Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mcanmeco

Susta, primo, deca, anapolon

Önerilen İletiler

mcanmeco    314

4 yıldır kür yapmıyorum, güzel çalışır bir deca ile iyi verim alıcağımı düşünüyorum,, buraya eklemem gereken birşey varmı, ilginç ürünler be markalar çıkmış 

1.  Hafta  500 susta 500 deca 100 rimo
2. Hafta 500 susta 500 deca 100 rimo
3. Hafta 500 susta 500 deca 100 rimo
4.Hafta 500 susta 500 deca 100 rimo
5.Hafta 500 susta 500 deca 100 rimo
6.Hafta 500 susta 500 deca 100 rimo
7.Hafta 500 susta 500 deca 100 rimo
8.Hafta 500 susta 500 deca 100 rimo
9.Hafta 500 susta 500 deca 100 rimo
10.Hafta 500 susta 500 deca 100 rimo
11. Hafta 500 susta 200 rimo
12. Hafta 500 susta 200 rimo
13. Hafta 500 susta 200 rimo
14.hafta 500 susta 200 rimo
15. Hafta 250 susta
16. Hafta 250 susta
17. Hafta testlere göre pregnly 5000iu yada chorıomon 5000iu, yada Üroloji doktorum ne öneriese
1. ile 3. Haftalar arası günlük 50 mg anapolon
8. İle 10.haftlar arası günlük 50 mg anapolon
5. Haftadan itibaren haftada 5 gün proviron
1. Haftdan itibaren haftada 3 gün tamoksifen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409

Garip bir kür planlaması.Deca ve test enanth daha makul.İkinci olarak dozların çok yanlış aynı oranda girme testo bi tık yüksek olsun.100 rimo da boşuna masraf bana göre kullanma daha iyi rimo fiyat ve etki açısından yetersiz bir ilaç.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Emrahtkty, 6 dakika önce yazdı:

Garip bir kür planlaması.Deca ve test enanth daha makul.İkinci olarak dozların çok yanlış aynı oranda girme testo bi tık yüksek olsun.100 rimo da boşuna masraf bana göre kullanma daha iyi rimo fiyat ve etki açısından yetersiz bir ilaç.

Ben susta ve primo ları aldım sadece deca kaldı,, 100 primo banada şüpheşi geliyordu,  bu şekilde güncelledim 

1.  Hafta  500 susta 400 deca
2. Hafta 500 susta 400 deca
3. Hafta 500 susta 400 deca
4.Hafta 500 susta 400 deca 
5.Hafta 500 susta 400 deca
6.Hafta 500 susta 400 deca
7.Hafta 500 susta 400 deca
8.Hafta 500 susta 400 deca 200 rimo
9.Hafta 500 susta 400 deca 200 rimo
10.Hafta 500 susta 400 deca 200 rimo
11. Hafta 500 susta 300 rimo
12. Hafta 500 susta 300 rimo
13. Hafta 500 susta 300 rimo
14.hafta 500 susta 300 rimo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
mcanmeco, 4 dakika önce yazdı:

Ben susta ve primo ları aldım sadece deca kaldı,, 100 primo banada şüpheşi geliyordu,  bu şekilde güncelledim 

1.  Hafta  500 susta 400 deca
2. Hafta 500 susta 400 deca
3. Hafta 500 susta 400 deca
4.Hafta 500 susta 400 deca 
5.Hafta 500 susta 400 deca
6.Hafta 500 susta 400 deca
7.Hafta 500 susta 400 deca
8.Hafta 500 susta 400 deca 200 rimo
9.Hafta 500 susta 400 deca 200 rimo
10.Hafta 500 susta 400 deca 200 rimo
11. Hafta 500 susta 300 rimo
12. Hafta 500 susta 300 rimo
13. Hafta 500 susta 300 rimo
14.hafta 500 susta 300 rimo

Rimoyı + 700-800 de bulk için kullanan bir ön görü var genel kitlelerde genellikle definasyonda sıklıkla tercih edilir bence buna harcayacağın parayı sağlam bi marka boldenona harca hem daha az masraflı hem enjeksiyon tasarrufu acı çekmezsin testesteron da enanthat kullanmanı tercih ederim sustanon dekaonat kandan çıkması 30-45 gün sürüyor Buda demek oluyor ki pct en az 1.5 ay beklemelisin çok yıpratıcı bir süreç ve geri dönüşü de oldukça zor olduğunu bir çok makalede gözlemleyebilirsin ama 1 sene kürden çıkıncam pct için özel bir doktora görüneceğim diyorsan kullanabilirsin :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Susta ve primo alındıysa yapılacak bir şey yok anapolon eczaneden alacaksanız çalışmıyor boşa almayın , bana göre oral steorid hiç kullanmayın daha iyi , ben olsam susta deca 10 hafta sağlam bulk yaparım sonrasında 6 hafta vücuttaki fazla yağları temizlerim bu arada primo lar devreye girer kas kaybını önlemiş olursunuz 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Markus Rühl, 6 saat önce yazdı:

