Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

nelenleron    5
metinav, 14 dakika önce yazdı:

Decadickten ziyade lh seviyen çok fazla bu testislerinin iyi durumda olmadığını gösterebilir.Doku kaybı-hasarı yaşamış olma ihtimalin var.Düzgün pct yapılamaması sebep olabilir...Bence hcg bul bir yerlerden ve testislerini geliştir.Hipofiz uyarısı normalde, testis yeterince tepki vermediği için yükselir...Onun dışında biraz prolaktin belki yüksek sayılır başka da görünürde sorun yok gibi...

Merhabalar,

Kaçlık hcg'yi nasıl kullanmam gerekiyor peki ? Ek olarak deri altı mı kas içi mi almam gerekiyor ? Yanında tamoksifen, klomen vb. bir şey almam gerekli midir?

tarihinde nelenleron tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.448

Hiç küre girmeden yaptığın bir test var mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nelenleron    5
rastlantisal, 12 dakika önce yazdı:

Hiç küre girmeden yaptığın bir test var mı? 

Maalesef :( keşke olsaydı..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448
nelenleron, Şimdi yazdı:

Maalesef :( keşke olsaydı..

Metin Hocamın bahsettiği konu için istemiştim. 

Bazı örnekler var mesela. Adam küre girmeden önce FSH çalışmıyor ama haberi yok. Küre giriyor çıkıyor PCT vs uğraşıyor ama FSH bir türlü çalışmıyor. Uzun tetkikler sonunda bunun çok önceden olduğu anlaşılıyor. Eğer olsa idi karşılaştırma şansımız olurdu. İlk etapta prolaktini biraz aşağıya çekmek için yarım dostinex içelim. sonraki 5 gün durumu gözlemleyelim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nelenleron    5
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Metin Hocamın bahsettiği konu için istemiştim. 

Bazı örnekler var mesela. Adam küre girmeden önce FSH çalışmıyor ama haberi yok. Küre giriyor çıkıyor PCT vs uğraşıyor ama FSH bir türlü çalışmıyor. Uzun tetkikler sonunda bunun çok önceden olduğu anlaşılıyor. Eğer olsa idi karşılaştırma şansımız olurdu. İlk etapta prolaktini biraz aşağıya çekmek için yarım dostinex içelim. sonraki 5 gün durumu gözlemleyelim.

Prolaktinimin böyle olduğu zamanlar yine olmuştu cabaser alıyordum 0.5 düşüyordu hemen zaten ama sorun devam ediyordu, acaba Metin abinin dediğin gibi hcg mi uygulasam? Tam uygulama methodunu alırsam eğer deneyebilirim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448
nelenleron, 16 dakika önce yazdı:

Prolaktinimin böyle olduğu zamanlar yine olmuştu cabaser alıyordum 0.5 düşüyordu hemen zaten ama sorun devam ediyordu, acaba Metin abinin dediğin gibi hcg mi uygulasam? Tam uygulama methodunu alırsam eğer deneyebilirim.

Kesinlikle Metin Abiyi dinle. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nelenleron    5

@metinav abi, hcg kullanımı ile doz, yan ürün, deri altı, kas içi gibi bilgileri sizden edinebilme şansım var mı temin edip deneyeyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.618
nelenleron, 1 saat önce yazdı:

Merhabalar,

Kaçlık hcg'yi nasıl kullanmam gerekiyor peki ? Ek olarak deri altı mı kas içi mi almam gerekiyor ? Yanında tamoksifen, klomen vb. bir şey almam gerekli midir?

Hcg deri altına enjekte ediliyor genelde.Sonrasında pct yapmak sanan kalmış, tabi daha iyi olur muhakkak :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21
alpay372, 14 saat önce yazdı:

Dediğim gibi ben daha önce bölerek  kullandım ama uzun zaman önce bir anda 5000 vurdum önerilir mi? sanmıyorum herkesde bunun aynı etki edeceğini düşünmüyorum bana herangi kötü bir etki olmadı.  Dediğim gibi risk.  

Hocam kürden çıktıktan ne kadar bir süre sonra 5000 vurdunuz peki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.