Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BilgiMerakı

Kür sonrası tahlil ve istek kaybı

Önerilen İletiler

Merhaba forum sakinleri bir konu hakkında sizlerden yardım almak istiyorum. Ocak ayında 14 haftalık testesteron prop (300 mg) rimabolon (200mg) 4 ünite gh kürüne başladım fakat 6. Haftada şehir değişikliğim ve taşınma sebeplerimden dolayı yarıda kesmek zorunda kaldım taşındığım şehirde aksilikler sebebi ile pct yapacak imkanım ve zamanım yoktu bende psikolojik düşüş yaşamamak adına haftada 100 mg prop almaya devam ettim yaklaşık 14 gün önce son enjeksiyonu yaptım ve 1 aydır isteksizlik hissediyorum tahlil verdim ve sonuçlar aşşağıdaki paylaştığım gibi çıktı klomen vs faydası olabilir mi ciddi isteksizlik söz konusu nasıl giderebilirim bu durumu @metinav metin abi yardımcı olursan çok sevinirim teşekkürler

192BCBC7-BEB1-4E1B-BC82-5C4D4C284C29.png

E8CF97CE-2662-45B4-B89F-51C4C0A166B9.png

5D46EEA8-9594-4922-880C-5D445910A0F8.png

DABE63E1-20C7-4B7D-A233-414780A2DFD3.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzhanarsll    10

Testesteron seviyen biraz düşük görünüyor yaş kaçtı acaba ? Ayrıca @metinav bu konuda sana en doğru bilgiyi verecek kişidir umarım ilgilenir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzhanarsll, Şimdi yazdı:

Testesteron seviyen biraz düşük görünüyor yaş kaçtı acaba ? Ayrıca @metinav bu konuda sana en doğru bilgiyi verecek kişidir umarım ilgilenir

Yaş 23

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Metin hocam iyisini bilir ama anladigim.kadriyla pct yapmadiniz dogrumu okudum yani yukarida size tavsiyem metin hocami dinleyin ama ben olsam klomen alirdim hcg gerek yok lh acik gorunuyor gunluk bir tablet klomn zinco günlük iki tablet d vitamini 20000iu haftada 3tablet seklinde ilerlerdim.ama metin hocami bekleyin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx, 8 saat önce yazdı:

Metin hocam iyisini bilir ama anladigim.kadriyla pct yapmadiniz dogrumu okudum yani yukarida size tavsiyem metin hocami dinleyin ama ben olsam klomen alirdim hcg gerek yok lh acik gorunuyor gunluk bir tablet klomn zinco günlük iki tablet d vitamini 20000iu haftada 3tablet seklinde ilerlerdim.ama metin hocami bekleyin

Teşekkürler fikrin için @metinavhocam siz ne düşünüyorsunuz bu arada evet pct yapmadım bu süreçte 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
BilgiMerakı, 14 dakika önce yazdı:

Fikrin olan kimse yokmu acaba nasıl ilerleyebilirim

Testosteron seviyen gayet normal.Biraz psikolojik olabilir fazla takmış olabilirsin günlük yaşantında ki stres buna bir etken... Doğal testosteron dalgalıdır Üzüntü Stres gerginlik hepsi total testosteronunu belli bir ölçüde düşürebilir. Sıkıntın yok devam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
BilgiMerakı, 11 saat önce yazdı:

Teşekkürler fikrin için @metinavhocam siz ne düşünüyorsunuz bu arada evet pct yapmadım bu süreçte 

Test sonuçlarına göre konuşursak, hipofizin kapanmamış gibi görünüyor.Tamamen sıfırlanmamış olduğundan olsa gerek, yeniden lh artmış.15 gün önceki propun etkisi de geçmiş olduğuna göre, tam bir pct yerine arkadaşların da belirttiği gibi klomen alıp kullanarak atlatırsın diye düşünüyorum.15-20 gün, günde bir tabletle başlayıp yarım tabletle sonlandırabilirsin.

Libido düşüklüğü isteksizlik tahminen östrojen seviyenin 15 'lere inmesinden kaynaklanıyor.Kürler sona erse bile belli bir süre 2-3 etkisi sürebilir...Östrojen seviyen de klomenle artacaktır.

Geçmiş olsun

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rustu_erk    2

Kanka konuyla alakasız ama devlet hastanesinden nasıl test yaptırdın ne dediler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
rustu_erk, 3 dakika önce yazdı:

Kanka konuyla alakasız ama devlet hastanesinden nasıl test yaptırdın ne dediler 

Doktorlara steroid kullanıyorum Diyince genelde bakıyorlar ama garanti olsun dersen şey de “ steroid kullandım cinsel problemlerim var” de her şeyine bakarlar :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rustu_erk    2
Askabar, 7/10/2022 - 22:43 yazdı:

Doktorlara steroid kullanıyorum Diyince genelde bakıyorlar ama garanti olsun dersen şey de “ steroid kullandım cinsel problemlerim var” de her şeyine bakarlar :) 

Kanka 18 e daha girmedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
rustu_erk, 7 saat önce yazdı:

Kanka 18 e daha girmedim 

Knk 18 e girmediysen kür işine hiç girme zaten :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.