Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

whystreo

Pctde bir yanlışım var mı?

Önerilen İletiler

whystreo    3

Merhaba, 

12 haftalık, haftada testo enanth 500 mg 

Boldenon 500 mg kürüm, 38 gün önce bitti son enjeksiyonu yaptım. 

Son enjeksiyondan 21 gün sonra klomen tamoksifenle pctye başladım. Sabah 1 klomen akşam 1 tamoksifen şeklinde. Pctnin ilk haftası 6000lik Ovitrelle alarak 2’ye bölerek pazartesi, çarşamba şeklinde kullandım. 

Son 7 gündür klomen ve tamoksifeni günde 2 adet kullanmaya başladım. 

Pctyi toplam 40 güne tamamlayacağım. 

Ereksiyon ve sertleşme sorunu yaşıyorum, libidom da epey düşük. Durum normal mi?

Eklemem ya da çıkarmam gereken bir şey var mı? Testislerimde ve penisimde de sürekli sızlama gibi bir ağrı mevcut.

@rastlantisal

@agfitness

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.448
whystreo, 52 dakika önce yazdı:

Merhaba, 

12 haftalık, haftada testo enanth 500 mg 

Boldenon 500 mg kürüm, 38 gün önce bitti son enjeksiyonu yaptım. 

Son enjeksiyondan 21 gün sonra klomen tamoksifenle pctye başladım. Sabah 1 klomen akşam 1 tamoksifen şeklinde. Pctnin ilk haftası 6000lik Ovitrelle alarak 2’ye bölerek pazartesi, çarşamba şeklinde kullandım. 

Son 7 gündür klomen ve tamoksifeni günde 2 adet kullanmaya başladım. 

Pctyi toplam 40 güne tamamlayacağım. 

Ereksiyon ve sertleşme sorunu yaşıyorum, libidom da epey düşük. Durum normal mi?

Eklemem ya da çıkarmam gereken bir şey var mı? Testislerimde ve penisimde de sürekli sızlama gibi bir ağrı mevcut.

@rastlantisal

@agfitness

Genelde çift dozu PCTye başladığımız hafta kullanıyoruz. Bu da mesele değil de asıl sorun PCT nedir tam araştırmamış olman. PCT boyunca genelde cinsel istek olmuyor. PCT bittikten 1 hafta kadar sonra normale dönüyor. Testis ağrısı da normal çünkü büyüyorlar. PCT bittikten 12 gün sonra LH, FSH, Total testo, Free testo, E2 ve prolaktin testini de yaptırıp bizimle paylaşırsan PCT nasıl geçti yorumlarız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
whystreo    3
rastlantisal, 39 dakika önce yazdı:

Genelde çift dozu PCTye başladığımız hafta kullanıyoruz. Bu da mesele değil de asıl sorun PCT nedir tam araştırmamış olman. PCT boyunca genelde cinsel istek olmuyor. PCT bittikten 1 hafta kadar sonra normale dönüyor. Testis ağrısı da normal çünkü büyüyorlar. PCT bittikten 12 gün sonra LH, FSH, Total testo, Free testo, E2 ve prolaktin testini de yaptırıp bizimle paylaşırsan PCT nasıl geçti yorumlarız.

Hocam çok teşekkürler peki eklemem ya da çıkarmam gereken bir şey var mı günde 2 klomene 40 güne tamamlayana kadar devam edeyim mi? Ve biraz mesane ağrısı da var. Ovitrelleyi buradan birinin önerisiyle ilk hafta kullandım hocam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448
whystreo, Bir saat önce yazdı:

Hocam çok teşekkürler peki eklemem ya da çıkarmam gereken bir şey var mı günde 2 klomene 40 güne tamamlayana kadar devam edeyim mi? Ve biraz mesane ağrısı da var. Ovitrelleyi buradan birinin önerisiyle ilk hafta kullandım hocam. 

Normalde önce ovitrelle / chromium / pregnly uygularız. 1 hafta sonrada klomen + tamoksifene başlarız. 1 hafta çift doz git sonra tek doza düşersin. Bol bol vitamin mineral kullan. Animal pack diye bir multivitamin var tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
whystreo    3
rastlantisal, 8 saat önce yazdı:

Normalde önce ovitrelle / chromium / pregnly uygularız. 1 hafta sonrada klomen + tamoksifene başlarız. 1 hafta çift doz git sonra tek doza düşersin. Bol bol vitamin mineral kullan. Animal pack diye bir multivitamin var tavsiye ederim.

Vitamin hiç kullanmıyordum hoca d vitamini b vitamini mutlivitamin var onları kullanayım çinko bir de. 

İlk 10 gün klomeni tek kullandım hocam şimdi 2ye çıkarsam sorun olur mu? Tek mi kullanayım? 

whystreo, 8 saat önce yazdı:

Vitamin hiç kullanmıyordum hoca d vitamini b vitamini mutlivitamin var onları kullanayım çinko bir de. 

İlk 10 gün klomeni tek kullandım hocam şimdi 2ye çıkarsam sorun olur mu? Tek mi kullanayım? 

Vitaminlere sonradan başlamamda bir sıkıntı olmaz dimi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Battlefield    5
rastlantisal, 58 dakika önce yazdı:

Hocam araştırdım epey pahalı ama içeriği aşırı dolu gerçekten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448
Battlefield, 5 saat önce yazdı:

Hocam araştırdım epey pahalı ama içeriği aşırı dolu gerçekten 

Aslında epey ucuz. Alman gerekenleri tek tek alırsan çok daha pahalıya geliyor. 

Kafan karışmasın. Günde 1 klomen 1 tamoksifenle tamamla 40 günü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
whystreo    3
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Aslında epey ucuz. Alman gerekenleri tek tek alırsan çok daha pahalıya geliyor. 

Kafan karışmasın. Günde 1 klomen 1 tamoksifenle tamamla 40 günü.

Tamamdır hocam vitaminleri de alıyorum. Proviron, tribulus ya da başka bir şey kullanmama gerek var mı?

tarihinde whystreo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.