorunluyum yoksa siz mi çözemedim 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.537
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Ben mi sorunluyum yoksa siz mi çözemedim 😂

Hiç birimiz sorunlu değiliz,  sen insülin kullanıyorsun farkımız bu :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 22 dakika önce yazdı:

Hiç birimiz sorunlu değiliz,  sen insülin kullanıyorsun farkımız bu :) 

sipraktin şurup alacağım yarın çok fazla olumlu yorumunu okudum bakalım gelişme olursa yazarım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.