Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bysabri1

Genx marka ürün kullanan var mı?

Önerilen İletiler

bysabri1    37

Genx Lab diye bir marka buldum daha önce rastlayan yada kullanan arkadaşlar varsa etkilerini yazabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PowerWave    219
bysabri1, 18.08.2022 - 10:56 yazdı:

Genx Lab diye bir marka buldum daha önce rastlayan yada kullanan arkadaşlar varsa etkilerini yazabilir mi?

Yerli üretim uzak dur .. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225

Tavsiyem 1500 2000 tl gibi paralar ver... Gerçek ilaçlar kullan... Çok az dozlarda. Mesela... Ben böyle 1 kürde vücutta ki kaba yağımı attım ve dikkat çekici noktaya getirdim. 200 testo 100 mg trenin sonuçları tatlı olacaktır. @rastlantisal

tarihinde Rota tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Bu labs lar pharmalar bitmez .. Kendisini kanıtlanmış markalar ya da global olan markalar tercih edilmez de adı şanı duyulmamış Merdivenaltı olduğu kesin olan ürünleri sorarsınız. 

Flakonu bile bas bas bağırıyor beni alma diye ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Rota, 1 saat önce yazdı:

Tavsiyem 1500 2000 tl gibi paralar ver... Gerçek ilaçlar kullan... Çok az dozlarda. Mesela... Ben böyle 1 kürde vücutta ki kaba yağımı attım ve dikkat çekici noktaya getirdim. 200 testo 100 mg trenin sonuçları tatlı olacaktır. @rastlantisal

Treni kaç hafta kullandın yan etkileri neler oldu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
desperado, 19 dakika önce yazdı:

Treni kaç hafta kullandın yan etkileri neler oldu 

Az doza rağmen sinir yan etkisi ağır bastı. Anneme dişimi sıkarak cevap veriyordum. Ama genel anlamda sinire yatkın bir insandım. Ama yinede sinir ana faktör. Bide aniden şiddetli ereksiyon bi de yüksek libido. Bende ciddi güç artışı olmadı diyette tercih etmiştim sebebi bundan ötürü olmalı. Ancak yolda falan yürürken ağırlığı tutarken yiyesim geliyordu dambılları. Böyle aniyle yavaş arası bir güç artışı olmuştu. 80 kilo benchi rahat rahat yapmayı başlayıp 3 aylık kürün sonunda 20 tekrarları aştığımı hatırlıyorum. 100 kiloyu bir kaç tekrar atıyordum. Çok düşük kullanmıştım ama 100 mg civarı. Ciddi oranda yağ yakıp ilk defa karın kaslarımı görmüştüm. Bu tamamen yağ oranına ve diyetine bağlı tabi ki... Bi de damarlanma olmuştu böyle sustanon su toplayınca ki hafif damarlanması gibi... Biraz nabzım yüksek geziyordum bazen yarım hap 2.5 mg concor atıyordum. O frenletiyordu. Vücudum sağlamdır, iyileşmeye yatkındır 100mg den sonra sadece prengly ile pct yapmıştım benim vücuduma harika tepki vermişti. Nerdeyse 2 ay gibi bir süre sonrasında ürolojik anlamda hiç ilaç kullanmamış gibi devam ettim. Ancak bazı arkadaşlarımın sorunları aylarca devam etti. Ben şanslıydım. Şu an tren kullanıcak olsam 200 mg dener miyim bilmiyorum konu açmıştım ama hala şüpheliyim... Gerçek 100mg SP Labs ürünü dahi hayatımı psikolojik anlamda değiştirmişti güç vücut vesaire... 200 de neler olur bilmiyorum...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Rota, 35 dakika önce yazdı:

Az doza rağmen sinir yan etkisi ağır bastı. Anneme dişimi sıkarak cevap veriyordum. Ama genel anlamda sinire yatkın bir insandım. Ama yinede sinir ana faktör. Bide aniden şiddetli ereksiyon bi de yüksek libido. Bende ciddi güç artışı olmadı diyette tercih etmiştim sebebi bundan ötürü olmalı. Ancak yolda falan yürürken ağırlığı tutarken yiyesim geliyordu dambılları. Böyle aniyle yavaş arası bir güç artışı olmuştu. 80 kilo benchi rahat rahat yapmayı başlayıp 3 aylık kürün sonunda 20 tekrarları aştığımı hatırlıyorum. 100 kiloyu bir kaç tekrar atıyordum. Çok düşük kullanmıştım ama 100 mg civarı. Ciddi oranda yağ yakıp ilk defa karın kaslarımı görmüştüm. Bu tamamen yağ oranına ve diyetine bağlı tabi ki... Bi de damarlanma olmuştu böyle sustanon su toplayınca ki hafif damarlanması gibi... Biraz nabzım yüksek geziyordum bazen yarım hap 2.5 mg concor atıyordum. O frenletiyordu. Vücudum sağlamdır, iyileşmeye yatkındır 100mg den sonra sadece prengly ile pct yapmıştım benim vücuduma harika tepki vermişti. Nerdeyse 2 ay gibi bir süre sonrasında ürolojik anlamda hiç ilaç kullanmamış gibi devam ettim. Ancak bazı arkadaşlarımın sorunları aylarca devam etti. Ben şanslıydım. Şu an tren kullanıcak olsam 200 mg dener miyim bilmiyorum konu açmıştım ama hala şüpheliyim... Gerçek 100mg SP Labs ürünü dahi hayatımı psikolojik anlamda değiştirmişti güç vücut vesaire... 200 de neler olur bilmiyorum...

