Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

powerlifter34

yardım

Önerilen İletiler

500 teste 500 bolde kürüne girmiştim bolde sahte çıktı 12 hafta sadece testo kullanmış oldum aşağıda kan tahlil sonuçlarım yazıyor prolaktinim fazla çıktı. sebebini anlayamadım. deca ve tren yükseltiyo diye biliyodum . boldenonda sahte çıktığına göre tek başına testo bunu nasıl yükseltmiş olabilir? bu arada prengly bulamadım. choriomon 5000 iu aldım ve 5 e böldüm enjectörlere. toplam 3000 iu yu kullanıcam pct de sizce yeterlimi 12 hafta 500 mg testo için. birde prolaktin için ne yapmam gerek.

ÖNCE:

Serbest T3 3,70 pg/mL N(1,71 - 3,71)

Serbest T4 1,01 ng/dL N(0,7 - 1,48)

TSH 1.21 uIU/mL N(0,35 - 4,94)

Kortizol 9.0 ug/dL N(3,7 - 19,4)

FSH 1.50

GH 0.201

SONRA:

Serbest T3 3,70 pg/mL N(1,71 - 3,71)

Serbest T4 0,90 ng/dL N(0,7 - 1,48)

TSH 2.36 uIU/mL N(0,35 - 4,94)

Kortizol 11.7 ug/dL N(3,7 - 19,4)

LH 0.05 0.6 - 12.1 mIU/ml

Estradiol 67 11.0 - 44.0 pg/mL

Prolaktin 26.81 3.5 - 19.4 ng/ml

Total Testesteron 1368.27 142.4 - 923.1 ng/dL

Vitamin B12 706 pg/mL N(189 - 883)

Folat 4.8 ng/ml N(3,1 - 20,5)

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SaVaS    3

Testisler çok çok ufalmadı ise hcg'e gerek yok bu kürde

ayrıca boldenon'un sahte olduğunu nasıl anladın ?

prolaktin için ise cabaser alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
hcg yi nasıl bölüyorsunuz. enjektörle bölüp dolaba mı koyuyorsunuz? bozulma olmuyor mu?

yok bozulmuyor

tekrar dediğim gibi only testoda hcg'e gerek olmaz genelde hcg kadar testislere yük bindiren şeyi kullanmadna önce 2 kere düşün derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testislerde bariz küçülme oldu. Boldenonun etki görmeyince şüphelendim çok ince araştırmaya başladım gep almıştım etiketsiZ check kodunun sahte olduğunu öğrendim bende ondan kullanmıştım. Prengly yerine hcg olarak choriomon 5000 iu flakon aldım yanında 1 ml nacı koymuslar 4 mlde ben ekledim 5 ml çözelti yapmıs oldum her enjectore 1 ml çekip dolaba attım. Bu arada prolaktin neden durduk yere yükselirki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

ben hiç küre girmemiş biri olarak geçen yaptığım tahlilde prolaktin bende de yüksek çıktı: 16

biraz araştırdım prolaktinin yüksek çıkmasının sebebi çinko eksikliği olabilirmiş..

çinko kullanmaya başladım bir ay sonra tekrar tahlil yaptıracağım prolaktin bakalım düşecek mi?

sorum var size prolaktinin yüksek olması sizde jinekomasti gibi bir şeye sebep oldu mu?

göğüs durumunuz nedir. var mı hassaslık, kaşntı ağrı gibi durumlar? yada göğüs bölgesi yağlanması var mı?

bu arada tahlilinide estradiol yüksek çıkmış estrojenle prolaktin birleşip jinekoya sebep olabiliyormuş estroyu da bir an önce düşürmelisiniz.

yerinizde olsam direk cabaser kullanırdım yanında çinko almayı da unutmayın.

bir de acaba ben prolaktin düzeyimi biraz daha aşağı çektikten sonra mı girsem küre, yoksa direk girmeli miyim? bilen varsa yardımcı olurs sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.