Susta ve primo alındıysa yapılacak bir şey yok anapolon eczaneden alacaksanız çalışmıyor boşa almayın , bana göre oral steorid hiç kullanmayın daha iyi , ben olsam susta deca 10 hafta sağlam bulk yaparım sonrasında 6 hafta vücuttaki fazla yağları temizlerim bu arada primo lar devreye girer kas kaybını önlemiş olursunuz 

Sizin dediğiniz gibi düzenledim, çok mantıklı geldi,  eskiden bu kürün aynısı nı yaptım verim aldım  istediğim  sonucu almıştım,  ama pct sırasında çok fazla hacim kaybetmiştim, sizin dediğiniz şekilde yapıcam daha mantıklı,,  yanlız eczane anapolon neden çalışmıyor  yıllardır kullanan lar var,  bende kullandım eski yaptığım kürlerde,  şuan neden çalışmaz dediniz 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

Kardeşim bence şöyle yap çünkü 3 hafta sonra ben de bu küre geçicem:

Anladığım kadarıyla elinde 18 kutu rimo var o yüzden haftalık 300 rimo 500 susta 400 deca ilk 6 hafta böyle git yani ilk 6 hafta yüklemeni yap vücut bi dolsun sonra da sadece 500 susta 400 deca gidersin 12. Hafta decayı kesip geri kalan haftalar sadece susta 500 gidersin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
fert, 28 dakika önce yazdı:

Kardeşim bence şöyle yap çünkü 3 hafta sonra ben de bu küre geçicem:

Anladığım kadarıyla elinde 18 kutu rimo var o yüzden haftalık 300 rimo 500 susta 400 deca ilk 6 hafta böyle git yani ilk 6 hafta yüklemeni yap vücut bi dolsun sonra da sadece 500 susta 400 deca gidersin 12. Hafta decayı kesip geri kalan haftalar sadece susta 500 gidersin 

Buda olabilir ama yukarıda markus hocam ,  ilk 10 hafta deca gir 6 hafta primo git demiş,  bu kafama daha çok yattı,  deca bitişindeki kaybı azda olsa rimo ile kazanırım diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
mcanmeco, 3 saat önce yazdı:

Sizin dediğiniz gibi düzenledim, çok mantıklı geldi,  eskiden bu kürün aynısı nı yaptım verim aldım  istediğim  sonucu almıştım,  ama pct sırasında çok fazla hacim kaybetmiştim, sizin dediğiniz şekilde yapıcam daha mantıklı,,  yanlız eczane anapolon neden çalışmıyor  yıllardır kullanan lar var,  bende kullandım eski yaptığım kürlerde,  şuan neden çalışmaz dediniz 

Bildiğim kadarıyla eski ürünler çok iyi çalışıyordu çünkü hammadde farklı ülkeden geliyordu şuan çinden düşük kalite hammadde ile yapıyorlar tr anapolonu forumda 2 tablet kullanıp 0 etki alanlar var @metinav hocam zamanında açıklamıştı bu olayı forumda eczane anapolon diye aratırsanız bulursunuz , eğer ben illa anapolon alıcam diyorsanız alttaki wp ikonundan burak hocadan İran anapolon alabilirsiniz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Markus Rühl, Bir saat önce yazdı:

Bildiğim kadarıyla eski ürünler çok iyi çalışıyordu çünkü hammadde farklı ülkeden geliyordu şuan çinden düşük kalite hammadde ile yapıyorlar tr anapolonu forumda 2 tablet kullanıp 0 etki alanlar var @metinav hocam zamanında açıklamıştı bu olayı forumda eczane anapolon diye aratırsanız bulursunuz , eğer ben illa anapolon alıcam diyorsanız alttaki wp ikonundan burak hocadan İran anapolon alabilirsiniz.

Forum dan bakıcam,,  ben en son 2017 de girdiğim kürde kullandım gayet ilaç çalıştı  o zamlar her 20 eczaneden 1inde bulunuyordu,  şuan size abartmıyorum izmirin  çeyreğine telefon ile sordum,,  hala aramaya devam ediyorum,,  orjinal eczane malı anapolon  abdi İbrahim markaydı  içeriği beyaz dı,  eğer bulamazsam  İran anapolon  yada danabol bakıcam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Düzgün bir satıcıya denk gelirsen direk test + deca + anapolon yap. Bulamadıysan da eczaneden 500 sustanon 400 rimobolan kürü ile ortalama 15-20 haftalık bir kür yapabilirsin. Eczane anapolonu hiç kullanmadım ancak kullananlar pek etki almadığını söylüyor. Eczane anapolonu denemek istiyorum diyorsan onu da ekleyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.