Teşekkür ederim dostum yorumun için. Belki bir gün ben de denerim 😀 dbol denemiş miydin daha önce şuanda dbol kullanıyorum bir miktar tansiyonu yükseltti ben de 20mg telmisartan kullanıyorum yükselince. Tren bende de tansiyon problemi yapar mı acaba.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
desperado, 8 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim dostum yorumun için. Belki bir gün ben de denerim 😀 dbol denemiş miydin daha önce şuanda dbol kullanıyorum bir miktar tansiyonu yükseltti ben de 20mg telmisartan kullanıyorum yükselince. Tren bende de tansiyon problemi yapar mı acaba.

Danabol su tutumundan kaynaklı tansiyonu yükseltebilir. Sende eğer su tutumu kaynaklı tansiyonu yükseltmişse. Trende bu su tutulum oranı çok çok daha düşük. Neredeyse sıfıra yakın... Lakin STEROİDLERİ tehlikeli yapan şey aylarca tansiyonun ve kolesterolünün yüksek gezmesine sebep olmasıdır. Bunun cezasını yıllar sonra çekersin. Şimdi değil. Yani sen en hafifinden ağırına kadar yapsan her steroid kürü tansiyonunu mutlaka yükseltecektir. Gerek doz gerek etken maddeler bunu tetikler. İlaç çeşitleri ve dozajlarıda bunu artırır. Tren zaten koşulsuz nabız yükselten bir ilaç... Tüm bunları zaten göze alman gerekir kürün altın kuralı bu... Birde basit gibi gözüken ama çok etkili bir yöntem. Çok sağlıklı temiz beslenip kür esnasında en az 5 litre su içmek... Gerçekten farkı hissettiriyor. Hem görsel anlamda hem sağlık açısından. Ayrıca telmisartan 20mg az geliyorsa 40 a çıkabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Rota, Bir saat önce yazdı:

Danabol su tutumundan kaynaklı tansiyonu yükseltebilir. Sende eğer su tutumu kaynaklı tansiyonu yükseltmişse. Trende bu su tutulum oranı çok çok daha düşük. Neredeyse sıfıra yakın... Lakin STEROİDLERİ tehlikeli yapan şey aylarca tansiyonun ve kolesterolünün yüksek gezmesine sebep olmasıdır. Bunun cezasını yıllar sonra çekersin. Şimdi değil. Yani sen en hafifinden ağırına kadar yapsan her steroid kürü tansiyonunu mutlaka yükseltecektir. Gerek doz gerek etken maddeler bunu tetikler. İlaç çeşitleri ve dozajlarıda bunu artırır. Tren zaten koşulsuz nabız yükselten bir ilaç... Tüm bunları zaten göze alman gerekir kürün altın kuralı bu... Birde basit gibi gözüken ama çok etkili bir yöntem. Çok sağlıklı temiz beslenip kür esnasında en az 5 litre su içmek... Gerçekten farkı hissettiriyor. Hem görsel anlamda hem sağlık açısından. Ayrıca telmisartan 20mg az geliyorsa 40 a çıkabilirsin. 

40 mg fazla geldi küçük tansiyonumu 40a kadar düşürdü. Şuanda 110-120/55-65 arası takılıyorum. 130-140lara çıkınca 20 mg telmisartan 110-120 aralığına sokuyor. Tansiyon sorununu çözdüm gibi görünüyor fakat sormak istediğim başka bi konu da var. Aslında konu açmıştım ama buraya da yazayım. Blast cruiseden sonra tekrar küre girdim kür başında hdl kolesterolüm biraz düşüktü Testo bolde dbol kürüne girince daha da düştü ldl kolesterolüm de biraz düştü aşağı fotoğraf da koyucam bi bilgin var mı bu konuda kürün 14. Gününe ait fotoğraflar.

IMG_20221208_140136.jpg IMG_20221208_140251.jpg IMG_20221208_140317.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
desperado, 34 dakika önce yazdı:

40 mg fazla geldi küçük tansiyonumu 40a kadar düşürdü. Şuanda 110-120/55-65 arası takılıyorum. 130-140lara çıkınca 20 mg telmisartan 110-120 aralığına sokuyor. Tansiyon sorununu çözdüm gibi görünüyor fakat sormak istediğim başka bi konu da var. Aslında konu açmıştım ama buraya da yazayım. Blast cruiseden sonra tekrar küre girdim kür başında hdl kolesterolüm biraz düşüktü Testo bolde dbol kürüne girince daha da düştü ldl kolesterolüm de biraz düştü aşağı fotoğraf da koyucam bi bilgin var mı bu konuda kürün 14. Gününe ait fotoğraflar.

