Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

luffiec

Enjeksyon hakkında

Önerilen İletiler

luffiec    2

Kalçadan vurulması gereken iğneleri bilen kişi tarafından nasıl yaptırabilirim.Herhangi bir tanıdığım yok acil servisler sıkıntı çıkarır mı ilaçları gördüğü zaman ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    913
luffiec, Şimdi yazdı:

Kalçadan vurulması gereken iğneleri bilen kişi tarafından nasıl yaptırabilirim.Herhangi bir tanıdığım yok acil servisler sıkıntı çıkarır mı ilaçları gördüğü zaman ?

acil servislerde genelde steroidler sıkıntı oluyor ama sağlık kabinleri vuruyor. yinede en temizi kendi kendine vurman ama olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Acil servisler özel klinlikler hastane ler tanıdığın olmadığı sürece reçete istiyor.

askabarında dediği gibi sürekli birine yaptırmaktansa çevrende tanıdığın yok ise kendin büyük kas gruplarından enjekte etmen daha mantıklı.

Deneyim tecrübeniz yoksa riske girmeyin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luffiec    2
Askabar, 2 dakika önce yazdı:

acil servislerde genelde steroidler sıkıntı oluyor ama sağlık kabinleri vuruyor. yinede en temizi kendi kendine vurman ama olsun.

anladım teşekkür ederim benim enjeksyon başına 400ml gibi bir rakam düşüyor sizce hangi enjektörü kullanmalıyım 1ml lik enjektörlerin iğne boyu kısa sıkıntı yaratır mı yoksa 2ml yeşil uçlu şart mı hangiis idealdir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
luffiec, Şimdi yazdı:

anladım teşekkür ederim benim enjeksyon başına 400ml gibi bir rakam düşüyor sizce hangi enjektörü kullanmalıyım 1ml lik enjektörlerin iğne boyu kısa sıkıntı yaratır mı yoksa 2ml yeşil uçlu şart mı hangiis idealdir

ben azda vursam çokta vursam yeşil uclu 5ml beybi enjektör kullanıyorum. tercih meselesi nasıl rahat edeceksen onunla vur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luffiec    2
scorocco, 1 dakika önce yazdı:

Acil servisler özel klinlikler hastane ler tanıdığın olmadığı sürece reçete istiyor.

askabarında dediği gibi sürekli birine yaptırmaktansa çevrende tanıdığın yok ise kendin büyük kas gruplarından enjekte etmen daha mantıklı.

Deneyim tecrübeniz yoksa riske girmeyin.

teşekkür ederim <3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
luffiec, Şimdi yazdı:

teşekkür ederim <3

Rica ederim sağlıklı sporlar başarılar..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luffiec    2
Askabar, Şimdi yazdı:

ben azda vursam çokta vursam yeşil uclu 5ml beybi enjektör kullanıyorum. tercih meselesi nasıl rahat edeceksen onunla vur

