Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Informationhunter

Testo mix 5ester + tren acetate

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba öncelikle evet biliyorum her şeyden önce erkendi eyvallah her şeyin bilincinde olarak küre girdim. (steroidlerin kötü ve yan etkili madde olduklarını bile bile)

Yaklaşık 4-5 ay kadar fitness yaptım 130kg civarındaydım 102ye düştüm. Ve bu süreç boyunca kas kütlemden hiç vermedim veya herhangi bir Pt ile çalışmadım.

Ve internette vücut geliştirme ve fitness ile araştırma yaptıkça sarms anabolitikler vs. bunlar hakkında bilgi edindim ve etkilendim açıkçası.

Şu an elimde Klen, carderine, anavar, superdrol var bunları kullanıyordum ve yeterince etki alamadığımı farkettim kullanalı 1 hafta falan olmuştu ve acele edip bunların üstüne bir de - testo 5 ester mix ve trenbolone acetate kürüne girdim bildiğin ilaç müptelası oldum.

şu an kullandıklarım anavar, superdrol - testo ve tren bu 2nci günüm ve bir etki göremedim kullandıklarımın orjinal olduğundan eminim acaba dozajı arttırmam gerekebilir mi?

veya bende mi bir sorun var. yoksa zamanla mı etki göreceğim

etkiden bahsettiğim durum anlık bir fiziksel değişim değil hissetme ve güç ile alakalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Informationhunter, 3 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba öncelikle evet biliyorum her şeyden önce erkendi eyvallah her şeyin bilincinde olarak küre girdim. (steroidlerin kötü ve yan etkili madde olduklarını bile bile)

Yaklaşık 4-5 ay kadar fitness yaptım 130kg civarındaydım 102ye düştüm. Ve bu süreç boyunca kas kütlemden hiç vermedim veya herhangi bir Pt ile çalışmadım.

Ve internette vücut geliştirme ve fitness ile araştırma yaptıkça sarms anabolitikler vs. bunlar hakkında bilgi edindim ve etkilendim açıkçası.

Şu an elimde Klen, carderine, anavar, superdrol var bunları kullanıyordum ve yeterince etki alamadığımı farkettim kullanalı 1 hafta falan olmuştu ve acele edip bunların üstüne bir de - testo 5 ester mix ve trenbolone acetate kürüne girdim bildiğin ilaç müptelası oldum.

şu an kullandıklarım anavar, superdrol - testo ve tren bu 2nci günüm ve bir etki göremedim kullandıklarımın orjinal olduğundan eminim acaba dozajı arttırmam gerekebilir mi?

etkiden bahsettiğim durum anlık bir fiziksel değişim değil hissetme ve güç ile alakalı.

4 5 aylık spor ve üstüne o kiloda tren gibi Bi ilaç kullanman çok yanlış hocam. Daha deneyimli üyeler bu yönde tavsiye verecektir bana kalırsa 1 günde ilaçtan tepki bekleyecek kadar bilgin varsa direk ilaçları Bi köşeye kaldırman.kalori açığı versen düzgün kardiyo yapsan zaten rahatça yağ yakabilirsin illa kullancaksan da clen kullanırsın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaulucay1111, Bir saat önce yazdı:

4 5 aylık spor ve üstüne o kiloda tren gibi Bi ilaç kullanman çok yanlış hocam. Daha deneyimli üyeler bu yönde tavsiye verecektir bana kalırsa 1 günde ilaçtan tepki bekleyecek kadar bilgin varsa direk ilaçları Bi köşeye kaldırman.kalori açığı versen düzgün kardiyo yapsan zaten rahatça yağ yakabilirsin illa kullancaksan da clen kullanırsın

Tavsiyen için teşekkür ederim hiçbir bilgim olmadığı için zaten forumdan bilgi almaya çalıştım sağ ol.

ardaulucay1111, Bir saat önce yazdı:

Bir de klen kullanınca aşırı bir titreme geliyor oturduğum yerde 140 150bpm falan oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Informationhunter, 51 dakika önce yazdı:

Hatanın neresinden dönsen kardır. 

Bana sorarsan şimdi ilaçların anabolizan kısmını kes. 1 ay only testo gir. Sonra teste girip PCT başlat. 

Daha sonra kilo almana neden olan şeyleri hayatından çıkar, antrenman düzenini oturt ve hayatını düzene koy. Natural limitlerine ulaş. Sonra kür lazım mı değil mi konuşuruz.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Daha hızlı ve acısız ölüm şekillerini de değerlendirebilirsin.

Zaten baştan beri gelen obezite ile mücadele etmiş yorgun bir kardiyovasküler sistem var, bu  yorgun sistemi bodoslama spor ile zorlayıp üzerine kalp basıncını ve ritmini etkilemesi muhtemel ne kadar farmakolojik ürün var ise kullanmak, nereden baksan yaşamak istemiyorum demenin başka bir şekli.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 2 dakika önce yazdı:

Daha hızlı ve acısız ölüm şekillerini de değerlendirebilirsin.

Zaten baştan beri gelen obezite ile mücadele etmiş yorgun bir kardiyovasküler sistem var, bu  yorgun sistemi bodoslama spor ile zorlayıp üzerine kalp basıncını ve ritmini etkilemesi muhtemel ne kadar farmakolojik ürün var ise kullanmak, nereden baksan yaşamak istemiyorum demenin başka bir şekli.

Ben şimdi tren ile testoyu kesin kullanıcam reis bitene kadar 1.5 ay falan sence anavar ile supedrolu cıkarıyım mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Informationhunter, Şimdi yazdı:

Ben şimdi tren ile testoyu kesin kullanıcam reis bitene kadar 1.5 ay falan sence anavar ile supedrolu cıkarıyım mı?

