Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Eyzel2

Tahliller

Önerilen İletiler

Eyzel2    70

Hayırlı geceler herkese abilerim arkadaşlarım gonapeplyt ve spemen kullanımı sonrasında 50 gğn geçti değerler hala bu şekilde yorumunuz tavsiyeniz var mıdır ? 

5329F20A-4FEB-471E-ACCA-A0000D05F23E.jpeg
 Bu da eski tahlilim 

DD9FE302-263B-4A93-B1AF-F6015B1BDA0A.png

tarihinde Eyzel2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eyzel2    70
mensphysiqueifbbpro, Bir saat önce yazdı:

Hcg yüklemesi yapıldı mı? Klomen, choriomon vs? 

Daha önce pct yapmıştım bahsettiklerini yaptım fakat açılmamıştı bir kür daha bitirip pct olarak triptolin (gonapeplyt ) kullandım 40 gün de spemen kullandım günde 6 tablet 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
Eyzel2, 29 dakika önce yazdı:

Daha önce pct yapmıştım bahsettiklerini yaptım fakat açılmamıştı bir kür daha bitirip pct olarak triptolin (gonapeplyt ) kullandım 40 gün de spemen kullandım günde 6 tablet 

triptolinin geri dönüşü cok zor oluyor bunu biliyorum sadece 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.670
Eyzel2, 58 dakika önce yazdı:

Doğru zamanlama ve doğru dozla işe yaramaması çok zor klasik pct nin.Öyleki aynı ilaçlar hala tüp bebek ve diğer yumurtlama problemleri için tüm dünyada kullanılıyor.Yerine yenisi bile geliştirilemedi...Ama görüyorsundur triptorelinle bu işin olmayacağını.Ben kendi üzerimde iki defa farklı zamanlarda farklı dozlarda denedim gördüm.İşe yarasaydı emin ol herkesten önce ben önerirdim...Ne uğraşalım hergün hapla ve ilaç yan etkileriyle.Bir doz enjeksiyonla işlem tamam olurdu. :) 

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
metinav, Bir saat önce yazdı:

Doğru zamanlama ve doğru dozla işe yaramaması çok zor klasik pct nin.Öyleki aynı ilaçlar hala tüp bebek ve diğer yumurtlama problemleri için tüm dünyada kullanılıyor.Yerine yenisi bile geliştirilemedi...Ama görüyorsundur triptorelinle bu işin olmayacağını.Ben kendi üzerimde iki defa farklı zamanlarda farklı dozlarda denedim gördüm.İşe yarasaydı emin ol herkesten önce ben önerirdim...Ne uğraşalım hergün hapla ve ilaç yan etkileriyle.Bir doz enjeksiyonla işlem tamam olurdu. :) 

Haklısın Metin abi sana saygı duyuyorum daha önce de yardımcı oldun ama benim vücudumda biraz ters gidiyor işler sanırım açılamadı bir türlü bekliyorum şimdi öyle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.670
Eyzel2, 9 saat önce yazdı:

Haklısın Metin abi sana saygı duyuyorum daha önce de yardımcı oldun ama benim vücudumda biraz ters gidiyor işler sanırım açılamadı bir türlü bekliyorum şimdi öyle 

Bence klasik pct uygula beklemek yerine.Zaten düşük de olsa sistemin açılmış ama volümü ve frekansını üst seviyelere çıkarman lazım.Klomen+tamoksifen yada sadece klomenle süreci tamamla.Triptorellin süresini tam hatırlamıyorum ama blokaj yapıyor belli bir zaman.O süre içinde bu vaziyette kalırsın.3 ay mı 6 ay mı emin değilim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
metinav, 18 saat önce yazdı:

Bence klasik pct uygula beklemek yerine.Zaten düşük de olsa sistemin açılmış ama volümü ve frekansını üst seviyelere çıkarman lazım.Klomen+tamoksifen yada sadece klomenle süreci tamamla.Triptorellin süresini tam hatırlamıyorum ama blokaj yapıyor belli bir zaman.O süre içinde bu vaziyette kalırsın.3 ay mı 6 ay mı emin değilim :) 

Günlük 50 kolomen alayım mi abi 20 gün kadar 20 de tamoxsifen alırım bu süreçte yeterli olur mu sence ? Spemen de kullanabilirim cabaser 5 günde 1 tablet almayı düşünüyorum prolaktin için bir yorumun var mı abi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2, 24 dakika önce yazdı:

Günlük 50 kolomen alayım mi abi 20 gün kadar 20 de tamoxsifen alırım bu süreçte yeterli olur mu sence ? Spemen de kullanabilirim cabaser 5 günde 1 tablet almayı düşünüyorum prolaktin için bir yorumun var mı abi ?

5 günde bir cabaser kullanımının prolaktinini çok fazla baskılayacagini düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
Eyzel2, 2 saat önce yazdı:

cabaser 2 mg bi kere almıştım prolaktin dip yapmıştı cok guclu bi  ilac o yuzden siz ona bulaşmayın  pctde proklaktinle iş yok. 1 defaya mahsus alabilirsin cabaseri

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Mutlucanelcin, 19 saat önce yazdı:

5 günde bir cabaser kullanımının prolaktinini çok fazla baskılayacagini düşünüyorum

Bro prolaktinden ötürü libidomun baskılandığını düşünüyordum belki bu durumu biraz çözebilir diye almıştım elimde dostinex cabaser var dostinex yarım tablet alırım 4 günde bir bu da olabilir 

kayhan035, 18 saat önce yazdı:

cabaser 2 mg bi kere almıştım prolaktin dip yapmıştı cok guclu bi  ilac o yuzden siz ona bulaşmayın  pctde proklaktinle iş yok. 1 defaya mahsus alabilirsin cabaseri

Bakalım bi çözmeye çalışayım durumu teşekkürler 🙏 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.670
Eyzel2, 19 saat önce yazdı:

klomen ve/veya tamoksifen yeter bence...Prolaktin gayet hareketli bir hormon.Yüksek seyretmesine sebep olabilecek bir durum yoksa, pct dönemlerinde çok önemsemiyoruz.Prolaktinin rakibi çok fazla hormon var, onun için ilk etapta düşünmek gerekmez:)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
metinav, 2 dakika önce yazdı:

klomen ve/veya tamoksifen yeter bence...Prolaktin gayet hareketli bir hormon.Yüksek seyretmesine sebep olabilecek bir durum yoksa, pct dönemlerinde çok önemsemiyoruz.Prolaktinin rakibi çok fazla hormon var, onun için ilk etapta düşünmek gerekmez:)

Tamamdır teşekkürler abi tekrardan 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.