o zaman iyi 1ml enjektörler ince hesap için ve iğne ucunun küçük olması benim işime gelir kafamda oluşan soru iğne boyu kısa olduğu için acaba kas içine tam olur mu vs diyeydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Beybi enjector bende öneriyorum kalçadan enjecte ederken pompa yumuşak olduğu için rahat bi şekilde enjecte ediliyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?
    • Yazan: KAMO
      iyi akşamlar bilindik bir isimden koçluk aldım 125testo 250bolde il enjeksiyonumu dün yaptım kalçadan hiçbir hemsire veya doktor yapmadıgı için ilaç kullanan bir abimden yapmasını istedim normalde yüzüstü yatılarak enjeksiyon olur ama arabada yapmak zorunda kaldık ve cenin pozisyonu gibi bir pozisyonda yapmak zorunda kaldık ve steril kurallarına çok uyulmadan yapıldı enjeksiyon sırasında hiçbir acı hissetmedim fakat saat geçtikçe artan bir acı başladı enjeksiyon yerinde akşam saatlerinde ise ani bir halsizlik ve ateş ile hastaneye gidip vitamin+ağrı kesici serum yedikten sonra biraz daha iyiydim ama bugün ağrı çok daha fazla arttı zor yürüyorum ve enjeksiyon yerine dokunduğumda sertlik mevcut bilginiz dahilinde yardımcı olursanır çok mutlu olurum acıdan zor duruyorum🙏🏻
    • Yazan: MrJoker
      Merhabalar
      Ben hep kalçadan kendim enjeksiyon uyguluyorum. Bugün enjeksiyon yaparken piston yaptığımda kan geldiğini gördüm ve geri çektim iğneyi. Yoğun bir kanama oldu. İğneyi değiştirip tekrar farklı yerden enjeksiyon yaptım. İlacı vurduktan sonra iğneyi çıkarttım ve şeffaf bir sıvının içinde(enjekte ettiğim ilaç olduğunu düşünüyorum) minik damlacıklar halinde kan aktı. İlk defa başıma geliyor ve çok enteresan bir görüntüsü vardı. Şansa video çekiyordum o sırada ve kaydedebildim o anı. Forum kurallarında o resmi eklemek yasak mı bilmediğim için eklemiyorum. Yasak değilse ekleyebilirim. Bu durumdan korkmalı mıyım? Yanlış bir şey mi yapıyorum? Ve o şeffaf sıvı neydi neden çıktı? Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Amator91
      Sayın Arkadaşlarım Abilerim,
      Vücut takıntısı olan 31 yaşında birisiyim. 185 boyundayım. Güncel kilom 85. Çocukluğum dahil olmak üzere 20 yaşına kadar hep kilolu olarak büyüdüm, dalga geçildim (özellikle büyük kalçam ve memelerimle), hep uzun mont giydim kalçamı kapatsın diye, sahillerde üstümü çıkaramadım. Allah'a şükür biraz tipim düzgündü oradan kazandım  ve eski resimlerime baktığımda 10 yaşında armut tipi vücut şeklim zaten oturmuştu ve inanın 31 yaşında hala armutum, bir vücut şekli hiç mi değişmez yahu  Ama 20 yaşında bir azimle ve sağlıksız bir şekilde (neredeyse hiç yemeyerek) 115 kilodan 70 kiloya düştüm ve oldukça zayıfladım (skinny fat). 
      Akabinde fitness/vücut geliştirme sporuna başlayarak ilk aylarda çok güzel gelişmeler kaydettim tabi bilinçsiz bir diyet ve eksik antrenman bilgisi ile gelişim belli bir süre sonra durdu. Ara vermek zorunda olduğum dönemler oldu. Hiç ara vermeden 2-3 sene çok disiplinli yaptığım dönemler oldu. Ancak genetik sınırımın oldukça limitli olduğunu gördüm. Supplementlerden ara sıra faydalandım. Pandemi döneminde ise tekrar kilo aldım, ara verdim ancak tekrar toparlandım ve şu an diyet döneminde 85 kiloya ulaşarak yakın zamanda doğuştan kalma jinekomasti ameliyatı olacağım ve abdominal liposuction da düşünüyorum. Ameliyattan sonra artık zararıyla ve faydasıyla ve yaşım itibarıyla da karar verdiğim için küre başlamak istiyorum. 10 senedir aralıklarla da olsa bu sporu yapmak ve uzun süre gelişim görememek büyük bir motivasyonsuzluğa yol açıyor. Evet sağlık, kondisyon hareketli bir hayat, arkadaş çevresi kazandırıyor ancak o kadar ağırlığın altına girme motivasyonu ve diyeti sürdürme isteği kalmıyor. Bana en azından bir motivasyon verebilecek kadar bir değişim yaratabilecek kür arayışı içerisindeyim.
      Peki neden şimdi? Artık ekonomik olarak gücüm var, çok disiplinli bir diyet ve antrenman ile 77 kiloya kadar düştüm ama alt karın, kol-omuz çizgisi yağları, bel çevresi bir türlü gitmiyor ve pes ettim. Motivasyon kalmadı. Yaş oldu 31 ve bundan sonra naturel olarak ciddi ölçü almak veya %7 gibi yağ oranlarına ulaşmak neredeyse benim genetiğim için imkansız.
      Bu kadar yıldır fazla kilolarla uğraşmam ve kiloya takıntılı olmam nedeniyle ilk hedefim olan (veya olmayan) kas kütlemi koruyarak olabildiğince yağ yakmak ve kurumak (hedef %7-8 civarı). Bu hedef için hangi kürleri tavsiye edersiniz? Sizlere farklı dönemlerimden, en fitinden en kilolusuna resimlerimi paylaşıyorum ve deneyimli kardeşlerimden abilerimden yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum. 

• Yazan: symbol
      Merhaba hocalarım yakın zamanda devlet hastanesi veya özel hastanede test yaptıran oldu mu acaba ücretler nelerdir 1 2 güne test vericem hazırlıklı olalım en azından

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.