Zorunda mısın onca insan çıkarı için değil senin iyiliğini düşünüp söylüyor çok değil biraz araştırırsan ne demek istediğimi anlayacaksin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Informationhunter, Şimdi yazdı:

Üstadım ben bunun vebalini alamam kusura bakma. Hayat senin karar senin. Nacizane ben ve @Rdmdedem sana tavsiyelerde bulunduk. Benden ötesinde tavsiye bekleme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Informationhunter, 13 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar çok teşekkür ederim diğer bütün herşeyi çıkarıp testo ve trene devam edeceğim eğer ölmezsem yeniden konu acarım teşekkürler.

Geçmiş olsun şimdiden 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

bak ben 250tren e kullaniyorum test e ile hayatım kayıyor yemek yedikten sonra dışarı çıkınca ki ben yağlı da değilim 

vücudun aşırı yıpranır bu sıcakta o kadar kilo ve tren ile, testo da mix üstelik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
holyland, 4 dakika önce yazdı:

bak ben 250tren e kullaniyorum test e ile hayatım kayıyor yemek yedikten sonra dışarı çıkınca ki ben yağlı da değilim 

vücudun aşırı yıpranır bu sıcakta o kadar kilo ve tren ile, testo da mix üstelik

Valla yag oranım düşük spor geçmişim de var ama bu sıcakta kardiyolari bazen atlıyorum ona rağmen kalbimin arada zorlandığını hissediyorum. Tren girmesine rağmen Hangi koruyucuları aldığını yazmamış zaten kürde hadi ereksiyon problemi Bi yere kadar gidiyo ondan sonra halledebiliyor ama olası bir kalp krizinde beyne pıhtı atmasında çok zor bide 3 5 aylik geçmişe clen kullanıyor😂 yaptığı şeyler çok saçma öyle en ağır küre gireyim sağlığımı ortaya atayım bu yag yakiciyi alayım diyerek olmuyor maalesef tam etki bile alamayacak belki🙂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues, 3 saat önce yazdı:

Valla yag oranım düşük spor geçmişim de var ama bu sıcakta kardiyolari bazen atlıyorum ona rağmen kalbimin arada zorlandığını hissediyorum. Tren girmesine rağmen Hangi koruyucuları aldığını yazmamış zaten kürde hadi ereksiyon problemi Bi yere kadar gidiyo ondan sonra halledebiliyor ama olası bir kalp krizinde beyne pıhtı atmasında çok zor bide 3 5 aylik geçmişe clen kullanıyor😂 yaptığı şeyler çok saçma öyle en ağır küre gireyim sağlığımı ortaya atayım bu yag yakiciyi alayım diyerek olmuyor maalesef tam etki bile alamayacak belki🙂

Dostum deme öyle ya, belki alamayabilirim ama deniyorum vücutumdan kendimden artık çok sıkıldım, hayatımda umurumda değil şu an açıkçası acı çekmek hoşuma gidiyor belki ölürüm belki ölmem belli olmaz ama yeniden post atıcam ölmezsem 1.5 aya. Benim asıl sorum da bu değildi zaten. cevabımı çoktan aldım adamım

Belki kendimi yanlış ifade ediyor olabilirim ama ben ağırlık kaldırmaya aşık oldum ölene kadar ağırlık kaldırmak istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Informationhunter, 23 dakika önce yazdı:

Dostum deme öyle ya, belki alamayabilirim ama deniyorum vücutumdan kendimden artık çok sıkıldım, hayatımda umurumda değil şu an açıkçası acı çekmek hoşuma gidiyor belki ölürüm belki ölmem belli olmaz ama yeniden post atıcam ölmezsem 1.5 aya. Benim asıl sorum da bu değildi zaten. cevabımı çoktan aldım adamım

Belki kendimi yanlış ifade ediyor olabilirim ama ben ağırlık kaldırmaya aşık oldum ölene kadar ağırlık kaldırmak istiyorum

Bu bakış açısıyla bu bilgiyle bu ilaçlarla vücudun daha kötü hale gelmesi muhtemel dikkat et

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Informationhunter, 54 dakika önce yazdı:

Beni sakın yanlış anlama ama bu ilaclara dokecegin parayı psikoloğa versen kendine iyilik yapmış olursun hayatını gözden geçirmeniz lazım çok saçma işler yapıyorsun.  Önceki hayatında ne yaşadığını bilemem kimseyi de ilgilendirmez ama belki hayatını gözden geçirdiğinde ağırlık kaldırmayı saçma bile bulabilirsin veya hqyat hakkında kararların değişebilir. Kimsenin ne parası ne sağlığı gitsin istemiyorum yazık günah dinleyip dinlememek senin elinde hayırlı akşamlar kardeşim 

tarihinde Larues tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: nazillikaplanı09
      Merhabalar iyi forumlar,
      iran testosteron nova boldenon Var  trenbolone de eklemeyi istiyorum fakat  piyasadaki çoğu trebolonun boş olduğu en dolusunun bile yüzde 40 dolulukta olduğunu öğrendim  daha önceden tren kullanmış kişiler hangi marka tren kullandığını ve ne kadar verim aldığını paylaşabilir mi rica etsem.
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
    • Yazan: huseyinatas7
      liv52 omega 3 milk thistle 
      3 aylık testo tren kürü kullanımı nasıl olmalı ilk kürüm lütfen ilk kürde tren olur mu demeyin kafaya koydum aldım ürünleri 
      bu vitaminleri nasıl kullanacagım
    • Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar,
      Tren kürü yapıp pct sonrası tecrübelerinizi meral ediyorum...
      Döngü eski haline döndü mü? Şanzıman ve libido eski haline geldi mi? Güç düşüşü oldu mu? Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.