Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gazierdogdu

Ilk kür destek

Önerilen İletiler

gazierdogdu    0

18 Yaşındayım 2 Yıllık bir spor geçmişim var boyum 183 yağoranı %25 olması lazım kilom 86, only testo kürüne girmek istiyorum fakat neler yapmam gerek bilmiyorum danışabileceğim kimse yok ortopedi doktoru 22 yaşına kadar boyumun uzayacağını söyledi bunu engel olmadan nasıl sağlıklı bir şekilde girebilirim, kürdeyken neler yapıp nelere dikkat etmeliyim yardımcı olursanız çook çooook sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ArdaK2    53
gazierdogdu, 3 saat önce yazdı:

18 Yaşındayım 2 Yıllık bir spor geçmişim var boyum 183 yağoranı %25 olması lazım kilom 86, only testo kürüne girmek istiyorum fakat neler yapmam gerek bilmiyorum danışabileceğim kimse yok ortopedi doktoru 22 yaşına kadar boyumun uzayacağını söyledi bunu engel olmadan nasıl sağlıklı bir şekilde girebilirim, kürdeyken neler yapıp nelere dikkat etmeliyim yardımcı olursanız çook çooook sevinirim

Dostum küre girmeni kesinlikle tavsiye etmem ben dinlemem ille girerin diyorsan yağ oranını düşür en az %15 altına doğal sonra küre gir çünkü alacağın verim düşer kürden ve ikk kürün olucaksa bir hoca ile çalışman daha mantıklı olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pringless    2

Küre girersen neler olacağını biliyormusun?

Doğal döngün bozulacak.

Doğal döngün zaten oturmamış.

Bu yaşta küre girmenin çok riskli olduğunun farkındamısın?

Hiç konu hakkında araştırma yaptın mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93

21 yaşından önce küre girmek mantıklı değil ama illa gireceğim diyorsan anabolik ilerlemende yardımcı olacak  tecrübeli bir koç ile anlaşmanı tavsiye ederim. Bana sorarsan 2 sene daha doğal devam et sonra gir yaşın daha küçük hormonların tam oturmadan girmen çok riskli senin için.

tarihinde quacky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gazierdogdu    0
ArdaK2, 13 saat önce yazdı:

Dostum küre girmeni kesinlikle tavsiye etmem ben dinlemem ille girerin diyorsan yağ oranını düşür en az %15 altına doğal sonra küre gir çünkü alacağın verim düşer kürden ve ikk kürün olucaksa bir hoca ile çalışman daha mantıklı olur 

Pringless, 13 saat önce yazdı:

Küre girersen neler olacağını biliyormusun?

Doğal döngün bozulacak.

Doğal döngün zaten oturmamış.

Bu yaşta küre girmenin çok riskli olduğunun farkındamısın?

Hiç konu hakkında araştırma yaptın mı?

quacky, 13 saat önce yazdı:

21 yaşından önce küre girmek mantıklı değil ama illa gireceğim diyorsan anabolik ilerlemende yardımcı olacak  tecrübeli bir koç ile anlaşmanı tavsiye ederim. Bana sorarsan 2 sene daha doğal devam et sonra gir yaşın daha küçük hormonların tam oturmadan girmen çok riskli senin için.

Anlıyorum ama kesinlikle gireceğim ve zarar göreceksemde en düşük zararı görmek istiyorum bunun için ne yapmalıyım? kürde bana ücretli bir şekilde yardımcı olacak hoca var mıdır ben hiç bilmiyorum var ise önerir misiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387
gazierdogdu, 24 dakika önce yazdı:

Anlıyorum ama kesinlikle gireceğim ve zarar göreceksemde en düşük zararı görmek istiyorum bunun için ne yapmalıyım? kürde bana ücretli bir şekilde yardımcı olacak hoca var mıdır ben hiç bilmiyorum var ise önerir misiniz

Göreceğin zararın az veya çok olacağını bilemezsin only testo ile çok büyük sıkıntılar yaşayabilirsin. Sadece fizyolojik değil psikolojik sıkıntılar da yaşayabilirsin. Bunların farkında olman gerek ve ilacı aldığın zaman sadece ilacı aldım daha masrafım yok sanma kür içinde kullanıcağın ürünler pct de kullanıcağın ürünler ve ilacı aldığında daha iyi beslenmen gerektiğini unutma bunların hepsi birer maddi külfet hepsini göz önüne al iyi düşün dostum sağlıklı sporlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gazierdogdu    0
otopsicikedi, 31 dakika önce yazdı:

Göreceğin zararın az veya çok olacağını bilemezsin only testo ile çok büyük sıkıntılar yaşayabilirsin. Sadece fizyolojik değil psikolojik sıkıntılar da yaşayabilirsin. Bunların farkında olman gerek ve ilacı aldığın zaman sadece ilacı aldım daha masrafım yok sanma kür içinde kullanıcağın ürünler pct de kullanıcağın ürünler ve ilacı aldığında daha iyi beslenmen gerektiğini unutma bunların hepsi birer maddi külfet hepsini göz önüne al iyi düşün dostum sağlıklı sporlar.

Maddi konuda sıkıntım yok tek isteğim artık ileri bir seviyeye gitmek çok sıkıldım olduğum yerde sayıklıyorum yağ yakıp ardından bulk yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz ben yaşayacağım sorunların farkındayım ama bunu bilinçli bir şekilde mümkün olduğu kadar düşüğe çekmek istiyorum riskleri vs.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387
gazierdogdu, 8 dakika önce yazdı:

Maddi konuda sıkıntım yok tek isteğim artık ileri bir seviyeye gitmek çok sıkıldım olduğum yerde sayıklıyorum yağ yakıp ardından bulk yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz ben yaşayacağım sorunların farkındayım ama bunu bilinçli bir şekilde mümkün olduğu kadar düşüğe çekmek istiyorum riskleri vs.

Olduğun yerde sayikliyorsan antrenman beslenme uyku stres sigara alkolden uzak durma(varsa tabi) kan degerlerin bence ilk önce bunları gözden geçirmelisin. İlacı alsan bile bunları cözemediysen maksimim gelişimi sağlayamayan aksın. Ama diyorsan ki ben illede başlayacağım zaten ilk önce kan tahlillerini yaptırman gerekiyor bir sorun varsa bunu düzeltip başlamalısın. Tavsiye koç doktor g.a ile başlayabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.