Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Delice

Test + primo / gh / keto diet / prolaktin

Önerilen İletiler

Delice    140

Merhaba. Küre başlamadan önce bir test yaptırmak istedim. Testi devlet hastanesinde yaptırdım. Ancak, istediğim testlerin hepsi olmadığı için pek tatmin olmadım. Yakın zamanda küre başlamadan önce özel bir laboratuvarda tekrardan test yaptıracağım. 

Kürüme ilk 4-6 hafta 125mg testosteron ile başlayacağım. Kan testi verip 200mg'a çıkmayı düşünüyorum. 4 hafta 200mg da seyrettikten sonra 150mg primo eklemeyi düşünüyorum. Takip eden 6 hafta boyunca 150mg test + primo (toplamda 300mg) devam ettikten sonra bir kan testi daha verip, 1 ünite genotropin ekleyeceğim. Aynı şekilde 6 haftalık bir süreçten sonra genotropini de 2 üniteye çıkarmayı düşünüyorum. Biliyorum 2 ünite ile birşey olmaz diyenler çıkacak. Onun haricinde Prolaktin seviyeme ve diyet konusunda yardımcı olabilecek varsa önerilerinizi bekliyorum.

Yaptırdığım test sonucunda prolaktin seviyem referans sınırının biraz üstünde çıktı. Aşağıya kür öncesi hormon testimi ekliyorum: 62e67ea35f7c6_HormonTesti.thumb.jpg.7b93417e845c47d18065666a910c3026.jpg

Önümüzdeki hafta tam kan sayımı testi de yaptıracağım. Konuya eklerim. Ona kadar geçen aylarda yaptırmış olduğum kan testimi ekliyorum:

62e6811b830de_kantesti.thumb.jpg.e38ca58bc850dd716e2ab9a83a211908.jpg

Prolaktin seviyemi doğal yollardan düşürene kadar küre girmeyi erteleyeceğim. Bu, 1 aylık bir zaman demek en az. 

Bunun yanısıra bulk küründe size diyet konusunda danışmak istiyorum. Sadece antrenmanlardan sonra 75 gram karbonhidrat, kalan zamanda keto diyetiyle bulk kürüne giren daha önce olmuş muydu aramızda? 

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.562
Delice, 6 saat önce yazdı:

Merhaba. Küre başlamadan önce bir test yaptırmak istedim. Testi devlet hastanesinde yaptırdım. Ancak, istediğim testlerin hepsi olmadığı için pek tatmin olmadım. Yakın zamanda küre başlamadan önce özel bir laboratuvarda tekrardan test yaptıracağım. 

Kürüme ilk 4-6 hafta 125mg testosteron ile başlayacağım. Kan testi verip 200mg'a çıkmayı düşünüyorum. 4 hafta 200mg da seyrettikten sonra 150mg primo eklemeyi düşünüyorum. Takip eden 6 hafta boyunca 150mg test + primo (toplamda 300mg) devam ettikten sonra bir kan testi daha verip, 1 ünite genotropin ekleyeceğim. Aynı şekilde 6 haftalık bir süreçten sonra genotropini de 2 üniteye çıkarmayı düşünüyorum. Biliyorum 2 ünite ile birşey olmaz diyenler çıkacak. Onun haricinde Prolaktin seviyeme ve diyet konusunda yardımcı olabilecek varsa önerilerinizi bekliyorum.

Yaptırdığım test sonucunda prolaktin seviyem referans sınırının biraz üstünde çıktı. Aşağıya kür öncesi hormon testimi ekliyorum: 62e67ea35f7c6_HormonTesti.thumb.jpg.7b93417e845c47d18065666a910c3026.jpg

Önümüzdeki hafta tam kan sayımı testi de yaptıracağım. Konuya eklerim. Ona kadar geçen aylarda yaptırmış olduğum kan testimi ekliyorum:

62e6811b830de_kantesti.thumb.jpg.e38ca58bc850dd716e2ab9a83a211908.jpg

Prolaktin seviyemi doğal yollardan düşürene kadar küre girmeyi erteleyeceğim. Bu, 1 aylık bir zaman demek en az. 

Bunun yanısıra bulk küründe size diyet konusunda danışmak istiyorum. Sadece antrenmanlardan sonra 75 gram karbonhidrat, kalan zamanda keto diyetiyle bulk kürüne giren daha önce olmuş muydu aramızda? 