IMG_20221208_140136.jpg IMG_20221208_140251.jpg IMG_20221208_140317.jpg

Biraz garip bir durum. Maalesef bilgim yok. Blast-Cruise yapmana rağmen değerlerin gayet iyi. Ayrıca telmisartan iyi kolesterole ciddi anlamda katkı sağlar. Tek yaptığı şey tansiyonu düşürmek değil. Kötü kolesterolü azaltır iyiyi yükseltir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Rota, 3 dakika önce yazdı:

Biraz garip bir durum. Maalesef bilgim yok. Blast-Cruise yapmana rağmen değerlerin gayet iyi. Ayrıca telmisartan iyi kolesterole ciddi anlamda katkı sağlar. Tek yaptığı şey tansiyonu düşürmek değil. Kötü kolesterolü azaltır iyiyi yükseltir.

Diğer tüm tahlillerim referans değerleri arasında hemogram falan hepsi sapasağlam sadece hdl kolesterolüm düşük alt ast yüksek biraz malum dbolden. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
desperado, 5 dakika önce yazdı:

Diğer tüm tahlillerim referans değerleri arasında hemogram falan hepsi sapasağlam sadece hdl kolesterolüm düşük alt ast yüksek biraz malum dbolden. 

Anormal bir durum olduğunu düşünmüyorum. ALT-AST referans aralığında kalsa ilaçlar çalışmıyo derdik ama değerlerinin iyi olması senin avantajına zaten sorgulama ilacın gerçekse :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Rota, 3 dakika önce yazdı:

Anormal bir durum olduğunu düşünmüyorum. ALT-AST referans aralığında kalsa ilaçlar çalışmıyo derdik ama değerlerinin iyi olması senin avantajına zaten sorgulama ilacın gerçekse :D

Burak abiden aldım ilaçları orijinalliğinden yana sıkıntı yok 😀 hdlyi takip edicem bakalım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
desperado, Şimdi yazdı:

Burak abiden aldım ilaçları orijinalliğinden yana sıkıntı yok 😀 hdlyi takip edicem bakalım 

Hangi marka aldın testoyu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Laziya    0

MERHABA BEN 2014 YILINDA BOLDENON KÜRÜNE GİRMİŞTİM  3. HAFTADA TESTİSLER KÜÇÜLMÜŞTÜ KÜRÜ BIRAKTIM  ECZANEDEN ALDIĞIM PRENGLYİ  1500 PRENGLİ ERTESİ GÜN TEKRAR 1500 PRENGLY VURMUŞTUM TESTİSLERDE HİÇ BİR DÜZELME OLMADI AMA YAPTIĞIM TESTLERDE FSH LH TESTESTORON SEVİYESİ NORMAL GÖZÜKÜYORDU  ÜZERİNDE 8 SENE GEÇTİ HALA TESTİSLER AYNI SORUM BEN BULABİLİRSEM 5000 PRENGLY VURMAK İSTİYORUM PRENGLY BULUNMUYOR MALUM İNTERNETTE YUNAN PRENGLİSİ SATAN BİRİ DENK GELDİ SİZCE BOZUKMUDUR

Screenshot_20221212-110600.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
Laziya, 4 saat önce yazdı:

MERHABA BEN 2014 YILINDA BOLDENON KÜRÜNE GİRMİŞTİM  3. HAFTADA TESTİSLER KÜÇÜLMÜŞTÜ KÜRÜ BIRAKTIM  ECZANEDEN ALDIĞIM PRENGLYİ  1500 PRENGLİ ERTESİ GÜN TEKRAR 1500 PRENGLY VURMUŞTUM TESTİSLERDE HİÇ BİR DÜZELME OLMADI AMA YAPTIĞIM TESTLERDE FSH LH TESTESTORON SEVİYESİ NORMAL GÖZÜKÜYORDU  ÜZERİNDE 8 SENE GEÇTİ HALA TESTİSLER AYNI SORUM BEN BULABİLİRSEM 5000 PRENGLY VURMAK İSTİYORUM PRENGLY BULUNMUYOR MALUM İNTERNETTE YUNAN PRENGLİSİ SATAN BİRİ DENK GELDİ SİZCE BOZUKMUDUR

dostum öncelik konu içerisinde bambaşka bir soru soruyorsun bunun için ayrıca konu açarsan daha faydalı olacaktır herkes için. yunan pregnly çalışmadığı söyleniyor 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67

İran test alsan gerisini de Zpch sp gibi markalardan alabilirsin abi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.