@metinav

Prolaktine takılma onu düşürmek bir tablet ilaca bakar ve libido dışında da kısa vadede bir etkisi yok.

Kürdeki dozlar kilona göre yeterli gelmeyebilir bunu zaten az çok tahmin ediyor ve düşünüyorsundur.Kür mantığındaki dozlarla, libido için gereken dozlar farklı seviyelerde.İşe yaramasını nasıl değerlendirdiğin önemli...

Beslenmeni oturtmadan küre girmemen daha doğru olur.Hct değerin çok önemli değilse bile kansızlık olduğunu işaret ediyor olabilir.Onun için önce beslenme ve eksiklikleri giderme, ardından gerekliyse kür düşünülmeli...Primonun ampülü bulunabilirse eczanede 70 tl, gelde bununla kür yap :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
metinav, 19 saat önce yazdı:

Prolaktine takılma onu düşürmek bir tablet ilaca bakar ve libido dışında da kısa vadede bir etkisi yok.

Kürdeki dozlar kilona göre yeterli gelmeyebilir bunu zaten az çok tahmin ediyor ve düşünüyorsundur.Kür mantığındaki dozlarla, libido için gereken dozlar farklı seviyelerde.İşe yaramasını nasıl değerlendirdiğin önemli...

Beslenmeni oturtmadan küre girmemen daha doğru olur.Hct değerin çok önemli değilse bile kansızlık olduğunu işaret ediyor olabilir.Onun için önce beslenme ve eksiklikleri giderme, ardından gerekliyse kür düşünülmeli...Primonun ampülü bulunabilirse eczanede 70 tl, gelde bununla kür yap :)

Hocam merhaba. Evet. Yarın sabah tekrardan kan verecceğim. Bu, 3 ay öncesinin değerleriydi. Prolaktin in yan etkilerinden hiçbirini hissetmiyorum. Libidom oldukça yüksek. Bunun yanısıra yarın vereceğim tahlilden sonra tekrardan değerlendireceğim. 

Kür dozlarında ise, ilk kürüm olacağı için henüz hangi dozda yan etki görmeye başlayacağım bilemiyorum. Bu nedenlie 4-6 haftada bir kan testi yaparak, yan etkileri ve istenen etkileri gözlemleyerek doz artırmayı düşünüyorum. Vücudum akneye çok yatkın olduğu için, vücut geliştirirken akneye boğulmak istemiyorum. Aynı zamanda prolaktin'in yüksek olması nedeniyle jinekomastiye yatkın olabileceğimden, primoyu kür içinde AI olarak kullanmak istiyorum. Aromasin Arimidex Tamoxifen gibi ilaçların kullanımını minimuma indirmek istiyorum. Hepsinden aldım şu anda duruyor ne olur ne olmaz diyerek. 

Yukarıya yazmayı unutmuşum. Boyum 1.75, güncel kilom 74.5kg. Form fotoğraflarımı ve güncel kilomu küre başlamadan önce tekrardan paylaşacağım. Ancak bu, en az 6 aylık bir kür olacak. Tahminen Eylül'de başlayıp, 2023 Temmuz ayında bitirip, PCT ye başlayacağım. Bunu tabii kür içinde yan etkilere göre tekrardan değerlendireceğim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

Hemoglobinim düşük. Bu sorunun kaynağını bulup gidermem gerekiyor. Eğer ki anemi durumu varsa zaten rimobolan bu eksikliği giderecektir. Ancak, yine de bir eksiklik varsa küre başlamadan önce gidermek en mantıklısı. 

Üre değerlerime gelirsek, yoğun antrenman ve iş hayatının etkilemiş olduğunu düşünüyorum. Aldığım su miktarını biraz artırmakta fayda olabilir. 6 hafta sonra tekrardan bir test yaptırıp duruma bakacağım. Bunun yanısıra, karaciğer değerlerim şuan antibiyotik tedavisi görmeme ve her gün güçlü ağrı kesici almama rağmen düzelmiş görünüyor. Bu iyi haber. 

Önümüzdeki kan testi, kür öncesi yaptıracağım son kan testi olur diye umuyorum :) 

62ea8c1693d28_kantesti8.3_2022.thumb.jpg.f57b322bf66b47df8c56517a48158a83.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.